Clicks4.4K
Pripravovaný Globálny Identifikátor a totalitná spoločnosť zavedená v mene slobodomurárskej kovidokracie. prevzaté a otitulkované z youtube - Už to ani len neskrývajú!More
Pripravovaný Globálny Identifikátor
a totalitná spoločnosť zavedená v mene slobodomurárskej kovidokracie.
prevzaté a otitulkované z youtube - Už to ani len neskrývajú!
Marek Padala shares this
1
😲😡
Dori-2000 shares this
30
Totalita a identifikator
Coburg
Stano, perkfektné... Ak už toto ľudí nezobudí, tak už nič..
Stano Kobella
Díky, prekladám už celý týždeň ešte jedno dobré kresťanské video, len čo prídem z roboty sadám k počítaču, to už určite zobudí.
Coburg
ok, ináč ten film existuje, de.wikipedia.org/wiki/Songbird_(Film)
ľubica
S.K.: ....to už určite zobudí.
.............................
zabudnite, že Slovač niečo zobudí..... my tu už od októbra vkladáme videá a texty a obrázky a svedectvá a komentáre, stovky linkov , odkazov..... a? sme konšpirátori
a práve RKC / VAT a KBS/ pomáha tomuto veľkému resetu! Namiesto aby otcovia varovali, ukazujú ako sa sadá na lopatu ježibabe!!!
Coburg
už to sťahujem
Coburg
Na kBS musíme zabudnúť, akoby ani neexistovala. Nemôžeme čakať, že niekto kompetentný sa niečoho chopí. Nechopí sa.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Len to viacerí ľudia zabúdajú,že ešte koniec sveta nenastavá a žiadny ešte antikrist nemôže verejné nastúpiť lebo Boh postupne od tohto roka prekazí globalistom satanské záujmy aj antikristovi bude ešte zabranené lebo prichádzajú Božie tresty a aby prišla krátka doba mieru na 40 rokov aspoň ( cár - kráľ Henry a nový svätý anjelský pápež a obnova Cirkvi a nastolenie hierarchie a monarchie ) a až …More
Len to viacerí ľudia zabúdajú,že ešte koniec sveta nenastavá a žiadny ešte antikrist nemôže verejné nastúpiť lebo Boh postupne od tohto roka prekazí globalistom satanské záujmy aj antikristovi bude ešte zabranené lebo prichádzajú Božie tresty a aby prišla krátka doba mieru na 40 rokov aspoň ( cár - kráľ Henry a nový svätý anjelský pápež a obnova Cirkvi a nastolenie hierarchie a monarchie ) a až po skončení tohto obdobia príde antikrist a to bude už tesne pred koncom sveta na 3,5 roka a po tých rokoch 2 príchod Ježiša Krista a zabije dychom svojích úst syna zatratenia a nastúpi posledný súd aj vytrhnutie. :)
Stano Kobella
Tie videnia a opisy sú čiastočne podobenstvá. Antikrist je už tu v podobe každého možného zlého konania ľudí. Aj koniec sveta je už tu, individuálne "mnohí zomierajú každý deň, niektorí náhle a neočakávane" - ako vraví Pán Ježiš. Opúšťajú tento svet a idú pred Boží súd, mnohí premárnia svoj život a zomierajú pre svoju tvrdohlavosť, pretože Ježiša milujú a poslúchajú menej ako Pápeža a biskupov a …More
Tie videnia a opisy sú čiastočne podobenstvá. Antikrist je už tu v podobe každého možného zlého konania ľudí. Aj koniec sveta je už tu, individuálne "mnohí zomierajú každý deň, niektorí náhle a neočakávane" - ako vraví Pán Ježiš. Opúšťajú tento svet a idú pred Boží súd, mnohí premárnia svoj život a zomierajú pre svoju tvrdohlavosť, pretože Ježiša milujú a poslúchajú menej ako Pápeža a biskupov a kňazov a ľudí vo svojej rodine a svoju vlastnú dušu. Kto odmieta hľadať a poslúchať Ježiša Krista je antikrist (s malých písmenom á) a vo všetkých týchto ľuďoch súhrne - v elitách i v obyčajných ľuďoch, vo veriacich i v neveriacich - sa prejavuje duch Antikristov, priečiaci sa Bohu, konajúci podľa seba, podľa svojej vlastnej vôle povýšenej nad Božiu vôľu.

Tí ktorí prijímajú jedovatú vakcínu, znamenie šelmy, prijímajú do seba do svojej krvi a mysle dušu antikrista a vakcína ich duchovne usmrtí naveky a skráti im aj fyzický život, lebo sa zmenia svojím správaním na zvieratá. Žiaľ uvidíte už zanedlho, ako ochladnú srdcia v ľuďoch, ktorí veria televíznym lžiam a nasledujú ich lživé rady dať sa zaočkovať, mnohí sa zopsujú, morálne sa zvrhnú, ktorí si vezmú vakcínu, stratia cit a akékoľvek zábrany - a Antikrist sa v týchto úbohých ľuďoch nezadržateľne prejaví.
Peter(skala)
.... s tou Telkou si vystihol.... ked som sa pýtal známej či vie o umrtiach na očkovanie proti covidu, tak sa čudovala, hlavne že pozera den čo den správy v TV a testovanie ma za sebou.

suseda tiež... typické ... telenoveli, seriali, maistream ... všetko od nich vedia, ale kedže tam nedaju celu pravdu a hlaven zamlčiavaju o umrtiach či dokonca aj o liekoch, tak doteraz tí ludia nepoznaju zaklad …More
.... s tou Telkou si vystihol.... ked som sa pýtal známej či vie o umrtiach na očkovanie proti covidu, tak sa čudovala, hlavne že pozera den čo den správy v TV a testovanie ma za sebou.

suseda tiež... typické ... telenoveli, seriali, maistream ... všetko od nich vedia, ale kedže tam nedaju celu pravdu a hlaven zamlčiavaju o umrtiach či dokonca aj o liekoch, tak doteraz tí ludia nepoznaju zaklad pre zdravý život.

... žiju v strachu, aj ked hovoria o živote a láske, nepoznaju lieky na zdravý život, ale o testoch a vakcinach vedia len tolko, aby vedeli ako sa rýchlo zaočkovať.
🤒 🤕🥶🤮😫