Edward7
142.1K

Zachód w dalszym ciągu „szturcha niedźwiedzia”... tak jak zatruwają żywność, leki w celu dokonania ludobójstwa, tak są gotowi zabić miliardy w wojnie nuklearnej

Stefan Stanford
Ponieważ Ameryka i świat są teraz bliżej totalnej wojny nuklearnej niż kiedykolwiek wcześniej pod rządami marionetki CIA Joe Bidena i jego wesołej grupy psychotycznych terrorystów w Pentagonie i CIA, zgodnie z ostrzeżeniem zawartym w nowej historii Michaela Snydera na blogu Economic Collapse , konflikcie, w którym prawdopodobnie zginą miliardy ludzi, podczas gdy świat posiada CO NAJMNIEJ 12 500 głowic nuklearnych, a Rosja i USA będą mają 90% z nich, według strony internetowej Stowarzyszenia Kontroli Broni , należy zwrócić uwagę, że ten wpis Wikipedia podaje, że tylko około 3750 z tych broni nuklearnych służy do służby wojskowej, ale wystarczy jedna by sprowokować reakcje.

Jak relacjonuje Snyder w swojej historii , wystarczy jeden błąd, aby świat pogrążył się w niewyobrażalnym kataklizmie nuklearnym , który gdy się rozpocznie, rozprzestrzeni się po całej planecie niczym niepowstrzymany pożar, oraz bardzo realna szansa, że coś takiego mogło się zdarzyć „ przez przypadek”, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy psychopaci rządzą Ameryką, jest ich więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Ostrzeżenie, że po rozpoczęciu wojny nuklearnej Stany Zjednoczone zostaną uderzone falą śmierci” , a w pierwszym uderzeniu zginęło ok. 34 miliony Amerykanów, kolejne 57 milionów zostało rannych, w tym wielu śmiertelnie, w ciągu zaledwie kilku pierwszych godzin , jak ostrzega historia Snydera, będzie to dopiero pierwsza fala śmierci.

Ostrzegając również, że liczby te uwzględniają jedynie osoby zabite w jednym ataku nuklearnym niskiej rangi oraz że ci, którzy znajdują się w „strefie zerowej”, będą mieli 0% szans na przeżycie, jest teraz jasne, że wojna nuklearna z Rosją byłaby jedynie jednym ze sposobów, w jaki CIA i „kabała śmierci Bidena” będą przeprowadzać masowe morderstwa, biorąc pod uwagę trwający atak bronią biologiczną (szczepionki) na Amerykanów wciąż zabijający ludzi na lewo i prawo, przy absolutnie oszałamiającej liczbie wcześniej młodych i zdrowych ludzi, którzy wciąż zapadają na śmiertelną chorobę nowotworów turbo które eksplodują, a tak zwani „eksperci ” w dalszym ciągu twierdzą, że nie mają pojęcia dlaczego. Snyder ostrzegając w swojej historii, że dziesiątki do setek milionów ludzi zabitych i rannych w ciągu pierwszych kilku dni konfliktu nuklearnego będzie jedynie początkiem katastrofy, która ostatecznie obejmie cały świat, ostrzega nas również, że w tym momencie nie będzie już łańcuchów dostaw, ludzie będą walczyć o kurczące się zasoby, a „sam głód może być ponad 10 razy bardziej śmiercionośny niż setki wybuchów bomb związanych z samą wojną”.

Biorąc pod uwagę fakt, że Rosja jest krajem posiadającym potencjał nuklearny, który dał jasno do zrozumienia, że w walce o przetrwanie użyje broni nuklearnej, ostatnie wiadomości stają się tym bardziej niepokojące.Pomimo faktu, że prezydent Rosji Władimir Putin dał do zrozumienia, że Rosja nie jest zainteresowana atakowaniem żadnego innego kraju poza Ukrainą, która nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego Ameryki, ciągłe sianie strachu przez Rosję ze strony USA i NATO, w dalszym ciągu Zapierające dech w piersiach nagłówki, z których jeden brzmi: „ Przygotujcie się na inwazję Putina na nas, mówią państwa bałtyckie ”. NATO musi być gotowe na rozpoczęcie przez Rosję „egzystencjalnej” wojny przeciwko krajom bałtyckim „zamaskowanym przez zamieć dezinformacji” – ostrzegają ambasadorowie trzech krajów.W artykule opublikowanym wyłącznie dla „The Sunday Telegraph” czołowi dyplomaci przebywający w Wielkiej Brytanii z Estonii, Łotwy i Litwy powiedzieli, że Rosja może „szybko odwrócić się” od Ukrainy i dokonać inwazji na Morze Bałtyckie. Powiedzieli także, że brutalizacja Ukrainy przez Władimira Putina przywołuje w tych trzech krajach „najciemniejsze wspomnienia” okupacji pod rządami Stalina. Ambasador Estonii Viljar Lubi, ambasador Łotwy Ivita Burmistre i chargé d'affaire Litwy Lina Zigmantaite napisali wspólny artykuł z okazji piątkowej 20. rocznicy przystąpienia ich krajów do NATO. Niech Europa chroni Europę i przestanie wysyłać na Ukrainę dziesiątki miliardów pieniędzy, broni , gdy reżim Bidena odmawia ochrony granic , i odbuduje naszą armię, która boryka się z niedoborami rekrutacyjnymi, zwłaszcza odkąd armia amerykańska „przebudziła się”. Biden sprawił, że Ameryce zabrakło niektórych amunicji, do czego przypadkowo przyznał się w 2023 roku . Jeśli Stany Zjednoczone będą nadal szturchać Rosję, zmuszając ją do działania, będą zdani na siebie, ponieważ jak widzieliśmy podczas inwazji na naszą południową granicę, marionetkowi Bidena bardziej troszczą się o obce narody niż o swój własny naród.

Artykuł w Newsweek co psychopaci tak naprawdę ROBIĄ z jedzeniem, na które pozwalają nam jeść. Doniesienie, że stan Tennessee zmierza do zmiany klasyfikacji „sałaty szczepionkowej ” na „ lek ” zgodnie z proponowaną ustawą HB 1894 , uchwaloną w ubiegły czwartek większością 23 do 6 Senatu, po uzyskaniu zielonego światła przez Izbę większością 73 do 22 na początku marca ustawa udowadnia nam, że ci globalistyczni psychopaci tak chętnie wpychają w nas swoje trucizny wszelkimi niezbędnymi środkami, że teraz zatruwają naszą żywność. Czy te sługi diabła nie powinny zapłacić najwyższej ceny za zatruwanie naszej żywności bez naszej wiedzy i zgody? Z artykułu w „Newsweeku”: Zgodnie z prawem stanu Tennessee każda żywność „zawierająca szczepionkę lub materiał szczepionkowy” zostałaby sklasyfikowana jako lek , co oznaczałoby, że żywność musiałaby być odpowiednio oznakowana. Projekt ustawy definiuje materiał szczepionkowy jako substancję mającą „stymulować produkcję przeciwciał i zapewniać odporność na choroby”. Ustawodawstwo nie zakazywałoby sprzedaży w stanie żywności zawierającej szczepionki, ale wymagałoby, aby była ona opatrzona takim samym oznakowaniem medycznym, jak szczepionki lub leki do wstrzykiwań.

Pomyśl więc, co to oznacza! To dowodzi, że już wrzucają swoje trucizny do jedzenia, a kto wie, ile ich już zjedliśmy? Oznacza to, że na każdym kroku narażają nas na niebezpieczeństwo, przynajmniej Tennessee przejmuje w tym zakresie inicjatywę, chociaż oznacza to, że 49 innych stanów USA najprawdopodobniej nadal nosi w swoich zapasach „szczepioną sałatę” i kto wie, co jeszcze sklepy spożywcze. Oznacza to, że istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że byłeś już narażony na działanie globalistycznych trucizn w swojej żywności, jeśli kupujesz ją w tradycyjnym sklepie spożywczym. Pisaliśmy o tym wcześniej „żywność nasycona szczepionkami ” była niewątpliwie kierunku, w jakim podążali ci psychopaci.Jak relacjonowała Susan Duclos w artykule z 12 stycznia 2023 r. zatytułowanym „Szczepionki w naszej żywności: szaleni naukowcy pracują nad dodaniem szczepionki mRNA do światowych dostaw żywności – jeśli nie chcesz być „karmiony na siłę” szczepionką, uważaj, co jesz „ i ta historia z 7 kwietnia zatytułowana „Coś dziwnego dzieje się z naszymi dostawami mięsa: twierdzenia o technologii mRNA planowanej dla zwierząt gospodarskich stają się wirusowe, gdy prawodawcy w wielu stanach proponują etykietę na opakowaniu„ terapii genowej ”, ci globalistyczni terroryści w rządzie USA i „ wielkich” pharma' MUSI mieć niesamowicie nikczemne zamiary, jeśli dodają te trucizny do naszej żywności, robiąc wszystko, co w ich mocy, aby mieć pewność, że Amerykanie się o tym nie dowiedzą.

Steve Quayle właśnie ostrzegł nas w SQnote, podając link do nowego artykułu CBS News zatytułowanego „Największy producent świeżych jaj w USA wykrywa ptasią grypę u kurczaków w zakładach w Teksasie i Michigan”, jesteśmy obecnie świadkami niczego innego jak „globalizmu agroterroryzm oparty na broni biologicznej przeciwko zwierzęcym białkom niezwiązanym z GMO przyspiesza”, ponieważ „w ostatecznym rozrachunku chodzi o wyginięcie człowieka!”
I wszystkie te ataki na nasze dostawy żywności, całkowite zatruwanie ich szczepionkami, których teraz Amerykanie słusznie odmawiają... podobnie jak głód, który z pewnością nadejdzie po totalnej wojnie nuklearnej, nie wspominając o ogromnej liczbie należy się spodziewać zgonów w wyniku początkowych eksplozji i następującego po nich promieniowania, które rozprzestrzeniło się po całym kraju i na całej planecie, zwłaszcza gdy ci psychopaci naprawdę wierzą we własne siły, że populację planety należy poważnie zmniejszyć z powodu „przeludnienia”, co szalenie twierdzą. To nic innego jak masowe morderstwa i zbrodnie na ludzkości, dokonywane na najwyższych szczeblach władzy bezpośrednio z Białego Domu i Waszyngtonu, wraz z Pentagonem w Arlington i CIA w Langley w Wirginii.

A biorąc pod uwagę, że ci masowi mordercy nieustannie zatruwają nasze powietrze poprzez smugi chemiczne i kto wie dokładnie, z czego ich stworzyli, jak wskazuje Dane Wigington w licznych wpisach na ten temat, swojej stronie internetowej Geoengineering Watch , należy zauważyć, że stan Tennessee jest zakazujący również smug chemicznych w ustawie przeciwdziałającej geoinżynierii, jak można usłyszeć w drugim filmie na dole tej historii.

Jednak podobnie jak Tennessee zakazuje dodawania szczepionek do naszej żywności, jeśli nie są one odpowiednio oznakowane „narkotyk”, tak w dalszym ciągu 49 innych stanów pozwala na rozpylanie na nas trucizn, co widzieliśmy na kolejnych zdjęciach licznych ANP Czytelnicy, to zatruwanie naszego powietrza ma miejsce w całym kraju.

Ponieważ, widzimy, jak trucizny są rozpylane w nasze powietrze niemal każdego dnia, w tym niesławne wzory „ X” , które zdarzają się zbyt często, aby był to tylko szalony zbieg okoliczności, Dane Wigington udowodnił w swojej ogromnej kolekcji patentów na modyfikację pogody , że nad tym pracowali „zmodyfikowaniem” naszej pogody i że dzieje się to od ponad 100 lat!

A skoro zostało całkowicie udowodnione ponad wszelką wątpliwość, że RZĄDY są wszechczasowymi liderami w masowych mordach , kto tak naprawdę pozazdrościłby rządowi USA przyłączenia się do tych masakr? Jak RJ Rummel, ekspert ds. „Democide”, zauważył w swoim wpisie na swojej stronie internetowej zatytułowanym „Śmierć przez rząd”, gdyby „demokracje” były naprawdę „pokojowe”, nie powinny toczyć się między nimi żadne wojny. Jednak Rummel przedstawia nam to, co nazwał „Zasadą Mocy”: władza zabija, władza absolutna zabija absolutnie. I choć ten wpis Rummela ukazał się już w 1994 r., na długo przed nadejściem pandemii Covid-19 i obecnym szaleńczym pędem w stronę wszechpotężnego rządu światowego, co Rummel mógłby dzisiaj powiedzieć o tych globalistach mordujących ludzi na całej planecie? Niestety, nigdy się tego nie dowiemy, ponieważ RJ Rummel zmarł 2 marca 2014 roku w Kaneohe na Hawajach . RIP, panie Rummel, dziękujemy za ostrzeżenie nas przed tym, co nas czeka. Time These Murderers Pay The Ultimate Price For Their Crimes
JOKAMA shares this
1216
😤 😭 😡
Anieobecny
Życzyłbym sobie zobaczyć wyniki sondażu w temacie:
,,Który kraj powinien zniknąć by zapanował na ziemi pokój?
1. Rosja
2. USA
3. Izrael''
No ale jak to taki sondaż przeprowadzić...?
Adam Walter
Po wypowiedziach Putka widać wyraźnie, że nie jest stanowczy, owija w bawełnę, rzuca hasłami czyli nie jest ani na TAK, ani na NIE. Ergo - kłamie i gra do tej samej bramki co wszyscy. W moich oczach stracił respekt i zaufanie.
Mariusz Per
Piotr W
Putin i deep state z żydoameryki grają do tej samej bramki. Stworzyli sztucznie świat dwubiegunowy by nie dać nam wrażenie że rządzi jedna ta sama kasta