Edward7
251.8K

Szczepionki COVID są najbardziej śmiercionośnymi „szczepionkami” w historii medycznej

2620 martwych niemowląt w VAERS/USA po zastrzykach z COVID – więcej zgonów dzieci w ciągu 11 miesięcy niż w ciągu ostatnich 30 lat. Liczba zgonów płodów/dzieci po wstrzyknięciu szczepionki COVID-19 kobietom w ciąży stale rośnie, ponieważ obecnie w VAERS ( system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek) zgłoszono 2620 zgonów . Kiedy przeprowadzimy dokładnie to samo wyszukiwanie w VAERS i wykluczymy szczepienia COVID-19, znajdziemy 2225 zgonów płodów-dzieci po WSZYSTKICH szczepionkach wstrzykniętych kobietom w ciąży w ciągu ostatnich 30 lat. ( Źródło .) Obecnie zbliżamy się do rocznej łącznej liczby 2838 zarejestrowanych zgonów dzieci po szczepieniu COVID-19, podczas gdy średnia roczna zarejestrowanych zgonów dzieci po szczepieniu kobiet w ciąży w ciągu ostatnich 30 lat wynosiła średnio 74 zgony rocznie . W zeszłym miesiącu (październik 2021 r.) New England Journal of Medicine przyznał, że pierwotne badanie, które uzasadniało zalecanie szczepień kobietom w ciąży przez CDC i FDA, było wadliwe. ( Źródło .) Od tego czasu naukowcy z Nowej Zelandii przeprowadzili nowe badanie na oryginalnych danych i doszli do wniosku:

Ponowna analiza tych danych wskazuje, że skumulowana częstość samoistnych poronień waha się od 82% (104/127) do 91% (104/114), 7–8 razy wyższa niż oryginalne wyniki autorów. ( Źródło .) CDC i FDA zaleciły szczepienia kobietom w ciąży, mimo że prawidłowa analiza oryginalnych danych pokazuje, że od 82% do 91% kobiet w ciąży ma poronienia, jeśli ich nienarodzone dziecko ma mniej niż 20 tygodni. ( Źródło .) A jednak CDC i FDA nadal zalecają szczepienia COVID-19, które teraz obejmują również zastrzyki przypominające od Pfizer i Moderna, co oznacza, że ciężarnej kobiecie można teraz wstrzyknąć 3 zastrzyki COVID-19 podczas ciąży (jeśli trwa wystarczająco długo). Spośród 2620 zgonów płodów-dzieci w VAERS po szczepieniu COVID-19, 2015 z tych zgonów płodów-dzieci nastąpiło po wstrzyknięciach firmy Pfizer, a 689 z nich po wstrzyknięciach Moderna. ( Źródło .) VAERS to system pasywny, który jest mocno niedoszacowany. CDC i FDA nigdy nie przeprowadziły badania w celu ustalenia, czym jest ten niedostatecznie zgłaszany czynnik, ale niezależni naukowcy to zrobili, a my wcześniej opublikowaliśmy analizę przeprowadzoną przez dr Jessicę Rose, która ustaliła, że konserwatywny niedostatecznie zgłaszany czynnik byłby X41.

BADANIE: Własne dane rządu ujawniają, że co najmniej 150 000 prawdopodobnie nie żyje w USA po szczepionkach przeciw COVID-19. Oznacza to, że do tej pory prawdopodobnie doszło do co najmniej 107 420 zgonów dzieci w po wstrzyknięciach COVID-19. A ile z tych kobiet będzie mogło ponownie zajść w ciążę? Jak to nie jest nagłówek wiadomości? Nawet w alternatywnych mediach, o ile wiem, jestem jedyną osobą, która wykopuje te zgony płodów zawarte we własnych danych rządu po wstrzyknięciach COVID-19 i publikuje je. A teraz w Szkocji pojawiły się doniesienia, że rozpoznają ten wzrost liczby zgonów noworodków i rozpoczęli śledztwo, aby dowiedzieć się, dlaczego tak wiele noworodków umiera.

The Hearld w Szkocji donosi : Wszczęto śledztwo w sprawie gwałtownego wzrostu zgonów wśród noworodków w Szkocji. Limity kontrolne i ostrzegawcze mają na celu sygnalizowanie zespołom zdrowia publicznego, gdy noworodki, urodzenie martwego dziecka lub inne zgony niemowląt występują na nieoczekiwanie wysokich lub niskich poziomach, które mogą nie być przypadkowe. Chociaż wskaźnik zmienia się z miesiąca na miesiąc, liczba dla września – 4,9 na 1000 żywych urodzeń – jest na równi z poziomami, które były zwykle obserwowane pod koniec lat 80. XX wieku. Public Health Scotland (PHS), który jest jednym z organów obecnie badających ten skok, powiedział, że fakt, że górny limit kontrolny został przekroczony „wskazuje na większe prawdopodobieństwo, że istnieją czynniki poza przypadkową zmiennością, które mogły przyczynić się do tej liczby zgonów, które miały miejsce”. ( Pełny artykuł .)

Czy uważasz, że ci urzędnicy zdrowia publicznego w Wielkiej Brytanii będą traktować szczepionki COVID-19 wstrzykiwane kobietom w ciąży jako potencjalną przyczynę? Poważnie w to wątpię, ale wstrzyknięcia mRNA firmy Pfizer i Moderna są również używane w Wielkiej Brytanii, wraz z zastrzykiem AstraZeneca, i jest czystym szaleństwem nie uważać, że te eksperymentalne zastrzyki są powiązane z tymi zgonami niemowląt, a to powinno być nagłaśniane miesiące temu! vaccineimpact.com/…ing-all-vaccines-as-scotland-begins-investigation/

Oficjalne dane - zastrzyki COVID zabijają 822 na milion w pełni zaszczepionych,

dr Josepha Mercola
Oficjalne dane sugerują, że 1 na 317 chłopców w wieku od 16 do 17 lat zachoruje na zapalenie mięśnia sercowego po szczepieniu COVID, a po trzeciej dawce przypominającej ta liczba ta może być dużo wyższa

Sprawozdawczość VAERS jest prawdopodobnie zaniżona o współczynnik 41
. Ponieważ do VAERS zgłoszono ponad 8000 zgonów domowych, a 98% tych zgonów to „nadmierne zgony”, sugeruje to, że do tej pory z powodu zastrzyków COVID mogło umrzeć przynajmniej 300 000 Amerykanów


Obliczenia oparte na danych rządowych z 35% światowej populacji sugerują, że średnio zabijają około 411 osób na milion dawek . Moderna i Pfizer to schematy dwudawkowe, co zwiększa liczbę 822 zgonów na milion w pełni zaszczepionych. A to tylko krótkotrwała śmiertelność. Nadal nie mamy pojęcia, jak te strzały mogą wpłynąć na śmiertelność i zachorowalność w dłuższej perspektywie

Włoskie dochodzenie wykazało, że gdyby zmieniono definicję śmiertelności z powodu COVID, aby obejmowała tylko te przypadki, w których nie występowały wcześniej choroby współistniejące, śmiertelność z powodu COVID wynosi zaledwie 2,9% ogólnej zgłoszonej liczby. Sugeruje to, że gdyby zgon związany z COVID został przedefiniowany jako zgon faktycznie „z powodu” COVID, a nie „z” COVID, liczba zgonów może być znacznie mniejsza niż 760 000 zgonów i może być mniejsza niż liczba zabitych przez szczepionki

Najbardziej śmiercionośną szczepionką, jaką kiedykolwiek stworzono, jest szczepionka przeciwko ospie, która zabiła 1 - na milion zaszczepionych osób. Zastrzyki COVID zabijają 822 na milion w pełni zaszczepionych, co czyni ją ponad 800 razy bardziej śmiercionośną niż najbardziej śmiercionośna szczepionka w historii ludzkości

W tym wywiadzie Steve Kirsch, dyrektor wykonawczy Funduszu Wczesnego Leczenia COVID-19, przegląda niektóre dane dotyczące szczepień COVID, które przedstawił amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków oraz Ośrodkom Kontroli i Zapobiegania Chorobom podczas różnych spotkań.
Na przykład, w czasie 17 września 2021, FDA VRBPAC (Vaccines and Related Biological Products Komitet Doradczy) spotkanie, 1 Kirsch cytowane dane sugerujące 1 na 317 chłopców w wieku od 16 do 17 dostanie zapalenia mięśnia sercowego z zastrzyku, a po trzecie wspomagającym, ta liczba może być jeszcze wyższa. Przytoczył również dane pokazujące, że strzał Pfizera zabija znacznie więcej ludzi niż "ratuje". Więcej szczegółów na ten temat podam poniżej.

Kirsch , i jego rodzina otrzymali dwie dawki szczepionki COVID . Dopiero po tym, jak zaczął słyszeć o problemach od innych, zaczął zagłębiać się w dane. On tłumaczy:
„Kiedy zostałem zaszczepiony, pewna kobieta zapytała mnie: „Czy powinienem się zaszczepić?”. A ja powiedziałem: „Oczywiście, że powinieneś. To najbezpieczniejsza rzecz w historii. Nikt nie umarł i nie ma skutków ubocznych. Musisz zdobyć tę nowoczesną technologię. ' Śpiewałem jak hymn.
A potem powiedziała coś, co zbiło mnie z kursu, bo powiedziałem: „Dlaczego zadajesz takie głupie pytanie?”. A ona powiedziała: „Cóż, trzech moich krewnych dostało szczepionkę i zmarło w ciągu tygodnia”. Powiedziałem: „Nie, nie, to nie może być prawda. Nie ma takiej możliwości.
Próbuję ją przekonać, że się myliła, że to musiało być coś innego. Napisałem do niej, mówiąc: „Statystycznie rzecz biorąc, nie można pozwolić, aby trzy osoby umarły od szczepionki, która nikogo nie zabije”.
Odpisała i powiedziała: „Tak, ale oni nie żyją”. To był dla mnie moment przełomowy… ale wciąż zaprzeczałem… Działałem [z pozycji], że FDA nadal działa w ten sam [konserwatywny] sposób [wcześniej], ale oni nie… nie rozumiałem też, że amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom są teraz kierowane misją, a misją jest wbicie igły w każde ramię. Ufałam agencjom.

Następny incydent dotyczył mojego sprzątacza dywanów, Tima Damrotha. Pojawił się w masce. A ja mówię: „Hej, wszyscy powinniście się zaszczepić. Po zaszczepieniu nie musisz nosić maski. A on powiedział: „No cóż,
zaszczepiłem się, ale miałem ekstremalną reakcję…” . Miałem atak serca dwie minuty po wstrzyknięciu. Opisał również, że jego żona [rozwinęła] objawy podobne do choroby Parkinsona. Jej lewa ręka trzęsła się niekontrolowanie.”

Cena którą płacą prawdomówni
Dane ostatecznie przekonały go, że ludziom należy mówić prawdę o tych "strzałach", ponieważ bez tego nie mogą wyrazić świadomej zgody. Poświęcił wiele, aby to zrobić, w tym relacje zawodowe i miliony dolarów utraconych dochodów.

„W zasadzie zawiesiłem swoje życie i zacząłem szukać w różnych bazach danych i rozmawiać z ludźmi, aby zrozumieć, co się dzieje”, mówi Kirsch. „I w każdym miejscu, w które spojrzałem, [prawda] stawała się dla mnie bardziej jasna. I tak 25 maja 2021 napisałem 250-stronicowy artykuł dla TrialSiteNews . To może być najdłuższy artykuł opublikowany w TrialSiteNews. Kiedy napisałem ten artykuł, w ciągu tygodnia, wszyscy członkowie mojej naukowej rady doradczej [COVID-19 Early Treatment Fund] zrezygnowali – było 14 naukowców z całych Stanów Zjednoczonych i z różnych dziedzin o różnych doświadczeniach. Powiedzieli, że jestem „złą osobą” i że nigdy w życiu nie chcą ze mną rozmawiać. Błagałem ich, mówiąc: „Słuchaj, jeśli popełniłem błąd w analizie, to powiedz, dlaczego nie możesz mi powiedzieć, gdzie się myliłem”. I nic nie powiedzieli. Powiedzieli tylko, że szczepionki są bezpieczne i powinienem się wstydzić”.

Kirsch stworzył również i przesłał 177-stronicowy pokaz slajdów w formacie PDF na przesłuchanie VRBPAC 26 października 2021 r., zatytułowane „ Pytania dotyczące szczepionki przeciw COVID ”. 2 To absolutna skarbnica informacji i zachęcam Cię do przejrzenia tego wspaniałego zasobu, który aktualizuje w czasie rzeczywistym.

Dane VAERS prawdopodobnie zaniżone przez współczynnik 41
W swoim filmie „Sekrety szczepień: kryzys COVID”, 3 pierwszym odcinku „The False Narrative Takedown Series”, Kirsch wyjaśnia, jak oszacować śmiertelność po szczepieniu na COVID, co on i zespół statystyków przeprowadzili na podstawie różnych źródeł: w tym między innymi amerykański system zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS).
Kirsch szacuje, że raport VAERS jest błędny 41 razy, a od 150 000 do 300 000 Amerykanów zmarło z powodu zastrzyków COVID.

„Przyjrzeliśmy się ośmiu różnym sposobom, a VAERS to tylko jeden z nich. Tak więc, gdy ludzie mówią: „Nie możesz użyć do tego celu VAERS, nie możesz [obliczyć] związku przyczynowego [na podstawie danych VAERS], ja mówię: „Dobrze. Tę samą odpowiedź otrzymaliśmy na siedem innych sposobów.
W analizie VAERS ustaliliśmy, że firma VAERS była zaniżona o współczynnik 41, co jest całkiem rozsądne… Dziesięć lat temu mieliśmy system, w którym mogliśmy faktycznie odkryć wszystkie niezgłoszone rzeczy w VAERS, i odkryliśmy, że firma V
AERS była poważnie zaniżona aż 95 razy. Szczepionki, o których myśleliśmy, że są bezpieczne, wcale nie są bezpieczne. Więc co zrobili? Zabili projekt. Powodem, dla którego mamy dzisiaj taki zły system, jest to, że jest on zamierzony. Gdybyśmy mieli dobry system, pokazałby wszystkie wady wszystkich tych szczepionek, które podajemy ludziom”.

System jest wyraźnie celowo zaprojektowany z technicznego punktu widzenia, aby radykalnie zmniejszyć liczbę wprowadzanych spraw. Wypełnienie pojedynczego raportu zajmuje ponad 30 minut i nie można go zapisać do czasu ukończenia, więc jeśli odejdziesz i przekroczysz limit czasu, musisz zacząć od nowa.

Kirsch zna neurologa z Kalifornii, który twierdzi, że ma 2000 pacjentów chorych po kłuciu COVID (spośród 20 000 klientów), ale złożyła tylko dwa zgłoszenia do VAERS. Nie ma czasu na resztę. Tak więc zaniża dane o współczynnik 1000. Ponadto, chociaż lekarze są prawnie zobowiązani do składania raportów o zdarzeniach niepożądanych, nie ma egzekwowania ani kary za niezłożenie zgłoszenia. Należy również pamiętać, że nikomu nie płaci się za wprowadzanie tych danych. Dla większości klinicystów może to być praca w niepełnym wymiarze godzin, gdyby odpowiedzialnie zgłaszali wszystkie skutki uboczne i zgony.

"Strzały" COVID są znacznie bardziej śmiercionośne niż infekcja
Ogólnie rzecz biorąc, obliczenia jego zespołu sugerują, że zabijamy 411 osób na milion dawek
(i pamiętajmy, że Moderna i Pfizer to schematy dwu-dawkowe) na całym świecie. A to tylko krótkotrwała śmiertelność. Nadal nie mamy pojęcia, jak te "strzały" mogą wpłynąć na śmiertelność w dłuższej perspektywie.
Aby spojrzeć z dalszej perspektywy, 21 października 2021 r. włoskie dochodzenie wykazało, że zmiana definicji śmiertelności związanej z COVID tak, aby obejmowała tylko przypadki, w których COVID-19 był główną przyczyną zgonu i nie było chorób współistniejących, zmniejszyła liczbę zgonów o 97%. od 130 000 do mniej niż 4000.

Zastrzyk COVID jest najbardziej śmiercionośną „szczepionką”, jaką kiedykolwiek stworzono
Jest jednak jeszcze gorzej . W procesie dziecięcym firmy Pfizer jedna z uczestniczek, 12-letnia Maddie De Garay, doznała wielu wyniszczających wydarzeń , w tym paraliżu. Ten efekt uboczny został jednak błędnie zgłoszony i uznany za „ból brzucha”. Ani FDA, ani CDC nie zbadały sprawy, mimo że obiecały to zrobić. Firma Pfizer również odmówiła zbadania tej sprawy.

Te szczepionki przeciw COVID są ponad 800 razy bardziej śmiercionośne niż najbardziej śmiercionośna szczepionka w historii ludzkości
. Więc to nie jest nawet blisko tamtej liczby. Te szczepionki są najbardziej śmiercionośnymi szczepionkami, jakie kiedykolwiek stworzył człowiek. I są promowane jako bezpieczne i skuteczne. ~ Steve Kirsch

W badaniu u młodzieży 1 na 1131 dzieci zostało sparaliżowane
. W przypadku dzieci szacuje się, że aby uratować jedno życie, musimy w pełni zaszczepić ponad 630 000 dzieci . Oznacza to też, że możemy trwale zaszkodzić aż 557 dzieciom, aby uratować jedno . Tymczasem nigdzie na świecie nie ma ani jednego doniesienia o śmierci zdrowego dziecka z powodu infekcji SARS-CoV-2.

Oznacza to, że liczba potrzebna do zaszczepienia, aby uratować jedno zdrowe dziecko przed śmiercią z powodu COVID, jest w rzeczywistości nieskończona, ponieważ nod początku nie umierają na COVID. Po prostu nie ma wątpliwości, że u dzieci zastrzyk COVID nie przynosi korzyści, a tylko wielkie ryzyko . Uwagi Kirscha:
"Dr. Paul Offit udzielił wywiadu 20 lat temu w „ CBS 60 Minutes” i powiedział, że szczepionka przeciwko ospie jest tak niebezpieczna, że w dzisiejszych czasach nigdy nie rozważylibyśmy jej podania . To najniebezpieczniejsza szczepionka, jaką kiedykolwiek wynaleziono… a szczepionki przeciwko ospie zabijają tylko jedną osobę na każdy zaszczepiony milion osób, a to bardzo dużo.

Zaszczepisz 300 milionów ludzi, zabijesz 300 osób. Według Offita jest to niedopuszczalne, ale on właśnie głosował za szczepionką, która z
abija 822 osoby na milion w pełni zaszczepionych [przy założeniu schematu dwudawkowego]. Oznacza to, że te szczepionki przeciw COVID są ponad 800 razy bardziej śmiercionośne niż najbardziej śmiercionośna szczepionka w historii ludzkości. Więc to nie jest nawet blisko. Te szczepionki są najbardziej śmiercionośnymi szczepionkami, jakie kiedykolwiek stworzył człowiek. I są promowane jako bezpieczne i skuteczne”.

Zastrzyk COVID staje się tym bardziej zabójczy, im jesteś młodszy
Na prośbę dr Petera McCullougha Kirsch przeanalizował również śmiertelność
po szczepieniu COVID na podstawie wieku, korzystając z danych VAERS. W przypadku 80-latków odkrył, że zabijamy dwie osoby, aby "uratować" jedną. W przypadku 20-latków zabijamy sześciu, aby "uratować" jednego. Im jesteś młodszy, tym większe ryzyko. Analiza Kostoffa 4 również znalazła ten ogólny wzór . Ronald N. Kostoff jest afiliantem badawczym w Gainesville w stanie Wirginia , który w 2016 roku napisał ekspertyzę na temat niedoszacowania liczby zdarzeń niepożądanych w literaturze biomedycznej. 5

W przeglądzie opublikowanym w październiku 2021 r. Kostoff odkrył, że pięć starszych osób ginie od "strzałów" za każdą "uratowaną" starszą osobę , a wskaźniki pogarszają się wraz z wiekiem. To powiedziawszy, „szczepionki nie mają sensu dla żadnej grupy wiekowej, co jest dokładnie tym samym, co odkryłem niezależnie” – mówi Kirsch.

„Nikt nie powinien dostawać tych szczepionek . Nie ma analizy kosztów i korzyści, którą widziałem, która wykazałaby, że jest to korzystne… To znaczy, nie podejmiesz interwencji, która może cię równie dobrze zabić, jak cię "uratować". Chcesz podjąć interwencję, która jest co najmniej 10 razy bardziej prawdopodobna, aby cię zabić niż uratować, ponieważ jest to interwencja opcjonalna . Jaki rodzaj działalności prowadzisz, podejmując interwencję, która przynosi marginalne korzyści przy całkowicie nieznanym krótko- i długoterminowym profilu ryzyka? Inną rzeczą, którą chcę powiedzieć, jest to, że argument korzyści społecznych, ludzie mówią: „Jesteś samolubny, ponieważ nie zostałeś zaszczepiony”. Cóż, to irracjonalne.

Czy kiedykolwiek widziałeś analizę CDC pokazującą społeczne korzyści wynikające ze szczepienia? Nie istnieje. I jest powód, dla którego nie istnieje, ponieważ korzyści społeczne byłyby tak małe, że aż śmieszne . Dziś wiemy, że zaszczepieni są tak samo skłonni do rozprzestrzeniania wirusa, jak nieszczepieni. Więc gdzie jest korzyść społeczna?

CDC ponownie wykonuje magię statystyczną
Przeciwstawiając się wszystkim tym danym, mamy niedawną analizę CDC, 6 która wykazała, że ludzie, którzy dostają szczepionkę COVID, są o dwie trzecie mniej narażeni na śmierć z jakiejkolwiek przyczyny.
„Wysłałem Janet Woodcock moją talię 180 pytań. Powiedziałem: „Janet, założę się, że nie potrafisz odpowiedzieć na żadne z tych 180 pytań. Czy to cię nie dotyczy? Odsyła e-mail z informacją: „Spójrz na analizę CDC, która pokazuje, że po zaszczepieniu następuje spadek śmiertelności o dwie trzecie”.
Moi przyjaciele i ja, kiedy zobaczyliśmy w tej gazecie, śmialiśmy się tutaj do łez. Statystyki dotyczące osób w wieku od 18 do 44 lat [pokazują], że 35% umiera w wypadkach. Reszta umiera z powodu choroby — raka, choroby serca, cokolwiek. Jedynym sposobem na zmniejszenie o dwie trzecie [wszystkich przyczyn śmiertelności] jest to, że nikt już nie umiera z powodu jakiejkolwiek choroby – a także zmniejszymy liczbę wypadków, które mają … To jest lek na nieśmiertelność. Żarty na bok, nie ma mechanizmu działania, który mógłby uzasadnić, że po otrzymaniu tych szczepień ludzie będą mieli lepsze zdrowie z punktu widzenia zdrowia. Zero. Nic się nie poprawia. Nie jesteś nieśmiertelny. Jesteś dokładnie odwrotnie; twój układ odpornościowy jest zagrożony. Jest również bardziej prawdopodobne, że zachorujesz na COVID.


W Wielkiej Brytanii dane rządowe pokazują, że 40-latkowie po szczepiniu byli ponad dwukrotnie bardziej narażeni na zarażenie, jeśli zostali zaszczepieni. W Stanach Zjednoczonych istnieją szpitale, w których odsetek szczepień środowiskowych wynosi 50%, a hospitalizacja obejmuje 90% osób zaszczepionych. Nie możesz zmyślać tych statystyk.

Największe oszustwo w historii
Biorąc wszystko pod uwagę, kampania szczepień przeciw COVID jest największym oszustwem medycznym we współczesnej historii. Jak mówi Kirsch, jest to domek z kart, połączony wiarą w dane, których tam nie ma i unikaniem konfrontacji z sygnałami bezpieczeństwa w systemie VAERS i innymi badaniami, które nie pasują do narracji. Uniknęli nawet stwierdzenia jednego z czołowych patologów na świecie (Petera Schirmachera), że co najmniej 30% do 40% zgonów w dwa tygodnie po szczepieniu było spowodowanych przez szczepionkę (nie wliczane do zaszczepionych). Nadal twierdzą, że nie ma zgonów, które zostały przypisane szczepionkom Pfizer lub Moderna. To niedorzeczne.

„Nigdy nie widziałem czegoś takiego i nigdy nie słyszałem o czymś takim, ponieważ spiskowcy, którzy opowiadają tę fałszywą narrację, to wszystkie trzyliterowe agencje z Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej – FDA, CDC i PZH. Wszyscy są w to zaangażowani, Kongres jest w to zaangażowany, media głównego nurtu są w to zaangażowane, a społeczność medyczna jest w to zamieszana. Nie mogą sobie teraz pozwolić na wycofanie się, ponieważ są w tym zbyt głęboko. To byłoby dla nich zbyt krępujące. Od miesięcy mówimy: „Musicie przyjrzeć się danym VAERS”, a oni nas ignorowali i cenzurowali, zamiast angażować nas w dialog — i żadna z tych osób nie będzie nas angażować w dialog. Mówimy tak zwanym „weryfikatorom faktów”, gdzie szukać i jakie pytania zadać CDC, aby zweryfikować nasze historie, a oni nigdy nie kontynuują. Wszyscy „kontrolerzy faktów” odmawiają połączenia z nagranym telefonem lub telefonem Zoom, ponieważ nie chcą być zdemaskowani jako stronniczy. Jedną ze strategii zmiany tego jest to, że zamierzamy wyświetlać serię reklam. Każda z reklam będzie przedstawiać wyjątkową osobowość, taką jak dr Peter McCullough, sportowiec, lekarze, ofiary i tak dalej. Opowiedzą swoje osobiste anegdoty o tym, co im się przydarzyło. A oni powiedzą: „Spójrz, zanim się zaszczepisz, sprawdź fakty.

Posłuchaj drugiej strony historii.
To rozsądna prośba. I wskażemy im, gdzie mają się udać, aby usłyszeć tę stronę historii, której media głównego nurtu nie pozwalają im usłyszeć. A potem pozwalamy im podjąć decyzję. Ludzie nie słyszą drugiej strony historii, a Biały Dom pomaga ją stłumić. Kiedy Biały Dom ma listę przebojów cenzury, jest bardzo jasne, co się dzieje. Kiedy w historii to zrobiliśmy? Czy kiedykolwiek widziałeś McCullougha w CNN? Nie, ponieważ chcą dać ci tylko jedną stronę i celowo dają ci tylko jedną stronę i wiedzą o tym. Jeśli chcą sprawiać wrażenie zrównoważonych, wybierają kogoś, kto nie jest ekspertem, i przeprowadzają z nimi wywiad. Robert Malone nigdy nie pojawi się w CNN. Malone wynalazł szczepionkę mRNA, a mimo to nie kwalifikuje się do rozmowy o tym w CNN? Ameryka była kiedyś krajem, w którym panowała różnorodność poglądów, a ty miałeś wolność słowa, miałeś wolność wyrażania swojej opinii. Miałeś swobodę mówienia prawdy. Już nie ma. Ta wolność została odebrana.
Jeśli nie zgadzasz się z narracją głównego nurtu, zostajesz uciszony . A więc zamierzamy wyświetlać serię reklam i będziemy mogli wyświetlać ją tylko w alternatywnych mediach, ponieważ media głównego nurtu nie będą wyświetlać naszych reklam, ponieważ reklamy zachęcają ludzi do słuchania drugiej strony problemu”.

Więcej informacji
Ponownie, możesz pobrać 177-stronicowy plik PDF Kirscha , wypełniony pytaniami i danymi na temat „szczepionki” przeciw COVID. Zachęcam również do przejrzenia jego serii „False Narrative Takedown” (TFNT), którą można znaleźć na jego kanale Rumble . Możesz także przejrzeć jego stronę internetową skirsch.io lub śledzić go na jego kontach w mediach społecznościowych, w tym na Twitterze , Gab , Telegramie i LinkedIn . Aby być na bieżąco z jego najnowszymi dochodzeniami, możesz zasubskrybować jego kanał Substack . Wybrane artykuły można również znaleźć na TrialSiteNews .
Mogę uratować 100 000 istnień ludzkich, to ma to większe znaczenie niż wszystko, co kiedykolwiek zrobiłem lub zrobię”.

+ Źródła i referencje
1 The Expose 18 września 2021
2 pytania dotyczące szczepionki przeciw COVID (PDF)
3 SKirsch.io/vaccine-resources
4 Raporty toksykologiczne wrzesień 2021; 8: 1665-1684
5 Journal of Data and Information Science Vol 1, No. 4. 2016
6 CDC MMWR 29 października 2021; 70(43): 1520-1524
mercola.com/…/2021/11/23/covid-19-jab-benefits-exaggerated.aspx
Edward7
"Szczepionka" Covid: zaprogramowane samozniszczenie organizmu

W tym artykule dr Christian Fiala, założyciel i dyrektor medyczny Gymned Clinic w Wiedniu, jasno opisuje, jak działają „szczepionki” mRNA i związane z nimi zagrożenia.
Przede wszystkim nasz układ odpornościowy jest bardzo złożony. Identyfikuje patogen lub obcą komórkę z powierzchni komórki i niszczy komórkę, która przenosi te …More
"Szczepionka" Covid: zaprogramowane samozniszczenie organizmu

W tym artykule dr Christian Fiala, założyciel i dyrektor medyczny Gymned Clinic w Wiedniu, jasno opisuje, jak działają „szczepionki” mRNA i związane z nimi zagrożenia.
Przede wszystkim nasz układ odpornościowy jest bardzo złożony. Identyfikuje patogen lub obcą komórkę z powierzchni komórki i niszczy komórkę, która przenosi te antygeny. To jest zasada szczepień. Aby to zrobić, patogen jest zwykle inaktywowany, aby nie mógł wywołać infekcji . Życie w dobrym zdrowiu jest możliwe tylko w tym stanie
To właśnie to zasadnicze rozróżnienie i ten fundament życia jest kwestionowany przez zastrzyk, którego doświadczamy i który jest rozpowszechniany pod nazwą „szczepionka” przeciwko Covidowi. Znane obecnie białka kolczaste są cechą, która umożliwia rozpoznanie wirusa Covid, antygenu.
Strzelaj we własną stronę
Kiedy wirus Covid (grypa ... prawdziwym covid są szczeionki dopow.) dostanie się do organizmu, układ odpornościowy rozpoznaje najeźdźcę dzięki antygenowi białka kolczastego i niszczy go lub niszczy już zakażone komórki.
Dzięki „szczepieniu” mRNA przeciwko Covidowi, komórki organizmu są po raz pierwszy w historii celowo zaprogramowane genetycznie przy użyciu mRNA do wytwarzania białka kolczastego jako (obcego) antygenu na ich powierzchni, nawet jeśli są całkowicie zdrowe. niezainfekowany wirusem.
Mechanizm działania „szczepionki” przeciwko Covidowi polega na oznaczeniu zdrowych komórek jako obcych
W konsekwencji układ odpornościowy reaguje natychmiast; rozpoznaje antygen jako obcy, wytwarza przeciwciała do walki z nim i niszczy białko kolce, niszcząc komórkę, która go przenosi.
Oznacza to, że „szczepienie” przeciwko Covidowi skłania nasz układ odpornościowy do atakowania i niszczenia naszych własnych zdrowych komórek. W wojsku nazywa się to „strzelaniem we własną stronę”. Stanowi to radykalne zagrożenie nie tylko dla naszego zdrowia, ale także dla naszego przetrwania. Zjawisko to znamy z chorób autoimmunologicznych. Niezbyt często, na ogół ciężka i może być śmiertelna.
Dawka sprawia, że trucizna
Aby lepiej ocenić niebezpieczeństwo „szczepienia” Covid, ważne jest, aby wiedzieć, ile mRNA podaje się z dawką szczepionki, czyli ile komórek w organizmie jest stymulowanych do produkcji białka kolczastego, a zatem uwalnianych do zniszczenia przez układ odpornościowy. Niestety, te istotne informacje nie są wymienione w badaniach zatwierdzających. Istnieje tylko jedno naukowe oszacowanie liczby cząstek, w których mRNA jest przenoszone przez nanocząstki lipidowe: około 2 miliardów.
Nie wszystkie cząsteczki docierają do zdrowej komórki, a niektóre komórki w ciele stykają się z więcej niż jedną cząsteczką. Ponadto nie wszystkie cząstki są koniecznie funkcjonalne. Jednak liczba cząsteczek jest szczególnie istotna, biorąc pod uwagę, że ludzkie ciało składa się z około 37 miliardów komórek .
Jakie są narządy uszkodzone przez „szczepienie” przeciwko Covidowi?

„Szczepienie” przeciwko Covidowi jest zaprogramowane w taki sposób, że układ odpornościowy niszczy komórki organizmu, które wytworzyły na swojej powierzchni białko kolce. Czy może to wpłynąć na ważne narządy?
Odpowiedź na to pytanie można znaleźć m.in. w eksperymentach na zwierzętach przeprowadzonych przez producenta szczepionek BionTech/Pfizer. Informacja genetyczna białka kolczastego, znajdującego się w segmencie genomu, mRNA, jest owinięta w maleńkie kulki tłuszczu, nanocząsteczki lipidowe. W ciągu godziny połowa z nich rozprzestrzeniła się już po całym ciele. We wspomnianych powyżej eksperymentach na zwierzętach nanocząsteczki te znaleziono we wszystkich narządach, zwłaszcza w wątrobie.
Zostały również znalezione w mózgu, co pokazuje, że są zdolne do przekraczania bariery krew-mózg. Inne znaleziono również w jajnikach i jądrach. Oznacza to, że komórki organizmu wytwarzają białko kolczaste w tych narządach, co niewątpliwie wyjaśnia, dlaczego wiele skutków ubocznych i uszkodzeń spowodowanych przez szczepionkę jest równomiernie rozmieszczonych losowo w dużej liczbie narządów.
Ponieważ nanocząsteczki są rozprowadzane we krwi, szczególnie dotknięte są komórki śródbłonka. To wyjaśnia liczne skrzepy krwi (zakrzepy lub zatory) obserwowane po „szczepieniu” przeciwko Covidowi. Zjawisko to obserwuje się m.in. w mózgu i powoduje częściowo nieodwracalne uszkodzenia. Jest to szczególnie niepokojące, ponieważ pokazuje, że nawet te narządy, które są oddzielone od układu odpornościowego specjalną barierą, są teraz wrażliwe.
Wzmacniacz „Strzał” – wystarczy, że nie wystarczy
„Szczepionka” Covid jest przeznaczona do podawania w krótkich odstępach czasu. Dlatego wygasa po 6 do 9 miesiącach, po czym osoby zaszczepione są uważane za niezaszczepione. Wiele rządów zamówiło już kilka milionów dawek na najbliższe kilka lat. W Izraelu duża część populacji została już zaszczepiona po raz trzeci
Kluczowe pytanie brzmi: jaki jest wpływ powtórnego wstrzyknięcia na organizm?
Nasz układ odpornościowy jest zdolny do uczenia się. Kiedy patogen po raz pierwszy dostanie się do organizmu, jest rozpoznawany jako obcy, ale działanie układu odpornościowego zajmuje kilka dni. W tym czasie patogen przez krótki czas ma przewagę. Dopiero po kilku dniach układ odpornościowy jest na tyle silny, że niszczy patogen i odzyskujemy zdrowie.
Na szczęście następnym razem układ odpornościowy zapamiętuje „wygląd” patogenu i uruchamia się szybciej i mocniej. Ta potężna obrona nas chroni i nie chorujemy ponownie; jesteśmy odporni.
Ten ważny mechanizm jest również powtarzany przy każdym nowym „szczepieniu” przeciwko Covidowi, z wyjątkiem tego, że potężna reakcja układu odpornościowego na każde kolejne wstrzyknięcie nie jest skierowana przeciwko patogenowi, ale przeciwko naszym własnym zdrowym komórkom, po raz kolejny naznaczonym przez skok białka. Uważane za patogen, te skądinąd zdrowe komórki podlegają zniszczeniu. Skuteczność i zaciekłość tego zniszczenia wzrasta z każdym wstrzyknięciem. Oznacza to, że „zaznaczone komórki”, nawet jeśli są zdrowe, są niszczone skuteczniej niż podczas pierwszego wstrzyknięcia.
Tak więc ta pojemność pamięci układu odpornościowego staje się niebezpieczną bronią przeciwko nam samym.
Zamiast unieszkodliwiać obce patogeny, układ odpornościowy niszczy teraz własne komórki organizmu, którym nakazano produkcję białka kolczastego. Dlatego każde dodatkowe wstrzyknięcie „szczepionki” Covid stanowi duże ryzyko. Odpowiada to coraz liczniejszym i silniejszym powikłaniom poszczepiennym obserwowanym po drugim szczepieniu.
To samo dotyczy osób, które w przeszłości przeszły infekcję Covid, wyzdrowiały i nadal otrzymują „szczepionkę Covid”.
Na szczęście osoby, które zostały już zaszczepione, mogą w dowolnym momencie zrezygnować z cyklu szczepień, dzięki czemu bezpiecznie unikną dodatkowych zagrożeń dla zdrowia.
wniosek
Dzięki „szczepieniu” mRNA przeciwko Covidowi niewiarygodnie duża liczba zdrowych komórek endogennych jest oznaczana przez białko kolce jako obce komórki , dając w ten sposób układowi odpornościowemu zielone światło do ich zniszczenia. Układ odpornościowy został oszukany, by zabić miliardy zdrowych komórek.
Epilog
Opisane procesy są częścią podstawowej wiedzy medycznej i są dobrze znane. Tym bardziej niepokojące jest to, że te ważne aspekty są praktycznie nieobecne w dyskursach naukowych i publicznych. Inne informacje na temat „szczepienia” Covid podsumowano w następującym artykule: 10 argumentów przeciwko szczepieniu. www.inicjatywa-corona.info/fileadmin/dokumente/10_Gruende_gegen_Impfung.pdf
telegraf
Edward7
Apel Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców w sprawie natychmiastowego wstrzymania Narodowego Programu szczepień przeciwko Covid-19
- bibula.com/?p=129234
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Jarujestem,
Elkam nie żal ci tych 2620 niewinnych niemowlątek 😢
--------
Nie żal mu, bo taki człowiek jak on, to by nawet swoje dziecko poświęcił, na eksperymenty medyczne! Człowiek, który nie ma Boga w sercu, jest zdolny do najgorszej zbrodni i zrobi to z zimną krwią, bo jest pozbawiony wszelkich uczuć ludzkich!
darek104
Nasze niemowlęta to dla niego nie są ludzie. On żałuje z rodzin żydowskich. O ile były takie po wszczepach. Kobiety po wszczepach nie będą mogły donosić bo mają konflikt serologiczny
Jarujestem
Elkam nie żal ci tych 2620 niewinnych niemowlątek 😢