Rycerze Kolumba - masoneria

Kościół szatana - masoneria udająca braterską organizację, jest w końcowej fazie tworzenia „Nowego Porządku Świata” jej „rewolucje” (np. teńczowa) powodują powolne zmiany społeczeństw . Na zachodzie …More
Kościół szatana - masoneria udająca braterską organizację, jest w końcowej fazie tworzenia „Nowego Porządku Świata” jej „rewolucje” (np. teńczowa) powodują powolne zmiany społeczeństw . Na zachodzie masoni lub ich „użyteczni idioci” czyli organizacje para masońskie kontrolują większość stanowisk władzy.
M. Kolbe pisał 100 lat temu; „My Kościoła(masoni) nie zniszczymy rozumowaniem, ale psuciem obyczajów” -uchwalili na zjeździe masoni. I poczęli siać niemoralność przez teatry, kina, książki, czasopisma, obrazy, rzeźby itd. I przez coraz bardziej – za przeproszeniem – świńskie mody. Ileż dusz przez to ginie!!!…”
„A tymczasem po miastach i wioskach rozbrzmiewają muzyki, leje się likier, wino, wódka, tańczą, hulają, bawią się, a obfite żniwo zbiera nieczystość. Po ulicach zaś miast i stolicy kręcą się ludzie bezwstydnie ogłaszający broszury o świńskich tytułach, a gorszej jeszcze treści. (…) Gdy zaś warszawski magistrat wreszcie otworzył nieco oczy i postanowił przecież jakoś zaradzić, …
More
Violetta Kołomycka shares this
871
Agata Arwar shares this
1774
B W
Wynika z tego, że o. Rydzyk też jest Rycerzem Kolumba
Janina Kowalska shares this
529
woj_tek shares this
95
jacenty_11 shares this
449
D4wCio121 shares this
730
Tadeusz Kaktus
Skoro w programie masonerii kościelnej jest, że człowiek może pisać, co chce, napiszę. Matecznikiem Rycerzy Kolumba jest Skarżysko Kamienna, w szczególności jeden kościół, który ma bardzo oryginalne malowidła. Kościół jest p.w. Matki Bożej Częstochowskiej. Ołtarz Wielki to tron Niepokalanej. Ponad ołtarzem malowidło zaś jest bardzo dziwne. Od baranka na górze rozbryzgują się jakieś wycieki …More
Skoro w programie masonerii kościelnej jest, że człowiek może pisać, co chce, napiszę. Matecznikiem Rycerzy Kolumba jest Skarżysko Kamienna, w szczególności jeden kościół, który ma bardzo oryginalne malowidła. Kościół jest p.w. Matki Bożej Częstochowskiej. Ołtarz Wielki to tron Niepokalanej. Ponad ołtarzem malowidło zaś jest bardzo dziwne. Od baranka na górze rozbryzgują się jakieś wycieki sugerujące krew, lecz ich barwa jest jakby skrzeplin, bluzgających wokoło. Najdziwniejsze jest jednak to, to co jest zakryte rzeźbą. W środku tego krwawego potoku jest czarna wrzecionowata dziura z pypciem czerwonawym na samej górze. Dziura ma znaczący kształt i rozszerza się i pogłębia ku dołowi. Kształt jest nieco przysłonięty ale da się zauważyć czarną dziurę o zastanawiającym kształcie, poprzez pogłębiającą się czerń sugeruje w dół malowidła większą głębokość.
Białawe twory zaopatrzone w podłużne nacieki mogą sugerować jakąś błonę poprzeszywaną krwistymi żyłkami.

Znając masonerię, wiem, że ona posługuje się symboliką, która ma być nierozpoznana przez większość ale ma urągać treściom religijnym i nawet jak je prezentuje dla wtajemniczonych ubliża religii.
Tak odbieram to malowidło. Nad Niepokalanie Poczętą na tronie artysta w mateczniku Rycerzy Kolumba umieścił obraz kobiecego wejścia do pochwy w zawoalowany sposób i krew, która może wypływać z baranka, ale może być oznaką defloracji. Nic bardziej nie zaspokoi masońskiego gustu jak przystroić Niepokalane Poczęcie obrazem utraty dziewictwa, i umieścić je powyżej, jako tryumfujące nad Niepokalaną. Zresztą, oceńcie sami.

czy to nie jest schematycznie podobne?
Krew może być dodatkowym symbolem utraty dziewictwa i obelgą, czytelna tylko dla niektórych.

Może zdjęcia nieco za słabej jakości, ale jak ktoś będzie w pobliżu niech sobie z bliska popatrzy. Defloracja, której jako wizji artystycznej będzie bronił niejeden ksiądz i szczery katolik nad figurą tronującego Niepokalanego Poczęcia. Nie dziwi to jednak w mateczniku Rycerzy Kolumba.
Anieobecny
...,a zwłaszcza za masonami...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
31.2K
Rycerze Kolumba często nazywani są "Katolicką Masonerią" .
CUDOWNY MEDALIK
MementoMori+++Tak, bo rycerze kolumba tam działają. Przez 5 lat tam chodziłam na Msze Św. Trydenckie, więc się napatrzyłam na wszelkie nieprawidłowości i profanacje.
CUDOWNY MEDALIK
Na Karolkowej, Ksiądz, który odprawia Msze Św. Trydenckie udziela Komunii Św. zamaskowany. Wymaga i wymusza też od wiernych zakładania masek. Niestety wielu się jemu podporządkowuje. Na inny niegodny strój nie zwraca uwagi i niewiasty mogą przychodzić w spodniach i kusych spódniczkach z dużymi dekoltami. Wystarczy, że mają zasłoniętą twarz, reszta może być goła.
ľubica
Kolumbovi rytieri sú často označovaní ako "katolícke slobodomurárstvo".
niewolnicaMaryi
Boże Ojcze , Boże Jezu Chryste , Boże Duchu Święty , ratuj bo diabeł nas zniszczy , co mamy robić . Matko Boża zmiażdż łeb starodawnego węża szatana . Zwyciężyłaś , zwyciężaj o Niepokalana !!!