Clicks17.7K
pl.news
34

Święta Brygida: papież, który zniesie celibat, stanie się karmą dla piekielnych demonów

Kiedy święta Brygida ze Szwecji (+1373) gościła w Neapolu jako doradca arcybiskupa Bernarda, rozmawiała z nim o księżach żyjących w konkubinatach. Bernardo dowodził, że gdyby był papieżem, zniósłby celibat, by uniknąć podobnych skandali.

Św. Brygida odpowiedziała, że Matka Boska powiedziała jej (Objawienia, tom 7, rozdz. 10), że papież, który zniesie celibat duchownych, "będzie całkowicie pozbawiony przez Boga duchowego wzroku i słuchu", a "jego mądrość duchowa zupełnie oziębnie".

Matka Boska powiedziała też,że "po jego śmierci jego dusza zostanie zesłana na wieczne tortury do piekła, gdzie stanie się karmą demonów na zawsze i bez końca".

Grafika: Heliga Birgitta, © Lawrence OP, CC BY-NC-ND, #newsQjelgrjrnl
henryk33 shares this
8
Czat Obserwuj Święta Brygida: papież, który zniesie celibat, stanie się karmą dla piekielnych demonów.

Czat Obserwuj

Święta Brygida: papież, który zniesie celibat, stanie się karmą dla piekielnych demonów
Croisade shares this
77
Mocne słowa!Św.Brygido oręduj za upadłymi kapłanami!
biniobill
turysta569 wymyślił swoim prymitywnym umysłem:
ATO ZNACZY ZE LUCYFER JUZ MA MIEJSCE DLA FRANCESKO OJ FRANCESKO BEDZIESZ ZASIADAL OBOK LUCKA ALES SZCZESCIAZ
---------

Nie bądź taki mądry. Może ten twój Lucyfer ma miejsce dla ciebie. Ale sekciarze tacy jak ty, nie wierzą przecież w diabły, tylko chcą straszyć nimi katolików?
turysta569
Święta Brygida: papież, który zniesie celibat, stanie się karmą dla piekielnych demonów///// ATO ZNACZY ZE LUCYFER JUZ MA MIEJSCE DLA FRANCESKO OJ FRANCESKO BEDZIESZ ZASIADAL OBOK LUCKA ALES SZCZESCIAZ
biniobill
Celibat nie będzie zniesiony. Sekciarze narzekają by swoich współwyznawców utrzymywać w kłamstwie by czasem, któremuś z nich nie zamarzyło się przejście do Kościoła Rzymskokatolickiego.
turysta569
Święta Brygida: papież, który zniesie celibat, stanie się karmą dla piekielnych demonów///////// I TAK ZA FRANKIEM NIE PRZEPADAM BO TO JEST WYBRYK NATURY