Jak odtruć toksyny szczepionkowe tzw; "białko kolca"

Dr Joseph Mercola
Niebezpieczne białka kolczaste, wiadomo, że w swojej dzikiej postaci otwiera barierę krew-mózg, powoduje uszkodzenie komórek (cytotoksyczność) i, jak powiedział dr Robert Malone, wynalazca technologii rdzenia szczepionki mRNA i DNA, w komentarzu do News Voice: „jest aktywny w manipulowaniu biologią komórek, które pokrywają wnętrze twoich naczyń krwionośnych – komórek śródbłonka naczyń, częściowo poprzez interakcję z ACE2, który kontroluje skurcz naczyń krwionośnych, ciśnienie krwi i inne rzeczy.”
Ujawniono również, że samo białko kolca wystarczy do wywołania stanu zapalnego i uszkodzenia układu naczyniowego, nawet niezależnie od wirusa. Teraz Światowa Rada Zdrowia (WCH), światowa koalicja organizacji zajmujących się zdrowiem i grup społeczeństwa obywatelskiego, które dążą do poszerzenia wiedzy na temat zdrowia publicznego, opublikowała przewodnik dotyczący detoksykacji "białek spike", który zawiera proste kroki, które można podjąć, aby potencjalnie zmniejszyć skutki toksycznego białka kolczastego. Możesz zobaczyć ich pełny przewodnik po naturalnych środkach, w tym dawkach, na końcu tego artykułu.

Dlaczego warto rozważyć detoks białka Spike (/ tlenek grafenu dopow)?
Białka kolczaste mogą krążyć w organizmie "po infekcji" (transmisji*) lub wstrzyknięciu, powodując uszkodzenie komórek, tkanek i narządów. „Białko kolca jest białkiem śmiercionośnym” – mówi w filmie dr Peter McCullough, internista, kardiolog i przeszkolony epidemiolog. Może powodować stany zapalne i krzepnięcie w każdej tkance, w której się gromadzi. Na przykład badanie biodystrybucji przeprowadzone przez firmę Pfizer, które posłużyło do określenia, gdzie wstrzyknięte substancje trafiają do organizmu, wykazało, że białko kolca pochodzące ze zastrzyków gromadzi się w „dość wysokich stężeniach” w jajnikach. Co więcej, japońskie badanie biodystrybucji szczepionek firmy Pfizer wykazało, że cząsteczki szczepionki przemieszczają się z miejsca wstrzyknięcia do krwi, po czym krążące białka kolczaste (lub grafen dopow.) mogą swobodnie podróżować po całym ciele, w tym do jajników, wątroby, tkanek neurologicznych i innych narządów. MŚ odnotował:

„Białko kolca - zostało powiązane z działaniami niepożądanymi, takimi jak: zakrzepy krwi, mgła mózgowa, zapalenie płuc i zapalenie mięśnia sercowego. Prawdopodobnie jest odpowiedzialny za wiele skutków ubocznych Covid-19 [zastrzyk]… Nawet jeśli nie miałeś żadnych objawów... lub nie doświadczyłeś niepożądanych skutków ubocznych po szczepieniu, w środku mogą nadal znajdować się białka kolca, w twoim ciele. Aby usunąć je po szczepieniu lub infekcji, lekarze i praktycy holistyczni sugerują kilka prostych działań. Uważa się, że oczyszczenie organizmu z białek kolców… tak szybko, jak to możliwe po infekcji lub ukłuciu, może chronić przed uszkodzeniem przez pozostałe lub krążące białka kolca (/grafenu).”

Inhibitory i neutralizatory białka kolczastego
Grupa międzynarodowych lekarzy i praktyków holistycznych, którzy mają doświadczenie w pomaganiu ludziom w powrocie do zdrowia po COVID-19(/grypa) i chorobach po wstrzyknięciu, opracowała naturalne opcje, które pomogą zmniejszyć ilość białka kolczastego w organizmie. Poniżej znajdują się inhibitory białek kolców, co oznacza, że hamują wiązanie białka kolców z komórkami ludzkimi:

Prunella vulgaris - Głowienka pospolita
Igły sosnowe
Emodin - Emodyna to związek chemiczny z rodziny antrachinonów, który można wyizolować z rabarbaru, kruszyny i rdestu japońskiego
Ekstrakt z liści mniszka lekarskiego
Iwermektyna


Na przykład iwermektyna przyłącza się do domeny wiążącej receptory wypustek SARS-CoV-2 przyłączonej do ACE2, co może zakłócać jego zdolność do przyłączania się do ludzkiej błony komórkowej. Opracowali również listę neutralizatorów białek kolców, które uniemożliwiają dalsze uszkodzenie komórek. To zawiera:

N-acetylocysteina (NAC)
Glutation
Herbata z kopru włoskiego
Herbata anyżowa
Herbata z igieł sosnowych
ziele dziurawca
Liść żywokostu
Witamina C

Związki roślinne w powyższej tabeli zawierają kwas szikimowy, który może przeciwdziałać tworzeniu się skrzepów krwi i zmniejszać niektóre toksyczne działanie białka kolczastego (/grafenu). Nattokinaza, forma sfermentowanej soi, może również pomóc w zmniejszeniu występowania zakrzepów krwi.

Jak chronić receptory ACE2 i detoks IL-6?
Białko kolczaste przyłącza się do receptorów ACE2 i ludzkich komórek, zaburzając normalne funkcjonowanie receptorów. Ta blokada może zmienić funkcjonowanie tkanek i może być odpowiedzialna za wywołanie choroby autoimmunologicznej lub wywołanie nieprawidłowego krwawienia lub krzepnięcia, w tym małopłytkowości zakrzepowej wywołanej szczepionką.

Iwermektyna, hydroksychlorochina (z cynkiem), kwercetyna (z cynkiem) i fisetyna (flawonoid) to przykłady substancji, które mogą naturalnie chronić receptory ACE2. Iwermektyna działa w tym zakresie, wiążąc się z receptorami ACE2, uniemożliwiając to białku kolca. Interleukina 6 (IL-6) jest cytokiną prozapalną, która ulega ekspresji po wstrzyknięciu, a jej poziomy wzrastają u osób z COVID-19. Z tego powodu Światowa Organizacja Zdrowia zaleca inhibitory IL-6 osobom ciężko chorym na COVID-19(/grypa). Istnieje wiele naturalnych inhibitorów IL-6 lub środków przeciwzapalnych, które mogą być przydatne dla osób starających się o detoksykację z zastrzyków COVID-19 lub COVID-19:

Boswellia serrata - Boswellia serrata – preparaty, dawkowanie, działanie
Ekstrakt z liści mniszka lekarskiego
Czarnuszka (Nigella sativa)
Kurkumina
Olej z kryla i inne kwasy tłuszczowe
Cynamon
fizetyna
Apigenina
Kwercetyna
Resweratrol
luteolina
Witamina D3 (z witaminą K)
Cynk
Magnez
herbata jaśminowa
Przyprawy
Liście laurowe
Czarny pieprz
Gałka muszkatołowa
Szałwia

Jak detoksować z furyny i proteazy serynowej?
Aby uzyskać dostęp do komórek, SARS-CoV-2 musi najpierw związać się z receptorem ACE2 lub CD147 na komórce. Następnie podjednostka białka kolczastego musi zostać proteolitycznie rozszczepiona (odcięta). Bez tego rozszczepienia białka wirus po prostu przyczepiłby się do receptora i nie dostałby się dalej. „Miejsce furyny jest powodem, dla którego wirus jest tak przenoszony i dlaczego atakuje serce, mózg i naczynia krwionośne” – wyjaśnił dr Steven Quay, lekarz i naukowiec w podkomisji GOP House Oversight and Reform w sprawie wybranego kryzysu związanego z koronawirusem. przesłuchanie. Istnienie nowego miejsca cięcia furyny na SARS-CoV-2, podczas gdy inne koronawirusy nie zawierają ani jednego przykładu miejsca cięcia furyny, jest istotnym powodem, dla którego wielu uważa, że SARS-CoV-2 powstał w wyniku wzmocnienia funkcji (GOF) badania laboratoryjne. Naturalne inhibitory furyny, które zapobiegają rozpadowi białka kolczastego, mogą pomóc w detoksykacji z furyny i obejmują:

Rutin
Limonen
Bajkaleina
Hesperydyna

Proteaza serynowa to kolejny enzym „odpowiedzialny za proteolityczne rozszczepienie białka wypustek SARS-CoV-2, umożliwiające fuzję komórek gospodarza wirusa”. Hamowanie proteazy serynowej może zatem zapobiegać aktywacji białek kolców i wnikaniu wirusa do komórek. WCH skompilował kilka naturalnych inhibitorów proteazy serynowej, które obejmują:

Zielona herbata
Bulwy ziemniaka
Niebieskozielone algi
N-acetylocysteina (NAC)
Boswellia

Jedzenie w ograniczonym czasie i zdrowa dieta dla wszystkich
Oprócz wyżej wymienionych substancji docelowych, WCH mądrze zauważył, że zdrowa dieta jest pierwszym krokiem do zdrowego układu odpornościowego. Ograniczenie spożycia przetworzonej żywności i innych prozapalnych produktów spożywczych, w tym olejów roślinnych (nasion), jest niezbędne dla optymalnej odpowiedzi immunologicznej. Korzystne jest również jedzenie ograniczone czasowo, co oznacza skondensowanie posiłków w przedziale od sześciu do ośmiu godzin. Poprawi to twoje zdrowie na wiele sposobów, przede wszystkim poprzez poprawę zdrowia mitochondriów i elastyczności metabolicznej. Może również nasilać autofagię, co pomaga organizmowi usuwać uszkodzone komórki. Jak zauważył WCH:

„Ta metoda … służy do indukowania autofagii, która jest zasadniczo procesem recyklingu, który zachodzi w ludzkich komórkach, gdzie komórki ulegają degradacji i przetwarzają składniki. Autofagia jest wykorzystywana przez organizm do eliminacji uszkodzonych białek komórkowych i może niszczyć szkodliwe wirusy i bakterie”.

Inną strategią na poprawę zdrowia i długowieczności, a być może również pomoc w detoksykacji białka, jest regularne ciepłe kąpiele. Adaptacje te obejmują zwiększoną objętość osocza i przepływ krwi do serca i mięśni (co zwiększa wytrzymałość sportową) wraz ze zwiększoną masą mięśniową ze względu na wyższy poziom białek szoku cieplnego i hormonu wzrostu. Jest to potężna metoda detoksykacji ze względu na pocenie się.

Top 10 "Spike Protein Detox" — i pełny przewodnik
Poniżej znajdziesz pełny przewodnik WCH po przydatnych substancjach do detoksykacji z toksycznych białek kolca (/grafenu), w tym zalecane dawki, które możesz potwierdzić u swojego holistycznego lekarza. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, poniższe 10 związków jest „niezbędnymi” w detoksykacji białka kolczastego. To dobre miejsce na rozpoczęcie, gdy opracujesz bardziej kompleksową strategię zdrowotną:

Witamina D
Witamina C
NAC
Iwermektyna
Nasiona czarnuszki
Kwercetyna
Cynk
Magnez
Kurkumina
Ekstrakt z ostropestu plamistego

Przewodnik Światowej Rady ds. Zdrowia Spike Protein Detox Guide
Bibliografia
Wiadomości z witryny próbnej 30 maja 2021 r.
Newsvoice.se 17 lipca 2021
Badania obiegowe 31 marca 2021
Światowa Rada Zdrowia, Spike Protein Detox Guide
Rumble, dr Peter McCullough, Nihilizm terapeutyczny i niesprawdzone nowe terapie, 5 października 2021, godz. 6:00
Obrona zdrowia dzieci 3 czerwca 2021 r.
Prawa i wolności, poufny dokument badawczy firmy Pfizer
In Vivo. wrzesień-październik 2020;34(5):3023-3026. doi: 10.21873/invivo.12134
YouTube 29 czerwca 2021 r.
Scientifica (Kair). 2021; 2021: 2706789
Składniki odżywcze. 2019 czerwiec; 11(6): 1234
FourHourWorkweek.com 10 kwietnia 2014 r.

How to Detox Spike Protein After COVID or Vaccine

Trzeba chronić się przed wszystkimi szczepionkami ... Dr Sucharit Bhakdi zapowiada, że technologia mRNA zostanie zastosowana w dziesiątkach szczepionek - jeśli nie jest już stosowana od dawna .

Nikt nie powinien być w stanie uciec od zbrodniczych macek... a już najmniej dzieci! Wiemy, że odporność na zabójcze zastrzyki pochodzi w dużej mierze od rodziców, z których niewielu pogodziło się z tym, że ich małe dzieci narażają swoje zdrowie tym gównem… Projekt globalistycznych oligarchów, który miał na celu uogólnienie technologii mRNA, już się potwierdził. twitter.com/gilleswell/status/1540952808098349057 - Dr Sucharit Bhakdi ogłasza, że technologia mRNA zostanie zastosowana w dziesiątkach szczepionek!n1 - usunąć dowody na poważne skutki uboczne, rozszerzyć technologię mRNA na wszystkie szczepionki, wyeliminować różnice, uniemożliwić porównania i zaszczepić cały świat.

Aby wyeliminować dowody poważnych skutków ubocznych, rozszerz technologię mRNA na wszystkie szczepionki, żadnych różnic, żadnych porównań i zaszczep wszystkich. A teraz drodzy widzowie miejcie oczy i uszy otwarte. Otwarta jest droga do natychmiastowego pełnego zatwierdzenia zastrzyków GM, gdy tylko staną się dostępne. Dla wszystkich konwencjonalnych szczepionek na świecie, grypy, odry, świnki, zapalenia wątroby, wymień jedną, którą znasz. Natychmiast bez żadnych przedklinicznych wymagań bezpieczeństwa, nie jest to wystarczająco skandaliczne, nanocząsteczki lipidów, ich wysoce toksyczne i niebezpieczne właściwości, które nigdy nie zostały zatwierdzone do stosowania u ludzi, zostaną łagodnie wypowiedziane w porozumieniu o postępowaniu karnym…
Le Dr Sucharit Bhakdi annonce que la technologie ARNm sera appliquée à des dizaines de vaccins !

*TRANSMISJA Z ZASZCZEPIONYCH na NIEZASZCZEPIONYCH...
(...) Europe Reloaded donosi: „Tlenek grafenu ma pewne pasmo rezonansu magnetycznego, poza którym ulega wzbudzeniu, co z kolei prowadzi do szybkiego utleniania materiału. Kiedy poziom utleniania przekracza niektóre biomarkery organizmu, powoduje załamanie się układu odpornościowego i burzę cytokin, typową dla „poważnego Covid-19”. Co najmniej 90 badań naukowych pokazuje, że toksyczne działanie TLENKU GRAFENU w ludzkim ciele daje takie same efekty kliniczne jak Covid-19! Objawy te obejmują programowalną śmierć komórek, krzepnięcie krwi, agregację płytek krwi, krzepnięcie, burze cytokinowe, zakrzepicę, zapalenie płuc (objawy grypopodobne), zapalenie błon śluzowych, utratę smaku i węchu. Blokuje detoksykację organizmu poprzez blokowanie glutationu, tworzy metaliczny posmak w ustach, niszczy układ odpornościowy i magnetyzuje ludzi, zwłaszcza w miejscu wstrzyknięcia.

Zobacz:
tlenk grafenu: powoduje objawy CV i jest obecny we wszystkich aspektach diagnozy i leczenia Wideo: Tlenek grafenu: substancja toksyczna w fiolce szczepionki mRNA COVID-19 Zbadano toksyczność TLENKU GRAFENU i odkryto, że jest on wektorem przenoszenia u myszy, umożliwiając „samoreplikujące się szczepionki” firmy Pfizer ; „Częste drogi podawania w modelach zwierzęcych obejmują "AIRWAY EXOSURE" (wdmuchiwanie donosowe, wkraplanie dotchawicze i inhalację), podawanie doustne, wstrzyknięcie dożylne, wstrzyknięcie dootrzewnowe i wstrzyknięcie podskórne. Główną drogą narażenia na GFN (nanocząstki z rodziny grafenu) w środowisku pracy jest NARAŻENIE W DROGI POWIETRZNE, dlatego WDYCHANIE i wkraplanie dotchawicze są stosowane głównie u myszy w celu symulacji narażenia ludzi na GFN”. Oto drugie recenzowane badanie potwierdzające, że przeniesienie toksyczności tlenku grafenu od zaszczepionych do nieszczepionych odbywa się drogą powietrzną . Oznacza to, że TLENEK GRAFENU jest otrzymywany od zaszczepionych do nieszczepionych przez inhalację ... Tlenek grafenu w szczepionkach "demoniczna toksyna"

Technologia manipulacji genetycznej mRNA pociąga za sobą zmiany;
„Szczepionki” wyciszają geny odpowiedzialne za naprawę DNA i usuwają je na zawsze z ludzi
Technologia "CRISPR" - szczepienia mRNA, brama do nowej rasy stworzonych w laboratorium istot …
Genetycznie zaprojektowane białka „Magnetyczne”, czy można zdalnie kontrolować mózg i zachowanie

Szczepionki Covid sa powiązane z aborcją, czyli zaszczepieni ponoszą winę za zabite dzieci użyte do testów na szczepionkach i "zaniczyszczeń" w składzie - należy także "detoksykować" duszę ;
Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci
Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”
W jaki sposób szczepionki przeciw Covid-19 są powiązane z aborcją?
Ludzkie komórki płodu, z aborcji w szczepionkach
Maria Kania shares this
3
Magdalena Maria Kubiak
Chloryn Sodu + kwas cytrynowy = "out" metale ciężkie, grafen, wirusy etc
anna.maria shares this
20
Iwona Sękowska-Kielar shares this
32
megur shares this
7
Edward7
Sterylizacja szczepionkowa : diabelski program
Przełomowy nowy dokument „Niepłodność: diabelski plan” jest już dostępny do oglądania na Brighteon.com . Film jest ciężką pracą Andy'ego Wakefielda, Roberta F. Kennedy'ego Jr. (WHO) do wyludnienia Afryki, a właściwie całego świata.
wideo: https://video.brighteon.com/file/BTBucket-Prod/hls/f4afa81b-a201-4564-a48c-302a563e4bd8.m3u8
Krótkie podsumowanie …More
Sterylizacja szczepionkowa : diabelski program

Przełomowy nowy dokument „Niepłodność: diabelski plan” jest już dostępny do oglądania na Brighteon.com . Film jest ciężką pracą Andy'ego Wakefielda, Roberta F. Kennedy'ego Jr. (WHO) do wyludnienia Afryki, a właściwie całego świata.
wideo: https://video.brighteon.com/file/BTBucket-Prod/hls/f4afa81b-a201-4564-a48c-302a563e4bd8.m3u8

Krótkie podsumowanie jego treści: Film odnosi się do kampanii masowych szczepień, która była wielokrotnie nakładana w szczególności na kenijskie kobiety, którym powiedziano, że otrzymują ochronę przed tężcem. Zamiast tego były potajemnie sterylizowane skażonymi zastrzykami. Chociaż zastrzyki, które otrzymały kobiety, rzekomo zawierały składniki przeciwtężcowe, zostały one również zaprojektowane przez WHO i jej partnerów tak, aby zawierały przeciwciała anty-hCG, które wywołują odpowiedź autoimmunologiczną w ciele kobiety, która chciała zajść w ciążę. Krótko mówiąc, te zastrzyki przeprogramowują ciała afrykańskich kobiet tak, aby traktowały ciążę jak chorobę. Przeciwciała anty-hCG zasadniczo zabijają wszelkie nowe formy życia, co skutkuje bezpłodnością.

Zaczyna się w Afryce i ostatecznie rozprzestrzenia się na cały świat.
„Grupa Robocza ds. Szczepionek na rzecz Regulacji Płodności” WHO rozpoczęła w latach 70. program mający na celu rozwiązanie rzekomego problemu „przeludnienia” w Afryce. Szczepionki powodujące bezpłodność, które to wywołały, zaszkodziły wielu ludziom i w wielu przypadkach zapobiegły rodzeniu dzieci. „Aby uodpornić kobietę przed zajściem w ciążę lub przerwaniem ciąży, naukowcy odkryli, że fizyczne połączenie podjednostki beta hCG (B-hCG) z toksoidem tężcowym stosowanym w rutynowych szczepieniach przeciw tężcowi było metodą bardziej skuteczną”, wyjaśnia ekspert filmu . „Kobieta nie tylko wytworzyła przeciwciała przeciwko tężcowi, ale także wyprodukowała przeciwciała przeciwko hCG, w tym wytwarzanym przez jej własny organizm”. Zastosowano różne podejścia, w tym podawanie w odstępach harmonogramu iniekcji co dwa lata, łącznie pięć. Zastrzyki, zakamuflowane jako zastrzyki przeciw tężcowi, zawierały antypłodność hCG „tam, gdzie nie powinno tego być”. „Wszystkie testy wykazały, że szczepionka zastosowana w Kenii w marcu i październiku 2014 roku zawierała surowicę B-hCG” – wyjaśnia inna osoba w filmie o ukrytych składnikach znalezionych w niektórych celowo skażonych zastrzykach przeciw tężcowi. Kościół katolicki w Afryce potępił zastrzyki, gdy okazało się, że zawierają one składniki zapobiegające płodności, czemu afrykański oddział WHO odpowiedział zmasowaną kampanią propagandową i indoktrynacyjną. Liderzy WHO Africa fałszywie twierdzili, że niezależne testy przeprowadzone na fiolkach, wykazujące, że zawierają one składniki przeciwdziałające płodności, były fałszywe. Okazało się, że były one całkowicie dokładne, ponieważ jedynym sposobem skażenia zastrzyków takimi składnikami było miejsce produkcji. To nie jest coś, co można wziąć i włożyć do słoika, zrobić test i znaleźć” – wyjaśnił jeden z ekspertów. „Ten hormon był właściwie zamontowany na czymś innym, więc w rzeczywistości był garb i dziób… co to pokazuje. jest chemicznie związany lub związany”. Dr Stephen Karanja, aktywista, który dołożył wszelkich starań, aby ostrzec Afrykanów przed zastrzykami, w tajemniczy sposób zmarł w zeszłym roku, rzekomo na „COVID”. Przed śmiercią ostrzegał Afrykę i świat, by uważały na skażone zastrzyki WHO. „Kiedy wykończą Afrykę, przyjdą po ciebie” – powiedział Karanja. „Miej przygotowane dzieci. Przyjdą po nie i przyjdą po ciebie”. - Naturalnews

"Małpia ospa” krąży tylko w krajach, w których ludność została otrzymana Pfizera i jest szczepiona - do kwestii Wielkiego Resetu
translate.goog/…nkeypox-only-countries-pfizer-vaccine-great-reset/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Szczepionki Covid sa powiązane z aborcją, czyli zaszczepieni ponoszą winę za zabite dzieci użyte do testów na szczepionkach i "zaniczyszczeń" w składzie - należy także "detoksykować" duszę ;Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci
Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”
W jaki sposób szczepionki przeciw Covid-19 są powiązane …More
,,Szczepionki Covid sa powiązane z aborcją, czyli zaszczepieni ponoszą winę za zabite dzieci użyte do testów na szczepionkach i "zaniczyszczeń" w składzie - należy także "detoksykować" duszę ;Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci
Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”
W jaki sposób szczepionki przeciw Covid-19 są powiązane z aborcją?
Ludzkie komórki płodu, z aborcji w szczepionkach''