Clicks7.4K
pl.news
12

Notre Dame: stół znika, ołtarz zostaje

Prawie wszyscy katoliccy komentatorzy interpretują pożar paryskiej katedry Notre Dame jako symbol bieżącego stanu Kościoła.

Warto zauważyć, że ołtarz, przy którym przez 800 lat odprawiano mszę trydencką, przetrwał, a stół nowego rytu został uszkodzony i znalazł się pod zawalonym sufitem (zdjęcie).

W sierpniu 2017 dach kościoła w Rabacie na Malcie zawalił się, niszcząc stół nowego rytu i pozostawiając nietknięty ołtarz.

#newsYmqbxnmvdg
maciekbartekantek shares this
54
10 Przystąpili do Niego uczniowie i zapytali: «Dlaczego w przypowieściach mówisz do nich?»4 11 On im odpowiedział: «Wam dano poznać tajemnice królestwa niebieskiego, im zaś nie danobiblia.deon.pl/rozdzial.php. 12 biblia.deon.pl/rozdzial.php Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. 13 Dlatego mówię do nich w przypowieściach, że otwartym…More
10 Przystąpili do Niego uczniowie i zapytali: «Dlaczego w przypowieściach mówisz do nich?»4 11 On im odpowiedział: «Wam dano poznać tajemnice królestwa niebieskiego, im zaś nie danobiblia.deon.pl/rozdzial.php. 12 biblia.deon.pl/rozdzial.php Bo kto ma, temu będzie dodane, i nadmiar mieć będzie; kto zaś nie ma, temu zabiorą również to, co ma. 13 Dlatego mówię do nich w przypowieściach, że otwartymi oczami nie widzą i otwartymi uszami nie słyszą ani nie rozumieją. 14 Tak spełnia się na nich przepowiednia Izajaszabiblia.deon.pl/rozdzial.php:
Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie,
patrzeć będziecie, a nie zobaczycie.
15 Bo stwardniało serce tego ludu,
ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli,
żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli,
ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił.
16 Lecz szczęśliwe oczy wasze, że widzą, i uszy wasze, że słyszą. 17 Bo zaprawdę, powiadam wam: Wielu proroków i sprawiedliwychbiblia.deon.pl/rozdzial.php pragnęło ujrzeć to, na co wy patrzycie, a nie ujrzeli; i usłyszeć to, co wy słyszycie, a nie usłyszeli.
Quas Primas
Bardzo wymowny znak.
Pan Bóg OSTRZEGA...
Czas porzucić wymyślony przez masona NOM i powrócić do Mszy św. w tradycyjnym rycie rzymskim
Weronika....S
Znaki te są widoczne i bardzo jednoznaczne. Powinny pomóc katolikom do jednoznacznego identyfikowania się z nauką tradycyjnego Kościoła, a nie współczesnymi nowinkami.