Clicks943
Katarína Rusinova shares from Libor Halik
1

Zomierajúci kňaz z Británie 16.11.2020 varuje: COVID využíva satan na vtiahnutie duší do pekla!

COVID využíva satan na vtiahnutie duší do pekla! Záver jeho listu: ....Keď sa na obzore opäť objavia obdobia lockdownu, a už aj pápež František pomerne predčasne ruší vianočné omše vo Vatikáne, je potrebné, aby biskupi a kňazi začali teraz premýšľať o tom, ako budú postupovať nielen proti nezákonnému prekročeniu právomocí vlád, ale aj proti nezákonnému prekročeniu právomocí pápeža či biskupa, ktorý by sa opäť zbavil svojej povinnosti postarať sa o svoje stádo v čase, keď ovce najviac potrebujú svojich pastierov.
Toto musí byť úplne jednoznačné: moja kritika sa netýka biskupov a kňazov, ktorí sa usilovali o udeľovanie sviatostí, ale skôr tých, ktorí bez ducha boja s nadprirodzenou vierou okamžite kapitulovali pred tým, čo by človek so základným zmyslom pre ľudskú slobodu ľahko rozpoznal ako porušenie práv Cirkvi. Žiadna vláda nemá právo povedať Kristovej Cirkvi, ako, kde, kedy alebo koľko ľudí sa môže zúčastniť na Bohoslužbách. Moja kritika smeruje k biskupom a kňazom, ktorí by si radšej získali priazeň v očiach sveta, ktorí by radšej šli spolu, aby sa skamarátili, a radšej by sa skryli pred strachom, než aby odvážne nasadili svoje životy na záchranu duší.

Aby som sa vrátil k predchádzajúcej otázke, prečo sme sa, bratia, stali kňazmi? Aby sme kapitulovali pred represívnymi vládami? Aby sme kapitulovali pred zbabelými biskupmi? Alebo sme sa stali kňazmi, aby sme sa tomu zámerne postavili a to navzdory nebezpečenstvu? Naši predkovia za Krista, katolícku vieru a spásu ľudských duší zomierali. A čo my?

Na vlastnej koži som zažil duchovné pustošenie, ktoré spôsobil COVID. Viem, ako sa duša chytená do pazúrov môže stať diabolsky dezorientovanou a pre pápeža, biskupa alebo kňaza je zbaviť človeka útechy sviatosti v tejto situácii vrcholom krutosti a ťažkého hriechu opomenutia. To, aby pápež nebol aktívne zapojený do boja za slobodu Cirkvi, je priam šokujúce a škandalózne. To isté platí pre biskupov a kňazov v ich vlastných diecézach a farnostiach.

Teraz sa môžu niektorí ozvať na obranu biskupov a kňazov slovami, že oni predsa nemajú žiadnu kontrolu nad nemocničnou politikou, ani vládnymi nariadeniami, a možno na tom bude aj niečo pravdy. Ale kde je ich boj? Čo by sa stalo, keby sa sám biskup objavil v miestnej katolíckej nemocnici s malou armádou kňazov, prišiel by s médiami, aby situáciu zaznamenali, a všetci by si vypočuli spovede chorých, rozdávali posledné pomazania a Sväté prijímanie? Práve toto potrebujeme, biskupov, ktorých svet nezastraší, a pre ktorých nie je podstatné to, čo si o nich myslia politici a ľudia vlažní vo viere! Práve teraz veľmi potrebujeme nebojánych kňazov a biskupov, zapálených pre záchranu ľudských duší!

Minulý týždeň sme vo Veľkej Británii zaznamenali ďalší povinný lockdown, vrátane tvrdého zákazu slávenia Svätých omší. Biskupi oprávnene vydávajú vyhlásenia, ktorými odmietajú túto nespravodlivosť, ide však len o obyčajné vyhlásenia.

Viacej na: christianitas.sk/…use-do-pekla-musime-zabojovat/ English: onepeterfive.com/…g-souls-to-hell-we-must-fight/

Důležité: V Brně 17.11.2020 pravdivě proti kovidí totalitě. Zelný trh shronáždění. Dr. Radomír Malý, biskup Ti…
Katarína Rusinova shares this
943
Vykľulo sa šidlo z vreca.....