Wielu pracowników zaszczepionych na COV ID-19 umrze w ciągu kilku lat

O tym, że druzgocące efekty globalnej akcji szczepień na COVID-19, ujawnią się dopiero za jakiś czas, informowało już wielu ekspertów. Teraz mamy kolejny dowód na to, że być może realizowana jest w sposób bardzo precyzyjny ukryta agenda, obliczona na osiągnięcie konkretnych efektów depopulacyjnych.

W Internecie pojawiło się nagranie pewnej kobiety, pracującej dla przemysłu naftowo-gazowego. Zajmuje się ona opracowywaniem planów sukcesji dla wielkich koncernów.

Postanowiła ostrzec, że globalne firmy już teraz przewidują konieczność zastąpienia w ciągu najbliższych 3 lat, swoich „zaszczepionych” na COVID-19 pracowników.

Światowe koncerny, zdają się mieć więc wkalkulowane to, że osoby zaszczepione na COVID-19, prawdopodobnie umrą w bliskiej przyszłości. Pojawią się więc spore luki pracownicze, które trzeba będzie kimś wypełnić.

Kobieta mówi między innymi:

Prowadzący każą swoim pracownikom z HR i ich kierownikom, pracownikom obsługi itp. przejrzeć pracowników, którzy otrzymali szczepionki, i planują wymienić ich wszystkich w ciągu najbliższych trzech lat. Co wam to mówi? […] Niektórzy z tych facetów dosłownie płaczą, gdy przechodzą przez firmę i dosłownie sprawdzają wszystkie te osoby, które przyjęły szczepionkę, wiedząc, że najprawdopodobniej w ciągu najbliższych trzech lat będą musieli je zastąpić. […] To naprawdę wielka rzecz w branży, w której pracuję. Te ogromne firmy gazowe i naftowe chcą zastąpić tysiące pracowników.

Co ciekawe, słowa tej kobiety, pokrywają się z ostrzeżeniami francuskiego noblisty i współodkrywcy wirusa HIV - prof. Luca Montagnier, który uważa, że szczepionki na COVID-19, tworzą nowe warianty koronawirusa i gdy przejdą już przez całe ciało, śmierć osoby, która je przyjęła, jest tylko kwestią czasu. Stwierdził także:

Nie ma nadziei ani możliwości leczenia dla tych, którzy zostali już zaszczepieni.

Naprawdę, bądźmy bardziej krytyczni wobec mediów i ekspertów głównego nurtu. Nie rezygnujmy z konstytucyjnego prawa odmowy udziału w eksperymencie medycznym, jakim są szczepienia na COVID-19. Nie dajmy się do końca zbałamucić. Chyba, że bardzo chcemy depopulacji…

Nagranie kobiety dostępne jest w poniższym artykule:

naturalnews.com/…anning-replace-vaccinated-employees-die-years.html

2 more comments from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
"Nowy" koronawirus odpowiedzialny za "pandemię" opatentowany 20 lat temu…
Prezentacja dr. Davida Martina.


========

Nie ma czegoś takiego jak wariant alfa, beta… delta … omega. To
wszystko z czym mamy do czynienia jest desperacką próbą
znalezienia jeszcze jednego sposobu aby zmusić ludzi do
zaakceptowania czegoś, na co nigdy nie zgodziliby się.

===============


Kilkanaście dni temu miało …More
"Nowy" koronawirus odpowiedzialny za "pandemię" opatentowany 20 lat temu…
Prezentacja dr. Davida Martina.


========

Nie ma czegoś takiego jak wariant alfa, beta… delta … omega. To
wszystko z czym mamy do czynienia jest desperacką próbą
znalezienia jeszcze jednego sposobu aby zmusić ludzi do
zaakceptowania czegoś, na co nigdy nie zgodziliby się.

===============


Kilkanaście dni temu miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie, oczywiście ocenzurowane przez media społecznościowe (przez główne zupełnie pominięte), a przez pozostałe przeoczone bądź słabo nagłośnione.

Chodzi o niedawną prezentację dr. Davida Martina, specjalisty patentowego[1], który w rozmowie z niemieckim adwokatem Reinerem Fuellmichem oraz innymi specjalistami (m.in. dr Wolfgang Wodargd, prof. Martin Schwab), szczegółowo opisywał rejestrację dziesiątków patentów na koronawirusa SARS, patentów na manipulację białkiem kolczastym, mającym służyć do produkcji szczepionek, oraz innych metod, w tym tych, które mogą mieć zastosowanie do produkcji broni biologicznej.

Podczas skrupulatnie przeprowadzonego dochodzenia, dr Martin wskazuje, że patenty te były przyznawane od 20 lat, sposoby stworzenia odpowiedniego wirusa istniały na długo przed wykreowaną „pandemią”, a rozpowszechniane przez instytucje rządowe, globalne i „autorytety medyczno-naukowe” twierdzenia, iż SARS-CoV-2 mający doprowadzić do „pandemii”, jest jakąś „nowością” (ang. novelty) – są wierutnym kłamstwem.
Dr Martin tłumaczy, że od wielu lat prowadzone były prace nad koronawirusami i nad opracowaniem szczepionki, co odzwierciedlają patenty i aplikacje patentowe, datowane na co najmniej 2 dekady temu. Tak więc temat nie jest nowy i w styczniu 2000 roku amerykański urząd patentowy przyznał Patent numer 6372224 na „szczepionkę z wykorzystaniem białka kolczastego” celem leczenia koronwirusa u psów – bo badania skupiały się wtedy oficjalnie na kynologii. Mówienie więc, że mamy do czynienia w obecnych „szczepionkach” z – jak to określają propagandziści – „nowością naukową” wykorzystującą białko kolczaste, jest zakłamywaniem rzeczywistości. W latach 2008-2019 wydano aż 73 patenty, których elementami jest któraś z „nowości obecnych szczepionek”, jak np. osławione białko kolczaste, a w 117 patentach – również nawet sprzed 13 lat – mamy do czynienia z inną „nowością” obecnej tzw. szczepionki, czyli receptorem ACE2.

Podczas prezentacji wskazywany był również jeden z największych dzisiejszych problemów amerykańskiej spolitycyzowanej i zideologizowanej nauki, czyli fakt, iż Anthony Fauci, dyrektor NIAID[2], wykorzystując od 1998 roku miliardy dolarów[3] przekazywanych przez rząd na stworzenie „szczepionki przeciwko wirusowi HIV”[4], szczególnie zainteresował się możliwościami wykorzystania właśnie koronawirusów jako potencjalnej metody stworzenia szczepionki, z uwagi na dużą elastyczność ich genetycznej manipulacji. Poprzez NIAID, Fauci zlecił w 1999 roku i opłacił badania nad „szczepionką przeciwko HIV” z wykorzystaniem koronawirusa, uniwersytetowi The University of North Carolina at Chapel Hill. W aplikacji patentowej złożonej przez NIAID 19 kwietnia 2002 roku, czytamy, że NIAID „stworzył zakaźny, defektywnie replikujący się koronawirus”[5]. J

Jak podkreśla dr Martin: „Innymi słowy: my stworzyliśmy SARS”, mając na myśli amerykańskich naukowców finansowanych przez rządowe granty i pod kontrolą amerykańskich rządowych instytucji. Co równie ważne: prace amerykańskich naukowców i przyznanie patentu poprzedza na kilka miesięcy „spontaniczne” pojawienie się wirusa SARS-CoV-1, który pojawił się w listopadzie 2002 roku w Chinach.

„Nowa Normalność” w scenariuszu „pandemii”

Według dr. Martina, główne punkty scenariusza obecnie odtwarzanej w skali globalnej „pandemii”, napisany został już 6 stycznia 2004 roku. Miało to miejsce na konferencji „SARS i bioterroryzm”, kiedy to w dokumencie giganta farmaceutycznego, firmy Merck, po raz pierwszy pojawiło się określenia „Nowa Normalność”. Język ten podchwycony został przez Światową Organizację Zdrowia WHO, amerykański CDC, chiński odpowiednik CDC, fundacje Billa Gatesa, i inne podmioty zmierzające wspólnie do „zresetowania świata”, z wykorzystaniem sterowalnego zjawiska o skali globalnej.

W kolejnych latach przyspieszyły prace nad patogenami mogącymi posłużyć jako broń biologiczna, jak i „szczepionkami” mającymi „uchronić ludzkość” przed „spodziewaną pandemią”. Warte zacytowania jest tutaj stwierdzenie Petera Daszaka[6], brytyjskiego zoologa, zatrudnionego przez amerykańską „pozarządową” organizację EcoHealth Alliance (która finansowana jest niemal całkowicie przez Departament Obrony USA, Departament Bezpieczeństwa Krajowego i inne – co dobitnie świadczy o „pozarządowości” takich tworów kryjących się pod ekologicznymi nazwami), jako prezydent tejże organizacji, który przez lata koordynował prace „naukowe” zlecane przez NIAID, a który wsławił się ostatnio jako osoba odpowiedzialna za zacieranie śladów powiązań amerykańsko-chińskich programów nad bronią biologiczną.

Otóż Peter Daszak, 12 lutego 2016 roku powiedział/napisał:

Musimy zwiększyć w społeczeństwie zrozumienie konieczności medycznych środków zaradczych, jak szczepionka przeciwko koronawirusom. Kluczowym elementem rozgrywającym są tutaj media, a aspekt ekonomiczny pójdzie śladem tego propagandy. Musimy użyć tej agitacji do naszych celów aby dojść do prawdziwego zagadnienia. Inwestorzy odpowiedzą jeśli zauważą profit na końcu tego procesu.„[7]

Jak widać, w planie wypowiedzianym w 2016 roku przypisywano kluczową rolę mediom, mającym roznieść jakieś „katastroficzne wieści”, a wytworzona panika i przemiana ma umożliwić – słowami Daszaka – dojście do „prawdziwego zagadnienia”. Czym jest to „prawdziwe zagadnienie”, widzimy i czujemy już dzisiaj, a w wyniku tego zaplanowanego i z premedytacją zorganizowanego zjawiska globalnego jakim była „niespodziewana pandemia”, uczyniono kolejny krok realizacji Planu, czyli rozpoczęto wyszczepianie ludzkości „szczepionką przeciwko koronawirusowi”. Dokładnie tym, co zapowiedział w 2016 roku Peter Daszak. Według nakreślonego Planu, bez wahania inwestorzy i firmy farmaceutyczne chętnie przyłączyły się do „prawdziwego zagadnienia” zauważając astronomiczne zyski.

Światowa Organizacja Zdrowia koordynuje „przygotowania do pandemii”

Takie słowa, jak te wypowiedziane w w 2016 roku przez Petera Daszaka, świadczą o konkretyzowaniu planów zorganizowania „pandemii” na wiele lat przed ostateczną decyzją o jej rozpoczęciu. Natomiast na krótko przed terminem rozpoczęcia Akcji, we wrześniu 2019 roku WHO wydała dokument zatytułowany „Świat w niebezpieczeństwie”[8] Dokument i cała działalność WHO w tym kierunku wspierana jest m.in. przez firmy farmaceutyczne oraz Bill and Melinda Gates Foundation, co z dumą zaznaczone jest już na drugiej stronie dokumentu. WHO przestrzega, że:

„Jakkolwiek choroby zawsze były częścią doświadczeń człowieka, to globalne trendy, włączając w to brak bezpieczeństwa oraz ekstremalna pogoda, zwiększają ryzyko. … Jeśli prawdą jest powiedzenie, że 'przeszłość jest jedynie zapowiedzią', to istnieje bardzo realne niebezpieczeństwo zaistnienia szybko posuwającej się śmiertelnej pandemii patogenu [atakującego] układ oddechowy, zabijającego 50-80 milionów ludzi i likwidującego niemal 5% światowej ekonomii.” …

„Za długo pozwalaliśmy na cykl paniki i zapomnienia, jeśli chodzi o pandemie: mamy wzmożone wysiłki gdy zaistnieje niebezpieczeństwo, a potem szybko zapominamy. … Nadszedł czas aby działać [zmienić ten cykl].”

„Państwa, sponsorzy i wielostronne instytucje muszą przygotować się na najgorsze. Szybko rozprzestrzeniająca się pandemia spowodowana śmiertelnym patogenem atakującym układ oddechowy (pochodzenia naturalnego czy też przypadkowo, bądź celowo wypuszczonym), wymaga dodatkowych przygotowań. Sponsorzy i wielostronne instytucje muszą zapewnić wystarczające środki inwestycyjne na tworzenie innowacyjnych szczepionek i terapii …”

WHO w swoim dokumencie stawia zadania, które muszą być zrealizowane do września 2020 roku:

„Sponsorzy i kraje zobowiązują się i tworzą terminy na finansowanie i tworzenie uniwersalnej szczepionki przeciwko grypie” („Donors and countries commit and identify timelines for: financing and development of a universal influenza vaccine …„)

„Organizacja Narodów Zjednoczonych (włącznie z WHO) przeprowadza co najmniej dwa ogólnosystemowe treninig i symulacje, w tym jeden dotyczący celowego wypuszczenia śmiertelnego patogenu atakującego układ oddechowy” („The United Nations (including WHO) conducts at least two system-wide training and simulation exercises, including one for covering the deliberate release of a lethal respiratory pathogen.„)

WHO martwi się jednocześnie:

„Zaufanie do instytucji ulega erozji. Rządy, naukowcy, media, systemy służby zdrowia, jej pracownicy, w wielu krajach doświadczają upadku zaufania społecznego, który grozi utratą możliwości ich funkcjonowania. Sytuacja ta jest spotęgowania przez fałszywe informacje, które utrudniają szybką i szeroką komunikację poprzez media społecznościowe, kontrolę nad chorobą”. („Trust in institutions is eroding. Governments, scientists, the media, public health, health systems and health workers in many countries are facing a breakdown in public trust that is threatening their ability to function effectively. The situation is exacerbated by misinformation that can hinder disease control communicated quickly and widely via social media.”)

„W niektórych krajach, spadające zaufanie do systemu zdrowotnego oraz oficjalnych rządów, wraz z kulturowymi i religijnymi wierzeniami, prowadzą do spadku poziomu wyszczepialności…”

„Zrównoważone przygotowanie wymaga zaangażowania kobiet i ludzi młodych w planowanie i decydowanie. … Jest szczególnie ważne aby, w czasie pandemii [zapewnić] podstawową opiekę zdrowotną dla kobiet i dziewcząt, włącznie z prawami reprodukcyjnymi.
Można skupiać się na każdym z punktów Planu przedstawionego przez WHO, np. wezwaniem do walki z rozpowszechnianiem tzw. fałszywych informacji – co dzisiaj skutecznie dokonuje się w mediach głównego nurtu i internetowych – a ten ostatni punkt pokazuje, iż Plan przeprowadzono zgodnie z wytycznymi, gdyż w czasie tzw. lokdownów, z unieruchomieniem ludzi w domach, zamknięciem biznesów, transportu, itp, politycy zadbali o to, aby centra aborcyjne były nadal otwarte, zapewniając „prawa reprodukcyjne”.

„Szczyt globalnego szczepienia”

W ślad za wytycznymi WHO, 12 września 2019 roku odbył się „Szczyt globalnego szczepienia” („Global Vaccination Summit„), który zapowiedział Plan pod nazwą: „10 kroków ku [zapewnieniu] szczepionek dla wszystkich” („10 Actions Towards Vaccination for All„). Na kilka miesięcy przed „nagłą i niespodziewaną pandemią”, wspólny Plan WHO-EU mówi m.in. aby:

„Zbadać wykonalność stworzenia wspólnego dla wszystkich obywateli Unii Europejskiej 'Karty/paszportu szczepienia' („common vaccinationcard/passport for EU citizens„)

„Stworzyć wytyczne Unii Europejskiej dla ustanowienia całościowych elektronicznych systemów informacji dotyczących immunizacji oraz efektywynych systemów monitorujących programy immunizacyjne”

„Przełamać legalne i techniczne bariery stojące na przeszkodzie ku scaleniu narodowych informatycznych systemów immunizacyjnych”

W listopadzie 2019 r, a więc na zaledwie miesiąc przed „niespodziewaną pandemią”, która „wybuchła w Chinach”, sugestie WHO-EU zostały opublikowane jako pilne „Wezwanie do działania„[9]

„Uniwersalna szczepionka przeciwko grypie”

Światowa Organizacja Zdrowia nawoływała od lat do „tworzenia uniwersalnej szczepionki przeciwko grypie„, co pokrywało się z usilnymi próbami wyszczepiania społeczeństw, niestety z mizernymi sukcesami. Np. społeczeństwo amerykańskie, pomimo nieustannej presji i nachalnej kampanii szczepionkowej coroczną szczepionką przeciwko grypie (o skuteczności sięgającej maksimum 40%, a w niektórych latach wiadomo było już przed jej wypuszczeniem na rynek, że skuteczność dochodziła zaledwie do 20%), dopiero w ostatnim roku przed „pandemią” zdołano przekroczyć 50% wyszczepialności, i to wliczając całe sektory (np. służby zdrowia), gdzie szczepionki te były obowiązkowe. Ten powolny proces wzrostowy i cały czas niska wyszczepialność spędzała sen z powiek biurokratom w rodzaju lekarza Anthony’ego Fauci. To właśnie Fauci – narcystyczny i autokratyczny tyran z przeogromną władzą administracyjną – lamentował na każdym meetingu zarządu NIAID w latach 2016-2019, że społeczeństwo nie akceptuje obecnych szczepionek przeciwko sezonowej grypie. W centrach decyzyjnych ustalono więc zreorganizowanie całej kampanii, aby zaczęła wreszcie przynosić zamierzone efekty, czyli zmusić – drogą oszustwa, zastraszania, nakazów, gróźb, przekupstwa – do uniwersalnego przyjmowania szczepionki.

Na kilka miesięcy przed „pandemią” WHO mówiło jeszcze w swoim dokumencie o „uniwersalnej szczepionce przeciwko grypie”, jednak nowa rzeczywistość Nowego Ładu pozwoliła na jeszcze gorszą dla zdrowia ludzkiego opcję (lecz bardziej zgodną z założeniami resetu), czyli na lansowanie preparatu genetycznego będącego pierwszym krokiem do Nowej Normalności, czyli transhumanizmu.

Wirus? Szczepionka?

Wśród prawdziwie zainteresowanych zjawiskiem „pandemii” naukowców toczy się poważna i zasadnicza dyskusja, czy rzeczywiście mamy do czynienia z wirusem, określanym jako SARS-CoV-2, czy też chodzi o innego rodzaju patogen, a może nie mamy w ogóle do czynienia z żadną dodatkową przyczyną chorobotwórczą, wszak śmiertelność globalna nie wskazywała na dodatkowe zgony. (Dopiero wprowadzenie lockdownów, zamknięcie służby zdrowia dla wszystkich innych niż kowidowe pacjentów, zestresowanie, sianie paniki, konieczność noszenia szkodliwych maseczek, itp, powoduje w niektórych krajach nadmiarowe zgony. Do tego dochodzą coraz większe liczby ofiar „szczepionek przeciwko Covid-19”.) Wiemy doskonale, że sławetny koronawirus mający wywoływać chorobę „Covid-19” nie został do tej pory nigdzie na świecie i przez nikogo wyizolowany. Innymi słowy: nie istnieje on w żadnym laboratorium, a to co podano światu (głównie przez CDC) jest jedynie komputerowym modelem jak mógłby wyglądać hipotetyczny wirus. Na podstawie tego wyimaginowanego obrazu wirusa, zorganizowano z kolei całą kampanię fikcyjnego testowania przy pomocy idealnego narzędzia manipulacji, jakim jest metoda RT-PCR.

O zjawisko i istnienie samego wirusa spory trwają, jednak zakładając, że istnieje i że miało miejsce intencjonalne wypuszczenie z laboratorium jakiegoś groźnego patogenu – w tym momencie nie jest ważne czy wytworzonego przez stronę chińską, amerykańską, w kooperacji tych mocarstw, czy przy udziale innych – podstawowym faktem pozostaje to, że najważniejszym celem całej paniki wokół „pandemii” było zreorganizowanie społeczeństw, wprowadzenie ścisłej kontroli cyfrowej oraz zmuszenie do cyklicznych szczepień.

Podobne pytania stawiane są w odniesieniu do produktów określanych jako „szczepionka przeciwko koronawirusowi”. Wiadomo, że produkty te nie spełniają żadnych kryteriów, którymi do tej pory określano szczepionki. Innymi słowy: produkty te nie są szczepionkami. Kolejne pytanie brzmi: czy w ogóle zostały te produkty stworzone aby zwalczać czy też walczyć z „wirusem SARS-CoV-2”?

Na to pytanie odpowiada d Martin mówiąc: „Czy mamy do czynienia ze szczepionką przeciwko wirusowi? Faktem jest, że nie. Ludzie nakłuwani są i wszczepia im się produkt z sekwencją mRNA wytwarzającą białko kolczaste. Jest to znana od wielu lat sekwencja genetyczna, nie pochodzi ona z natury, lecz jest wytworzona w symulacji komputerowej. … Mamy ogromną ilość dowodów, że koncerny farmaceutyczne nie czyniły żadnych prób aby walczyć z wirusem. Wszystko co czyniono, to opracowanie wszczepiania czegoś co jest znane jako szkodliwe białko kolca S-1 – i to właśnie wstrzykuje się ludziom.”

W odniesieniu do kolejnej, obecnie lansowanej propagandy, jakoby mamy dziś do czynienia z jakąś „mutacją delta”, padają ostre – i oczywiste z naukowego punktu widzenia – słowa: „Nie ma czegoś takiego jak wariant alfa, beta… delta … omega. To wszystko z czym mamy do czynienia jest desperacką próbą znalezienia jeszcze jednego sposobu aby zmusić ludzi do zaakceptowania czegoś, na co nigdy nie zgodziliby się.”

W sumie, doszło do masowego wyszczepiania ludzkości preparatem genetycznym, tworzonym od lat jako broń biologiczna, przemianowaną i rozreklamowaną jako „szczepionka przeciwko koronawirusowi”. Dzisiejsze „szczepionki” to tylko pierwszy krok do kolejnych, cyklicznych, coraz bardziej szkodliwych preparatów chemiczno-genetycznych, mających uczynić z człowieka hybrydę transhumanistyczną, którą można będzie dowolnie manipulować, sterować, eksperymentować, zmuszać i – jak nakaz chwili będzie wymagać – unicestwiać.
Oprac. www.bibula.com 2021-07-28

PRZYPISY:

1. Dr David Martin, specjalista patentowy. Założyciel (1998) i dyrektor generalny (CEO) firmy konsultingowej M-CAM International LLC, z siedzibą w stanie Virginia. Jak stwierdzają różnego rodzaju „sprawdzarki faktów” (fact checkers), bardzo sprawne gdy chodzi o prześwietlanie osób wypowiadających się wbrew oficjalnej narracji, lecz ślepe na innych, dr Martin prowadzi „niewielką firmę konsultingową” i określany jest jako „promotor teorii konspiracji”.

2. NIAID (National Institute of Allergy and Infectious Diseases). Narodowy Instytut Alergii i Chorób Zakaźnych, jeden z instytutów należących do federalnej agencji „Narodowe Instytuty Zdrowia” – NIH). Szefem NIAID jest bez przerwy od 1984 roku Anthony Fauci, lekarz internista, bez doktoratu, bez profesury. Anthony Fauci zbudował sobie przez lata silną pozycję autokratycznego biurokraty rozporządzającego miliardami dolarów przekazywanych na cele badawcze różnym instytutom, uniwersytetom, klinikom. Zaagażował się w politycznie poprawną “walkę z AIDS”, co przyniosło temu lekarzowi interniście wielkie możliwości kariery administracyjnej i zarządzanie wielkimi funduszami, z czym każdy instytut i uniwersytet musi się liczyć.

3. W Stanach Zjednoczonych corocznie wydaje się 30 miliardów dolarów na „walkę z AIDS/HIV”, w tym na stworzenie „szczepionki” przeciwko AIDS. Pomimo utopienia kolosalnych setek miliardów dolarów w te badania – będące patologiczną fiksacją na tym zagadnieniu wynikającą z wpływów lobby homoseksualnego – do tej pory nie udało się stworzyć lekarstwa mającego leczyć AIDS.

4. „Wirus HIV”, według oficjalnej teorii mający powodować chorobę zwaną jako AIDS, wcześniej znaną jako GRID (Gay-related immune deficiency), gdyż precyzyjnie odzwierciedlała ona źródło choroby, głównych zakażonych i najwięcej ofiar – jak wskazuje nazwa, pochodzących ze środowisk gejowskich. Polityczna poprawność doprowadziła do zmiany nazwy, a tzw. “walka z AIDS” stała się politycznym narzędziem sterowania funduszami na badania naukowe. Czytaj więcej, m.in. „Raport o AIDS – Tomasz Gabiś”

5. W aplikacji patentowej (United States Patent 7279327 – „Methods for producing recombinant coronavirus”), złożonej 19 kwietnia 2002 roku, czytamy: (org. „A method of making infectious, replication defective, coronavirus particles, comprising: providing a helper cell according to claim 1; producing said coronavirus particles in said helper celA helper cell for producing an infectious, replication defective, coronavirus particle, wherein said cell is a coronavirus permissive cell, comprising: (a) a coronavirus replicon RNA comprising a coronavirus packaging signal, and a heterologous RNA sequence, wherein said replicon RNA further lacks a sequence encoding at least one coronavirus structural protein; and (b) at least one separate helper RNA encoding the at least one structural protein absent from the replicon RNA, said helper RNA lacking a coronavirus packaging signal. wherein the combined expression of the replicon RNA and the helper RNA produces an assembled coronavirus particle which comprises said heterologous RNA sequence, is able to infect a cell, and is replication defective. . […]„).

6. Według niektórych źródeł, Peter Daszak (źródła angielskojęzyczne niekiedy podają „Dashak”), jest synem Bohdana Daszaka, Ukraińca, członka nazistowskiej, ludobójczej formacji banderowskiej OUN-UPA.

7. „We need to increase a public understanding of the need for medical countermeasures such as a pan-coronavirus vaccine. A key driver is the media and the economics will follow the hype. We need to use that hype to our advantage to get to the real issues. Investors will respond if they see profit at the end of the process.” – Peter Dashak, February 12 2016.

8. „World at Risk. Annual report on global preparedness for health emergencies. Global Preparedness Monitoring Board. September 2019”

9. wikispooks.com/wiki/Pandemic/Preparation

W oryg.:

Video z prezentacją dr. Davida Martina dostępne jest na kanale Bitchute oraz na kanale Rumble. Nagranie z 9 lipca 2021 roku

Polecamy również rozwinięcie tematu przez dr. Davida Martina, w rozmowie na kanale The Stew Peters Show. Nagranie z 19 lipca 2021 roku
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Szokujące zapisy umowy szczepionkowej z Pfizerem

jeśli ktoś ucierpi na skutek wstrzyknięcia sobie tego preparatu i zapragnie pozwania jego producenta za NOP, to państwo polskie będzie bronić Pfizera przed Polakami.

Zapewne dlatego
rządzący bronią szczepionek niemal jak posad w spółkach skarbu państwa

..
Arnold Zbigniew Maciejewski shares this
11
64K
franciszek44
Gubernator stanu Nowy York, Cuomo: "Niezaszczepieni sa niebezpieczni dla otoczenia. Nalezy ich pojedynczo brac za leb, do samochodu i aplikowac szczepionke".
Gubernator stanu Alabama, Kay Ivey : "Nalezy zaczac obwiniac o wszystkie nieszczescia tych, ktorzy nie chca dac sie zaszczepic. Potem przyjdzie kolej na nastepny krok".
Prezydent US, Biden jest coraz blizej decyzji o "wyszczepieniu" wszystk…More
Gubernator stanu Nowy York, Cuomo: "Niezaszczepieni sa niebezpieczni dla otoczenia. Nalezy ich pojedynczo brac za leb, do samochodu i aplikowac szczepionke".
Gubernator stanu Alabama, Kay Ivey : "Nalezy zaczac obwiniac o wszystkie nieszczescia tych, ktorzy nie chca dac sie zaszczepic. Potem przyjdzie kolej na nastepny krok".
Prezydent US, Biden jest coraz blizej decyzji o "wyszczepieniu" wszystkich urzednikow panstwowych.
Francja oglosila dzisiaj, przymus szczepienia pracownikow sluzby zdrowia.
Wlochy oglosily kilka dni temu, ze niezaszzcepieni nie beda mieli prawa korzystac z plywalni. sal cwiczen, restauracji, koncertow i wielu innych imprez publicznych.
Grecja kilka dni temu oglosila restrykcje podobne do wloskich.
Masonska Unia europejska, w swoich najwyzszych wladzach jest "ZA" paszportami szczepionkowymi.
MASONERIA SWIATOWA najpierw przejela wladze nad wszystkimi krajami, a teraz realizuje plany swego pra-ojca SZATANA !
franciszek44
Nadchodzi czas ANTYCHRYSTA i jego rzadow nad calym swiatem, ale kto sie tym przejmuje? Celebryci, prezydenci, premierzy, ministrowie zwiazani z masoneria? wiekszosc "demokratyczna" przekonana o tym, ze jej sie wszystko nalezy? zboczency holubieni przez masonerie ?
Dzis DEMOKRACJA ma obraz kupy GOWNA, do ktorej zlatuja roje much. Czy olbrzymie liczby much moga sie mylic ?
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
„Ludzie myślą, że tylko MNIEJSZOŚĆ ludzi doświadcza negatywnych skutków szczepionki. Opierając się na tych nowych badaniach, oznacza to, że każdy – W PRZYPADKU – będzie miał negatywne skutki, ponieważ te białka kolczaste będą wiązać się z receptorami ACE2 w całym ciele.

To mRNA miało pozostać w miejscu wstrzyknięcia, a tak nie jest. Oznacza to, że białka kolców wytworzone przez mRNA będą również…
More
„Ludzie myślą, że tylko MNIEJSZOŚĆ ludzi doświadcza negatywnych skutków szczepionki. Opierając się na tych nowych badaniach, oznacza to, że każdy – W PRZYPADKU – będzie miał negatywne skutki, ponieważ te białka kolczaste będą wiązać się z receptorami ACE2 w całym ciele.

To mRNA miało pozostać w miejscu wstrzyknięcia, a tak nie jest. Oznacza to, że białka kolców wytworzone przez mRNA będą również znajdować się w każdym narządzie, a teraz wiemy, że to właśnie białka kolców wyrządzają szkody.

Co gorsza, wirusowe RNA znajdujące się w każdym narządzie pomimo szczepionki wskazuje na:

1) Szczepionka w ogóle nie działa, LUB;

2) Wirus korzysta z funkcji Antibody Dependent Enhancement (ADE), co oznacza, że faktycznie rozprzestrzenia się SZYBCIEJ u zaszczepionych osób.

To jest GLOBALNA BOMBA ZEGAROWA”.


klubinteligencjipolskiej.pl/…usowe-rna-znajdujace-sie-w-kazdym-narzadzie-ciala/
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Jan Zbigniew wojan
Cały czas informują, że wirus wydostał się z Chin i tak jest, tylko że:
„Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest własnością Glaxosmithkline, & pl.wikipedia.org/wiki/GlaxoSmithKline która jest właścicielem Pfizera!” (ten, który produkuje szczepionkę przeciwko wirusowi, która powstała w Laboratorium Biologicznym w Wuhan i która była finansowana przez Dr. Fauci, który promuje szczepionkę! „…More
Cały czas informują, że wirus wydostał się z Chin i tak jest, tylko że:
„Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest własnością Glaxosmithkline, & pl.wikipedia.org/wiki/GlaxoSmithKline która jest właścicielem Pfizera!” (ten, który produkuje szczepionkę przeciwko wirusowi, która powstała w Laboratorium Biologicznym w Wuhan i która była finansowana przez Dr. Fauci, który promuje szczepionkę! „GlaxoSmithKline” jest zarządzane przez dział finansowy firmy Black Rock, [ firma będąca „flagowym okrętem” Rothschildów z kapitałem kilkadziesiąt razy większym niż budżet USA – przyp. red. kip ] który zarządza finansami Otwartej Fundacji (Fundacja Sorosa), która zarządza francuską AXA! „Soros jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i została kupiona przez niemiecki Allianz, który ma Vanguarda jako udziałowca, który jest udziałowcem Black Rock”, który kontroluje banki centralne i zarządza około jedną trzecią światowego kapitału inwestycyjnego. „Black Rock” jest również głównym udziałowcem MICROSOFT, należącego do Billa Gatesa, który jest udziałowcem firmy Pfizer (która – pamiętasz? Sprzedaje cudowną szczepionkę) i jest teraz pierwszym sponsorem „WHO! & moderna to ten sam rak farmacji rokefelerów #klubinteligencjipolskiej pl || program redukcji populacji ujawniony! www.youtube.com/watch?v=3ZnlJRnNZe4&t=6s
Wszyscy, którzy pracują w takich laboratoriach powinni zostać skazani, bo to właśnie oni pracują nad bronią biologiczną - nawet nazwę wymyślili, by się usprawiedliwić - jaka to broń skoro służy do niszczenia ludzkości !
A na Polsat News ładnie pokazane szczepienie dziecka z takim to opisem na pasku: Pfizer testuje szczepionkę na najmłodszych dzieciach m. in. w Polsce. Czy to nie zastanawia rodziców, którzy na siłę ciągną swoje dzieci, by wzięły udział w badaniach ?
To wszystko co dzieje się obecnie to tylko wykonywanie poleceń 12 szczepów najwyższej loży masońskiej !
Zarządcy codziennie mówią w TV - musimy się zaszczepić ! To jest dowód, że jeszcze się nie szczepili !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Jan Zbigniew wojan
Szczepionki to „wielki błąd” – białko kolczaste jest niebezpieczną „toksyną”
Prof. Bridle – „popełniliśmy wielki błąd”- „białko kolca jest niebezpieczną toksyną – dostaje się do krwi gdzie krąży przez kilka dni po szczepieniu, gromadzi się w narządach i tkankach, w śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach i w dość wysokich stężenia w jajnikach”
31 maja 2021 r. (LifeSiteNews) — Nowe badan…More
Szczepionki to „wielki błąd” – białko kolczaste jest niebezpieczną „toksyną”
Prof. Bridle – „popełniliśmy wielki błąd”- „białko kolca jest niebezpieczną toksyną – dostaje się do krwi gdzie krąży przez kilka dni po szczepieniu, gromadzi się w narządach i tkankach, w śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach i w dość wysokich stężenia w jajnikach”
31 maja 2021 r. (LifeSiteNews) — Nowe badania pokazują, że białko szczytowe koronawirusa ze szczepionek COVID-19 nieoczekiwanie dostaje się do krwioobiegu, co jest prawdopodobnym wyjaśnieniem tysięcy zgłoszonych skutków ubocznych od zakrzepów krwi i chorób serca po uszkodzenia mózgu i problemy z reprodukcją, powiedział w zeszłym tygodniu kanadyjski badacz szczepionek przeciwnowotworowych.
„Popełniliśmy duży błąd. Do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy” – powiedział Byram Bridle, immunolog wirusowy i profesor Uniwersytetu Guelph w Ontario, w wywiadzie udzielonym Alex Pierson w zeszły czwartek, w którym ostrzegł słuchaczy, że jego odkrycia są „przerażające”.
„Myśleliśmy, że białko wypustek jest świetnym antygenem docelowym, nigdy nie wiedzieliśmy, że samo białko wypustek jest toksyną i jest białkiem patogennym. Więc szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną” – powiedział Bridle w programie, który nie jest obecnie łatwy do znalezienia w wyszukiwarce Google.
Prof. Bridle, badacz szczepionek, który w zeszłym roku otrzymał grant rządowy w wysokości 230 000 USD na badania nad rozwojem szczepionek przeciw COVID, powiedział, że wraz z grupą międzynarodowych naukowców złożyli wniosek o informacje do japońskiej agencji regulacyjnej, aby uzyskać dostęp do tak zwanego „badania biodystrybucji”. ”.
„Po raz pierwszy naukowcy byli w stanie zobaczyć, dokąd trafiają te szczepionki informacyjnego RNA [mRNA] po szczepieniu” – powiedział Bridle. „Czy to bezpieczne założenie, że pozostaje w mięśniu barku? Krótka odpowiedź brzmi: absolutnie nie. To bardzo niepokojące”.
Naukowcy zajmujący się szczepionkami założyli, że nowe szczepionki mRNA COVID będą zachowywać się jak „tradycyjne” szczepionki, a białko kolców szczepionki – odpowiedzialne za infekcję i jej najcięższe objawy – pozostanie głównie w miejscu szczepienia w mięśniu barku. Zamiast tego japońskie dane wykazały, że niesławne białko kolczaste koronawirusa dostaje się do krwi, gdzie krąży przez kilka dni po szczepieniu, a następnie gromadzi się w narządach i tkankach, w tym w śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach i w “ dość wysokich stężeniach” w jajnikach.
„Od dawna wiemy, że białko kolca jest białkiem patogennym. To toksyna. Może spowodować uszkodzenie naszego ciała, jeśli dostanie się do krążenia” – powiedział Bridle.
Białko szczytowe SARS-CoV-2 pozwala mu infekować ludzkie komórki. Producenci szczepionek zdecydowali się na celowanie w unikalne białko, sprawiając, że komórki zaszczepionej osoby wytwarzają białko, które następnie, teoretycznie, wywołuje odpowiedź immunologiczną na białko, zapobiegając infekowaniu komórek.
Wiele badań wykazało, że najpoważniejsze skutki SARS-CoV-2, wirusa wywołującego COVID-19, takie jak krzepnięcie krwi i krwawienie, wynikają z działania samego białka kolczastego wirusa.
„To, co zostało odkryte przez społeczność naukową, to to, że białko kolca samo w sobie jest prawie całkowicie odpowiedzialne za uszkodzenie układu sercowo-naczyniowego, jeśli dostanie się do krążenia” – powiedział słuchaczom Bridle.
petycjeonline.com/…bezpieczestwa_i_skutecznoci_szczepie_na_sars-cov-2
Co to za dziwna próba usprawiedliwiania ? Przecież testowali to na zwierzętach i wszystkie bardzo prędko zdechły, mydlenie oczu - depopulacja na całego - pod Trybunał w Norymberdze, Hadze !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Brygada Świętokrzyska NSZ
Wielu ??? A KTO WIE CZY NIE WSZYSCY ???
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Kanadyjski polityk ujawnia nowy plan zamknięcia COVID i dyktaturę "Wielkiego Resetu ''

(CAIRNS NEWS) Oszaleli na punkcie władzy premierzy, gubernatorzy i posłowie w Australii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Nowej Zelandii mogą próbować przeforsować kolejny zaplanowany atak wirusa "drugiej fali" w stylu Dana Andrewsa, jako część planu Światowego Forum Ekonomicznego, Gatesa-…More
Kanadyjski polityk ujawnia nowy plan zamknięcia COVID i dyktaturę "Wielkiego Resetu ''

(CAIRNS NEWS) Oszaleli na punkcie władzy premierzy, gubernatorzy i posłowie w Australii, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Nowej Zelandii mogą próbować przeforsować kolejny zaplanowany atak wirusa "drugiej fali" w stylu Dana Andrewsa, jako część planu Światowego Forum Ekonomicznego, Gatesa-Rockefellera, z globalnym szczepieniem i Agendą 21, z „nową normalnością / nową "zieloną" gospodarką”. Kanadyjskim politycy w pętli „planowania COVID” chcą odpowiedź na międzynarodowy upadek gospodarczy, obejmujący; propozycje rządu federalnego, aby wyeliminować wszystkie osobiste długi (hipoteki, pożyczki, karty kredytowe itp.) przez MFW w ramach programu "World Debt Reset”.

W zamian dana osoba, straciłaby na zawsze własność jakiegokolwiek mienia i aktywów i wzięłaby udział w harmonogramie szczepień przeciwko COVID-19 i COVID-21, udział w tym planie rzekomo pozwoliłby jednostkom na nieograniczone podróżowanie i życie, nawet przy pełnym zamknięciu, przez użycie dokumentu tożsamości ze zdjęciem zwanego Canada's HealthPass. Przerażający scenariusz pochodzi od demaskatora Liberalnej Partii Kanady (LPC) z Komitetu Planowania Strategicznego tej partii, który znajduje się pod kontrolą Kancelarii Premiera Kanady (PMO).

Mówi, że "druga fala" zostanie poddana testom pod koniec listopada.. Informator ostrzega przed „całkowita wtórną blokadą , która będzie znacznie surowszą niż ograniczenia pierwszej i drugiej fazy kroczącej”, blokada ma potrwać do końca grudnia 2020 r, lub do początku stycznia 2021 r. Podczas gdy w Australii rośnie presja ze strony sądów, protestów niektórych mediów żądających zakończenia blokad, narracja o „śmiertelnym wirusie prześladuje wszystkich ” jest mocno podtrzymywana przez partie Partii Pracy, Zielonych, Koalicji i LNP, biurokrację zdrowia publicznego i większość media w tych samych krajach „Five Eyes”. Niniejsza narracja przedstawia wirusa SARS-Cov2 lub „COVID-19” jako coś, czego należy unikać i ograniczać za wszelką cenę, pomimo powszechnej odporności i badań medycznych, które pokazują, że jest on śmiertelny dla mniej niż 1% (0,06%) osób, które są zainfekowane. (raczej dla tych co się zainfekowały szczepieniami ... dopow. ) Wiadomość e-mail kanadyjskiego demaskatora została opublikowana przez kanadyjski portal alternatywnych mediów The Canadian Report. ... Informator powiedział, że „nie jest zadowolony, ale musi to zrobić, jako Kanadyjczyk i co ważniejsze jako rodzic, który chce lepszej przyszłości nie tylko dla moich dzieci, ale także dla innych dzieci. „Innym powodem, dla którego to robię, jest to, że około 30% członków komitetu nie jest zadowolonych z kierunku, w jaki obrała Kanada; " ale nasze opinie zostały zignorowane i planują posuwać się naprzód w kierunku swoich celów", dalej, dali też jasno do zrozumienia, że nic nie powstrzyma ich do osiągnięcia planowanych wyników ”.

Mapa drogowa i cel zostały określone przez PMO i są następujące:

- Faza wtórnych ograniczeń blokowania w sposób ciągły, zaczynając od głównych obszarów metropolitalnych w pierwszej kolejności, a następnie rozszerzając się na zewnątrz. Spodziewany do listopada 2020 r.

- Spieszyć się z zakupem (lub budową) obiektów izolacyjnych w każdej prowincji i na każdym terytorium. Przewidywane do grudnia 2020 r. - Codzienne nowe przypadki COVID-19 przekroczą możliwości testowania, w tym wzrost liczby zgonów związanych z COVID po tych samych krzywych wzrostu. Przewidywany termin do końca listopada 2020 r. - Całkowita i wtórna blokada (znacznie surowsza niż ograniczenia w pierwszej i drugiej fazie kroczącej). Przewidywany koniec; grudzień 2020 r. - początek stycznia 2021 r.

- Reforma i rozszerzenie programu dla bezrobotnych w celu przejścia do powszechnego programu dochodu podstawowego. Oczekiwane na; do I kwartału 2021 r.

- Przewidywana mutacja COVID-19 i / lub koinfekcja wtórnym wirusem (określanym jako COVID-21) prowadząca do trzeciej fali o znacznie wyższej śmiertelności i wyższym wskaźniku zakażenia. Przewidywane do lutego 2021 r. (czyli ludzie zaszczepieni zaczną coraz częściej umierać, media będą obwiniać za ich śmierć, np. tych co nie zachowują dystansu, nie noszą masek i nie chcą się szczepić ... dopow,)

- Codzienne nowe przypadki hospitalizacji z powodu COVID-21 i zgonów związanych z COVID-19 i COVID-21 przekroczą możliwości placówek opieki medycznej. Oczekiwany kwartał I – II kwartał 2021 r.

- Wprowadzone zostaną rozszerzone ograniczenia dotyczące blokowania (określane jako trzecia blokada). Zostaną nałożone pełne ograniczenia w podróżowaniu (w tym między prowincjami i miastami). Przewidywany II kwartał 2021 r.

- Przejście osób fizycznych do programu powszechnego dochodu podstawowego. Oczekiwana połowa drugiego kwartału 2021 r.

- Przewidywane awarie łańcucha dostaw, niedobory zapasów, duża niestabilność gospodarcza. Przewidywany na koniec drugiego kwartału 2021 r.

- Rozmieszczenie personelu wojskowego w głównych obszarach metropolitalnych, a także na wszystkich głównych drogach w celu ustanowienia punktów kontroli podróży. Ograniczone podróżowanie i ruch. Zapewnione wsparcie logistyczne w okolicy. Przewidywany do III kwartału 2021 r.


Informator powiedział, że członkowie komisji pytali, kto stałby się właścicielem skonfiskowanego mienia i aktywów w tym scenariuszu oraz co stałoby się z pożyczkodawcami lub instytucjami finansowymi. „Powiedziano nam po prostu, że„ program "World Debt Reset" zajmie się wszystkimi szczegółami.

„Kilku członków komisji kwestionowało również, co by się stało z osobami, które odmówiłyby udziału w programie World Debt Reset, HealthPass lub harmonogramie szczepień, a otrzymana odpowiedź była bardzo niepokojąca.

„Zasadniczo powiedziano nam, że naszym obowiązkiem jest upewnienie się, że opracujemy plan, który zagwarantuje, że to się nigdy nie wydarzy. Powiedziano nam, że udział w badaniu leży w najlepszym interesie danej osoby.

„Kiedy kilku członków komitetu bezlitośnie naciskało na odpowiedź, powiedziano nam, że ci, którzy odmówią, najpierw będą żyć pod rygorem blokady na czas nieokreślony. I że w krótkim czasie, gdy więcej Kanadyjczyków przejdzie do programu umorzenia długów, ci, którzy odmówią udziału, zostaną uznani za zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego i zostaną przeniesieni do izolatek.

„Gdy znajdą się w tych placówkach, otrzymają dwie opcje, uczestniczą w programie umorzenia długów i zostaną zwolnieni lub będą pozostawać w izolatce na czas nieokreślony w ramach kategorii poważnego ryzyka dla zdrowia publicznego i skonfiskować cały ich majątek”.

Informator powiedział, że gorąca dyskusja „przekroczyła wszystko, czego kiedykolwiek byłem świadkiem”.

„W końcu PMO zasugerowało, że cała agenda posunie się naprzód, bez względu na to, kto się z nią zgadza, czy nie, że nie będzie to tylko Kanada, ale w rzeczywistości wszystkie narody będą miały podobne mapy drogowe i programy, które skorzystają z sytuacji, aby promować zmiany na większą skalę dla "dobra" wszystkich.

„Członkowie, którzy byli przeciwni i ci, którzy poruszyli kluczowe kwestie, które wynikną z takiej sytuacji, zostali całkowicie zignorowani. Nasze opinie i obawy zostały zignorowane. Po prostu powiedziano nam, żebyśmy to zrobili. Wiem tylko, że mi się to nie podoba i myślę, że umieszczą Kanadyjczyków w mrocznej przyszłości ”.
https://cairnsnews.org/2020/10/16/canadian-politician-leaks-new-covid-lockdown-plan-and-great-reset-dictatorship-australia-is-part-of-it/

Fragment- symulowanie globalnej epidemii, niezbędne etapy, różne fazy, ogólne ramy czasowe i oczekiwane wyniki:
* Wreszcie, wprowadź kwarantanny fazy 2, od października do listopada 2020 r., Na jeszcze bardziej ekstremalny poziom i obwiniaj protestujących, głównie ludzi, którzy już nie ufają swojemu rządowi, za to, że są przyczyną drugiej fali Co najważniejsze, media powiedzą „tak wam mówiliśmy”. Było za wcześnie. To wszystko twoja wina, bo potrzebowałaś strzyżenia. Wasze wolności mają konsekwencje.

* Wymuszaj kwarantanny fazy 2 na znacznie bardziej ekstremalnym poziomie, zwiększając karę w przypadku wyzwania. Zastąp grzywny karami pozbawienia wolności. Traktuj wszystkie wyjazdy jako nieistotne. Zwiększ liczbę punktów kontrolnych, w tym pomoc wojskową. Zwiększenie śledzenia / namierzania populacji poprzez obowiązkowe egzekwowanie prawa. Przejmij kontrolę nad żywnością i gazem i stwórz niedobór na dużą skalę, tak aby ludzie mieli dostęp do podstawowych towarów lub usług tylko po uzyskaniu pozwolenia. '

* Utrzymaj blokadę fazy 2 przez znacznie dłuższy okres czasu niż blokadę fazy 1, kontynuując niszczenie światowej gospodarki. Dalsza degradacja łańcucha dostaw i dalsze komplikowanie niedoborów żywności i innych. Uspokój wszelkie publiczne oburzenie za pomocą ekstremalnych działań lub sił i spraw, aby każdy, kto im się sprzeciwi, wyglądał jak Wróg Publiczny nr 1 tym, którzy chcą się podporządkować.

* Przyjęcie nowego modelu ekonomicznego. Zastrzeżony system kryptowalut 060606 firmy Microsoft, który wykorzystuje dane dotyczące aktywności ciała oparte na ludzkich zachowaniach i chęci przetrwania. To ulepszona wersja wartego 15 milionów planów "Black Mirror", która wykorzystuje żywność, wodę, schronienie i inne niezbędne rzeczy jako broń do egzekwowania nowego systemu gospodarczego. Zasadniczo rób to, co chcemy, a zostaniesz nagrodzony. Zdobywaj punkty kredytowe i uzyskaj większy dostęp do rzeczy potrzebnych do przetrwania. Lub sprzeciwiaj się temu, czego chcemy, a zostaniesz ukarany. Stracisz punkty kredytowe, a stracisz dostęp do rzeczy potrzebnych do przetrwania. I to jest twój nowy porządek świata: technologia na sterydach, w której nie masz innego wyjścia, jak tylko się nie dostosujesz. A jeśli ktoś myśli, że to nieprawda, warto więc przyjrzeć się niektórym częściom Chin, ponieważ w niektórych obszarach uruchomiono już niektóre systemy kryptowalut
. Henrymakow
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Przyśpieszenie reform

Robert Louis Stevenson: „Czterej reformatorzy” (w przekładzie Tomasa Gabisia)
za: tomaszgabis.pl/…07/01/robert-louis-stevenson-czterej-reformatorzy/
******

Pewnego razu czterej reformatorzy spotkali się pod krzakiem jeżyn. Zgadzali się co do tego, że trzeba zmienić świat.

Musimy znieść własność – rzekł pierwszy.

Musimy znieść małżeństwo – rzekł drugi.

Musimy znie…
More
Przyśpieszenie reform

Robert Louis Stevenson: „Czterej reformatorzy” (w przekładzie Tomasa Gabisia)
za: tomaszgabis.pl/…07/01/robert-louis-stevenson-czterej-reformatorzy/
******

Pewnego razu czterej reformatorzy spotkali się pod krzakiem jeżyn. Zgadzali się co do tego, że trzeba zmienić świat.

Musimy znieść własność – rzekł pierwszy.

Musimy znieść małżeństwo – rzekł drugi.

Musimy znieść Boga – rzekł trzeci.

Pragnąłbym, aby można było znieść pracę – rzekł czwarty.

Nie wychodźmy poza ramy praktycznej polityki – rzekł pierwszy – pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to sprowadzić ludzi do jednego poziomu.

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić – rzekł drugi – to dać wolność płci.
Pierwsza rzecz to znaleźć sposób, jak to zrobić – rzekł trzeci.

Pierwszy krok to zniesienie Biblii rzekł pierwszy.

Pierwsza rzecz to zniesienie praw rzekł drugi.

Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić, to znieść rodzaj ludzki rzekł trzeci.

Robert Louis Stevenson
(1850-1894) – brytyjski pisarz pochodzenia szkockiego, autor znanych na całym świecie opowiadań i powieści, m.in. Wyspa skarbów, Doktor Jekyll i pan Hyde, Porwany za młodu, Katriona.

Opowiastka Czterej reformatorzy została po raz pierwszy opublikowana w 1888 r., a następnie weszła w skład zbioru Bajki (Fables ,1896 r.). Pierwodruk: „Opcja na Prawo”, luty 2005, nr 38
Jan Zbigniew wojan
A ten Kleist to także bardzo "polski" dochtór jak można wywnioskować z nazwiska ! Czy to nie dziwne, że wszyscy namawiacze to obcy: Simon, Horban, Gut, Karauda, Kleist, Banach itp. itd. nie wspominając premiera z Moraw, czy tego co lubi niedzielę ! Ale swoich rodzin nie szczepią !
Lech42
Janie, jak zwykle w sedno 😎
Jan Zbigniew wojan
Najsilniejsze organizmy mają szansę na przeżycie do 3 lat !
Lech42
Jeżeli przeżyją ...