Clicks1.3K
OD NOWA 30 shares from Quas Primas
19
MOCNE!!! Abp Lenga: "Koronawirus to kara Boża?" Brzytwa, czyli ostro na każdy temat. ALBUM - ABP JAN PAWEŁ LENGA www.youtube.com/watchMore
MOCNE!!! Abp Lenga: "Koronawirus to kara Boża?" Brzytwa, czyli ostro na każdy temat.

ALBUM - ABP JAN PAWEŁ LENGA
www.youtube.com/watch
Quas Primas
Cóż za inteligencja!!!
Jakaż elokwencja i takt.!!!
Diabeł śmiało podnosi ogon!!!
----------------------------------
Marcin.D

14 minuty temu

@Quas Primas przecież ci napisałem,że w moim komentarzu nie odniosłem się do ciebie. Jest w nim twój nick? Nie ma,więc....? A jak swędzi cię w kroku,to się podrap szczotką do mycia klopa (albo sie tam umyj) i nie zaczepiaj ludzi na forum,skoro ciebie …More
Cóż za inteligencja!!!
Jakaż elokwencja i takt.!!!
Diabeł śmiało podnosi ogon!!!
----------------------------------
Marcin.D

14 minuty temu

@Quas Primas przecież ci napisałem,że w moim komentarzu nie odniosłem się do ciebie. Jest w nim twój nick? Nie ma,więc....? A jak swędzi cię w kroku,to się podrap szczotką do mycia klopa (albo sie tam umyj) i nie zaczepiaj ludzi na forum,skoro ciebie omijają niczym kocią kupę.
modernistae prohibere
Dziś po raz pierwszy widziałem w Polsce w arch. krakowskiej Komunię św na łapkę. Koronawirus, to dzieło szatana, bo gładko rozprawia się z ludem Bożym.
Quas Primas
Świętą prawdę mówi abp Lenga.
"Nawróćcie się kapłani"!
ktoz jak Bog1
Niech Pan Bog blogoslawi ks. Biskupa Pawla Lenge. Klarowny, jasny i stanowczy przekaz. Nic wiecej ponad Ewangelie. Przekaz Bozego Kaplana. Nie najemnika. Tych ostatnich w Polsce ostatnio sie okrutnie namnozylo.

JEZUS i MARYJA
OD NOWA 30 shares this
1.3K
.
Quas Primas
Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie. Bo stwardniało serce tego ludu, ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił."
(Mt 13, 14-17)
Quas Primas
Mocne!
Odważny głos.
PiotrM
W piątek my. Też mono i odważnie! 😇
Quas Primas
Boży Kapłan.
Jeden JEDYNY, który z odwagą mówi prawdę. która kole w oczy wielu, także hierarchów Kościoła.