Clicks2.2K
Luigino
114
Moslimská "starostlivosť" o britské hroby v Lýbii. Pozrite si toto video. Zakaždým, keď sa objaví vtip, alebo karikatúra týkajúca sa koránu, celý svet je hore nohami. A my všetci kričíme: rasisti.…More
Moslimská "starostlivosť" o britské hroby v Lýbii.

Pozrite si toto video. Zakaždým, keď sa objaví vtip, alebo karikatúra týkajúca sa koránu, celý svet je hore nohami. A my všetci kričíme: rasisti.Ale kedykoľvek,oni urobia, čo ich práve napadne,nikdy nik, nič nepovie. Väčšina ľudí mlčí.
Pozrite si toto video, pokým je k dispozícii,skôr, ako bude odstránené.
Je to cintorín britských vojakov, pri Tobruku. Nachádzajú sa tam aj naši ľudia. V slušnom svete platí konvencia, že vojenské hroby sú nedotknuteľné.
Rastislav333 shares this
31
Dokumentárne.

rôzne
pimienka
V USA zatkli pastora, na výročie pádu dvojičiek chcel páliť korán
ČTK | 12.09.2013 13:13
Americká polícia zatkla na Floride kontroverzného pastora Terryho Jonesa, ktorý plánoval na výročie útokov z 11. septembra verejne spáliť skoro tritisíc výtlačkov moslimskej svätej knihy korán.
Šesťdesiatjedenročný Jones bol vo štvrtok zadržaný pre nedovolené prevážanie horľavín, pretože v dodávke viezol …More
V USA zatkli pastora, na výročie pádu dvojičiek chcel páliť korán
ČTK | 12.09.2013 13:13
Americká polícia zatkla na Floride kontroverzného pastora Terryho Jonesa, ktorý plánoval na výročie útokov z 11. septembra verejne spáliť skoro tritisíc výtlačkov moslimskej svätej knihy korán.
Šesťdesiatjedenročný Jones bol vo štvrtok zadržaný pre nedovolené prevážanie horľavín, pretože v dodávke viezol gril a tiež výtlačky koránu poliate petrolejom. Napísala o tom agentúra AP.
Polícia Jonesa zadržala ešte predtým, než stačil svoj plán na pálenie kníh zrealizovať. Pastor chcel v parku v blízkosti domovského mesta Gainsville zničiť 2 998 výtlačkov kníh, akciou chcel podľa svojich slov uctiť pamiatku obetí útokov z 11. septembra 2001.
Jones je pastorom malej evanjelikálnej cirkvi a v súvislosti s nenávistnými akciami zameranými proti moslimom na seba upozornil v minulosti už niekoľkokrát. V roku 2010 označil 11. september za „medzinárodný deň pálenia koránu“, verejné pálenie svätých kníh si však nakoniec rozmyslel.
Zúčastnil sa však na pálení koránu v marci 2011, ktoré napokon spôsobilo obrovské protesty moslimov po celom svete. Počas demonštrácií v Afganistane zomreli najmenej dve desiatky ľudí. Jones je tiež autorom knihy Islam je diablovo dielo, v ktorom tvrdí, že islam propaguje násilie a že moslimovia chcú v USA zriadiť právo šaría.
V roku 2012 propagoval film Nevinnosť moslimov, hanobiaci proroka Mohameda. Pri protestoch proti tejto snímke vyšli do ulíc desaťtisíce ľudí. Počas demonštrácie v Benghází napadli amerického konzuláta – zahynuli vtedy štyria Američania vrátane veľvyslanca.
spravy.pravda.sk/…/292770-v-usa-za…

Obama se omluvil Afgháncům za spálení koránu. Tálibán vyzývá k zabíjení zahraničních vojáků

Na americké základně shořely čtyři výtisky koránu. Prý nedopatřením. Viníci budou potrestáni a taková chyba se už nebude opakovat, slíbil Barack Obama v dopise afghánskému prezidentovi Hamídu Karzáímu. Afghánci už třetí den pořádají protiamerické demonstrace. Při střetech s policií zahynulo už dvanáct lidí.

Americký prezident Barack Obama napsal svému afghánskému protějšku Hamídu Karzáímu dopis, v němž se omluvil za spálení koránu na vojenské základně Spojených států v Bagrámu u Kábulu.
Incident vyvolal v Afghánistánu demonstrace, při nichž zemřelo již více než deset lidí. Afghánský voják ve čtvrtek zastřelil dva příslušníky amerických ozbrojených sil.
Obama v dopise vyjádřil nad spálením koránu "hluboké politování" a nabídl Afgháncům "upřímnou omluvu".
"Šlo o neúmyslnou chybu. Ujišťuji vás, že přijmeme všechny příslušné kroky k tomu, abychom zabránili jejímu opakování včetně postihu těch, kdo za ni mohou," stojí v dopise, který zveřejnil Karzáího úřad. Existenci omluvy potvrdil mluvčí americké Národní bezpečnostní rady Tommy Vietor.
Velení koaličních sil v Afghánistánu i USA přiznaly, že při úklidu na základně v Bagrámu, asi 50 kilometrů severně od Kábulu, shořelo několik výtisků koránu. Podle předběžného vyšetřování šlo o čtyři knihy, které byly zničeny nedopatřením.
Afghánce ovládla protiamerická nálada. Rozbouřený dav u vojenské základny USA zastavila policie - čtěte ZDE
Američané na své základně u Kábulu pálili korán - čtěte ZDE
Navzdory omluvám různých amerických představitelů incident vyvolal v Afghánistánu demonstrace, při jejichž rozhánění bezpečnostní jednotky zabily už 12 lidí a desítky dalších zranily. Demonstrace pokračují třetí den. Radikální povstalecké hnutí Tálibán vyzvalo k zabíjení zahraničních vojáků.
V metropoli východoafghánské provincie Laghmán Metarlamu se pokusilo několik stovek Afghánců proniknout na vojenskou základnu. Demonstraci ale policie rozehnala i za pomoci střelby do vzduchu a vodních děl.
Dva demonstranty zabila střelba v provincii Uruzgán na jihu země a jednoho v Nangarháru na východě. Další protestní shromáždění se konala v provincii Lógar a také ve městě Dželálábád. Ve východní části země afghánský voják střílel na vojáky jednotek Severoatlantické aliance a dva z nich zabil.
Autoři: ČTK

zpravy.ihned.cz/c1-54834450-oba…
Caesar
alino
Si katolíci osvojili protestantskú teológiu a morálku.Ako sa modlíš, je ako veríš a to je …
Celé to znie: Lex orandi;Lex credendi; Lex vivendi.
Ako sa modlíš, je ako veríš a to je ako žiješ.
Existuje spojitosť medzi našou modlitbou, vierou a našimi skutkami. Jasné, že existuje, o tom to celé je. V katolíckej (L: i pravoslávnej) teológii, model modlitby, ktorý používate, má vplyv na to, …More
alino
Si katolíci osvojili protestantskú teológiu a morálku.Ako sa modlíš, je ako veríš a to je …
Celé to znie: Lex orandi;Lex credendi; Lex vivendi.
Ako sa modlíš, je ako veríš a to je ako žiješ.
Existuje spojitosť medzi našou modlitbou, vierou a našimi skutkami. Jasné, že existuje, o tom to celé je. V katolíckej (L: i pravoslávnej) teológii, model modlitby, ktorý používate, má vplyv na to, čomu veríte a ako žijete.
Toto bola ešte tá pekná časť nášho programu. Pozrime sa na čísla, nech vieme ako katolíci veria a ako žijú. Od uvedenia novej omše v roku 1969, počet, tých čo sa prihlásili do katolíckych seminárov celosvetovo rapídne klesol.
Teraz sa držte.
Počet Jezuitov v seminároch klesol o 89%. V roku 1965 bolo 3559 seminaristov, v roku 2000 ich bolo 389. 89 percentný pokles. Teraz niektorí povedia, že to nie je až také hrozné, veď sú to predsa len Jezuiti. Ale o niečom to hovorí.
Františkáni klesli z 2251 na iba 60. Celosvetovo.
Seminaristov La Salette kleslo z 552 na 1. To je pokles 99,8 %.
Obláti Márie Nepoškvrenej tiež zažili pokles. V roku 1965 mali 914 seminaristov, v roku 2000 mali 13. Pokles 99 %.
Redemptoristi klesli z 1128 celosvetovo v roku 1965 na 24 v roku 2000. 98 percentný pokles.

Keď sa celkovo pozrieme na Ameriku (tj. USA),
tak všetky rády spolu, Jezuiti, Františkáni, Dominikáni atď. plus klasickí diecézni seminaristi spolu, tak to je 58% pokles. Viac ako polovica za 2 generácie. V roku 1965 ich bolo 6000, v roku 2010 3500. To je po celej Amerike. Všetky rády a diecézy. Hocikto, kto by bol vysvätený, bez ohľadu na to odkiaľ z Ameriky, toto je konečné číslo. 3500. Nezabúdajte, že všetkých 3500 seminaristov ešte nie je vysvätených. To že sú v seminári ešte neznamená, že sa stanú kňazmi. Mnoho odíde, nájdu si iné povolanie. 3500 seminaristov neznamená 3500 kňazov.
Tí, čo boli vysvätení, v roku 1965 ich bolo 1575 a v roku 2002 - to sú všetci kňazi v celej Amerike za jeden rok - 450. Viac ako 70% pokles. To sa týka mužov, čo sa chcú stať kňazmi.

Situácia je ešte horšia so ženami, ktoré chcú byť rehoľnými sestrami.
Podľa Centra CARA v Georgetowne v roku 1965 bolo takmer 180 000 rehoľných sestier. V roku 2002 ich bolo len niečo cez 67000. 62% pokles. O 2 tretiny menej. To sú neuveriteľné čisla. A je to trend. Priemerný vek týchto žien je teraz 70 rokov.
Keď si dáme štatistiku od roku 2002 do roku 2020, tieto čísla budú skoro všetky preč. Budú už zosnulé. Alebo strašne staré.

Pozrime sa čo sa stalo s laikmi vo všeobecnosti.
Pred uvedením novej omše v Amerike viac ako 75% katolíkov chodilo na omšu každý týždeň. 75%. Traja zo štyroch ani nepomysleli na to, že by nešli na omšu.
Dnes? 23% katolíkov v Amerike chodí do kostola každý týždeň. Výrazný pokles 65%. Menej ako jeden zo štyroch katolíkov chodí každý týždeň na omšu.
V Taliansku je to len o čosi lepšie - 30%. Vo Francúzsku-v najstaršej dcére Cirkvi. Charlemagne v roku 800 dostáva korunu a stáva sa Vládcom západu. Vo Francúzsku, najstaršej dcére Cirkvi len 12% katolíkov chodí na omšu každý týždeň. A v Írsku menej ako 50% chodí na omšu raz za mesiac. Mohli by sme pokračovať, ale chápete podstatu.

Viera bola za posledných 40 rokov zdevastovaná.
A pokles súvisel s novou omšou
. Ako sa modlíš, tak žiješ a tak veríš.
Podľa mnohých štúdií si katolíci osvojili protestantskú teológiu a morálku.
Podľa správ CBS 70% katolíkov neverí v skutočnú prítomnosť Krista v Eucharistií.
Viac ako 90% neverí učeniu Cirkvi o antikoncepcií.
Katolíci sa nelíšia od zvyšku Ameriky čo sa týka potratov, rozvodov a predmanželskom spolužití. Jedna anketa za druhou ukazuje, že katolíci mladší ako 30 rokov sú možno viac pro-life ako ich rodičia, ale určite viac prijímajú homosexualitu.
Si katolíci osvojili protestantskú teológiu a morálku.Ako sa modlíš, je ako veríš a to je …
Weapons of MASS Destruction
www.youtube.com/watch
Pater Paul Nicholson:
www.youtube.com/watch
Caesar
alino
moslimovia nie sú bratia vo viere! Sú obetou chorej, zvrátenej, odpornej, primitívnej ideologie, ktorú si vymyslel pedofilný, úchylný vrah, krvavý diktátor, lúpezník.
Islamské dejiny - krvavé dejiny!
Katolícká cirkev ucila jasne: Bludy potierajte, blúdiacich milujte!
Ako nenávidím islam, tak milujem moslimov.
Sv. Augustín: Augustín: Nenávidím blud, milujem bludára.
Taký je postoj katolík…
More
alino
moslimovia nie sú bratia vo viere! Sú obetou chorej, zvrátenej, odpornej, primitívnej ideologie, ktorú si vymyslel pedofilný, úchylný vrah, krvavý diktátor, lúpezník.
Islamské dejiny - krvavé dejiny!
Katolícká cirkev ucila jasne: Bludy potierajte, blúdiacich milujte!
Ako nenávidím islam, tak milujem moslimov.
Sv. Augustín: Augustín: Nenávidím blud, milujem bludára.
Taký je postoj katolíka.

Jezis Kristus povedal, ze on je cesta, pravda a zivot, kto verí vo mna, bude zit naveky!
Kto hlása inak, hlása bludy a je zradca Jezisa Krista a nech je to hocikto!
Je zvlástné, ze pápez place nad moslimami v Lampeduse, ale kto ich do Europy volá? Kto im káze, aby sa sem nasilu pchali? Co nejdú do bohatých alahistanov ako S. Arábia, Emiráty Irán? Nie, tam by im nikto len tak nedával social. dávky za nicnerobenie a vytváranie giet, ako v EU!
Ale kedy Bergoglio protestoval proti vrazdeniu a vyhánaniu krestanov moslimami?
To nie, hlavne ze im posiela gratulácie k im sviatkom.
Posmieva sa katolíkom ktorí sa drzia tradicnej náuky cirkvi a sv. omse, nazýva ich pelagianmi, triumfalistami, restaurátormi....
Benedikt XVI neodstúpil dobrovolne, ale bol vykopnutý masonierou!
Preto je dnes pápezom Bergoglio, ktorý likviduje posledné katolícké prvky, symboliku...
Ale to je preto, lebo na cirkev bol daný duchovný trest, za nedoveru v Panne Márii, ze sa jej zelanie neuskutocnilo a to zasvatenie Ruska jej Neposkvrnenému Srdcu!
alino
Sú či nie sú, načo tolko omáčky?
Peter(skala)
mike084 14.11.2013 09:31:37

"...pozor na nalepkovanie ja kritizujem islam moslimov lutujem."

***

Mike... to si dobre napísal. Ved pokiaľ človek nehádže všetkých do jedného vreca, tak musí vidieť na nich to zlé, ale aj dobré. A ked je ich viera zlá-falošná, tak to dobré, čo na nich môže byť je zaiste vlastnosť, ktorú môže mať každý človek - ako napr. pomoc blížnemu.

Preto je kritika ich …More
mike084 14.11.2013 09:31:37

"...pozor na nalepkovanie ja kritizujem islam moslimov lutujem."

***

Mike... to si dobre napísal. Ved pokiaľ človek nehádže všetkých do jedného vreca, tak musí vidieť na nich to zlé, ale aj dobré. A ked je ich viera zlá-falošná, tak to dobré, čo na nich môže byť je zaiste vlastnosť, ktorú môže mať každý človek - ako napr. pomoc blížnemu.

Preto je kritika ich viery na mieste, ako aj ľútosť nad spolupatričnosti do ich náboženstva.
alino
A nie sú to teda naši bratia vo viere?
Jak teda?
Caesar
Maria Dudzikova
to sú vyznávaci satanizmu menom islam!
Peter(skala)
adeodatvs 13.11.2013 08:03:53
... asi by tie hroby ostali neporusene dlhsie, keby nam oni o tom nemohli tak jednoducho dat vediet, ......

***

Napísal si toho veľa zaujímavé, ale reagujem hlavne na niečo, čo ma zvlášť zaujalo:

Podiel viny: Možno to viznie ako neprimeraná sebakritika, ale už to tu niekto aj spomenul, že je aj našou chybou, ked ponechávame moslimov si riadiť štát. Totižto niekt…More
adeodatvs 13.11.2013 08:03:53
... asi by tie hroby ostali neporusene dlhsie, keby nam oni o tom nemohli tak jednoducho dat vediet, ......

***

Napísal si toho veľa zaujímavé, ale reagujem hlavne na niečo, čo ma zvlášť zaujalo:

Podiel viny: Možno to viznie ako neprimeraná sebakritika, ale už to tu niekto aj spomenul, že je aj našou chybou, ked ponechávame moslimov si riadiť štát. Totižto niektorí si naivne myslia, že ked moslimov necháme riadiť štát (parlament...) takže nechajú na pokoji aj kresťanov.

Alebo, že kde už je demokratický systém vlády, takže to stačí... ale vôbec NIE!
Priama, či nepriama demokracia, nedokáže priniesť Pokoj Kristovej lásky - práve tam, kde je väčšina zmýšľajucich ľudí v omyle, akým je pochopiteľne aj moslimská viera.

Preto je dôležité neponechávať aj Lýbijský štát v rukách moslimov a neuspokojiť sa len s demokraciou,
ale treba evanjelizovať a pripraviť ľudí na Teokraciu (v katolickom ponímaní)

politika-stat-moc.webnode.cz

Až príde ten čas a on príde, potom zavládne Pokoj Kristovej Lásky
😇
Maria Dudzikova
🙏 🙏 🙏 Čo su to za stvorenia .Chce sa mi plakať ,keď vidím ako ničia hroby a zhadzujú kríž .
Peter(skala)
Mária od Ukrižovaného Ježiša (Miriam Baouardy, z Abelin), rehoľníčka, mystička

Podľa orientálneho zvyku Miriam vo veku dvanásť rokov zasnúbili. Tento zvyk praktizovali moslimovia, ale aj kresťania. Miriam bola z toho veľmi zarmútená. O rok neskôr mal byť sobáš. Niekoľko nocí pred sobášom nemohla zaspať. Nebola pripravená žiť životom vydatej ženy. Modlila sa o svetlo a útechu. Vo svojom srdci …More
Mária od Ukrižovaného Ježiša (Miriam Baouardy, z Abelin), rehoľníčka, mystička

Podľa orientálneho zvyku Miriam vo veku dvanásť rokov zasnúbili. Tento zvyk praktizovali moslimovia, ale aj kresťania. Miriam bola z toho veľmi zarmútená. O rok neskôr mal byť sobáš. Niekoľko nocí pred sobášom nemohla zaspať. Nebola pripravená žiť životom vydatej ženy. Modlila sa o svetlo a útechu. Vo svojom srdci opäť počula hlas: „Všetko raz pominie! Ak mi chceš dať svoje srdce, ja zostanem s tebou.“ Miriam vedela, že je to Ježišov hlas. Hlas toho, ktorého jediného chcela za ženícha. Zotrvala v modlitbe a počula ďalší hlas: „Miriam, som s tebou, nasleduj moju vôľu. Ja ti pomôžem.“ Zobudila sa, odstrihla si svoje dlhé vlasy a odložila aj všetky drahokamy. Jej strýko začal zúriť, keď sa dozvedel, že sa nechce vydať. Kričal na ňu, bil ju. No nič nepomohlo. Nakoniec sa k nej začal správať ako k slúžke v domácnosti. Musela robiť tie najťažšie práce v kuchyni a domácnosti. Strýko ju úplne izoloval od všetkých.

V tejto ťažkej situácii sa obrátila na jedného moslimského sluhu, aby doručil jej bratovi list, v ktorom ho volala do Alexandrie. Sluha zistil, ako sa k nej strýko správa a chcel jej pomôcť. Povedal jej, že ak prestúpi na islam, vyrieši sa problém. No ona rozhodne odmietla. Jej „záchranca“ sa nahneval a zhodil ju na zem. Vytiahol meč a zasiahol ju do hrdla. Myslel si, že je mŕtva. Zakrvavenú ju odniesol a hodil do neďalekého lesíka. Stalo sa to 8. septembra 1858. To, čo nasledovalo, po rokoch vyrozprávala Miriam svojej novicmajsterke v Marseille. „Prišla ku mne pani oblečená v modrom. Vyzerala ako mníška. Obviazala mi hrdlo a zdvihla ma. Bolo to v nejakej jaskyni. Zdalo sa mi, že som s Pannou Máriou, anjelmi a svätými. Všetci boli veľmi dobrí ku mne. Boli tam aj moji rodičia. Videla som trón Najsvätejšej Trojice a Ježiša aj s jeho ľudskou prirodzenosťou. Nebolo tam slnko ani žiadna lampa, no všetko bolo prežiarené svetlom. Niekto ku mne prehovoril. Počula som, že som panna, no moja kniha ešte nie je dopísaná. Keď sa moje hrdlo vyliečilo, musela som z jaskyne odísť. Pani ma zobrala do chrámu sv. Kataríny ku františkánom. Išla som sa vyspovedať. Pani v modrom zmizla.“

Po rokoch, 8. septembra 1874, na sviatok Narodenia Panny Márie, Miriam – vtedy už rehoľná sestra – vo vytržení povedala: „V tento istý deň v roku 1858 som bola s mojou Matkou (Máriou) a zasvätila som jej svoj život. Niekto ma zasiahol mečom do hrdla, no Matka Mária sa o mňa postarala.

www.zivotopisysvatych.sk/maria-od-ukrizo…
Peter(skala)
Panna Mária (17.6.1989)

"Číslo 666 ukázané jedenkrát, to jest po prvé, udáva rok 666, šesťstošesťdesiatšesť. V tomto historickom období sa Antikrist zjavuje skrz islam, popierajúci priamo tajomstvo Božskej Trojice a Božstvo nášho Pána Ježiša Krista. Islamizmus svojou vojenskou silou vyčíňa všade a ničí všetky staré kresťanské komunity, vpadá do Európy a len mojím materským mimoriadnym zásahom,…More
Panna Mária (17.6.1989)

"Číslo 666 ukázané jedenkrát, to jest po prvé, udáva rok 666, šesťstošesťdesiatšesť. V tomto historickom období sa Antikrist zjavuje skrz islam, popierajúci priamo tajomstvo Božskej Trojice a Božstvo nášho Pána Ježiša Krista. Islamizmus svojou vojenskou silou vyčíňa všade a ničí všetky staré kresťanské komunity, vpadá do Európy a len mojím materským mimoriadnym zásahom, mocne vyprosovaným Svätým Otcom, sa mu nepodarí zničiť úplne kresťanstvo."
www.mkh.sk/m-kniha.htm
One more comment from Peter(skala)
Peter(skala)
6) V týchto posledných časoch Mária musí zažiariť viac než kedykoľvek predtým svojím milosrdenstvom, svojou mocou a svojou milosťou: milosrdenstvom, aby zhromaždila a s láskou prijala tých úbohých hriešnikov a blúdiacich, ktorí sa obrátia a navrátia sa do Katolíckej cirkvi; mocou zažiari proti nepriateľom Božím, proti modloslužobníkom, rozkolníkom, mohamedánom, židom a zatvrdilým bezbožníkom…More
6) V týchto posledných časoch Mária musí zažiariť viac než kedykoľvek predtým svojím milosrdenstvom, svojou mocou a svojou milosťou: milosrdenstvom, aby zhromaždila a s láskou prijala tých úbohých hriešnikov a blúdiacich, ktorí sa obrátia a navrátia sa do Katolíckej cirkvi; mocou zažiari proti nepriateľom Božím, proti modloslužobníkom, rozkolníkom, mohamedánom, židom a zatvrdilým bezbožníkom, ktorí sa strašne vzbúria, aby sľubmi a hrozbami zviedli ľudí a priviedli ich ku skaze; a konečne, musí zažiariť milosťou, aby oduševnila a podržala chrabrých bojovníkov a verných služobníkov Ježiša Krista bojujúcich za jeho záujmy.

Viac tu: koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/posledne-casy/a25-sv-ludvig-m…
Caesar
A co by sme chceli od vyznávacov Satana? Islam je satanizmus najvyssieho razenia!
Peter(skala)
🙏 🙏 🙏