25:06
Pripravovaný Globálny Identifikátor a totalitná spoločnosť zavedená v mene slobodomurárskej kovidokracie. prevzaté a otitulkované z youtube - Už to ani len neskrývajú!More
Pripravovaný Globálny Identifikátor
a totalitná spoločnosť zavedená v mene slobodomurárskej kovidokracie.
prevzaté a otitulkované z youtube - Už to ani len neskrývajú!
Marek Padala shares this
11
😲😡
Dori-2000 shares this
37
Totalita a identifikator
Coburg
Stano, perkfektné... Ak už toto ľudí nezobudí, tak už nič..
Coburg
ok, ináč ten film existuje, de.wikipedia.org/wiki/Songbird_(Film)
ľubica
S.K.: ....to už určite zobudí.
.............................
zabudnite, že Slovač niečo zobudí..... my tu už od októbra vkladáme videá a texty a obrázky a svedectvá a komentáre, stovky linkov , odkazov..... a? sme konšpirátori
a práve RKC / VAT a KBS/ pomáha tomuto veľkému resetu! Namiesto aby otcovia varovali, ukazujú ako sa sadá na lopatu ježibabe!!!
Coburg
už to sťahujem
Coburg
Na kBS musíme zabudnúť, akoby ani neexistovala. Nemôžeme čakať, že niekto kompetentný sa niečoho chopí. Nechopí sa.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Len to viacerí ľudia zabúdajú,že ešte koniec sveta nenastavá a žiadny ešte antikrist nemôže verejné nastúpiť lebo Boh postupne od tohto roka prekazí globalistom satanské záujmy aj antikristovi bude ešte zabranené lebo prichádzajú Božie tresty a aby prišla krátka doba mieru na 40 rokov aspoň ( cár - kráľ Henry a nový svätý anjelský pápež a obnova Cirkvi a nastolenie hierarchie a monarchie …More
Len to viacerí ľudia zabúdajú,že ešte koniec sveta nenastavá a žiadny ešte antikrist nemôže verejné nastúpiť lebo Boh postupne od tohto roka prekazí globalistom satanské záujmy aj antikristovi bude ešte zabranené lebo prichádzajú Božie tresty a aby prišla krátka doba mieru na 40 rokov aspoň ( cár - kráľ Henry a nový svätý anjelský pápež a obnova Cirkvi a nastolenie hierarchie a monarchie ) a až po skončení tohto obdobia príde antikrist a to bude už tesne pred koncom sveta na 3,5 roka a po tých rokoch 2 príchod Ježiša Krista a zabije dychom svojích úst syna zatratenia a nastúpi posledný súd aj vytrhnutie. :)
Peter(skala)
.... s tou Telkou si vystihol.... ked som sa pýtal známej či vie o umrtiach na očkovanie proti covidu, tak sa čudovala, hlavne že pozera den čo den správy v TV a testovanie ma za sebou.
suseda tiež... typické ... telenoveli, seriali, maistream ... všetko od nich vedia, ale kedže tam nedaju celu pravdu a hlaven zamlčiavaju o umrtiach či dokonca aj o liekoch, tak doteraz tí ludia nepoznaju zaklad …More
.... s tou Telkou si vystihol.... ked som sa pýtal známej či vie o umrtiach na očkovanie proti covidu, tak sa čudovala, hlavne že pozera den čo den správy v TV a testovanie ma za sebou.

suseda tiež... typické ... telenoveli, seriali, maistream ... všetko od nich vedia, ale kedže tam nedaju celu pravdu a hlaven zamlčiavaju o umrtiach či dokonca aj o liekoch, tak doteraz tí ludia nepoznaju zaklad pre zdravý život.

... žiju v strachu, aj ked hovoria o živote a láske, nepoznaju lieky na zdravý život, ale o testoch a vakcinach vedia len tolko, aby vedeli ako sa rýchlo zaočkovať.
🤒 🤕🥶🤮😫