Je to oficiálne: 1. júla sa EÚ stáva obrovským koncentračným táborom

(Jean-Michel Grau, thelibertybeacon.com) Od 1. júla by mal byť pre opätovné umožnenie kontaktov medzi rôznymi krajinami Únie oficiálne zavedený zdravotný pas.

Vlastne sa práve dosiahla dohoda medzi hraničnými kontrolami a členskými štátmi o zdravotnom pase, ktorý s pomocou QR kódu umožní dokázať, že jeho držiteľ bol zaočkovaný, že má negatívny test, alebo je po nakazení sa ochorením Covid-19 imúnny.

Neklamme sami seba: tento európsky „ausweis“ (občiansky preukaz) nie je nič iné ako povolenie opustiť európske väzenie pod holým nebom, kvôli možnosti opäť sa pohybovať medzi rôznymi európskymi krajinami.

A tým ratifikuje vytvorenie ľudí Alfa+ a ľudí Beta+, inými slovami, obrovský európsky apartheid, v ktorom záleží na tom, či niekto alebo nebol zaočkovaný.

Toto opatrenie završuje celý represívny a slobodu ničiaci arzenál ako sú sledovanie, dohľadávanie kontaktov, geolokácia, totálna policajná kontrola, rozličné a pozmeňované lockdowny, nosenie náhubkov, zákazy vychádzania a, v neposlednom rade, mediálna propaganda a cenzúra sociálnych sietí.

Akákoľvek podobnosť s touto novou nacisickou krajinou a jej modelom bude čisto náhodná. Kto teda dokáže stále veriť, že dnešná Európa je o mieri? Nebola by radšej vo vojne?

Európa je vo vojne s vlastnými obyvateľmi

Európa vo vojne so svojimi vlastnými národmi, pre vytvorenie svojho dominantného postavenia pred svojím ekonomickým kolapsom, ku ktorému má dôjsť pravdepodobne už tento rok.

Je to predohra k Veľkému resetu davoských šialencov na zavedenie digitálnej meny a univerzálneho príjmu, lákadla na totálne podrobenie si celej strednej triedy, budúcej triedy európskych zombie.

Tento scenár ako z nočnej mory však, naopak, nebráni eurokomisárovi Didierovi Reyndersovi porovnávať túto dohodu s voľbou pápeža, keď nadšene twítol:

„Biely dym: máme dohodu Európskej komisie o návrhu covidového certifikátu.“

„K tomuto novému nástroju sme dospeli v rekordne krátkom čase, aby sme zaistili voľný pohyb všetkým občanom,“
pogratuloval si.

Je pravda, že je čo povedať k tomuto „pasu“, ktorý nie je ničím viac než obyčajným povolením opustiť európske väzenie, predohrou k zrejme ďalšiemu, sofistikovanejšíemu kľúču, ako je podkožný digitálny čip, švábska transhumanistická verzia súčasného elektronického náramku pre väzňov.

Hlavná komisárka Ursula von der Leyen zdôraznila, že certifikát bude „kľúčovým prvkom na ceste k bezpečnému a jednoduchému obnoveniu cestovania v celej EÚ.“

Povedané inak, malá sladkosť medzi dvoma údermi kyjakom po rypáku.

Prenechajme však záverečné slovo pologramotnému nosičovi uterákov pre vnútorný trh Thierrymu Bretonovi, v jeho veľkom lyrickom výleve:

„Európa sa pohýňa vpred, zjednotená digitálnym covidovým certifikátom… Silný signál pre turizmus a zotavenie!“

Karantény však zrušené neboli

Je isté, že pri všetkých tých majiteľoch reštaurácií na pokraji bankrotu, z ktorých podľa predpovede Klausa Schwaba 75% zanikne, sa turizmus opäť pozviecha…

Tento krásny obraz má však iba jeden tieň: napriek zdravotnému pasu by každý občan mohol podliehať karanténe. Pretože 27 krajín, zdôrazňujúc, že ide o národné privilégium, si chce túto možnosť ponechať pre prípad objavenia sa nejakého variantu.

Je však dobre známe, že tieto varianty ignorujú hranice, takže je stále pravdepodobné, že aj napriek tomuto takzvanému pasu k slobode sú karantény stále na európskom menu. Diabol sa ukrýva v detailoch…

Tento zdravotný pas, ktorý, pripomeňme si, nie je ničím viac, než skrytým donucovacím aktom k zaočkovaniu sa, bol na programe samitu európskych lídrov v dňoch 24. a 25. mája v Bruseli. Dohodu schválil aj európsky parlament na plenárnom zasadnutí v dňoch 7. až 10. júna v Štrasburgu.

„To dohode umožní vstúpiť 1. júla do platnosti,“ potvrdil na tlačovej konferencii španielsky člen Európskeho parlamentu a parlamentný vyjednávač Juan Fernando Lopez Aguilar.

Niet pochýb o tom, že všetci kápovia tejto teraz Únie zavretých budú s nadšením a jednohlasne, so zdvinutými rukami hlasovať za schválenie tohto ausweisu.

Nepochybne si myslia, že všetci Európania budú súhlasiť s tým, že prestanú žiť, aby sa vyhli umieraniu.

Záver

Šengen je mŕtvy. Väčšina ľudí u nás súhlasila so vstupom do EÚ práve pre možnosť slobodného pohybu medzi európskymi krajinami.

Tento hlavný benefit členstva v EÚ práve padol. Oplatí sa nám teda naďalej zotrvávať v tomto novodobom žalári národov? Nenadišiel čas z tohto fašistického spolku vystúpiť a ísť si vlastnou cestou?

Autor: Jean-Michel Grau, Zdroj: thelibertybeacon.com

Covidová agenda je taká diabolská, že je až neuveriteľná.

(Elva Thompsonová, wakingtimes.com) – Rok 2020 bol rokom prudkej zmeny. Vyvolaný strach bol obrovský a realita ľudstva sa v zlomku sekundy zmenila.

Ulice boli prázdne, obchody nasilu zatvorené, ľudia dostali náhubky a boli odlúčení jeden od druhého. Umierajúci boli ponechaní bez útechy svojich blízkych a nebolo už žiadne „schádzanie sa“, spev, tancovanie a smiech na verejnosti.

Dotýkanie sa, bozkávanie a objímanie sa stali tabu. Obyvateľstvo sveta bolo zahalené do rúšok, spútané okovami a v niektorých prípadoch aj väznené. Vydesené k podvoleniu sa; uväznené strašidlom – údajným hromadným zabijakom.

Ukazuje sa však, že tento „supersmrtiaci úkladný vrah“ má vyše 99%-nú mieru prežitia. Tu sa na chvíľu zastavme, nech nám tá absurdnosť dôjde…

„Nič nie je desivejšie ako nevedomosť v akcii“ – Goethe

Deň 8. apríl 2021. Začiatkom tohto týždňa predstavitelia štátneho zdravotníctva pre The Detroit New spovedali, že 246 obyvateľom štátu Michigan, považovaným za plne zaočkovaných proti ochoreniou COVID-19, neskôr diagnostikovali koronavírus a traja zomreli.

Toto je len jedna z mnohých správ po očkovaní.

Vyzerá to, že zázračná rýchlená vakcína má nedostatočný výkon – a že dokonca zabíja ľudí. A napriek tomu sa masy stavajú do radu na experimentálnu vakcínu, vydávajú sa očkovacie pasy a kým tu my rozprávame, prispievajú k ďalšiemu deleniu medzi ľuďmi.

A zatiaľ v tom hlbokom štáte propagandistický stroj jezuitu Fauciho (pozn. redakcie: aj slovenský Krčméry je jezuit) vyhlasuje, že zaočkovaní musia ďalej nosiť rúška a že kvôli mutácii vírusu budú možno na rade následné očkovania.

Je toto začiatok totalitného nástupu Agendy 21, Veľkého resetu všetkého… kde nebudete nič vlastniť a budete šťastní?

Konečné riešenie

Predpokladajme hypotézu, že pandémia korony a jej následné vakcíny boli vytvorené elitou ako nástroj depopulácie.

Démonkracia, ako ich nazývam, vymýšľa príbeh, potláča akékoľvek námietky a využíva svoje lokajské hlavy štátov a spoluvinníckych médií na roztáčanie obrovského strachu, založeného na podvode, mätúceho masy k podriadeniu sa ich agende… diabolskému plánu, fungujúcemu posledných dvesto rokov.

A hoci je súčasťou Agendy 21 zníženie počtu obyvateľov, je tu ešte ďalšia, desivejšia možnosť.

Agenda, ktorá je taká diabolská, že je až neuveriteľná.

Zabitie dvoch múch jednou ranou

Plandémia je pokračujúci diabolský rituál, načasovaný tak, aby sa presne zhodoval s Posunom vekov – časom vzostupu.

Táto starostlivo vytvorená udalosť slúži dvom temných agendám, jednej spirituálnej a jednej fyzickej.

Proroci, skutočne médiá sa nás snažili varovať pred bezduchými „ľuďmi“, ktorí nám vládnu a pred ich diabolskou agendou pre ľudstvo.

Rudolf Steiner bol filozof a mystik 19. a 20. storočia, nazývaný niektorými „najlepšie stráženým duchovným tajomstvom 20. storočia“.

Vo svojej sérii prednášok „Pád duchov temnoty“, ktoré predniesol v roku 1917 v Dornachu, varoval pred tým, že v budúcnosti bude povinne zavedená antispirituálna vakcína, ktorú budú podávať ľudským bytostiam.

Látka, ktorá bude konkrétne kódovaná na pretrhnutie nášho energetického spojenia so Stvoriteľom čiže skutočným svätým Bohom,ktorý je na nebesiach a tak vytvorenie odlúčenia našich fyzických a duchovných tiel.

Priškrtené miesto medzi fyzickou a duchovnou realitou bude stále niesť energetický odtlačok pôvodných kódov našich duší, čo diabolským entitám umožní vniknúť do nášho priestoru a zmocniť sa myslí a zmyslových chutí miliárd ľudí.

Zem sa stane superpeklom.

Tých z nás, ktorí si uvedomujú, že nás ako druh vlastní a vykorisťuje veľmi negatívna sila, nijako neprekvapí, že sa naši majitelia pokúšajú blokovať čas nášho vzostupu, ničiť našu duchovnú realitu a brániť nám v úniku z „ľudskej farmy“.

A potom nás geneticky modifikovať novou sústavou inštrukcií.

Mediátorová RNA (mRNA)

Vakcíny proti korone sú prvé svojho druhu, ktoré budú verejnosti podávané hromadne.

Sú experimentálne a obsahujú molekuly rekombinantnej RNA. Mediátorová RNA (mRNA) je súbor pokynov prikazujúcich bunkám tela vytvárať bielkoviny, ktoré môžu ochoreniu zabraňovať… alebo ho vyvolávať.

Kto môže povedať, že sa „kreatúry“, ktoré tomuto výtvoru velia, nebudú angažovať v biznise utajeného triedenia obyvateľstva programovaním mRNA tak, aby bujnela v našich telách?

Alebo že nezablokujú čas vzostupu a nezbavia človeka ľudskosti prerušením elektromagnetického spojenia medzi telom a dušou?

Nový vek, Nový poriadok, Nový matrix

Zem prechádza svojím vlastným procesom vzostupu. Búria sa sily živlov. Krajiny sa budú dvíhať a klesať, z púští sa stanú lúky a z lúk púšte. Budú požiare a záplavy a všetko sa zmení. Vynorí sa celkom nový svet.

Je možné, že na dekódovanie tejto novej reality bude potrebné aktualizovať náš ľudský biologický softvér… geneticky ho modifikovať, aby sme mohli reagovať na hru.

Môžu na nás zamerať všetky druhy frekvencií zo svojich nesmiernych mikrovlnných šíkov, no ak tie signály neprijmeme, sú porazení. Čo ak by bolo potrebné implantovať do našich tiel nejaký prijímač….

Je niečo lepšie, než hromadné očkovanie? Iba sa zamýšľam!

Nepekná realita

Mnohí terapeuti a liečitelia energiou hlásia u tých, ktorí boli zaočkovaní vakcínami mRNA, zmeny ľudského energetického poľa.

Všimli si pokles frekvencie a objavenie sa hustej, ťažkej energetiky. Niektorí prírodní liečitelia uviedli, že svetelné telá zaočkovaných jednotlivcov už nie sú spojené s fyzickým.

Nemať spojenie s duchovnou realitou znamená, že títo ľudia budú pomaly degradovať na predátorské zvery, otrokov primitívnych inštinktov, inými slovami, na zombie.

Sú filmy o zombie jasnozrivým programovaním?

To čoskoro sami zistíme.

„Majte na pamäti veľkú pravdu, že akokoľvek nesmierna je temnota, akokoľvek nesmierna je noc, plameň jednej malej sviečky dokáže tú veľkú tmu potlačiť. Je vo svojej nepatrnosti nepremožiteľný, lebo je svetlom.“ – Brat Filip

Prajem vám veľa lásky.

Nateraz sa s vami lúčim. Zostaňte bdelí, hovorte svoju pravdu a uchovajte si lásku k svojmu životu.

Autorka: Elva Thompsonová, Zdroj: wakingtimes.com

Nacistické kořeny Bruselské EU.

GLOBÁLNY CYBER-ATTACK PRICHÁDZA - CYBERLOCKDOWN ... Spoločnosť Schwab …

Ďalšie veľmi dôležité informácie !

Velký reset – zrůdné plány elit

Unikol covid-plán o tom, čo pre nás chystajú na najbližšie mesiace

Zotročenie posvätené zákonom, alebo Quo vadis "hospodárska mobilizácia…
Peter(skala)
.ak si odmyslím zaverčnú časť new age, tak začiatok a jadro vystihuje realitu fašistickej EU.
Zaujímavý priklad bieleho dymu - zvolenie papeža mi okrem toho dáva na vedomie hriešny skutok papeža ako kolaboruje s fašistami plandémie. Ide o skutok a spor medzi nasledovníkmi Petra a Pavla, ktorí ako vtedy, tak aj dnes sa dostávaju do sporu o trony.
Kiežby kresťania rozpoznali Ducha lásky vo vzťahu …More
.ak si odmyslím zaverčnú časť new age, tak začiatok a jadro vystihuje realitu fašistickej EU.

Zaujímavý priklad bieleho dymu - zvolenie papeža mi okrem toho dáva na vedomie hriešny skutok papeža ako kolaboruje s fašistami plandémie. Ide o skutok a spor medzi nasledovníkmi Petra a Pavla, ktorí ako vtedy, tak aj dnes sa dostávaju do sporu o trony.

Kiežby kresťania rozpoznali Ducha lásky vo vzťahu k bližnym a ducha moci, ktorí tuži ovladať ludí v čase plandemie
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Musel som ho opraviť a je pravda,že som si ho ten druhý článok celý ešte neprečítal úplne. Radšej už dávam pozor.
Stanislav Duris shares this
2931
Roberto 55
A co ked nositelia pasov zacnu masovo umierat na vakciny (neprajem im to)=nebudu moct uplatnit svoje pasose a "nepichnuty" ich mat nebudu = nikdo nebude cestovat a tym sa dosiahne ten vytuzeny ciel satanistov- zotrocenie ludi. O takomto "uspechu" sa neodvazovali snivat ani komosi, to co sa tymto zlosynom podarilo celkom lahko. Ludia ktori sa vzdali svojho praveho Stvoritela a Spasitela sa zmenili …More
A co ked nositelia pasov zacnu masovo umierat na vakciny (neprajem im to)=nebudu moct uplatnit svoje pasose a "nepichnuty" ich mat nebudu = nikdo nebude cestovat a tym sa dosiahne ten vytuzeny ciel satanistov- zotrocenie ludi. O takomto "uspechu" sa neodvazovali snivat ani komosi, to co sa tymto zlosynom podarilo celkom lahko. Ludia ktori sa vzdali svojho praveho Stvoritela a Spasitela sa zmenili na tupe, neme stado, ktore pasie satan...
Celkom lahko sa vsade presadila agenda LGBTQ XY, potratov, eutanazie ap. Niektore az privelmi rychlo a ludia mlcali, lebo sa starali iba o svoje tela ale ich duse budu mat mozno cas rozmyslat o tom ako lahko naleteli zlemu po celu vecnost na velmi nepohodlnom mieste.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Christophor
Jak konkrétně je Fauci a Krčméry "jezuitský" ?
V čem spočívá jejich údajné spojení se Societas Iesu ?
poli75
Malachiaš prosím ta prelož to z tej nemčiny, lebo 20 rokov po maturite nič z nej neviem, len tu podstatnu čast, čo naplanovali na zvyšok roka pre nas títo satanisti, vdaka