57:48
. ARMATA .
1293.2K
JUDr. Miroslav Kamenský zaujímavý rozhovor o Ukrajine.More
JUDr. Miroslav Kamenský zaujímavý rozhovor o Ukrajine.
Deponativ.info
Ty hňupe ulhaný!!
putin zahraniční agenti at DuckDuckGo
p.s. a je toho více, co obrací. Vše snadno dohledatelné a veliká většina, jako náhodou přesně obríceně co říká? To není slepý člověk, toto je naprosto vědomý lhář! Obrať se!More
Ty hňupe ulhaný!!
putin zahraniční agenti at DuckDuckGo

p.s. a je toho více, co obrací. Vše snadno dohledatelné a veliká většina, jako náhodou přesně obríceně co říká? To není slepý člověk, toto je naprosto vědomý lhář! Obrať se!
Deponativ.info
Špatný, špatný, moc špatný vypravěč.
. ARMATA .
Každý sa neklania Zelenskému. Už to má asi chlapec spočítané.
Deponativ.info
Hitler v pekle žhne radostí. Co ty nepochopený a utlačovaný, také budeš emigrovat do matičky Rus? Pozor na Zelenského - neuctívá, ani není tou biblickou šelmou a je skutečně Žid. Bu bu bu!
. ARMATA .
Počkám si na Rusa tu a neboj sa poviem im,že si to tak nemyslel.
Deponativ.info
Kde si na něho počkáš? Co Bible a "tlapy medvěda"? Nevadí ti, že to tam skutečně je pane "velmi věřící"??????????
Jan Griglak shares this
91.1K
Deponativ.info
Vakuové bomby: rusko ukrajina vakuové bomby at DuckDuckGo
Rusko a unášení ukrajinských dětí: rusko únosy ukrajinských děti poruštění at DuckDuckGo
Vlastizrádní proruští trolové v České republice: vlastizradni prorusti trolove v ceske republice at DuckDuckGo
milboy
@1cesta.cz čo keby si išiel niekam do ... s tou svojou propagandou fašizmu!!??
Deponativ.info
Pravda neobsahuje nic negativního, nepravdu, fašizmus, ani nic co se budeš dále pokoušet využívat :)
milboy
ako som už x-krát napísal! Mám rodinné väzby na Dombas, priamo na Lugansk a tie tvoje vymysly z mainstreamu a dalo by sa bez najmenšieho preháňania povedať, že ide o diablove lži a sú pre vhodné pre tých, ktorí od 2014 zažili na vlastnej koži všetky tie útoky zo strany UA nacistov podporovaných hlavne z USA a za to by ťa oni určite "pochválili" !!
Ak pôjdeš na Dombas a budeš tam žiť aspon rok …More
ako som už x-krát napísal! Mám rodinné väzby na Dombas, priamo na Lugansk a tie tvoje vymysly z mainstreamu a dalo by sa bez najmenšieho preháňania povedať, že ide o diablove lži a sú pre vhodné pre tých, ktorí od 2014 zažili na vlastnej koži všetky tie útoky zo strany UA nacistov podporovaných hlavne z USA a za to by ťa oni určite "pochválili" !!
Ak pôjdeš na Dombas a budeš tam žiť aspon rok, tak POTOM budeš inak rozprávať!! Teraz si pre mňa stelesnením diabla, ktorý sa ohána Bibliou, ale nevie nič o krutosti!!
Deponativ.info
Ukaž mi některé pravdivé zdroje ne ruska, ale ukrajiny. To jsem zvědav, jelikož uctíváš šelmu z Bible!
Trepifajksl
Zpráva z GOOGLE : Na váš dotaz "Pravdivé zdroje z Ukrajiny" nebyl nalezen žádný výsledek.
. ARMATA .
..skús ešte zadať zavádzajúce...
Trepifajksl
rufff
Pro Janko333: A čo zasa máťe? Veď tá nehovorí nič 🥴
Janko333
Tá nahá žena za jeho chrbtom čo pózuje síce mlčí, ale zvodom a nahotou viac urobí škody ako on dobra. Adam a Eva boli odsúdení za svoju nahotu. Kde je však tá hranica? Príkladom je vyhnanie z raja, kde sú obaja po hriechu vyhnaný. Biblia hovorí o nahote v pozitívnom slova zmysle len na dvoch miestach v raji, keď opisuje Adama a Evu ešte pred prvým hriechom, a v Piesni piesní, kde si v …More
Tá nahá žena za jeho chrbtom čo pózuje síce mlčí, ale zvodom a nahotou viac urobí škody ako on dobra. Adam a Eva boli odsúdení za svoju nahotu. Kde je však tá hranica? Príkladom je vyhnanie z raja, kde sú obaja po hriechu vyhnaný. Biblia hovorí o nahote v pozitívnom slova zmysle len na dvoch miestach v raji, keď opisuje Adama a Evu ešte pred prvým hriechom, a v Piesni piesní, kde si v opisoch manželia prejavujú manželskú lásku, teda nahota len v manželstve. Nahota NIE JE na Ukazovanie!
. ARMATA .
Dúfajme teda,že tá nešťastnica na tom obraze má na sebe okrem košele aj tie nohavičky. A tým túto absurdnosť celú uzavrime. Lebo za chvíľu začneme preberať obrazy kde sú malí andelíci znázornení s holou prdelkou.
rufff
Pro Janko333: Dělal jsem si samozřejmě srandu, neboť sranda je lék na všechny neduhy, včetně smrti.
Ač jako chlap nerad, tak jako křesťan musím s Janko333 souhlasit. Už moje babička říkávala, že prdel patří do gatí a měla svatou pravdu. Nahou krásu (a ta žena na obraze bezesporu krásná je) Náš Dobrý Pán Bůh stvořil pro manžela/manželku každé ženy/muže, kde se z ní v manželství může bez …More
Pro Janko333: Dělal jsem si samozřejmě srandu, neboť sranda je lék na všechny neduhy, včetně smrti.
Ač jako chlap nerad, tak jako křesťan musím s Janko333 souhlasit. Už moje babička říkávala, že prdel patří do gatí a měla svatou pravdu. Nahou krásu (a ta žena na obraze bezesporu krásná je) Náš Dobrý Pán Bůh stvořil pro manžela/manželku každé ženy/muže, kde se z ní v manželství může bez omezení těšit. Tedy nikoliv pro širokou veřejnost. Intimita je a měla by vždy být soukromou věcí, která se nemá co "znárodňovat" už jen pro to, že Pán Bůh stvořil manželství párové, nikoliv "skupinové".
Že si to pan Kamenský vystavil za sebe nepovažuji zrovna za hřích, na druhou stranu, kdyby to za sebou neměl, lépe by se dalo soustředit na to, co říká... 😎
. ARMATA .
A čo tak pri pohľade na krásnu,dajme tomu aj nahú ženu,velebiť Boha za dokonalé ženské tvary? Na tom predsa nieje nič hrozné. Hrozné by bolo,keby sme mali myšlienky čo by sa dalo s takou ženou robiť. A my čo sme už nejaký ten rok v manželstve,nám už ani tá manželská nahota nejak zvlášť nepríde,lebo je to prirodzené.
apredsasatoci
. ARMATA . V tom prípade, si sväty!
. ARMATA .
apredsasatoci čo potrebuješ posudok od chlapa?
rufff
Máte pravdu, ale přiznejme si fakt, že my chlapi jsme přece jen chlapi a chlapi, jak známo jsou vesměs prasata. Mně osobně více pohoršily ty obrázky (resp. komentáře k nim), které sem vložil/a Janko333. Znám dobře rodinu, kde rodič razí přesně takové "křesťanské" názory jako jsou ty komentáře k těm obrázkům a docílil na dětech přesného opaku. To pak bylo po dědině ostudy, když se lidovecká …More
Máte pravdu, ale přiznejme si fakt, že my chlapi jsme přece jen chlapi a chlapi, jak známo jsou vesměs prasata. Mně osobně více pohoršily ty obrázky (resp. komentáře k nim), které sem vložil/a Janko333. Znám dobře rodinu, kde rodič razí přesně takové "křesťanské" názory jako jsou ty komentáře k těm obrázkům a docílil na dětech přesného opaku. To pak bylo po dědině ostudy, když se lidovecká dcera vdávala až po porodu.
rufff
Jinak v atmosféra v té rodině permanentně nedýchatelná, vše pod kontrolou a šovinistický přístup ke každému, kdo měl trochu odlišný pohled na život v jejich pojetí...
. ARMATA .
V takej rodine nevládne Boh,ale despota,ktorý sa Bohom len oháňa.
rufff
Tam toho vládne asi víc, před čím normální člověk instinktivně utíká.
rufff
Pro Janko333: Kde jste přišel/přišla na to, že Adam s Evou byli odsouzeni za svou nahotu? V Matouš 5,28 se nic takového nepíše.
Trepifajksl
Sůl pozbyla chuti...
apredsasatoci
. ARMATA . Prečo myslíš?
rufff
Tak já tu rodinu znám a mohu potvrdit, že to ARMATA zhodnotil správně a ještě mírně.
. ARMATA .
Áno,lebo koho diabol nemôže zastaviť,toho poháňa. Aj nadmerná tzv. svätosť,kde trpia iní,je škodlivá a Bohu nelibá.
apredsasatoci
Kresťan, ktorý netrpi je falošný kresťan!
rufff
Debata se zvrhla erotickým směrem. Končím abych neupadl do pokušení. Člověk ani neví a nějaké zvrhlé smilstvo je hned na světě 😱 .
Jinak velice dobrý komentář JUDr. Kamenského. Díky, člověk si udělá obrázek, který mu média nedovolí. Děkuji a více takových.
. ARMATA .
apredsasatoci keď si ma už tak pasovala za svätého...
ale nie trpieť podľa niekoho zvrátených predstáv.Keď ten dotyčný cíti,že má tak žiť nech podľa toho žije,ale nech to nevnucuje svojmu okoliu,hoci aj vo svojej rodine,lebo narobí tým veľké škody.Nech sa radšej v tichosti modlí k Bohu,on sa už postará.Iba falošný kresťan a farizej upozorňuje celý svet,na svoju "svätosť" a svoj asketický život …More
apredsasatoci keď si ma už tak pasovala za svätého...
ale nie trpieť podľa niekoho zvrátených predstáv.Keď ten dotyčný cíti,že má tak žiť nech podľa toho žije,ale nech to nevnucuje svojmu okoliu,hoci aj vo svojej rodine,lebo narobí tým veľké škody.Nech sa radšej v tichosti modlí k Bohu,on sa už postará.Iba falošný kresťan a farizej upozorňuje celý svet,na svoju "svätosť" a svoj asketický život. O pravom kresťanovi ani nevieš,že takým je.
apredsasatoci
Ale vieš. Jeho svätost, či farizejstvo ho prezrádza.
A nehovor, že nie, lebo cirkev hovorí uuuplne niečo iné.
Samozrejme stále platí: Čistemu je všetko čisté. Človek plný špiny vidí v kazdom špinu.
Ani pátra Pia to neobišlo. Aj stigmaty na tele mal.🤔
Janko333
Dobre hovorí, až na tú polonahú ženu za ním.
. ARMATA .
Ale no tak soudruzy...
milboy
@Janko333 až ked som dopočúval celý rozhovor, tak som si prečital aj tvoju veľmi podstatnú a rozumnú poznámku. Musel som si ho pustiť znova aby som sa pozrel čo to tam aké erotické výjavy a nič.. Ty budeš jedna z tých, čo po omši dávno zabudli o čom hovoril farar v kázni, ale tá Anča z horného konca čo nemá muža, bola nejaká milá ku tomu Janovi z Hornej Vyšnej čo jej tam chodí opravovať …More
@Janko333 až ked som dopočúval celý rozhovor, tak som si prečital aj tvoju veľmi podstatnú a rozumnú poznámku. Musel som si ho pustiť znova aby som sa pozrel čo to tam aké erotické výjavy a nič.. Ty budeš jedna z tých, čo po omši dávno zabudli o čom hovoril farar v kázni, ale tá Anča z horného konca čo nemá muža, bola nejaká milá ku tomu Janovi z Hornej Vyšnej čo jej tam chodí opravovať kupeľňu..