Clicks2.5K

DĚSIVÁ PRAVDA O VAKCÍNÁCH PROTI COVIDU-19! BÝVALÁ ZAMĚSTNANKYNĚ PFIZERU K. KINGSTON: „COVID VAKCINACE“ JE TOXICKÝM ROZSUDKEM SMRTI, OBSAHUJE I GRAFENOXID!

…..děsivá pravda o vakcínách proti Covidu-19 vyplouvá postupně na povrch. Vše je daleko horší, než mohou lidé domyslet….

Bývala zaměstnankyňe společnosti Pfizer potvrzuje: Ano, ve vakcíně Corona je grafenoxid

„Karen Kingstonová, bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer a současná analytička farmaceutického průmyslu a průmyslu lékařských přístrojů, poskytla nezpochybnitelnou dokumentaci, o kterou by se měl podělit CELÝ SVĚT!

Očkování zvané „COVID vakcinace“ je toxickým rozsudkem smrti a nikdo by neměl být očkován.

Karen Kingstonová, bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer, nyní potvrdila, že ve vakcínách Covid je přítomen grafenoxid. „Je nesmírně obtížné tyto informace najít,“ řekla v pořadu Stew Peters Show.

Na otázku Petersové, zda je ve vakcínách Corona přítomen grafenoxid, odpověděla jednoznačně: „Na 100 procent, je to nezvratné.“

Kingston má podezření, že tato složka není v patentech vakcín uvedena, protože je pro člověka toxická a protože se může doslova připojit k internetu. „Zkoumají, kolik látky mohou lidem vstříknout, než zemřou. My jsme pokusní králíci.“

Pokud se aktivuje, může dojít k poškození a smrti.

Bývalý zaměstnanec společnosti Pfizer vysvětlil, že grafen dokáže vést elektřinu. Když má grafen kladný náboj, ničí vše, s čím přijde do styku. V tuto chvíli jsou částice neutrálně nabité. Pokud jsou aktivovány elektromagnetickým polem, může dojít k jejich poškození a smrti. Podle Kingstona záleží na tom, kolik nanočástic se v těle nachází a kde se nacházejí.

Když si informaci přečetla, silně se rozplakala. „Nevěděla jsem, že žena může tolik plakat,“ řekla.

„Jedná se o biologické zbraně. Jedná se o plánovanou genocidu.“

cz24.news/…je-toxickym-rozsudkem-smrti-obsahuje-i-grafenoxid/

Zdroj: uncutnews.ch/…henoxid-im-corona-impfstoff-und-das-ist-der-grund/
Public domain
Stano Kobella
A čo na to tá neslávna KBS a ich slepí nasledovníci ? Kedy sa začnú kajať zo svojich hriechov ? Klamári a vrahovia ľudských duší. Kedy začnú varovať klamané ovce ? Im je to jedno.
apredsasatoci
Čo ťa po tom!
KBS sa rozhodla na základe slobodnej vôle.
Cairo Oro shares this
11K
Facebook
Peter(skala)
Sestra hovorí
Chcem iba pripomenúť, že vakcíka od Pfizeru sa podáva v podstate inzulínovou striekačkou, pretože dávka je po nariedení prášku 0,3 ml. Iba pre porovnanie, bežne sa podávajú intramuskulárne (do svalu) injekcie o objeme 2 ml, prípadne magnézium (MgSO4 10%) 10 ml. Čiže 10 ml a 0,3 ml je značný rozdiel. Píšem to pre to, aby bolo jasné, že 0,3 ml konečného roztoku na podanie sa skladá z prášku z …More
Chcem iba pripomenúť, že vakcíka od Pfizeru sa podáva v podstate inzulínovou striekačkou, pretože dávka je po nariedení prášku 0,3 ml. Iba pre porovnanie, bežne sa podávajú intramuskulárne (do svalu) injekcie o objeme 2 ml, prípadne magnézium (MgSO4 10%) 10 ml. Čiže 10 ml a 0,3 ml je značný rozdiel. Píšem to pre to, aby bolo jasné, že 0,3 ml konečného roztoku na podanie sa skladá z prášku z ampulky + fyziologický roztok 1,8 ml (alebo voda pre injekciu). Jedna ampulka obsahuje prášok, ktorý sa po nariedení použije na 6 vakcín. Jedna vakcína obsahuje 30 mikrogramov mRNA. Mikrogramy, to už je naozaj malé množstvo. Takže sa treba zamyslieť, koľko toho grafénu v tých 0,3 ml môže byť (podstatnú časť tvorí fyziologický roztok). Podľa mňa opäť hovoríme o mikrogramoch (ak tam nejaký grafén je) a musíme is položiť otázku, čo by také mikromnožstvo bolo schopné s človekom spraviť po akejsi ,,aktivácií,,. Spomeňme si na prezentáciu čipového implantátu z roku 2020 ktorý predstavil Elon Musk z Tesly. Čip implantovali prasaťu cez otvor v lebke a celé čo to dokázalo bolo monitorovanie mozgovej aktivity. Čip mal veľkosť 23 x 8 mm. Čiže dvojcentimetrový čip dokáže snímať a bavíme sa o tom, že mikrogramy grafénu z nás spravia ,,zombie,, a bude nás niekto diaľkovo ovládať. To vážne?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Takže už vidno,že máte v tom "prax" aj ste už pichal niekomu a nebodaj aj sebe ?
apredsasatoci
Mnozstvo predsa nemôže byť argument!
Sami odborníci, vynálezcovia, vedci, lekári nevedia.
Preto prebieha experiment!
Samozrejme, vy viete.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Jasné on je "špičkový najlepší vedec a lekár na svete" a vie úplne všetko však nevieš a on presahuje všetkých na svete a je "najväčší odborník" a za pár minút vylušti všetko nick sestra hovorí. Len by chcel,ale tak iba v sne. To tak ako "odborníci" na markíze zapredaní ako napríklad sabaka a spolok.
Marieta Ria
Asi to až také zanedbateľné nebude, keď pred tým varujú tí, ktorí stáli priamo "v kuchyni" a vedia, o čo ide. Tak isto aj bývalý riaditeľ Pfizeru varoval pre týmito vakcínami a dokonca ľudí prosil, aby si ju nebrali! Mnohí vedci dokonca priznávajú "spravili sme chybu - ľuďom sme pichli do tela TOXÍN!!"
Toľko vážnych následkov po celom svete, toľko postihnutí, ochrnutia, nekontrolovateľný tras, …More
Asi to až také zanedbateľné nebude, keď pred tým varujú tí, ktorí stáli priamo "v kuchyni" a vedia, o čo ide. Tak isto aj bývalý riaditeľ Pfizeru varoval pre týmito vakcínami a dokonca ľudí prosil, aby si ju nebrali! Mnohí vedci dokonca priznávajú "spravili sme chybu - ľuďom sme pichli do tela TOXÍN!!"
Toľko vážnych následkov po celom svete, toľko postihnutí, ochrnutia, nekontrolovateľný tras, očné choroby, krvné zrazeniny, choroby srdca, mozgové trombózy... koľko ľudí zomiera po kompletnom "zaočkovaní" doslova pred očami svojho okolia! Stále viac sa ukazuje, že tá sľubovaná ochrana je ozaj chabá, keď zaočkovaní dostávajú nové varianty, či nové kmene a tie majú pre nich často fatálne následky. (Keďže sa ich umelo vytvorená imunita s tým nedokáže vysporiadať a často likviduje vlastné bunky...)
Už nejdem hovoriť o dôvodoch proti očkovaniu, ktoré sú pre mňa najzávažnejšie - ich vývoj a testovanie na bunk. líniách potratených detí - mučených - do neba volajúci zločin!!!
Peter(skala)
Roberto 55
Moze to byt sam Sabaka... 😎
Hejhou
...a je to satan kdo za tým stojí.
Sestra hovorí
Zdravotné sestry pichajú tisíce injekcií za svoj život.... Nie, vakcínu som nikdy ešte nepichal, ani nie som očkovaný a ani sa nedám za žiadnych okolností. Martin a apredsasatoci, ja som vo svojom komentári položil otázky, vy to žiaľ ako vždy otáčate a nečítate s porozumením. Iba poukazujem na to, že mikrogramy grafénu snáď nebudú ,,aktivované,, a nebudú z nás zombie. Aké iné toxické účinky to …More
Zdravotné sestry pichajú tisíce injekcií za svoj život.... Nie, vakcínu som nikdy ešte nepichal, ani nie som očkovaný a ani sa nedám za žiadnych okolností. Martin a apredsasatoci, ja som vo svojom komentári položil otázky, vy to žiaľ ako vždy otáčate a nečítate s porozumením. Iba poukazujem na to, že mikrogramy grafénu snáď nebudú ,,aktivované,, a nebudú z nás zombie. Aké iné toxické účinky to bude mať (ak tam naozaj je) to sa uvidí.
Marieta Ria, súhlasím so všetkým, akurát všetko čo máme v rukách a na čo sa mnohí spoliehajú a berú ako bernú mincu, zaručenú pravdu sú príspevky na gloria.tv, videá akýchsi ľudí nevedno odkiaľ, o ktorých nič nevieme, potom zaručene pravdivé uniknuté informácie. Zhrniem to, všetko nie hodnoverné zdroje. Takže trvdiť niečo na základe takýchto pochybných informácií je strieľanie na slepo. Inak čo sa týka vakcín, som taktiež odporca, ale ako som opakoval viackrát - nanočipy, nanoroboty, parazity, 5G a teraz grafén a stále sa nič nepotrvdilo, takže treba byť voči týmto teóriám veľmi zdržanlivý a nestrácať tým čas hlavne keď sme sa očkovať nedali.
Peter(skala)
či je to strata času, to musí posudiť každý sám, pretože Boh má s každým iné plány. Raz vyzýva jedneho človeka aby sa zaujímal o 5G, potom ineho človeka aby sa zaujímal o nanočipy atd... to však, kedy a koho už je na Bohu a samotnom človeku.

Ak človek má silné nutkanie sa o to alebo tamto zaujímať, tak by mal počuvnuť svedomie a konať podla neho. Ak nemá, tak ako vraviš nemusí tým stracať čas a …More
či je to strata času, to musí posudiť každý sám, pretože Boh má s každým iné plány. Raz vyzýva jedneho človeka aby sa zaujímal o 5G, potom ineho človeka aby sa zaujímal o nanočipy atd... to však, kedy a koho už je na Bohu a samotnom človeku.

Ak človek má silné nutkanie sa o to alebo tamto zaujímať, tak by mal počuvnuť svedomie a konať podla neho. Ak nemá, tak ako vraviš nemusí tým stracať čas a venovať sa dôležitejším zaležitostiam resp.tomu, k čomu ho Boh momentalne vyzýva

len taký detail, prečo su tieto témy dôležité poznať:
ak budeme poznať ako táto technologia funguje, pochopíme preventívne ako sa jej vyhnuť, lebo nestačí len to, žesa nedáme zaočkovať.
Diabol a jeho vedeckí privrženci si nájdu iný spôsob ako do človeka dostať nanočipy. Avšak, ked človek spozná podstatu nanočipov a ako funguju, potom zistí akým spôsobom sa ešte môžu dostať do tela alebo ovplyvnovať ludské telo.

je to podobné ako s potratom: nestačí byť rozhodnutý, že človek nepôjde na potrat, lebo potrat sa dá vykonať aj inými spôsobmi:
napr antikoncepciou. ... aj preto niektoré dievčatá užívaju antikoncepciu a pritom neuznávaju potraty. Neuvedomuju si totiž akým iným spôsobom sa môže dieťa v ich lone ešte potratiť a to práve preto, lebo nepoznaju podstatu potratového systému.
apredsasatoci
O nanobotoch, CRIPSE si ešte nepočul?
Sestra hovorí
Nepočul. Dokázalo sa že nanoboty boli v tých tyčinkách ako sa tu písalo? NIE (ako všetky ostatné wau témy). Tak to dopadne aj s grafénom. Peter som v šoku, čo píšeš, že by Boh niekoho vyzýval aby sa zaoberal grafénom vo vakcíne. A nenahovára to ľuďom skôr diabol, aby boli popletení, podozrievaví, voči sebe nevraživí a presedeli za internetom, novodobým falošným bôžikom, namiesto tomu, aby …More
Nepočul. Dokázalo sa že nanoboty boli v tých tyčinkách ako sa tu písalo? NIE (ako všetky ostatné wau témy). Tak to dopadne aj s grafénom. Peter som v šoku, čo píšeš, že by Boh niekoho vyzýval aby sa zaoberal grafénom vo vakcíne. A nenahovára to ľuďom skôr diabol, aby boli popletení, podozrievaví, voči sebe nevraživí a presedeli za internetom, novodobým falošným bôžikom, namiesto tomu, aby venovali čas modlitbe alebo duchovnému čítaniu?
apredsasatoci
Malo vieš!
V rámci možností sa dokázali - morgelony.
Pravdou je, že oficiálne sa nedokázalo nič.
Kto má záujem o to, aby sa niečo dokázalo?
Jarciska, Krcmery, Matovič & spol., ŠUKL, Mikas, GP, US, Jezabel Čaputova...., všetci skorumpovaní!!!
A ostatní oponenti s medicinskymi a právnymi znalostami nedostali šancu.
Dialóg sa nevedie!
Nech je akokoľvek, títo vyššie spomínaní falšujú čísla, fabuluju.…More
Malo vieš!
V rámci možností sa dokázali - morgelony.
Pravdou je, že oficiálne sa nedokázalo nič.
Kto má záujem o to, aby sa niečo dokázalo?
Jarciska, Krcmery, Matovič & spol., ŠUKL, Mikas, GP, US, Jezabel Čaputova...., všetci skorumpovaní!!!
A ostatní oponenti s medicinskymi a právnymi znalostami nedostali šancu.
Dialóg sa nevedie!
Nech je akokoľvek, títo vyššie spomínaní falšujú čísla, fabuluju....
Ponuka saa otázka: Prečo to robia, keď sú čistí ako ľalie?
Novodobý bôžik ivermektin má 50 rokov.
EGT ma koľko mesiacov?
Ďalšia lož!
Peter(skala)
Sestra... témy ako je Grafén, nanotechnologia, atd... su vedecké témy - ide o vedu a technologiu, ktoré sú pre it sektor (učitelia a žiaci, profesori a študenti) nie lenže zaujímavé pre poznanie, ale v určitých prípadoch dokonca aj povinnosťou na to, aby mohli prejsť skuškami alebo o tom vyučovať na univerzitách.

...takže z hladiska vedy a študia su to témy Výzvou, ale pochopitelne, že pre nezai…More
Sestra... témy ako je Grafén, nanotechnologia, atd... su vedecké témy - ide o vedu a technologiu, ktoré sú pre it sektor (učitelia a žiaci, profesori a študenti) nie lenže zaujímavé pre poznanie, ale v určitých prípadoch dokonca aj povinnosťou na to, aby mohli prejsť skuškami alebo o tom vyučovať na univerzitách.

...takže z hladiska vedy a študia su to témy Výzvou, ale pochopitelne, že pre nezainteresovaných a osoby mimo tohto oboru su nepodstatné a dokonca sa im vyhýbaju, aby sa nemuseli namáhať, alebo azda aby im nevyčitalo čosui vo svedomí, ak by sa dozvedeli pravdu o svojom omyle.

...a to ešte stále hovorím len o téme z tužby po poznaní, ktorá je čnosťou od Boha a potom aj vzajomnej medziludskej povinosti sa obohacovať poznaním, zvlašť ked sa jedná o vedecký tím, ale aj keby tu nikto takým nebol, predsa v sučasnosti ide o ešte ovela väčší zaujem, pretože ide o život, slobodu,...

Ved prečo tieto témy vedy a technologie sa doteraz nerozoberali v tak hojnom pošte na GTV? Pretože pred 2 rokmi ešte nitko poriadne nevedel, že práve veda a rtechnologia bude zneužitá na zničenie našich životov.

Vedel azda niekto z nás, že politici ale dokonca aj klerici budu nutiť veriacich ako aj iných... aby užívali látky, prostreidky technologie na to, aby mohli príjmať Sviatosti, či sa volne pohybovať, nakupovať, predavať atd...?

Vedeli sme z Biblie (Zjavenie Jána 13) že prídu časy, kedy nebudeme môcť nakupovať alebo predávať, ale že to bude teraz?
Vedeli sme že to nebudeme môcť robiť, ak neprijmeme znak šelmy, ale že to bude teraz a takým spôsobom? Pod zámienkou zdravia a prostriedkami vakcin?

Nie, žeby nás Boh nevaroval už predtým, ale kto pozná Božie proroctvá tak v celistvosti, aby sa dočital o nebezpečných vakcinach už pred 2 rokmi? Tu je zaroven odpoved na to, prečo Boh vyzýva ludí jednotlivo a rôznym spôsobom aby študovali, spoznávali aj vedu a technologiu, lebo to, že ludia sami od seba chcu spoznvať tento obor, tak to nie len preto, že oni sami si zmyseli ako budu mudri a vzdelaní, ale to Boží Duch im dáva vnuknutia.

Boli by sme ako hlupi študenti, keby sme im závideli alebo ich odhovarali len preto, že by sme nechceli sami byť čnostní a vzdelaní.
Boli by sme ako pyšní chamtivci, ktorí si namýšľaju že už vieme všetko pre život
Boli by sme naivní a samolubi, keby sme si nahovarali ako sme mudri a dospelí nie len vekom ale aj skusenostami, keby sme nechceli vedieť viac...

... a tak ostáva jedno: láska k Pravde
viera, nádej, láska k Pravde, lebo Ježiš je Cesta, Život, Pravda a Ježiš je Boh
Kto nemiluje Pravdu, nemiluje Boha
Kto odporuje Pravde, odporuje Bohu
Zamilujme si Pravdu a Boh nás oslobodí
Peter(skala)
Ináč, ked tvrdíš:
Spomeňme si na prezentáciu čipového implantátu z roku 2020 ktorý predstavil Elon Musk z Tesly. Čip implantovali prasaťu cez otvor v lebke a celé čo to dokázalo bolo monitorovanie mozgovej aktivity. Čip mal veľkosť 23 x 8 mm. Čiže dvojcentimetrový čip dokáže snímať a bavíme sa o tom, že mikrogramy grafénu z nás spravia ,,zombie,, a bude nás niekto diaľkovo ovládať. To vážne?
🤔More
Ináč, ked tvrdíš:
Spomeňme si na prezentáciu čipového implantátu z roku 2020 ktorý predstavil Elon Musk z Tesly. Čip implantovali prasaťu cez otvor v lebke a celé čo to dokázalo bolo monitorovanie mozgovej aktivity. Čip mal veľkosť 23 x 8 mm. Čiže dvojcentimetrový čip dokáže snímať a bavíme sa o tom, že mikrogramy grafénu z nás spravia ,,zombie,, a bude nás niekto diaľkovo ovládať. To vážne?
🤔

... ako to môžeš tvrdiť s istotou, ak nemáš tužbu resp. nechceš, aby ludia spoznávali nanotechnologiu?

V opačnom prípade by niekto mohol povedať, že tvoje tvrdenie o malej škodlivosti čipov alebo grafenu je založene bud len na malom poznaní o nich alebo na dezinformaciach, ktoré ti postačuju i ked z vedeckých časopisov alebo médií.

To, že v nich tvrdia ako tato nanotechnolgia nemôže škodiť je len názor alebo dokonca dezinformacia niektorých nevzdelaných dostatočne alebo zapredaných vedcov.

Ide tu o intelektualny suboj vedcov ktorí NEchcu priznať nebezpečenstvo nanotechnologie a vedcov, ktorí to priznvaju.

Je to podobné ako vždy bolo a bude medzi Božími a falošnými prorokmi. Boží proroci maju vždy otvorene srdce pre nové poznatky a radšej su vnimaví na nebezpečenstvo ako keby ho mali podceniť.
Na rozdiel od nich falošní proroci su tak namyslení, že aj keby nebezpčenstvo videli vlastnými očami i tak by boli lahkomyselní, lebo práve kvôli lahkomyselnosti podliehaju aj falošným víziam.
Marieta Ria
Sestra... tvrdíte, že nie ste zaočkovaný, ale tak strašne sa bijete za vakcínu a zdôvodňujete si - že to nie je až také zlé a nemôže to spôsobiť také a také následky - prečo?? Vám nestačia videá ľudí, ktorí pracovali pre tieto farmakoncerny, ktorí poznajú pozadie, vedia o čo to je - bývalý riaditeľ, hl. vedec Pfizeru M. Yeadon, Fauci koľko toho už priznáva, teraz, čo dal Martin - vynálezca mRNA …More
Sestra... tvrdíte, že nie ste zaočkovaný, ale tak strašne sa bijete za vakcínu a zdôvodňujete si - že to nie je až také zlé a nemôže to spôsobiť také a také následky - prečo?? Vám nestačia videá ľudí, ktorí pracovali pre tieto farmakoncerny, ktorí poznajú pozadie, vedia o čo to je - bývalý riaditeľ, hl. vedec Pfizeru M. Yeadon, Fauci koľko toho už priznáva, teraz, čo dal Martin - vynálezca mRNA varuje - musíme zastaviť očkovanie Dr. Robert Malone, vynálezce mRNA: Musíme zastavit očkovací kampaň. - to sú výmysly? Prečo by ten, ktorý je "otcom" tohoto diela varoval - už aj ten sa hrozí toho, čo prichádza aplikovaním tohto vynálezu...
Podľa Dr. McCullougha sme v druhej fáze biologickej vojny Podľa uniknutých informácií zomrelo v USA po očkovaní obrovské veľké množstvo ľudí.
Keď to nemáte z hlavného prúdu, tak to nemôže byť správna informácia?? Aký rozdiel je medzi tzv. hoaxom a skutočnosťou - niekedy pár týždňov a niekedy pár mesiacov! Aj Covid pasy boli hoaxom, že? Vy neveríte našim kapacitám ako dr. Torok, ktorý vyliečil ťažko chorých pacientov, ďalej Mudr. Lakota, Dr. Balák - ktorý desiatku rokov venoval tomuto druhu vakcín a vie, o čom sú - jeho videá sú na vysokej úrovni, treba si vypočuť aj jeho video, kde hovorí aj prof. Hrehová Slovenskí katolíci - kresťanská etika a očkovanie proti Covid 19
Tí, ktorí neslúžia farmafirmám, nebudú zavádzať ako Krčméry, Jarčuška, či Sabaka... Vy neviete o manipuláciách, ktoré sa tu dejú v tom "správnom" hlavnom prúde - to je overené? Keď sa 1 človek nad 65 rokov rátal do štatistiky za štyroch? Ľudia zomierali na to, že bola zanedbávaná starostlivosť o iné diagnózy - profitovalo sa z Covidových lôžok, za ktoré boli príplatky. Všetko manipulované, len aby bol plebs dostatočne vystrašený!!!
Spravili sme veľkú chybu DESIVÁ ŠTÚDIA: NANOČASTICE Z MRNA VAKCÍN KOLUJÚ V CELOM TELE – V MOZGU… - toto nie sú relevantné údaje, dôveryhodné správy?
Tu je ešte desatoro vecí, ktoré treba vedieť o vakcíne M. FREEMAN: DESET VĚCÍ, KTERÉ POTŘEBUJETE VĚDĚT O EXPERIMENTÁLNÍCH MRNA COVID VAKCÍNÁCH
Je tam dostatok zdrojov, z ktorých sú citácie...
K tomu problematickému grafénu Portál La Quinta Columna: Výskum Dr. Ricarda Delgada a Dr. José Luis S…

Nechce sa mi dohľadávať články, je ich tu dosť - aj videí, kde môžete počuť hlavných protagonistov na vlastné uši, čo hovoria - či ani to nie je dostatočný dôkaz? Keď niekto povie, že ak odvedieme dobrú prácu s vakcínami, znížime populáciu o 10-15 % (Bill Gates február 2010) - tak ten nás fakt bude zachraňovať??? Keď sa na konci videa, kde vystupuje s (vtedy ešte) manželkou Melindou a hovorí, že nasledujúcej pandémii budeme určite venovať väčšiu pozornosť - potom pozrie na ňu a ona sa škodoradostne, drzo zasmeje?
Ex1steNc
Existuje nějaká obrana proti grafenu? Jako že se to údajně vyskytuje i v respiratorech a testech a dámských vložkách dětských plenkách.....
Sestra hovorí
Marieta Ria a ostatní. Prosím ešte raz si prečítajte, čo píšem a čítajte s porozumením. Kde som tvrdil, že vakcíny proti Covid 19 sú dobré, neškodné alebo niečo podobné. Alebo kde som ich zastával? Ja tu celú dobu hovorím o tom, že sa tu predkladajú teórie (nanoboty, čipy, parazity, grafén, 5G) v súvislosti buď s očkovaním, testovaním alebo rúškami a že je to podložené iba viedami alebo článkami,…More
Marieta Ria a ostatní. Prosím ešte raz si prečítajte, čo píšem a čítajte s porozumením. Kde som tvrdil, že vakcíny proti Covid 19 sú dobré, neškodné alebo niečo podobné. Alebo kde som ich zastával? Ja tu celú dobu hovorím o tom, že sa tu predkladajú teórie (nanoboty, čipy, parazity, grafén, 5G) v súvislosti buď s očkovaním, testovaním alebo rúškami a že je to podložené iba viedami alebo článkami, ktoré sú vždy buď text bez podpisu, alebo text s podpisom, ale zaručiť sa za autora nemôžeme, alebo sú to videá, kde ktosi vystupuje, hovorí anglicky a napíšu tam že je to taký a taký expert alebo doktor. Upozroňujem, že toto nestačí a ako sa ukázalo pri predošlých 4 témach (5G, nanoboty, čipy na paličkách a parazity), že to boli hoaxy. Jediné o čo sa snažím, aby ste tu nešírili nepravdy, lebo vidím v praxi, čo to s ľudmi robí.
Ani Dr. Torok, ani Dr. Lakota ani Dr. Balák predsa mnou spomínané témy (5G, nanoboty a čipy na tyčinkách do nosa, parazity a grafén) neotvárali. Neviem prečo mi stále vkladáte do úst niečo čo nehovorím.
Marieta Ria, videl som, čo sa cez koronu dialo a nedialo (a malo sa diať) na vlastné oči. Verím, že to raz vyjde na javo. Môj názor na vakcínu je jasný, preto nepleťme dve veci do jedného.
Ešte raz to napíšem jasne. Opakovane s nejakým časovým odstupom sa tu objaví teória, ktorých minimálne 4 sa vôbec nepotrvdili, čo akosi nikomu neprekáža, pretože kľudne zdieľajú piatu aj šiestu. Upozorňujem na opatrnosť, na rezervovaný prístup pri utváraní osobného úsudku o niečom. Kto chce svoj čas namiesto iných vecí venovať sledovaním ľudí z USA o ktorých nič nevieme, aj keď hovoria to, čo radi počujeme, tak to nemá byť dôvod, aby sme niečomu automaticky a nekriticky verili.
Peter(skala)
Sestra, či brat.. ťažko ťa osloviť, ked sa predstavuješ ako žena ale píšeš ako muž. To je tiež suvis s tým, prečo niekedy dochadza k nedorozumeniam

ale k veci: ked hovoríš že tu nevidiš dôkazy, tak najprv si treba zodpovedať na zakladne otazky, kto presne by mal byť tou osobou, ktoru považuješ za dôveryhodnu natolko, aby si prijal jeho nauku o 5G, nanorobotoch atd... ?????????????????????????
🤔More
Sestra, či brat.. ťažko ťa osloviť, ked sa predstavuješ ako žena ale píšeš ako muž. To je tiež suvis s tým, prečo niekedy dochadza k nedorozumeniam

ale k veci: ked hovoríš že tu nevidiš dôkazy, tak najprv si treba zodpovedať na zakladne otazky, kto presne by mal byť tou osobou, ktoru považuješ za dôveryhodnu natolko, aby si prijal jeho nauku o 5G, nanorobotoch atd... ?????????????????????????
🤔
lebo mi ti môžeme tu vypisovať a odkzaovať na kopec dôkazov, ktoré su pre nas dôveryhodne, lebo verime tým osobam, ktoré to zverejnuju, ale pokial ty im neveriš, tak to je zbytočne.

preto napíš osoby ktorým dôveruješ a potom môžeme hladať odkazy na nich kde hovoria o 5G atd...