Libor Halik
1297.9K

3. světovou válku přivolá 25.3.2022 v 18,30 celosvětové zasvěcení vražedné bohyni Pačamame, místo Panně Marii Neposkvrněné

Stačilo vyměnit 1 slovo, aby se z křesťanského bohoslužebného zasvěcení stalo zasvěcení modloslužebné. Viz i slova Pána Ježíše Krista v evangeliích, že je potřeba dodržet i nejdrobnější literku z Božího zákona, viz závěr Písma svatého ze Zjevení apoštola Jana, že kdo by přidal něco nebo ubral něco z toho, co Bůh zjevil, běda mu!
Samotný úkon zasvěcení je plánován přibližně na 18:30 hod, v rámci "kající" liturgie v bazilice svatého Petra v Římě, začínající v 17:00 hodin.
Slovákům a anglickojazyčným dali pravověrnější text, aby nepoznali, že jde o bohyni Pačamamu, a ne o Pannu Marii Neposkvrněnou:
"Kráľovná Neba", “Queen of Heaven”
Text zasvätenia Ruska a Ukrajiny Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie
Kráľovná Neba, obnov Boží pokoj vo svete. Odstráň nenávisť a smäd po pomste, a uč nás odpúšťaniu. Osloboď nás od vojny, ochráň náš svet od hrozby nukleárnych zbraní. Kráľovná ruženca, daj, nech si uvedomíme svoju potrebu modlitby a lásky. Kráľovná ľudskej rodiny, ukáž ľuďom cestu bratstva. Kráľovná mieru, dosiahni mier pre náš svet.
-------------------------------
Českojazyčným, Polákům, Italům, španělsky a portugalsky mluvícím dali text NEpravověrný, s bohyní Pačamamou, místo s Pannou Marií Neposkvrněnou.
"Nebeská země (tj. bohyně Pačamamo)" "ZIEMIO NIEBA"
Modlitba za zasvěcení za Rusko a Ukrajinu - oficiální text
"Nebeská země", vrať světu Boží svornost.
Uhas nenávist, zmírni pomstu, nauč nás odpuštění.
Zbav nás války, ochraň svět před jadernou hrozbou.
Královno růžence, probuď v nás touhu modlit se a milovat.
Královno lidské rodiny, ukaž lidem cestu bratrství.
Královno míru, vypros světu mír.
Text k zasvěcení Ukrajiny a Ruska Neposkvrněnému Srdci Panny Marie - Církev.cz
Zásvětná modlitba Ruska a Ukrajiny | Lumen de Lumine
Země Nebe (tj. bohyně Pačamamo), přiveď na svět znovu Boží svornost.
Uhas nenávist, umlč mstu, nauč nás odpuštění.
Osvoboď nás od války, uchraň svět jaderné hrozby.
Královno růžence, oživ v nás touhu po modlitbě a po lásce.
Královno lidské rodiny, ukaž národům cestu bratrství.
Královno míru, získej světu mír.
-----------------------------------------
UPDATED: Notes on the Upcoming Antipapal Faux-Consecration: Mashing the Throttle into a Concrete Wall | Barnhardt
Now, an interesting tidbit that I was alerted to by a Spanish-speaking reader. In the Spanish, Italian and Portuguese versions of the faux-consecration text released by the Antichurch, the title “Queen of Heaven” (intact in the English version), is perverted to “tierra del Cielo” in Spanish, “terra do Céu” in Portuguese, and “terra del Cielo” in Italian. Never before have these languages used this bizarre form with the word “tierra/terra” when referring to Mary as Queen of Heaven.
What “terra del Cielo” literally means is “the land in the sky”… AND GUESS WHO GOES BY THAT TITLE??? Yup. The Pachamama demon. The “land in the sky” is one of the Pachademon’s “domains”, and “tierra del cielo” is a Pachamama title. It is “wenu mapu” in the Mapuche language and religion.

UPDATE: This “land in the sky” crap is also confirmed present in the Polish and German official texts.
-------------------------------------
God will not be mocked… On the Consecration of Russia to the...
So if an antipope does it in communion with all the bishops, some of whom know he is an antipope and others who know he is a heretic and others who are very confused, such an act can have no effect, because God will not be mocked by conceding grace for an act which He has not asked or in a manner violating His will.
Nor can an antipope do it, since he has no jurisdiction over anything, in the sight of God. Nor will it be a valid act, if in the sight of men it is held to be valid, because men must obey God, not God men.
But what if Pope Benedict XVI consecrates Russia at the same time in his private chapel?
That is not what is requested. The Bishops of the world in consecrating something in communion, must as men know who is the pope and consciously unite themselves to his act. Otherwise they are not formally intending to participate in the act of Pope Benedict XVI, but rather in the act of Bergoglio.
-------------------------------
Emeritný pápež Benedikt XVI. sa pripojí k zasväteniu Ruska a Ukrajiny
Emeritný pápež Benedikt XVI. sa v piatok 25. marca 2022 zúčastní zasvätenia Ruska a Ukrajiny Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie, ktoré povedie pápež František a ku ktorému sú tiež pozvaní všetci biskupi sveta.
Urobí tak však súkromne a samotného aktu v Bazilike sv. Petra sa nezúčastní. Informáciu priniesla nemecká pobočka Catholic News Agency, ktorej ju potvrdil Benediktov osobný sekretár, arcibiskup Georg Gänswein.
„Samozrejme, emeritný pápež Benedikt XVI. sa pripojí k výzve pápeža Františka k modlitbe v súvislosti so zasvätením Ruska a Ukrajiny Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie,“ napísal arcibiskup Gänswein tlačovej agentúre v e-maile.
Pápež František súhlasil s vykonaním zasvätenia oboch krajín v reakcii na naliehavú žiadosť biskupov latinského obradu Ukrajiny. Vatikán odvtedy potvrdil správu CNA zo 17. marca, že pápež požiadal všetkých biskupov sveta, aby sa k nemu pripojili pri svätorečení.
MG
-------------------------
Komentář na Opalovacími chemokrémy k rakovině !
U.S.C.A.E.
"Matko Boží a Matko naše, proto se svěřujeme tobě a zasvěcujeme tvému Neposkvrněnému srdci nás samotné, církev a celé lidstvo, zvláště Rusko a Ukrajinu."
Je tam toho viac ale má tam byť zasväcujeM a Biskupi so mnou alebo podobne lebo Jurisdikčný primát nepustí JEDNO písmenko a Dogmatizovaná náuka v čudu. Už týmto je to neplatné nie len tie pochybné veci ako pridať krajinu a slovo zverenie.
Zásvětná modlitba Ruska a Ukrajiny a sveta a ľudstva - to v požiadavkách z Fatimy nikdy nezaznelo.
----------------------------
Are you about to be consecrated to Satan?
Bergoglio has TWICE publicly adored the demon, Pachamama
Bergoglio has TWICE publicly desecrated religious sites by such adoration (Garden of St Peter’s where the dust of St. Peter and co-Martyrs was buried, and Basilica of St. Peter)
Bergoglio is a known Freemason, all of whom are sons of Satan.
Bergoglio is a known wearer of masonic & satanic art
Public domain
Marian7 shares this
19
Vít Sehnal
Zajímavé - Podle tabulky ASCII (kódování znaků ve výpočetní technice - American Standard Code for Information Interchange) po zadání slova BERGOGLIO je přesný součet číselných kódů těchto znaků - 666.
Vít Sehnal
Na rozdíl od některých přítomných a pana Semína si myslím, že toto tzv. zasvěcení platné není. Jednak už z důvodů uvedených Liborem Halíkem a navíc podmínky, které stanovila P. Maria nebyly splněny _ Papež se všemi biskupy - to splněno nebylo.
Bergoglio zároveň vyzval, aby se k tomuto obřadu připojili věřící po celém světě. Proč byli do tohoto zataženi i laici? Pana Maria toto určitě …More
Na rozdíl od některých přítomných a pana Semína si myslím, že toto tzv. zasvěcení platné není. Jednak už z důvodů uvedených Liborem Halíkem a navíc podmínky, které stanovila P. Maria nebyly splněny _ Papež se všemi biskupy - to splněno nebylo.
Bergoglio zároveň vyzval, aby se k tomuto obřadu připojili věřící po celém světě. Proč byli do tohoto zataženi i laici? Pana Maria toto určitě nežádala.
Kněží ve farnostech při mši na slavnost Zvěstování Páně vyzývali laiky, aby věřící tento text nahlas četli. Podivná záměna slov (zatažení pačamamy a dalších démonů se přímo nabízí). Takže podle pana Bergoglia se na této frašce měli podílet všichni katolíci. Proč asi ?? Byla vyžádána účast i papeže Benedikta XVI.
Nevím zda tato v řadě další neuctivost Bergoglia přivolá 3. sv. válku ( i to je možné), ale rozhodně (!) žádné požehnání na cestě není a nebude.
Glockner ...
libor halík satanský rozkolník
Laco Bajzo
Glockner- nevšímajte si týchto rozkolníkov a zostaňte pevní vo viere v Pachamamu. Požehnanie je už na ceste.
Mária Janská
Hunter Biden financoval výzkum biologických zbraní v amerických laboratořích na Ukrajině – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy
Hunter Biden financoval výzkum biologických zbraní v amerických laboratořích na Ukrajině
Biologické laboratoře financované americkým Pentagonem, o nichž nám nejprve mainstream tvrdil, že jsou to „fake news“, jsou již nikým nezpochybňovanou realitou. Stejně jako …More
Hunter Biden financoval výzkum biologických zbraní v amerických laboratořích na Ukrajině – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy

Hunter Biden financoval výzkum biologických zbraní v amerických laboratořích na Ukrajině

Biologické laboratoře financované americkým Pentagonem, o nichž nám nejprve mainstream tvrdil, že jsou to „fake news“, jsou již nikým nezpochybňovanou realitou. Stejně jako mnohé eskapády Huntera Bidena, o nichž se nesmělo před americkými volbami vůbec psát, za upozornění na ně okamžitě následovala blokace. Zejména pak při zmínce o ztraceném notebooku syna současného amerického prezidenta Bidena.
Nyní mainstream přiznává i to, že vše, co se o Bidenovi mladším psalo, je pravda. Ostatně, blokace této informace již posloužila svému účelu, proto nyní není třeba nic tajit. Již tedy zcela oficiálně vychází najevo, že Hunter Biden je zapleten do financování laboratoří na vývoj biologických zbraní. Korporátní média samozřejmě o všem mlčí, ale umíte si představit ten povyk, kdyby se nejednalo o Bidenova syna, ale o syna Trumpova?
Společnost spojená s výzkumem zisku biologických zbraní na Ukrajině a pojištěním proti pandemii nebyla financována nikým jiným než Hunterem Bidenem. Informace obsažené na jeho ztraceném notebooku se ukázaly jako pravdivé.
Poté, co náměstkyně amerického ministra zahraničí pro politické záležitosti Victoria Nulandová přiznala senátnímu výboru pro zahraniční vztahy, že Ukrajina má zařízení pro biologickou válku, Světová zdravotnická organizace rychle vyzvala ukrajinské představitele, aby zničili vysoce nebezpečné patogeny, aby se zabránilo potenciálním únikům.
Vysoce nebezpečné patogeny? Ty byly nepopiratelně vytvořeny v laboratořích na Ukrajině. USA byly silně zapojeny do vývoje a řízení těchto biolaboratoří na Ukrajině, jak zdůraznila investigativní zpráva NewsPunch.
Smazaný webový článek z BioPrepWatch.com z 18. června 2010, který byl získán national Pulse, obsahoval konkrétní informace o výstavbě laboratoře biologické bezpečnosti úrovně 3 v Oděse na Ukrajině v roce 2005. Článek byl zařazen do čísla 818 časopisu US Air Force Counterproliferation Center’s Outreach Journal.

Bylo vydáno povolení pracovat s bakteriemi i viry první a druhé patogenní skupiny.
Informace obsažené v těchto odhaleních mohly zůstat nepovšimnuty, dokud Dilyana Gaytandzhieva, bulharská novinářka, v roce 2019 neidentifikovala biotechnologickou společnost Metabiota jako hluboce zapojenou do ukrajinských laboratoří.
Není to jen tak ledajaká firma. Tato konkrétní společnost, která je neodmyslitelně zapojena do výzkumu zoonotických chorob se ziskem funkce, také prodává pandemické pojištění, protože je schopna sledovat trajektorii propuknutí pandemií. Společnost je skutečně spojena s výzkumem přínosu koronaviru – napadá mě SARS-CoV-2 – a financovaná nikým jiným než Hunterem Bidenem.
Ruská vláda uspořádala ve čtvrtek tiskovou konferenci, aby zdůraznila zapojení Huntera Bidena do výzkumu biologických zbraní na Ukrajině. E-maily a korespondence získané DailyMail.com z notebooku syna prezidenta Joe Bidena informaci potvrdily. V říjnu 2021 Twitter náhle pozastavil účet The New York Post poté, co noviny informovaly o souborech nalezených na Hunterově notebooku.
Ukázalo se, že společnost Metabiota získala 18,4 milionů dolarů ve federálních kontraktech USA v rámci programu Pentagonu DTRA v Gruzii a na Ukrajině za poskytování „vědeckých a technických konzultačních služeb“, které zahrnují globální terénní výzkum biologických hrozeb, objev patogenů, reakci na ohnisko a klinické zkoušky.
Loni společnost Metabiota se sídlem v San Francisku kuriózně předpověděla téměř 60procentní pravděpodobnost, že dojde k další pandemii smrtelnější než Covid-19. Zdá se, že jsou jak v popředí nemocí vytvořených v laboratoři, tak v poskytování pojištění proti takovým umělým nákazám.
Generálním ředitelem společnosti Metabiota je virolog Dr. Nathan Wolfe.
Je členem oficiálního žurnálu kontroverzní EcoHealth Alliance (EHA), společnosti, která stojí v centru výzkumu přínosu pro spike protein koronaviru. Podle svého profilu na LinkedIn Wolfe „byl poctěn… cenou ředitele NIH Pioneer Award“ a je „mladým globálním lídrem Světového ekonomického fóra“. Wolfe je také blízký přítel zhrzené kriminální rodiny Epsteinů.

National Pulse odhalil finanční zprávy investiční společnosti Hunter Biden’s Rosemont Seneca Technology Partners (RSTP), které potvrdily, že financovala společnost Metabiota. A vztah je ještě incestnější: „Bývalý výkonný ředitel a spoluzakladatel RSTP Neil Callahan – jméno, které se mnohokrát objevuje na pevném disku Huntera Bidena – také sedí v Radě poradců společnosti Metabiota .“ Callahan je spoluzakladatelem společnosti Pilot Growth Management , která je současným největším investorem společnosti Metabiota .
Ve výroční zprávě EHA za rok 2014 je Metabiota uvedena jako partner projektu PREDICT Americké agentury pro mezinárodní rozvoj (USAID), který se snaží „předvídat a předcházet globálním hrozbám vznikajících nemocí“.
Americká vláda evidentně pracuje na biologických zbraních, aby odradila své nepřátele, v tomto případě Rusko. Uniklý laboratorní virus Covid-19, který zvláště obohatil anglo-americké farmaceutické společnosti, nevzbuzuje důvěru v Bidenovu administrativu, protože opakovaně odmítla tvrdé důkazy o svém zapojení jako „ruské dezinformace“.

Andrew Huff, bývalý viceprezident EHA, který se stal informátorem, řekl, že byl prováděn vysoce nebezpečný výzkum zisků z funkce a financování řídil jeho bývalý zaměstnavatel.
Partneři EHA obdrželi peníze, Huff dále prozradil, a to nejen od National Institutes of Health a National Institute of Allergy and Infectious Diseases (Tony Fauci), ale také od mnoha dalších vládních agentur, soukromých korporací a nadací, jako je Google, Wellcome Trust a nadace Billa a Melindy Gatesových.
Ministerstvo obrany (DoD) také financovalo EHA. Ve vláknu na Twitteru z 23. ledna Huff tvrdil, že nejen, že je EcoHealth Alliance krycí organizací CIA, ale za Covid jsou primárně odpovědné Spojené státy americké, nikoli Čína. Covid byl americký vědecký program výzkumu a vývoje, z USA byl Covid převeden do Číny“.
„Začátek biologické zbraně Covid-19 byl v laboratoři UNC s Baricem a Shi,“ uvedl Daily Exposé . „UNC“ je Univerzita v Severní Karolíně v Chapel Hill, kde Ralph Baric a Shi Zhengli pracovali na viru jako zbrani.
Generální ředitel Roskosmosu Dmitrij Rogozin řekl 21. března na svém kanálu Telegram, že biologické zbraně vyvíjené na Ukrajině působí na reprodukční systém žen, zejména proti ruské populaci a na imunitu určitých etnických skupin.
„Tyto zbraně ovlivňují jak reprodukční funkce žen určité národnosti, tak obecně imunitní systém konkrétní etnické skupiny, způsobují alergie, nesnášenlivost ve vztahu k tradičním potravinám a vystavení nemocem, což vede k oslabení imunity národa. a jeho zánik bez dopadu válek,“ napsal.
Rogozin upřesnil, že od března 2017 do dubna 2018 předsedal vládní komisi pro biologickou a chemickou bezpečnost, která se opakovaně zabývala obklíčením Ruska ze strany amerických biolaboratoří.
„Vedení naší země také není žádným tajemstvím, že účelem těchto biologických experimentů prováděných Pentagonem s využitím biomateriálů získaných od slovanských subjektů na Ukrajině a v dalších zemích sousedících s Ruskem je vývoj ‚etnických zbraní‘ proti ruskému obyvatelstvu. “ dodal Rogozin.

„Téměř dvě třetiny voličů tvrdí, že příběh ztraceného notebooku Huntera Bidena je důležitý a věří, že prezident Joe Biden byl pravděpodobně zapojen do zahraničních obchodních dohod jeho syna,“ zjistil průzkum.
Inkriminovaný obsah na Hunterově notebooku je důležitý, potvrdila většina respondentů v nedávném celostátním průzkumu provedeném společností Rasmussen Reports. Asi 66 procent pravděpodobných voličů uvedlo, že příběh je důležitý, zatímco 48 procent věří, že je velmi důležitý.
Libor Halik
Uniklý laboratorní virus Covid-19
Mária Janská
odvážna reholníčka,plukovníčka,lekárka,...
Sestra Dreidre zvítězila | Lumen de Lumine
Sestra Dreidre zvítězila
Konečně se jí to podařilo. Sestra Deirdre Byrneová, chirurg, rodinná lékařka a plukovnice ve výslužbě, získala po právní bitvě výjimku z očkování vakcínou Covid z náboženských důvodů. O výjimce rozhodl okresní soud ve Washingtonu, který uznal oprávněnost důvodů, jež jeptiška …More
odvážna reholníčka,plukovníčka,lekárka,...

Sestra Dreidre zvítězila | Lumen de Lumine
Sestra Dreidre zvítězila

Konečně se jí to podařilo. Sestra Deirdre Byrneová, chirurg, rodinná lékařka a plukovnice ve výslužbě, získala po právní bitvě výjimku z očkování vakcínou Covid z náboženských důvodů. O výjimce rozhodl okresní soud ve Washingtonu, který uznal oprávněnost důvodů, jež jeptiška uvedla proti ministerstvu zdravotnictví, které se ji snažilo donutit k očkování. Případ, který otevírá nové perspektivy. Sestra Deirdre, známá jako "sestra Dede", pracovala jako vojenská lékařka v Afghánistánu. Ve Washingtonu vede klášterní kliniku, kde poskytuje bezplatnou péči potřebným. Sestra Deirdre se staví proti povinnému očkování z morálních důvodů, protože všechny tři vakcíny schválené pro použití v USA "byly testovány, vyvinuty nebo vyrobeny z buněčných linií získaných z potratů", což je v rozporu s jejím náboženským přesvědčením. Jedním z jejích právníků je Christopher Ferrara, zvláštní poradce neziskové právní firmy Thomas More Society, která se specializuje na případy týkající se náboženské svobody. Případ vychází ze zákona o obnově náboženské svobody z roku 1993 a z prvního dodatku ústavy USA, které chrání základní právo na svobodné praktikování náboženství.
One more comment from Mária Janská
Mária Janská
Promigrační neziskovky na berlínském nádraží upozorňují, že nepomáhají bělochům – Ukrajinci mají smůlu, pokud nejsou LGBTQ – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy
Promigrační neziskovky na berlínském nádraží upozorňují, že nepomáhají bělochům – Ukrajinci mají smůlu, pokud nejsou LGBTQ
Nedávno to byli právě němečtí novináři kdo odhalil, že údajní „afričtí studenti z Ukrajiny“…More
Promigrační neziskovky na berlínském nádraží upozorňují, že nepomáhají bělochům – Ukrajinci mají smůlu, pokud nejsou LGBTQ – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy
Promigrační neziskovky na berlínském nádraží upozorňují, že nepomáhají bělochům – Ukrajinci mají smůlu, pokud nejsou LGBTQ

Nedávno to byli právě němečtí novináři kdo odhalil, že údajní „afričtí studenti z Ukrajiny“ nikdy žádnými studenty na Ukrajině nebyli. Část z nich se prokazuje falešnými ukrajinskými pasy, část pak falešným dokladem o studiu. Tyto dokumenty se dokonce dají zakoupit i přímo na Ukrajině, kde kšefty s doklady zejména v posledních týdnech nebývale kvetou.
V Německu se tedy již moc dobře ví, že drtivá většina těch, kdo přichází údajně z Ukrajiny a tvrdí, že jsou studenti, žádnými studenty z Ukrajiny nejsou. Část ostatně nemá ani žádné doklady.
Pohled, který zaujal švédského novináře, byl dokonce i pro člověka, pocházejícího ze země, která je symbolem multikulturalismu, přespříliš. Co tedy na nádraží, mimo jiné plném skutečných Ukrajinců, viděl?
Novinář Egor Putilov zveřejnil fotografie uprchlických organizací, které se v Berlíně otevřeně zapojují do rasové diskriminace. Chcete-li, aby vám byla nabídnuta pomoc, musíte být nebílí nebo mít LGBTQ pozadí, podle informací.
„Podpora pro barevné lidi“ je napsáno na ceduli, která ukazuje cestu k zaměstnancům organizace a pod tím je vlajka Pride s textem: „Podpora“. Neziskovka tedy přijímá jen barevné nebo zástupce LGBTQ.

Egor Putilov píše:
„Podivný pohled na hauptbahnhof dnes v Berlíně. Je tu velmi mnoho lidí. Ukrajinské ženy, děti a senioři musí čekat několik hodin na pomoc, ale zároveň je zde specializovaný personál a rychlá složka pro „barevné lidi“ – tj. údajné „africké studenty“ a nebílé migranty prchající z Ukrajiny.“
Pokud tedy nejste černoch, Arab nebo Afghánec nebo třeba trans, lesba či gay, máte u neziskovky smůlu, nepomůže vám. Bílé ukrajinské matky s dětmi jsou tak z pomoci předem vyřazeny. Ideálním klientem neziskovky by pak byl nebinární queer černoch….
Jindriska
Cas ukaze. mela jsem o zasveceni pochybnosti a mam nadale. ikdyz jsme ho uskutecnili. Rikala jsem Panu ze doufam ze bude Rusko zasveceno spravnym zpusobem jak to zada nebe, a by to bylo spravne zasvecene.
Mária Janská
Bidenův syn zajišťoval finanční prostředky pro amerického dodavatele biolaboratoře na Ukrajině | AC24.cz
Bidenův syn zajišťoval finanční prostředky pro amerického dodavatele biolaboratoře na Ukrajině
Tvrzení Ruska, že syn prezidenta Bidena Hunter „financuje… biologické laboratoře na Ukrajině“, se podle e-mailů, které si The Post prohlédl, zakládá na pravdě. (Foto: Flickr)
Z trojice e-mailů …More
Bidenův syn zajišťoval finanční prostředky pro amerického dodavatele biolaboratoře na Ukrajině | AC24.cz

Bidenův syn zajišťoval finanční prostředky pro amerického dodavatele biolaboratoře na Ukrajině

Tvrzení Ruska, že syn prezidenta Bidena Hunter „financuje… biologické laboratoře na Ukrajině“, se podle e-mailů, které si The Post prohlédl, zakládá na pravdě. (Foto: Flickr)

Z trojice e-mailů v nechvalně proslulém notebooku Huntera Bidena – o jejichž existenci v říjnu 2020 exkluzivně informoval deník The Post – vyplynulo, že se podílel na pomoci kalifornskému dodavateli obranných zařízení při analýze vražedných chorob a biologických zbraní na Ukrajině.
Moskva tvrdila, že tajné americké laboratoře pro biologické zbraně na Ukrajině byly ospravedlněním její nevyprovokované invaze do sousední země minulý měsíc. Ve čtvrtek tato obvinění zdvojnásobila a prohlásila, že laboratoře vyráběly biochemické zbraně na příkaz Bidenovy rodiny.
„Sám americký prezident Joe Biden je zapojen do vytváření biolaboratoří na Ukrajině,“ uvedl podle státních médií předseda ruské Státní dumy Vjačeslav Volodin.
„Investiční fond vedený jeho synem Hunterem Bidenem financoval výzkum a realizaci vojenského biologického programu Spojených států. Je zřejmé, že Joe Biden jako jeho otec a hlava státu o této činnosti věděl,“ pokračoval Volodin a požadoval vyšetřování americkým Kongresem a vysvětlení Bílého domu.
Představitelé amerických zpravodajských služeb již dříve odmítli ruskou zprávu jako válečnou propagandu a vysvětlili, že síť ukrajinských biologických laboratoří určených k výzkumu patogenů není tajná a veřejně obdržela finanční prostředky z Washingtonu.

Nicméně nové tvrzení Ruska, že investiční fond prvního syna se podílel na získávání peněz pro projekty biologických laboratoří na Ukrajině, bylo přesné, jak vyplývá z e-mailů zahrnujících jednání Huntera Bidena na Ukrajině, které jako první získal deník The Post a o nichž původně informoval páteční The Daily Mail.
Podle e-mailů nalezených v počítači, který byl v dubnu 2019, kdy Joe Biden kandidoval na prezidenta, opuštěn v opravně v Delaware, investoval Rosemont Seneca Technology Partners 500 000 dolarů do sanfranciské společnosti Metabiota zabývající se výzkumem patogenů a další miliony získal prostřednictvím firem, mezi nimiž byla i Goldman Sachs.
Hunter představil Metabiotu úředníkům ukrajinské plynárenské společnosti Burisma, kde byl členem představenstva, kvůli „vědeckému projektu“ zahrnujícímu biolaboratoře na Ukrajině, ukazují e-maily.
V poznámce jednoho z úředníků společnosti Metabiota adresované synovi tehdejšího viceprezidenta v roce 2014 se uvádí, že společnost by mohla „prosadit kulturní a ekonomickou nezávislost Ukrajiny na Rusku“.
Viceprezidentka společnosti Metabiota Mary Guttieriová psala Hunterovi o geopolitických otázkách týkajících se výzkumu společnosti v bývalé sovětské republice také v dubnu 2014, dva měsíce poté, co Rusko napadlo a anektovalo oblast Krymu.
„Jak jsem slíbila, připravila jsem přiloženou zprávu, která poskytuje přehled o společnosti Metabiota, o našem angažmá na Ukrajině a o tom, jak můžeme potenciálně využít náš tým, sítě a koncepty k prosazení kulturní a ekonomické nezávislosti Ukrajiny na Rusku a k její další integraci do západní společnosti,“ stálo v její zprávě.

O několik dní později napsal jednatel společnosti Burisma Vadym Pozharskyi Bidenovi o „jak jste nazval projekt ‚Věda Ukrajina'“.
„Jak jsem pochopil, Metabiota byla subdodávkou pro hlavního dodavatele ministerstva obrany B&V [inženýrská firma Black & Veatch],“ stálo v jeho e-mailu. „Jaký druh partnerství Metabiota na Ukrajině hledá?“ zeptal se.
Později v roce 2014 USA přidělily společnosti Metabiota 23,9 milionu dolarů, přičemž 307 091 dolarů bylo přiděleno na „ukrajinské výzkumné projekty“, jak ukázaly záznamy o vládních výdajích.
Mladší Biden se investorům chlubil, že jeho společnost zorganizovala financování společnosti Metabiota a pomohla jí „získat nové zákazníky“ včetně „vládních agentur“, jak vyplývá z e-mailů.
V roce 2010 byla společnost B&V pověřena americkou Agenturou pro snižování obranných hrozeb, aby v Oděse vybudovala laboratoř, která by „vylepšila stávající vládní dohledové systémy pro odhalování, hlášení a reakci na bioteroristické útoky, epidemie a potenciální pandemie“, uvádí se na internetových stránkách společnosti.
Podniky Huntera Bidena zvedly obočí bývalému důstojníkovi CIA.

„Jeho otec byl viceprezidentem Spojených států a měl na starosti vztahy s Ukrajinou. Proč byl tedy Hunter nejen ve správní radě podezřelé ukrajinské plynárenské firmy, ale také je spojil se společností pracující na výzkumu biologických zbraní?“, řekl listu Mail Sam Faddis.
‚Je to zřejmý pokus ruské propagandy toho využít. Nic to však nemění na tom, že se zdá, že je zde skutečně něco, co je třeba prozkoumat.

„Proč je Hunter Biden uprostřed toho všeho? Proč je v centru dění zhrzený syn viceprezidenta – chlapík bez znatelných schopností a závislý na kokainu?“ ptá se.
Dvaapadesátiletý Hunter Biden je nadále federálně vyšetřován kvůli možným daňovým podvodům. V roce 2018 se vyšetřování rozšířilo a zkoumalo, jak se jeho mezinárodní obchodní aktivity coby lobbisty a investora prolínaly s politickou kariérou jeho otce. Ten obvinění z nekalých praktik odmítl.
Zdroj: nypost.com
One more comment from Mária Janská
Mária Janská
La Commission européenne n'a pas de stratégie spécifique concernant la lutte contre la christianophobie - Le Salon Beige
Európska komisia nemá konkrétnu stratégiu boja proti kresťanofóbii Autor: Michel Janva, 23. marca 2022 1 komentár Európska komisia nemá konkrétnu stratégiu boja proti kresťanofóbii Dňa 14. decembra 2021 sa europoslanec RN Jean-Paul Garraud pýtal Európskej komisie na jej …More
La Commission européenne n'a pas de stratégie spécifique concernant la lutte contre la christianophobie - Le Salon Beige

Európska komisia nemá konkrétnu stratégiu boja proti kresťanofóbii Autor: Michel Janva, 23. marca 2022 1 komentár Európska komisia nemá konkrétnu stratégiu boja proti kresťanofóbii Dňa 14. decembra 2021 sa europoslanec RN Jean-Paul Garraud pýtal Európskej komisie na jej stratégiu týkajúcu sa boja proti kresťanofóbii: Už sedem rokov sa prenasledovanie kresťanov na celom svete neustále zvyšuje. Tento fenomén sa v súčasnosti vyváža až do Európy a Francúzska, kde najmä počet násilných činov neustále narastá. Organizácia pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe tak medzi rokmi 2019 a 2020 identifikuje 70-percentný nárast protikresťanských nenávistných činov. Procesie napadnuté, kostoly znesvätené, kňazi a veriaci s podrezanými hrdlami, vianočné trhy terčom útokov džihádistov, to, čo zažívajú katolíci vo Francúzsku, sa čoraz viac podobá tomu, čo zažívajú kresťanské menšiny v moslimských krajinách. Tento jav súvisí s neustále sa zvyšujúcim príchodom nových populácií do Európy, najmä z moslimských krajín, ktoré nemajú túžbu asimilovať sa európskemu spôsobu života a chcú si presadiť svoj vlastný. 1. Nemyslí si Komisia, že zverejnením príručky „pre inkluzívnu komunikáciu“, v ktorej sú početné odporúčania zamerané na minimalizáciu alebo dokonca popieranie kresťanských koreňov Európy, prispieva k podpore týchto protikresťanských činov? 2. Poskytuje európsku stratégiu boja proti kresťanofóbii, najmä prostredníctvom vymenovania európskeho koordinátora pre boj proti tejto pohrome? Tu je odpoveď, ktorú 8. marca dala pani Jourová, podpredsedníčka Európskej komisie: Článok 10 Charty základných práv Európskej únie zaručuje slobodu náboženského vyznania. Komisia sa zaväzuje zabezpečiť jej dodržiavanie v rámci svojich právomocí. Pravidlá EÚ riešia najmä viaceré formy a prejavy rasizmu a intolerancie vrátane nenávistných činov a prejavov založených na náboženskej príslušnosti. V tomto rámci sa Komisia zaväzuje chrániť kresťanov a členov iných náboženských skupín pred prenasledovaním v rámci EÚ, pričom medzi rôznymi skupinami nebude robiť žiadne rozdiely. Komisia neplánuje konkrétnu stratégiu boja proti kresťanofóbii a neplánuje vymenovať koordinátora zodpovedného za túto otázku. Komisia dôrazne odsudzuje všetky formy násilia. Vnútorné usmernenia, na ktoré sa poslanec odvoláva, sa osobitne zameriavali na zvýšenie povedomia úradníkov Komisie o rozmanitosti európskej kultúry a národov a na podporu inkluzívneho prístupu k európskym občanom bez ohľadu na pôvod a presvedčenie. Tento dokument bol odstránený. Komisia však vyvinula konkrétne stratégie na boj proti antisemitským a antimoslimským činom: CE – Prezentácia Európskej stratégie boja proti antisemitizmu a podpory židovského života – 5.10.2021 EK – Európska komisia menuje koordinátorov pre boj proti antisemitizmu a antimoslimskej nenávisti – 1.12.2015 (archív) 903c5cf23cc41642451251-lesalonbeige-header.jpg
Honza2
Měl to hodit do popelnice, nic dobrého to nepřinese 🤨
Mária Janská
26 mars : Concert de Chants Orthodoxes Russes - Le Salon Beige
26. marca: Koncert ruských pravoslávnych piesní 26. marca o 20:30 - 22:30 hod. Mužský vokálny súbor „Chantres Orthodoxes Russes“, zložený z 10 zboristov, vystúpi na dvoch výnimočných koncertoch v kostole Sainte-Marie-des-Fontenelles v Nanterre v sobotu 26. marca 2022 o 20:30 a v nedeľu 27. marca. 2022 o 16:00 hod Panoráma ruskej …More
26 mars : Concert de Chants Orthodoxes Russes - Le Salon Beige

26. marca: Koncert ruských pravoslávnych piesní 26. marca o 20:30 - 22:30 hod. Mužský vokálny súbor „Chantres Orthodoxes Russes“, zložený z 10 zboristov, vystúpi na dvoch výnimočných koncertoch v kostole Sainte-Marie-des-Fontenelles v Nanterre v sobotu 26. marca 2022 o 20:30 a v nedeľu 27. marca. 2022 o 16:00 hod Panoráma ruskej liturgickej a kláštornej hudby v podaní mužského zboru „Ruskí ortodoxní kantori“ ilustruje bohatú históriu ruskej pravoslávnej hudby. Vokálny súbor „Chantres Orthodoxes Russes“ pod vedením Serge N. Rehbindera, zbormajstra v ruskom pravoslávnom kostole svätého Serafíma zo Sarova v Paríži, pozostáva z tucta profesionálnych a amatérskych spevákov, ktorí majú svoje triedy vo veľkých zboroch v Rusko a Francúzsko. Spomedzi týchto zborov môžeme spomenúť zbory z Lavry sv. Sergeja pri Moskve pod vedením zosnulého archimandritu Mathieu Mormyla, z ruskej Katedrály sv. Alexandra Nevského v Paríži alebo z Inštitútu sv. Sergeja. Od svojho založenia v roku 2013 sa „ruskí pravoslávni kantori“ venujú ruskému liturgickému repertoáru a najmä dielam veľkých duchovných centier, akými sú kláštor jaskýň v Kyjeve, a najmä lávra Najsvätejšej Trojice. -Serge neďaleko Moskvy. Panoráma hudby, ktorá zaznie, ilustruje bohatú históriu ruskej pravoslávnej kláštornej hudby od upustenia od byzantského spevu na konci 16. storočia. Program sa bude skladať z emblematických piesní vigílií a nedeľnej liturgie, ale aj piesní venovaných Veľkému pôstu a Kristovmu utrpeniu. Príďte si vypočuť posvätné ruské piesne a ochutnajte krásu hudby, ktorá zachováva ruskú tradíciu živými melódiami hĺbky.
dyk
Prečítajte celé:
Bývalá ministryně USA zemřela 23. března, a to přesně 23 let po zahájení úderů NATO na Srbsko, a odešla s rukama od krve.
aeronet.news/…isticky-azov-protoze-zapadu-to-prave-ted-vyhovuje/More
Prečítajte celé:

Bývalá ministryně USA zemřela 23. března, a to přesně 23 let po zahájení úderů NATO na Srbsko, a odešla s rukama od krve.

aeronet.news/…isticky-azov-protoze-zapadu-to-prave-ted-vyhovuje/
Učeník Pánov
Pachamama v preklade z kečuánskeho jazyka znamená : “matka zem”. Nie “Nebeská zem” . Vychádzate z chybnej premisy otec Libor.
P. A. Semi
... a když je to "Nebeská Země", tak tu "Zem" povyšuje do nebes...
πα½
Mira393
....zatím nic nepřivolalo, myslím že v této chvíli to je už téměř 3 hodiny.
Freddy Gargamel
Ty si nejaký rýchly/rýchla! 😂
Freddy Gargamel
Je to zložitá otázka... Ale ak je to naozaj tak, potom dúfam a modlím sa, aby sa to čo najskôr obrátilo proti organizátorom celého toho rúhania a modloslužby. A tiež sa modlím za Rusko a Ukrajinu, aby ich Boh všemohúci ochránil pred intrigami Zlého. Amen.
U.S.C.A.E.
U.S.C.A.E.
aj Pravá Viera má aj fyzickú stránku takže spájať sa s modlárom v znesvätenom chráme dopadne veľmi ale veľmi zle
Stylita
Není to takové podobné jako Husův přístup k Eucharistii a otázka platnosti podle osobního stavu kněze?
U.S.C.A.E.
akceptujú sa tým jeho zlé činy to je istá vec ale tam je aj iná vec Rusko je kdesi na konci a pritom bolo výslovne spomenuté iba Rusko takže je intencia pochybná v tom zmysle že Rusko je zahrnuté tak na okraj ale to nebol úmysel vyjadrený vo fatime
je naozaj také ťažké dve mierne rozdielne texty jeden pre Pápeža a druhý pre Biskupov ktorí by sa pripojili k zasväteniu Pápežom ktorý by vyslovil …More
akceptujú sa tým jeho zlé činy to je istá vec ale tam je aj iná vec Rusko je kdesi na konci a pritom bolo výslovne spomenuté iba Rusko takže je intencia pochybná v tom zmysle že Rusko je zahrnuté tak na okraj ale to nebol úmysel vyjadrený vo fatime

je naozaj také ťažké dve mierne rozdielne texty jeden pre Pápeža a druhý pre Biskupov ktorí by sa pripojili k zasväteniu Pápežom ktorý by vyslovil zasväcujem Rusko Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie na odčinenie bludov?
U.S.C.A.E.
ináč dobrá poznámka že ten text sa dá vyložiť aj donátisticky ale zasa je nepopierateľne verejným modlárom to sa mi páčilo na o. Mironovi Kerulovi Kmecovi ml. že rovno povedal že to bolo modlárčenie s pačamamou
P. A. Semi
Amatérský Bojovník není Civilista !
Pokud vezme "Civilista" do ruky Samopal a začne někoho ohrožovat, už to není "Civilista", ale nevycvičený Amatérský Bojovník, a stává se naprosto Legitimním Cílem ke Zneškodnění.
Pokud někdo z Civilního Objektu začne střílet, již to není Civilní Objekt, ale Improvizovaná Vojenská Základna, a stává se legitimním cílem ke zneškodnění.
To, že jsme …More
Amatérský Bojovník není Civilista !

Pokud vezme "Civilista" do ruky Samopal a začne někoho ohrožovat, už to není "Civilista", ale nevycvičený Amatérský Bojovník, a stává se naprosto Legitimním Cílem ke Zneškodnění.

Pokud někdo z Civilního Objektu začne střílet, již to není Civilní Objekt, ale Improvizovaná Vojenská Základna, a stává se legitimním cílem ke zneškodnění.

To, že jsme dodávali Samopaly na Ukrajinu, kde je Zelenský rozdával Civilistům, tak on a potažmo i my (tedy naše Vlády a Rusofobní Fanatici) jsme z Ukrajinských Civilistů dělali Bojovníky a tedy Legitimní Cíle...

To, že je někde rozstřílený Panelák, který vypadá a je představován jako Civilní Objekt, je Demagogický Hoax, protože pokud odtud stříleli, tak to už nebyl "Civilní Objekt", i když tak z naší zkušenosti mohl vypadat...!

Takže sice by bylo možno střílení do Paneláků, kde by bydleli Civilisté, považovat za "Válečný Zločin", ale pokud se odtud napřed střílelo, tak je ta situace naprosto jiná...
A je to myslím i součást nějaké Ženevské Konvence, že se Civilní Objekty nesmí používat jako útočné základny, přesnou citaci nevím,
takže ale Válečný Zločinec je tu především ten, kdo si z Civilních Objektů dělá Vojenské Základny a Palebná Stanoviště, a tedy i legitimní cíle odvetné palby...

πα½