Clicks571
pl.news
14

Covidowy biskup: "dla odprawiania mszy konieczne jest pełne ZASZCZEPIENIE"

"Każdy, kto nie przyjmie szczepienia [przeciw Covid] może zostać ograniczony w swojej posłudze", biskup Hamilton (Kanada), Douglas Crosby – który wierzy w homoseksualistów i wydala księży, którzy krytykują ideologię homoseksualną – napisał do swoich duchownych w liście z 20 lipca, uzyskanym przez LifeSiteNews.com.

Crosby wzywa księży, by nadal przestrzegali "mądrych rad władz sanitarnych". Księża, którzy nie przyjmą szczepionki przeciw koronawirusowi "mogą nie otrzymać pozwolenia na wejście do placówek służby zdrowia (szpitali i domów opieki) oraz szkół", przewiduje biskup.

W związku z tym: "aby wszyscy duchowni mogli skutecznie wypełniać swoje posługi, w tym odprawiać Mszę św. i inne sakramenty, konieczne jest, aby się w pełni zaszczepili".

Crosby powołuje się na Franciszka, który "przypomina nam, że imperatywem moralnym" – jedynym Franciszka – "jest to, aby wszyscy się zaszczepili." Nie ma żadnych niezależnych badań pokazujących, że szczepienia przeciwko Covid zapobiegają rozprzestrzenianiu się stosunkowo nieszkodliwego wirusa Covid lub zarażeniu się nim.

#newsVuhdbhpclq

wlowoj
widać dość prostą zależność - homoseksualizm idzie w parze z kowidianizmem.
Czas ucisku shares this
7
OPETANIEC.
. Leliwa
Ciekawe że zmienili hasła na tzw. "pełne" zaszczepienie - to znaczy że mnóstwo ludzi nie szczepi się drugą dawką oraz że organizm z jedną dawką jeszcze daje sobie radę
. Leliwa
Lucyferaza jest potrzeba do "czarnej mszy"
BeatkaS
Przewiduje że ten biskup powinien być już ekskomunikowany podobnie jak i większość biskupów w Polsce gdyż nie ma on nic wspólnego z Panem Bogiem a jest jedynie urzędnikiem, wilkiem w owczej skórze, bluźni Bogu i sprowadza ludzi na piekielne drogi. Na szczęście po drugiej stronie pozna prawdę i uzyska sprawiedliwość!