Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
Armia_Reszty
142.9K
Neo Kowalski
Masoneria kościelna takie i podobne dokumenty ma przygotowane już od dziesięcioleci_!!! Oczywiście nie został on oficjalnie ogłoszony ale to w żaden sposób nie podważa jego autentyczności. Przypomnę tylko, że dokumenty dotyczące wdrożenia akcji 'kowid' pojawiły się na stronie Fundacji Rockefellera dopiero około 2010 roku, a próby zorganizowania całej światowej akcji 'kowid' odbywały się już …More
Masoneria kościelna takie i podobne dokumenty ma przygotowane już od dziesięcioleci_!!! Oczywiście nie został on oficjalnie ogłoszony ale to w żaden sposób nie podważa jego autentyczności. Przypomnę tylko, że dokumenty dotyczące wdrożenia akcji 'kowid' pojawiły się na stronie Fundacji Rockefellera dopiero około 2010 roku, a próby zorganizowania całej światowej akcji 'kowid' odbywały się już przynajmniej 10 lat wcześniej.
Założenia dokumentu "o Zmianie celebracji Świąt Bożego Narodzenia" wydają się być bardzo prawdopodobne po tym jak kilka dni temu bp Bergolio drugi już raz w wydanym przez siebie dokumencie zrównał pogaństwo i wszystkie kulty demoniczne z wiarą w Boga TrójJedynego czyli Wiarą Katolicką.
Cytuję:" Papież Franciszek podpisał dokument mówiący, że różnorodność religii jest częścią „woli Bożej w stworzeniu” "
(PCH24.pl)
Papież Franciszek podpisał dokument mówiący, że różnorodność religii jest częścią „woli Bożej w stworzeniu” - PCH24.pl
Nikomu rozumnemu nie trzeba tłumaczyć ciężkiego idiotyzmu tkwiącego w fundamencie zwrotu Bergolia, pojawienie się różnych kultów demonicznych to "nie część Woli Bożej w stworzeniu" a działanie i wola Szatana-Lucyfera aby ludzie oddawali hołd i pokłony diabłom. Dla każdego katolika jest to oczywiste ale Fałszywy Prorok i Masoneria będą słabych ludzi zwodzili.
grazka shares this
62.1K
yaphet
Fake
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
".....A w celebracjach bestii uczestniczyć też nie możemy. Tak więc, jedyne co nam pozostaje, pilnie tworzyć struktury Kościoła katakumbowego!"
================================
....taki Kościół już istnieje ! u Bractwa Św.Piusa X-go , biskupa Williamsona , ks.Trytka , ks Jacka Bałemby . ks. Woźnickiego , ks, Dariusza Kowalczyka i im podobnych ( nie spoglądać na Indultowców ! )
Piotr Piotr
Posoborowi posoborowcy - nic się nie stało a nawiasem gdzie jest źródło tego dokumentu?
Armia_Reszty
Tak, może i nie ma, bo może zdjęli. Poczekamy, zobaczymy. Oby do tego nie doszło! Oby to był rzeczywiście fake!
Rafał_Ovile
Falsyfikat podrzucony celem kompromitowania ruchu oporu.
starski
Na vaticanum.va nie ma takiego dokumentu, nie ma dokumentu wydanego tego dnia: Motu Proprio | Francesco
Witold Stolarczyk
Tak nie ma tego dokumentu na stronie Vatykanu
Armia_Reszty
Tak, może i nie ma, bo może zdjęli. Poczekamy, zobaczymy. Oby do tego nie doszło! Oby to był rzeczywiście fake!