Clicks4.7K
pl.news
18

Viganò: pierwszy szkic Franciszka do Traditionis Custodes był nawet bardziej "tyraniczny"

Arcybiskup Carlo Maria Viganò w oświadczeniu z 31 lipca (CatholicFamilyNews.com, film poniżej) pisze, że "ogólna despotyczna natura" Traditionis Custodes jest tym, co najbardziej go niepokoi.

Według niego konieczne jest nadanie "widoczności" protestowi przeciwko temu niesprawiedliwemu dekretowi i skoordynowanie "publicznej akcji" przeciwko niemu.

Viganò wskazuje na absurdalność "zniesienia" Mszy Apostolskiej argumentem, że jest ona "niezgodna z eklezjologią Vaticanum II", ponieważ "gdy tylko powiemy to samo – to znaczy, że Msza Montiniana jest niezgodna z eklezjologią katolicką – natychmiast stajemy się obiektem potępienia, a nasze stwierdzenie jest używane jako dowód przeciwko nam przed rewolucyjnym trybunałem w Santa Marta."

Arcybiskup wie również, że poprzedni projekt Traditionis Custodes przesłany przez Franciszka do Kongregacji Nauki Wiary w celu rewizji był "znacznie bardziej drastyczny niż opublikowany tekst."

#newsOhdvnsxbks

Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Po krótkim namyśle masoni zmienili na mniej podły , aby mniejszymi krokami rozwalić Przenajświętszą Ofiarę !
Konfederacja Korony Polskiej
Bergoglio czyta i ogłasza od samego początku tylko to co mu napiszą masoni na rozkaz lucyfera !
Czas ucisku shares this
6
Arcybiskup wie również, że poprzedni projekt Traditionis Custodes przesłany przez Franciszka do Kongregacji Nauki Wiary w celu rewizji był "znacznie bardziej drastyczny niż opublikowany tekst."
przeciwherezjom
Tyran zmierza do tyrani. Zobaczył, że owieczki są już na tyle głupie i zwiedzione że można więcej pokazać pazury. Potem jeszcze więcej, a potem za gardło i fałszywy prorok razem z duszyczkami chyc do jeziora ognia. Nie warto iść za antypapieżem!
Weronika....S
Franciszek uderza we Mszę Świętą Wszechczasów, a w istocie nie będąc prawowiernym katolikiem ,,kopie doły,, aby oddzielić Kościół przed SWII od liberalnego, dostosowującego się do ludzi i świata, Kościoła po SWII.