Clicks3K
Radek33
156
Wszyscy co oczerniają papieża Franciszka są Judaszami. www.youtube.com/watchMore
Wszyscy co oczerniają papieża Franciszka są Judaszami.

www.youtube.com/watch
Tadeusz Kaktus
A tu sam x Natanek nazywa Franciszka "pastorem": youtu.be/ZOO7JXrlzqo?t=136
baka
Prawda- sama sie obroni! "Wielu jest powolanych lecz tylko niewielu WYBRANYCH"! Patrzcie na Znaki Czasu i Modlcie sie, Modlcie sie, Modlcie sie!!!
jadwiska
Duch Święty powołany jest do tego, aby rządzić światem, usuwać każdy fałsz i przywrócić Prawdę w całym jej blasku. Kto przeciwstawia się Boskiemu planowi, winien jest zdrady Boga.
ona
Ludzie to jednak są poranieni , az przykro czytać 🤗
ona
Mając na uwadze to, że pomazańcy Pańscy są pod szczególną ochroną Bożą, pamiętajmy o tym, abyśmy im nigdy nie szkodzili, tak fizycznie jak i moralnie. Nie używajmy rąk ani ust w celu szkodzenia naśladowcom Jezusa Chrystusa. Starajmy się w życiu naszym brać wzór z zachowania się Dawida wobec Saula – pierwszego króla izraelskiego. Saul, nieprzejednany wróg Dawida, często czyhał na jego życie. Nie …More
Mając na uwadze to, że pomazańcy Pańscy są pod szczególną ochroną Bożą, pamiętajmy o tym, abyśmy im nigdy nie szkodzili, tak fizycznie jak i moralnie. Nie używajmy rąk ani ust w celu szkodzenia naśladowcom Jezusa Chrystusa. Starajmy się w życiu naszym brać wzór z zachowania się Dawida wobec Saula – pierwszego króla izraelskiego. Saul, nieprzejednany wróg Dawida, często czyhał na jego życie. Nie zważał na to, że Dawid był pomazańcem Bożym, lecz starał się za wszelką cenę pozbawić go życia. Nie tak postępował Dawid wobec Saula. Dwa razy miał okazję targnąć się na jego życie, lecz nie skorzystał z tego, ale mu powiedział: „Oto w dniu dzisiejszym przekonałeś się, że Pan wydał cię w jaskini w moją rękę. Mówiono mi, aby cię zabić, lecz ja oszczędziłem cię, postanawiając, że nie wyciągnę swojej ręki na mojego pana, gdyż jest pomazańcem Pańskim” – 1 Sam. 24:11-23. Innym razem, kiedy wojsko Saula, zmęczone forsownym marszem, zasnęło twardym snem, Dawid wraz z Abiszajem wszedł do namiotu króla, zabrał jego włócznię, która była u jego głowy, oraz dzban na wodę. Przy tej okazji Dawid wypowiedział do Abiszaja wspaniałe słowa, które powinniśmy sobie bardzo głęboko wziąć do serca: „Ale Dawid rzekł do Abiszaja: Nie zabijaj go, bo któż podnosi rękę na pomazańca Pańskiego bezkarnie? I rzekł jeszcze Dawid: Jako żyje Pan, że tylko On, Pan go ugodzi; albo nadejdzie jego dzień i umrze, albo wyruszy na woje i zginie . Niech mnie Bóg zachowa, abym miał podnieść rękę swoją na pomazańca Pańskiego” – 1 Sam. 26:9-11.
maciekbartekantek shares this
72
natanek.

natanek
JMK.
Barany Boże, dajcież spokój...
ja idę spać i wam ludkowie mili radzę toż samo... 🤗
JMK.
tahamata
nie czyń sobie co drugiemu niemiłe...siedź tu i słuchaj...:)
i towarzystwa nocną porą dotrzymuj... a drzewa...?
a drzewa ostaw w spokojności - już śpiom
tahamata
To biere sznur i ide se na dwor, coby jako brzóske znolyźć...
Tak Frankowe krytykanty kończom... jak Judasze przeklynte...
Wybocycie Ludkowie? Zdrowaśke za spokojność duszycki łodmowicie?
JMK.
Cześć Brachu wojciechowskikrzysztof 🤗 😀

Ja muszę coś napisać: Radek się niepotrzebnie czaił,
bo wygląda bardzo bardzo z tymi muskułami... 🙄
(żona mam nadzieję śpi z dziećmi) :))
Na wszelki wypadek:
Serdecznie pozdrawiam Żonę Radka 😘 🤗 z pociechami!
tahamata
Gdzie krytykuję? Napisałem wyraźnie, że upominam grzeszników, co jest obowiązkiem każdego katolika. A jako Judasz... muszę się zastanowić. 🤗
wojciechowskikrzysztof
Dobrej nocy panowie, czas na mnie. 🤗
JMK.
O, mamy nowego usera co pisze po prawdzie.

schizmatycy idą do piekła 👍 😇
tahamata
Schizmatycy idą do piekła a wszyscy co oczerniają papieża Franciszka są Judaszami.
Wreszcie jasny przekaz.
Radek33
Tahamata wiesz jak ryzykujesz krytykowaniem papieży,po co Ci zaśmiecać sobie sumienie takimi ciężkimi grzechami?.Przecież Pan Bóg nas nie będzie rozliczal z patrzenia ojcu świętemu na ręce,a z jego oceniania owszem
JMK.
Tahamata niech nie prowadzi wrogiej propagandy. 😎

Wszyscy są zaimpregnowani na takie wpisy.

😁 🤗 Viva Papa Francesco!
tahamata
A zatem może ukraść jabłko i nie jest półbogiem. Dziękuję. Ulżyło mi.
wojciechowskikrzysztof
Jak by ukradł jabłko to by musiał pójść do spowiedzi, ale nie do mnie czy do Ciebie ale do księdza. I nie moja rzecz osądzać to, nie jestem Bogiem.
tahamata
wojciechowski... może na pytania odpowiesz?
tahamata
No a co z tym jabłkiem? Ewa zjadła i Adama nakarmiła a papież nie może ukraść jabłka? Azaliż jest nadczłowiekiem? Półbogiem? Nie musi się spowiadać?