Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal

Do zdarzenia doszło 27 listopada w niedzielę. Konsekrowany komunikant, po włożeniu do vasculum - …

Kuria w Kielcach bada sprawę w związku ze zmianą barwy komunikantu w kościele w Topoli W związku z wydarzeniami w parafii Wniebowzięcia Najświętszej …
jac05
To kolejne ostrzeżenie. Jak powiedział o. Pelanowski - jeżeli nie oddamy się Najświętszej Krwi Pana Jezusa, nasza krew się poleje ! Tępy, wypychający Jezusa i Ducha Świętego Episkopat będzie w nieskończoność oddalał wyniki badań tego cudu.
real898
W Grzechyni też był cud
masada
Uciszą posłuszni "biskupom" kapłani. Jak zrobili z Sokółką i Legnicą.
masada
Podczas okupacji Polski przez ZSRR. Też byli specjaliści tzw "radzieccy" dzisiaj mamy efekty w każdej dziedzinie ich specjalizacji.
WŁADYSŁAW KRÓL shares this
22.6K
Bóg Jest Dobry. Amen.
Maczek5
czyzby znowu naduzycia liturgiczne jak w Sokolce ? (Legnica jest raczej jednak falszywa)
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Legnica nie jest fałszywa. Bóg daje znaki... Nie wolno tak traktować Ciała Bożego!!!Jak można rozpuszczać Hostię w wodzie i wylewać tę wodę nie wiadomo gdzie!? Dawniej jak Komunikant upadł, ksiądz podnosił i spożywał i 15 minut leżał Krzyżem wynagradzając Bogu ...
Armia_Reszty
Mam przeczucie, że Pan Jezus się upomina, żeby przestać Go bezcześcić przez dotykanie świeckimi rękami... 😭 Rozbudza w profanatorach wiarę w Jego Obecność. Czy to zadziała na twarde karki? "Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą".