Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
olek19801
182.8K
olek19801
Zastanawiam się nad moralnością górników, którzy biorąc wysokie odprawy jednocześnie podpisują papier, że nie wrócą do górnictwa. Czyli tylko kasa musi się zgadzać? Z takimi ludźmi to Polska nigdy wolną się nie stanie, a wręcz ma prawo przestać istnieć.
jac05
Jak nie daj Boże wróci PO to będzie ostry i szybki koniec Polski. Za PIS tez będzie koniec ale inny i może trochę wolniej i łagodniej.
Tomasz Htl
Bardziej od powrotu PO do władzy, boję się zaprzedania ludzi prawych. Którymi ponoć miał być PiS .
jac05
Oni już się sprzedali. Zaczęło się od nagranych setek filmów w miejscu usług seksualnych, założonym przez Ukraińców, gdzie min. p. Kuchciński został nagrany z nieletnią dziewczynką z Ukrainy. Sprawą zajmowała się ABW.
Rafał_Ovile
Albo Pis albo PO-ronienie tą bzdurę wprasowano w mózgi Polaków katolików, którzy ciągle nie rozumieją, że to właśnie Plag-i Sanhedrynu prowadzą ich do zagłady.
jac05
Niemcy mają "najlepszą" technikę energii odnawialnej i chcą wymusić jej kupno u wszystkich krajów EU A.G. Dlatego wymuszają zasypywanie w Polsce kopalni węgla aby uzależnić nas od ich produktów.
Tomasz Htl
Czyli jesteśmy niewolnikami
jac05
Tak można powiedzieć. Niemcy aby zwiększyć swoje imperium nie prowadzą wojny czołgami, samolotami, armatami ale przepisami, pieniędzmi, terrorem słownym, agentami takimi jak Tusk, PO.
NOE NOE shares this
128
jac05
Niemcy pośpieszają żeby szybko zawrzeć kontrakty na ich urządzenia odnawialnej energii, a jak Polska nie ma pieniędzy to niemiecki banki chętnie pożyczą i w ten sposób oni świetnie zarobią, wzbogacą się a my zbiedniejemy.