Clicks3.9K
Radek33
1

Maria Simma:"Homoseksualizm naprawdę pochodzi od Złego"

Maria Simma (1915-2004) to prosta mistyczka z Austrii, która miała łaskę kontaktu z duszami czyśćcowymi. Trzykrotnie usiłowała wstąpić do klasztoru, ale ze względu na stan zdrowia za każdym razem spotykała się z odmową. Od 1940 r. zaczęła mieć widzenia dusz czyśćcowych. Widzeniom tym towarzyszyły dotkliwe cierpienia fizyczne.

Teolodzy i psychiatrzy wielokrotnie badali Marię Simmę i nie dopatrzyli się śladów oszustwa czy choroby psychicznej.

W rozmowie z dziennikarzem Nickiem Eltzem opisuje ona swoje życie, doświadczenia i przekazuje przesłanie, które usłyszała od dusz w Czyśćcu ciepiących.

Czym dokładnie jest czyściec?
Maria Simma: Czyściec jest miejscem i stanem doświadczanym przez każdą duszę,potrzebującą odbyć pokutę i dokonać zadośćuczynienia za grzechy,popełnione w czasie jej ziemskiego życia,zanim będzie ona mogła dołączyć do Pana Jezusa w Niebie.Mało się uczy na ten temat i z tego powodu więcej ludzi interesuje się tym we własnym zakresie ,bez żadnego kierownictwa duchowego i w ten sposób wpadają w praktyki okultystyczne.Zazwyczaj mówi się ,że czyściec jest tylko stanem.To jest tylko po częsci prawda,jest to również miejsce.To co tak wielu teologów naucza dziś jest błędem,że Niebo,czyściec i piekło to tylko stany.To również miejsca.To również czas oczekiwania,gdy dusze pragną Boga.I to jest ich największym cierpieniem.Wszystkie dusze doświadczają tego pragnienia,niezależnie na jakim poziomie czyśćca się znajdują.Istnieją trzy główne poziomy czyśćca.Ja doświadczam spotkań z duszami,które potrzebują stosunkowo niewiele by zostać uwolnione i pójść do Nieba.Tak uważam z dwóch powodów.
Pierwszy powód:Kiedyś zostałam wezwana do pewnego domu przez jej właściciela.Zmarła mu niedawno żona i w domu działy się dziwne rzeczy.Ustaliliśmy że tam przyjadę i spędzę noc w tym domu,aby się przekonać czy jestem w stanie mu pomóc.Niedługo po moim przybyciu usłyszałam głośny łomot i tupanie w korytarzu.Wtedy - tak jak zawsze - zapytałam:"Co mogę dla ciebie zrobić?".Ale hałasy tylko przybierały na sile i nagle pojawiło sie wielkie zwierzę,jakiego nigdy przedtem nie widziałam.Tuż za nim pojawił się wielki wąż,który szybko pożarł to pierwsze zwierzę.Następnie scena zniknęła.Musiałam się przestraszyć ,gdyż po wszystkim byłam spocona.Okazało się,że był tym zwierzęciem był hipopotam,który symbolizuje zatwardziałość serca.To nie znaczy,że ta kobieta jest w czyśćcu jako hipopotam,ale dzięki temu mogłam lepiej zrozumieć na czym polegał jej przypadek.Wdowiec powiedział mi,że jego żona pielęgnowała wielką animozję to pewnej kobiety przez 30 lat,chociaż ta druga pragnęła się z nią pogodzić.Ta odmowa przebaczenia przyczyniła się do jej znalezienia się na samym dnie czyśćca,z którego ja jeszcze nie byłam w stanie jej wydostać.
Drugi powód,jakim jestem przekonana że pomagam duszom tylko z najwyższych poziomów czyśćca,to pamiętnik napisany przez niemiecką księżniczkę w latach 20-tych.Doświadczała ona spotkań z duszami z głębszych poziomów i wiele z tych opisów jest bardziej potwornych i bolesnych od tego,co ja widziałam.

Czy gdy cierpią dusze czyśćcowe ,przeżywają też radośc i nadzieję?
-Tak,nigdy żadna dusza nie chce powrócić tu ,na ziemię,ponieważ ich doświadczenie Boga jest o wiele jaśniejsze ,niż to,które mamy tutaj.Nie chcą powrócić do ciemności,w której my żyjemy.

Czy to Bóg umieszcza dusze w czyśccu?
-Nie,o tym zazwyczaj uczy się niepoprawnie,a tego rodzaju fałszywe nauki mogą łatwo ludzi odstręczyć.Bóg nigdy dusz NIE UMIESZCZA!Dusze osądzają się same i potem przyporządkowują się same na odpowiedni poziom.To ONE SAME chcą się oczyscic,zanim dołączą do Boga.

Czy dusze buntują się przeciwko takiemu stanowi?
-Nie,one są cierpliwe i chcą cierpieć,wiedząc,że przez to pokutują i czynią zadość za wszystko,co złe.Stają sie czyste aby przybyć przed oblicze Boga w lśniącym stanie.Im więcej pokuty i zadośćuczynienia tym są czystsze.

Czy cierpienia czyśćcowe są większe od tych na ziemi?
-Ogólnie są one większe,a czasem o wiele większe,szczególnie na dole trzeciego poziomu.Te dusze cierpią duchowo bardziej niż my.Przykładowo ojciec który za życia był leniwy,by pracowac na swoją rodzinę,musiał dużo pracować w czyśćcu.To jego cierpienie jest om wiele większe niż cierpienie jego ciała ,kiedy by pracował za życia na ziemi.Ale nasze cierpienie tutaj jest warte o wiele więcej w zmazywaniu naszych grzechów niż to w czyśćcu.

Czy dusze spędzają czas oczyszczenia w różnych miejscach?
-Tak,gromadzą się najliczniej wokół ołtarza,lub w okolicach miejsca śmierci.Dusze nie przychodzą do nas z czyśćca,ale z czyśćcem.To jest wiele róznych miejsc i stanów,a nie tylko jeden.

Jaka jest rozpiętość czasowa tego okresu,w którym dusze przebywają zanim dostaną sie do Nieba?
-To bardzo szerokie pojęcie.Niektóre są tam zaledwie pół godziny,a inne do ostatniego dnia świata.Przeciętnie około 40 lat.

Czyli będzie dzień ostatni?
-Tak.

Co dusze wiedzą na temat swoich bliskich?
-Prawie wszystko,widzą nas cały czas.Słyszą każde słowo,które na ich temat,wiedzą czego doświadczamy.Ale nie znają naszych myśli.Widzą swoje własne pogrzeby i wiedzą kto się za nie modli.

Czy dusze wiedzą co będzie się działo na swiecie?
-Wiedzą,ale nie wszystko.Powiedziały mi,że nadchodzi wielkie wydarzenie,które ma nastąpić niedługo,tuż-tuż.Przez wiele lat mówiły,że jest tuż za drzwiami,ale od 1993 używają zwrotu,że wydarzenie jest "w progu ".Chodzi o nawrócenie ludzkości.

Dusze załują złych uczynków ,czy równiez żałują tego czego nie uczyniły w czasie ziemskiego życia?
-Tak,zdecydowanie.Żałują straconych okazji do czynienia dobra dla Boga i bliźnich i mają możność obejrzenia,jakie dobre owoce mogłyby sie narodzić z tych uczynków.

Czy odwiedziły panią które na ziemi praktykowały perwersje? Myślę tu na przykład o domenie seksualnej.
Tak, też i takie dusze nie są tracone, ale muszą one wiele cierpieć by zostać oczyszczone. Na przykład: homoseksualizm. To naprawdę pochodzi od Złego.

Jaką radę dałaby pani zatem dla tych wszystkich osób dotkniętych homoseksualizmem, przy tej tendencji u nich?
Módl się dużo o siłę, by odwrócić się od tego. Powinni oni przede wszystkim modlić do Archanioła Michała; On jest wielkim wojownikiem par excellence przeciwko Złemu.

Jaka jest rola Matki Bożej wobec dusz w czyśćcu?
Ona przychodzi często, aby je pocieszyć i powiedzieć im, że zrobili wiele dobrych rzeczy. Ona zachęca je.

Grzechy,które zadają najwięcej bólu w czyśćcu, to grzechy przeciwko Bogu,miłości bliźniego, szczególnie brak przebaczenia, nieczystość, zatwardziałość serca, wrogość. Grzechy braku przebaczenia, obmowy i oszczerstwa wymagają wyjątkowo bolesnego i długiego przezwyciężania ich konsekwencji.

Maria Simma

Na podstawie m.in. książki::Uwolnijcie nas stąd!O duszach czyśćcowych z Marią Simmą rozmawia Nicky Eltz"

(Autor książki chcąc szczególnie zadbać ,by wszystko w książce odpowiadało prawdzie ,zrobił trzy rzeczy:Najpierw poprosił teologów aby ją przeczytali tak krytycznie jak tylko możliwe.Żaden z nich nie zgłosił żadnej obiekcji.Następnie wziął książkę do egzorcysty słyszącym głosy i czującego fizycznie ,czy w ksiązce nic nie jest oszustwem,egzorcysta po modlitwie stwierdził że w książce nie ma nic złego.W końcu aby mieć absolutną pewnośc ,Maria Simma dostała pozwolenie aby zapytać się dusz w czyśccu ,czy zgadzają się z całą treścią ksiązki.Odpowiedź dusz brzmiała:"Nie mamy żadnych zastrzeżeń.")
Czas ucisku shares this
176
kod01