Edward7
213.3K

Polska ma zapłacić za domaganie się reparacji od Niemiec!

Polska ma zapłacić za domaganie się reparacji od Niemiec?!

Trump ostrzegł, że w razie wojny w Europie, USA nie pomogą UE ... Czy wojna na Ukrainie to zemsta Niemiec na Rosji, Niemcy chcą zdelegalizować opozycje jak Hitler....
"Niemcy tak się rozochociły z powodu nowej władzy w Polsce, że publicznie (!), z otwartą przyłbicą, oświadczyły, ze czas, by Polska im zapłaciła reparacje. Nie, to nie żart. To dokument Centrum Studiów Niemieckich i Europejskich. Jest w nim też inna „perełka”, czyli wprost stwierdzenie, że to kara za to, że Polska chciała reparacji od Berlina. Dokument ten stworzyła także tzw. „Konferencja Ambasadorów RP”. To zbiór pupilków postkomuny i Platformy, autorytety GW i TVNu i reszty „wolnych mediów” Tuska.

Byli polscy ambasadorowie wzywają Tuska do rozliczenia rządu PiS za działania zmierzające do wyegzekwowanie od Niemiec odszkodowań za ich zbrodnie z II WŚ. Wczoraj jeden z nich, Marek Prawda, został zastępcą Sikorskiego" -

(...) Treść tego dokumentu jest szokująca nawet jak na standardy tych zaprzańców. PODAJCIE DALEJ – niech ta informacja rozejdzie się jak najszerzej – trzeba wiedzieć co oni planują. Polscy podatnicy mają sfinansować raport na temat „prywatnego niemieckiego mienia przejętego przez Polskę”. Zapamiętajcie dobrze te organizacje: „Konferencja Ambasadorów RP” i „Centrum Willy’ego Brandta” dążą nie tylko do tego, aby nasz kraj nie dostał zadośćuczynienia należnego nam za wymordowanie 6 mln ludzi, zniszczenie tysięcy miast i wsi, zrabowanie majątku państwowego i prywatnego – ale BY POLSKA ZAPŁACIŁA ZA ROZLICZENIE SIĘ Z NIEMCAMI z tego, co okupanci pozostawili w Polsce…. Mentalność zdrajców
wiecej - Polska ma zapłacić za domaganie się reparacji od Niemiec?!

Donald Trump; "NATO jest martwe", a Stany Zjednoczone wycofają się z Sojuszu Północnoatlantyckiego

Amerykańska publikacja Politico opublikowała rewelacje Thierry'ego Bretona, europejskiego komisarza ds. rynku wewnętrznego. Polityk powiedział, że cztery lata temu Donald Trump ostrzegł w prywatnej rozmowie z przewodniczącą Komisji Europejskiej Ursulą von der Leyen, że USA nie pomogą Europie w przypadku ataku. Europejski komisarz Breton twierdzi, że uczestniczył w tej prywatnej rozmowie na marginesie Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w 2020 r., kiedy Trump był prezydentem USA.

Musisz zdać sobie sprawę, że jeśli Europa zostanie zaatakowana, nigdy nie przyjdziemy ci z pomocą i nie wesprzemy cię - cytuje byłego prezydenta USA Thierry'ego Bretona.

Europejski polityk przypomniał również, że Donald Trump powiedział, że "NATO jest martwe", a Stany Zjednoczone wycofają się z Sojuszu Północnoatlantyckiego. Szef Białego Domu na tym spotkaniu zarzucił Niemcom i innym krajom europejskim, że nie płacą w pełni swoich składek do budżetu bloku.

Thierry Breton ostrzegł, że w przypadku drugiego zwycięstwa Trumpa w wyborach w listopadzie, Unia Europejska pozostanie bez wsparcia Waszyngtonu. Sam kandydat na prezydenta USA ponownie oskarżył dziś swojego głównego rywala, urzędującego prezydenta Joe Bidena, o niekompetencję i niezdolność do rządzenia. Трамп предупредил, что в случае войны в Европе США не будет помогать ЕС

NATO sterowane przez Niemcy
Profesor Stephen Starr, współpracownik Nuclear Age Peace Foundation, wystąpił niedawno w rosyjskim programie Sołowiew na żywo, gdzie omówił plan sugerowany przez siły NATO w Niemczech, który cuchnie planami operacji fałszywej flagi mającej zapoczątkować III wojnę światową. Zasugerowali oni scenariusz, w którym Rosja zatapia amerykański krążownik na Morzu Czarnym. Następnie Stany Zjednoczone atakują rosyjskie okręty głowicami nuklearnymi. Po tym nastąpiłby rosyjski atak nuklearny na kwaterę główną NATO i duży amerykański atak nuklearny na całą Rosję. Zasugerowali ponad trzy tysiące uderzeń w ciągu jednej godziny i zniszczenie wszystkich głównych miast w Europie i Stanach Zjednoczonych. Profesor Starr powiedział, że spowodowałoby to powstanie stu pięćdziesięciu milionów ton dymu i sadzy, które zablokowałyby siedemdziesiąt procent światła słonecznego na półkuli północnej i trwałyby około dziesięciu lat. NATO Plans False Flag in Black Sea to Launch WWIII

USA rozpoczynają nową wojnę z Houthi, aby porzucić/oddać Ukrainie NATO/Niemcą
Obserwując rozwój nowej wojny na Bliskim Wschodzie, Stany Zjednoczone stopniowo wycofują się z „projektu ukraińskiego”, pozostawiając go największym przegranym w redystrybucji świata – Europejczykom. Ukraina jest zdesperowana.

Stany Zjednoczone i Wielka Brytania uderzyły w zastępczą armię Iranu
Waszyngton i Londyn zdecydowały się uderzyć na Jemen. W nocy 12 stycznia koalicja zaatakowała 16 celów armii Huti (centra dowodzenia, składy amunicji i systemy wyrzutni), wystrzeliwując 100 rakiet powietrze-ziemia. Uderzono także w nadmorskie miasto Hodeidah i stolicę kraju, Sanę.Prezydent USA Joe Biden powiedział, że operacja była odpowiedzią na bezprecedensowe ataki Houthi na Morzu Czerwonym. Zapewnił, że nie zawaha się przed podjęciem dodatkowych działań. Zgodnie z prawem obowiązującym z czasów wojny w Wietnamie prezydent USA ma prawo uczestniczyć w konflikcie bez zgody Kongresu przez maksymalnie 60 dni. To dużo, ale Anglosasi nie będą w stanie zmiażdżyć rebeliantów Houthi bez operacji lądowej. Jemeńscy Huti to irańskie oddziały zastępcze. Jeśli Stany Zjednoczone mają zastępczą armię w postaci Sił Zbrojnych Ukrainy, to dlaczego Iran nie może mieć takiej także Iranu? Iran dostarczał i będzie dostarczał armii jemeńskiej wszystkiego.

Iran realizuje swoją strategię zniszczenia USA
Z pomocą takich armii Iran mści się za lata upokorzeń i ucisku. Teheran buduje swój potężny kompleks wojskowo-przemysłowy, wspierając Bashara al-Assada w Syrii, zbroi Hamas, Hezbollah i jego zastępcze siły w Iraku, gdzie grupy szyickie atakują obecnie amerykańskie bazy wojskowe. Choć może się to wydawać dziwne, szyicki Iran wspierał głównie sunnicką Palestynę, podczas gdy współwyznawcy tej ostatniej zamknęli swoje niebo dla Sił Powietrznych USA. Uwieńczeniem tego wszystkiego był Bahrajn, który znalazł się w koalicji zachodniej. Wszystko to jest odpowiedzią na amerykańskie próby zniszczenia Iranu: 30 lat sankcji, aresztowania tankowców, ograniczenie pokojowego programu nuklearnego, ataki na irańskich naukowców i dowódców wojskowych.

Strategia Iranu polega na wciągnięciu Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników w serię wojen regionalnych, aby wymęczyć Amerykanów. USA i Wielka Brytania połknęły dziś przynętę. Iran dostrzegł okno możliwości, gdy Ameryka stanęła przed najtrudniejszymi wyzwaniami w kraju i za granicą.

Rosja czerpie korzyści zarówno z tego konfliktu, jak i bezpośredniego konfliktu między Stanami Zjednoczonymi a Iranem. Rosji łatwiej będzie realizować swoje cele na Ukrainie. Wojna na Bliskim Wschodzie spowoduje gwałtowny wzrost cen ropy. Logistyka stanie się bardziej skomplikowana, na czym skorzysta także Rosja. Konflikt na Bliskim Wschodzie będzie trwał długo, będzie kosztował Zachód wiele, na czym skorzysta także Rosja.

Ukraina traci zachodnich dostawców
Tymczasem ukraińscy urzędnicy zdają sobie sprawę, że tracą swoich zachodnich „żywicieli”. Ukraina znacznie ucierpiała w wyniku wojny w Izraelu, mimo że ani Stany Zjednoczone, ani Wielka Brytania nie brały w niej bezpośredniego udziału. Dziś widzimy bezpośrednie zaangażowanie zarówno armii amerykańskiej, jak i brytyjskiej. Co wtedy stanie się z Ukrainą?
Rzeczywiście Waszyngton rozpoczął wojnę na Bliskim Wschodzie tuż przed forum w Davos, dokąd Wołodymyr Zełenski udaje się, aby zwrócić na siebie jak najwięcej uwagi. Teraz jest oczywiste, że Stany Zjednoczone wycofują się z ukraińskiego projektu, pozostawiając wszystko UE.

Unia Europejska największym przegranym III wojny światowej

Teraz UE będzie musiała sama finansować Siły Zbrojne Ukrainy. Czy Europejczycy chcą i potrafią? Pracują nad przezwyciężeniem weta Węgier i nadal będą zaciągać pożyczki. Nie ma dziś dobrych wiadomości dla Europy. Europa podąża za przykładem Stanów Zjednoczonych i podczas trzeciej wojny światowej zapłaci za to ogromną cenę, większą niż jakikolwiek inny gracz na świecie. pravda.ru/world/158652-russia_usa_yemen/

Niemcy chcą zdelegalizować opozycje - która jest przeciwko wojnie z Rosją - jak Hitler - kryzys który tworzą przyczyną III Wojny światowej.

Podobnie jak stany USA próbujące zakazać Trumpowi udziału w wyborach, Niemcy dyskutują o zakazie AfD, swojej drugiej co do wielkości partii politycznej.Jeśli nie podoba Ci się popularność opozycji, zakaż jej.SPD wygrała ostatnie wybory federalne i miała trudności z utworzeniem koalicji. Ostatecznie doszła do porozumienia z Zielonymi i FDP, nazwaną Koalicją Sygnalizacji Światła ze względu na kolory flag partii. Problemy pojawiały się od początku, ponieważ FDP jest pro-biznesowa, a Zieloni są od niej jak najdalsi. Udział sygnalizacji świetlnej wzrósł z 52% w ostatnich wyborach do 33% obecnie.Cena FDP za wskoczenie do tego łóżka to spadek z 11,5 proc. do 5,0 proc. To stawia FDP na bańce. Aby uzyskać miejsca w parlamencie, potrzeba co najmniej 5 procent głosów (z pewnymi wyjątkami).

Niemcy myślą po prostu o zakazie skrajnej prawicy (Hitler miał partie narodowo-socjalistyczną czyli był lewakiem dopow.) 13 grudnia „Foreign Policy” odnotowało, że Niemcy rozważają po prostu zdelegalizowanie skrajnej prawicy. W zeszłym tygodniu niemiecka agencja wywiadowcza podjęła dramatyczny krok i sklasyfikowała saksoński oddział państwowy partii Alternatywa dla Niemiec (AfD) jako zagrożenie dla demokracji, co stanowi potencjalny pierwszy krok w kierunku całkowitego zakazu tej działalności jako niezgodny z konstytucją. „Nie ma wątpliwości co do skrajnie prawicowej orientacji tej partii” – oznajmił Dirk-Martin Christian, prezes Krajowego Urzędu Ochrony Konstytucji Saksonii. Sondaże wskazują , że AfD jest dziś zdecydowanie najsilniejszą partią we wschodnich Niemczech; na potężnej fali nastrojów antyimigranckich osiągnęła także rekordowe wyniki w wyborach do landów w zachodnich Niemczech i jest gotowa zdobyć w przyszłym roku najwięcej głosów we wschodniej części kraju. Mogłaby sprawować władzę wykonawczą, gdyby konserwatyści – tacy jak Unia Chrześcijańsko-Demokratyczna (CDU) czy probiznesowa Wolna Partia Demokratyczna (FDP) – uznali za w swoim interesie traktowanie partii skrajnie prawicowej jako uprawnionego wyrazu woli ludu . Co więcej, w następstwie listopadowego zwycięstwa skrajnie prawicowej Partii Wolności Geerta Wildersa w Holandii oczekuje się, że podobnie myślący kandydaci w całej Europie, w tym AfD, w czerwcowych wyborach do Parlamentu Europejskiego osiągną lepsze wyniki niż kiedykolwiek wcześniej, co byłoby wydarzeniem, które miałoby złowieszcze konsekwencje dla Unii Europejskiej – i poza nią. Podobnie jak w przypadku orzeczeń w sprawie Saksonii-Anhalt i Turyngii, niemiecki wywiad oświadczył, że czołowi członkowie i funkcjonariusze saksońskiej AfD regularnie wyrażają nastroje rasistowskie, islamofobiczne i antysemickie... (za islamizacją są prawdziwi naziści , ponieważ islam zawsze wspierał Hitlera dopow.)

Panika elit
MSN donosi, że panika wśród elit po tym, jak niedostatecznie reprezentowana partia prawicowa stała się największą partią w Niemczech. Artykuł MSN jest dosłowną kopią artykułu „Can't Beat Em, Ban Em”: Rządząca partia niemiecka sugeruje zakazanie rosnącej opozycji populistycznej, napisanego cztery dni temu. Artykuły są błędne. AfD nie jest największą partią w Niemczech, ale może być największą partią w NRD.

Oto powstanie anty-zielonych
O tej historii pisałam już jakiś czas. 24 lipca 2023 roku ogłosiłem „Oto powstanie antyzielonych”. W UE trwa wielka rewolta. Obywatele w końcu mają dość zielonych bzdur. Najnowsze sondaże dostarczają wszystkich potrzebnych dowodów.Niemiecka partia AfD ma obecnie w sondażach 22% przewagę nad wszystkimi partiami poza Unią (CDU/CSU).Niemcy zbliżają się obecnie do punktu, w którym nawet jeśli wszystkie partie centrowe zjednoczą się w superwielką koalicję, która może nie przekroczyć 50% .

Superwielka koalicja
Obliczmy ten pomysł, korzystając z wykresu leadów.SPD + Unia (CDU/CSU), + Zieloni = 16 + 31 + 12 = 59. To wciąż zdecydowana większość.
Jednak te imprezy mieszają się jak sardele, piwo i lody.

Partia Wolności Wildersa wygrywa wybory w Holandii
„Deislamizacja” Holandii
Zakazać Koranu, zamknąć meczety
Zamknąć granice dla migrantów z krajów islamskich.
Referendum „Nexit” w sprawie opuszczenia UE


Nieoczekiwane zwycięstwo
W wyniku nieoczekiwanego wyniku wyborów (choć nie powinien) skrajnie prawicowy populista Geert Wilders odnosi ogromne zwycięstwo w wyborach w Holandii Partia Wolności Wildersa, w skrócie PVV, która obiecała wstrzymanie wszelkiej imigracji do Holandii, miała zdobyć 37 ze 150 mandatów w parlamencie kraju, jak wynika z prognoz holenderskiej agencji informacyjnej ANP na podstawie wyników z prawie wszystkich okręgów wyborczych. Przewiduje się, że najbliższy rywal PVV, koalicja Partii Pracy i Zielonej Lewicy byłego komisarza europejskiego Fransa Timmermansa, zdobędzie 25 mandatów.37 na 150 mandatów to niewiele, ale PVV zdobywa najwięcej głosów. Generalnie zwycięska partia utworzy koalicję, ale pozostałe partie generalnie zobowiązały się, że nie będą z nim rządzić. Jest to coraz trudniejsze, zwłaszcza gdy każda partia jest skrajnie prawicowa lub skrajnie lewicowa.

Francja stara się wykluczyć Marine le Pen z głosowania
14 grudnia zauważyłem, że integracja z UE została zatrzymana i obecnie zmierza w odwrotnym kierunkuUE zawsze była dysfunkcyjna. Jednak integracja i współpraca cofają się obecnie. Mając nadzieję na powstrzymanie zagrożenia, Marine le Pen usłyszała zarzuty z 2015 roku. Czy jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności wydarzenia w Niemczech i Francji brzmią znajomo z wydarzeniami w USA?

Całkowite zniszczenie środka
W Niemczech, USA i Holandii następuje całkowite zniszczenie środka. Wydaje się, że Francja zmierza w tym kierunku. Dlaczego ocena poparcia Bidena jest marna na jednym wykresie ekonomicznym Dochody rosną, a wraz z nimi płace. Nawet realne dochody wzrosły. Ale płace realne to inna sprawa.
Dane o dochodach osobistych z BEA, stawki godzinowe z BLS, rzeczywiste zarobki godzinowe i wykres Mish. 2 stycznia wyjaśniłem, dlaczego ocena poparcia Bidena jest marna na jednym wykresie ekonomicznym W USA ludzie borykają się z czynszem i kosztami żywności, a Biden marnuje setki miliardów dolarów na niemożliwe do utrzymania zielone projekty. I chce jeszcze setek miliardów na wojny w Izraelu i na Ukrainie, które w zasadzie nie są naszą sprawą. Skończyły się także darmowe pieniądze i widać to w sondażach Trzecia i największa runda bodźców fiskalnych miała miejsce w marcu 2021 r. To wtedy popularność Bidena osiągnęła najwyższy poziom 55,1%.

Ludzie mają wszędzie dość inflacji, zielonego szaleństwa i podżegania do wojny, ale lewica wciąż się w tych wysiłkach podwaja. Więcej na: MishTalk.com/Germany ponders banning its second most popular political party
JOKAMA shares this
786
😡 😤 😲
woj_tek shares this
886
wacula25wp.pl
A w takim razie Polska Oświęcim będzie musiała zamienić w sanatorium i wypoczynek RATUJĄCE ŻYCIE a nie obóz zagłady ludzkości