Clicks2.6K
Michał Libowicz shares from jac505
17
Kto powstrzymuje nadejście anty-Chrysta ? Mamy już odpowiedź. Ja również wywnioskowałem, że to papież Benedykt XVI swoją obecnością i możliwością zabrania głosu, powstrzymuje papieża Franciszka …More
Kto powstrzymuje nadejście anty-Chrysta ?
Mamy już odpowiedź. Ja również wywnioskowałem, że to papież Benedykt XVI swoją obecnością i możliwością zabrania głosu, powstrzymuje papieża Franciszka przed gwałtownymi, niszczącymi zmianami Kościoła.


Wielu z nas odwiedzających tą stronę, dzielący się wieściami z tego co dzieje się w naszym Kościele i w świecie, pamięta końcowy okres życia św. Jana Pawła II. Chyba wszyscy zastanawiali się dlaczego papież umęczony chorobą, brakiem sił tak chce wytrwać na swoim stanowisku. Widzieliśmy dramatyczne zmagania o wypowiedzenie każdego słowa, mękę jego i głosy aby ustąpił, odszedł, aby nowy papież go zastąpił i skończył się ten wstydliwy czas dla Kościoła, jak to wielu myślało. Także i ja tak myślałem, nie rozumiejąc dlaczego papież, który już nie potrafi kierować Kościołem, wszelkimi wysiłkami nadal chce nim być.

Zrozumiałem to wtedy, gdy dowiedziałem się jakie objawienia miał św. Jan Paweł II i jak błagał o miłosierdzie Boże dla Polski. Zrozumiałem, że Bóg pokazał mu przyszłość, która musi nadejść a będzie ona STRASZNA ! To dlatego nasz święty papież chciał maksymalnie wydłużyć swoją gasnącą posługę, aby oddalić nadejście tego czasu. Jego następca, wierny Jezusowi i przyjaciel naszego papieża, Josef Ratzinger, wydawał się być papieżem o gołębim sercu, jakby słabym, delikatnym. Tak, ale to tylko część cech papieża Benedykta XVI. Szybko zorientował się, że ktoś chce go wypchnąć z jego posługi papieskiej. Kto ? Grupa postępowych purpuratów, która jak Judasz weszła w silne uzależnienia materialne, ideologiczne, polityczne ze światem, a część z nich przeszła na wiarę lucyferyczną ! To oni chcieli i chcą przyspieszenia przyjścia ich pana, rozpoczęcia rządów szatańskiego przedstawiciela. Czego się po nim spodziewali, spodziewają ? Wspaniałego świata, jak z filmów fantazy, science-fiction, gdzie ludzkość błogo żyje dzięki wiedzy, bogactwu i technice. Taką wizję-pułapkę przygotował im ich pan. Dlatego przestali wierzyć w Jezusa a wytrwale działają aby spełnić tą wizję, nowy świat. Podobno ma być zrobiony na podobieństwo Raju, w którym żyli pierwsi rodzice. Nie dajmy zwieść się tej okrutnej pułapce, którą można porównać do potwornej ryby głębionej, która kolorowym światełkiem-wabikiem przyciąga swoją zdobycz, którą połknie w całości.

Módlmy się za papieża Benedykta XVI, który jest prawowitym papieżem. To on swoją obecnością i możliwością zabrania głosu, powstrzymuje nadejście rządów anty-Chrysta ! Gdy odejdzie do Pana, wtedy Franciszek, za którego także mamy się modlić o nawrócenie ! przyspieszy przemianę Kościoła, nauczania Jezusa.

Gdy nadejdzie szatański wysłannik, który będzie uznany przez wyznawców religii mojżeszowej, za wyczekiwanego mesjasza, będzie udowadniał, że to on jest Bogiem, że to on jest naszym ojcem, który genetycznie przerobił mózg małp w umysł ludzki, a ciało małpy w ciało ludzkie. Posłuży się nauką, techniką i pokaże "cuda" transformacji materii. Zwiedzie nawet wybranych, zwłaszcza kapłanów modernistów, uczonych kapłanów, dostojników Kościoła, którym bardziej niż na czystości nauki Jezusa zależało na zaszczytach.

Strzeżmy się i bądźmy czujni, bo to zalecił nam nasz Pan ! Właśnie tej czujności nie nauczają już w seminariach i dlatego mamy księży głoszących, jak u protestantów, happy-go-lucky Ewangelię. I choćby mówiło się im o zagrożeniach, udowadniało je, to i tak nie uwierzą, bo uważają że to oni mają i muszą mieć rację, nie ciemny w ich rozumowaniu, lud. Za to nauczają w seminariach czujności aby tłumić wszelkie przejawy działalności Ducha Świętego u wiernych, u innych kapłanów. Bo dzisiejszy ksiądz musi być poprawny politycznie, ekologicznie, ma myśleć nowoczesnymi naukami.

Panie Jezu przyjdź ! Jako Król Polski i wszystkich narodów !
Michał Libowicz shares this
2.6K
Ważne
Bos016
Weronika....S
Antychryst już działa z ukrycia, gdyby było inaczej, nie zmieniono by tak nagle po 11III 2020 roku oblicza świata, z dnia na dzień i nie ujarzmiono by katolików oraz kapłanów.
Najświętsza Ofiara w dziejach Kościoła nigdy nie była odprawiana w tak niegodziwych warunkach, w sytuacji braku święconej wody, zastąpionej płynami dezynfekującymi i ludzi w czarnych okultystycznych maskach, co sugerowałoby…More
Antychryst już działa z ukrycia, gdyby było inaczej, nie zmieniono by tak nagle po 11III 2020 roku oblicza świata, z dnia na dzień i nie ujarzmiono by katolików oraz kapłanów.
Najświętsza Ofiara w dziejach Kościoła nigdy nie była odprawiana w tak niegodziwych warunkach, w sytuacji braku święconej wody, zastąpionej płynami dezynfekującymi i ludzi w czarnych okultystycznych maskach, co sugerowałoby, że kościoły rzekomo są miejscem zarazy.
Tego wcześniej żadne władze światowe i religijne nie odważyłyby się zasugerować.
Feministki jakim to sposobem tak szybko się zorganizowały po ogłoszeniu TK i wyszły w takiej ilości, że do tak precyzyjnego i jednolitego protestu trzeba by się dłużej przygotowywać?
Pojawiły się ataki na kościoły tak brutalne jak nigdy wcześniej.
Czy wyobrażamy sobie sytuację, że antychryst wystąpi i powie ,,patrzcie, jestem antychrystem".
To co wyprawiają rządzący jest antyreligijne i antyludzkie.

Zdecydowanie zgadzam się z @jac505, że Benedykt XVI, swoją obecnością powstrzymuje Franciszka.
Ksiądz Murziński mówił kiedyś o tym, że w czasach zmierzających ku końcowi ukształtuje się bluźniercza: ,,trójca,,: szatan, fałszywy prorok i antychryst.
Czy naprawdę nie można ich już rozpoznać... Ale i im potrzebni są ,,kapłani,, a to ortodoksyjni kowidianie, sprawujący obecnie władzę światową i rządy poszczególnych krajów, kształtujący obecne oblicze świata. Tym ,,kapłanom,, w czarnych maskach i rządowych garniturach potrzebni są wierni poddani i robią co mogą, by nas omanić.
jac505
Dużo wiesz o tym co tu się wokoło nas dzieje, dzieje w Kościele. Wiem, że zabrzmi to jak slogan ale trzeba trwać w modlitwie, umartwieniach, czynić ofiary i rozłączać się z tym światem, ze światem wykreowanym za pomocą pieniądza, który stał się głównym motorem napędowym ludzkości. Pozdrawiam
Adrianna7
Dziękuję, że to wstawiłeś. Wiedziałam już od jakiegoś czasu, że Katechon czyli ten, który powstrzymuje ujawnienie Antychrysta to Papież. Przypuszczałam, że chodzi o Papieża Benedykta... Teraz mam tego potwierdzenie.
grazka
Wszyscy mówią o

Chipowaniu ludzi to nie jest żadna szczepionka z CHIPEM - ZACZNIJCIE CZYTAĆ
ks. Stefano Gobbi "Do kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej". MATKA BOŻA DOKŁADNIE WYJAŚNIA ZNAMIĘ BESTII.PRZESTAŃCIE WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD ZACZNIJCIE CZYTAĆ TĄ KSIĄŻKĘ
jac505
@grazka - pierwsze szczepionki nie będą chyba jeszcze wszystkie zawierały elementów kontroli umysłu ale podejrzewam, że część z nich będzie je miała aby testować ich funkcjonalność. Dopiero szczepionki i znak od Bill'a bramy piekielne Gates'a będą śmiertelnie niebezpieczne dla DUSZY ! Panie Jezu przyjdź !
grazka
To są czasy, w których zwolennicy tego, który sprzeciwia się Chrystusowi są znaczeni jego znamieniem na czole i na ręce.
e Znamię na czole i na ręce wyraża całkowitą zależność tego, kto je nosi. Znak ten wskazuje wroga Chrystusa, czyli antychrysta. Noszenie jego znamienia oznacza całkowitą przynależność oznaczonej osoby do zastępu tego, który sprzeciwia się Chrystusowi i walczy z Jego Boskim i …More
To są czasy, w których zwolennicy tego, który sprzeciwia się Chrystusowi są znaczeni jego znamieniem na czole i na ręce.
e Znamię na czole i na ręce wyraża całkowitą zależność tego, kto je nosi. Znak ten wskazuje wroga Chrystusa, czyli antychrysta. Noszenie jego znamienia oznacza całkowitą przynależność oznaczonej osoby do zastępu tego, który sprzeciwia się Chrystusowi i walczy z Jego Boskim i królewskim panowaniem.
f Znamię wyciśnięte jest na czole i na ręce.
g Czoło oznacza inteligencję, umysł, siedzibę ludzkiego rozumu.
h Ręka oznacza ludzkie działanie, gdyż rękami człowiek tworzy i pracuje.
i Tak więc osoba oznaczona jest znamieniem antychrysta w swoim umyśle i w swojej woli.
j Człowiek pozwalający się oznaczyć znamieniem na czole prowadzony jest do przyjęcia doktryny negującej Boga i odrzucającej Jego Prawa, do przyjęcia ateizmu, który w obecnych czasach coraz bardziej się szerzy i upowszechnia. Człowiek ten jest więc popychany do podążania za dzisiejszymi, modnymi ideologiami, aby stał się głosicielem wszelkich błędów.
k Ten, kto pozwala się oznaczyć znamieniem na ręce, zmuszany jest do działania w sposób autonomiczny i niezależny od Boga – podporządkowując swą własną aktywność poszukiwaniu dobra jedynie materialnego i ziemskiego. Odłącza więc swą działalność od planu Ojca, który chce ją oświecać i podtrzymywać Swoją Bożą Opatrznością. Człowiek ten ucieka w swym działaniu przed miłością Syna, który z wysiłku ludzkiego czyni cenny środek odkupienia i uświęcenia. Jego aktywność pozbawiona jest mocy Ducha, który wszędzie działa, by odnowić wewnętrznie każde stworzenie.
l Człowiek oznaczony pieczęcią na ręce pracuje jedynie dla siebie, aby zgromadzić dobra materialne. Czyni z pieniądza swego boga i staje się ofiarą materializmu.
m Ten, kto jest oznaczony pieczęcią na ręce, pracuje jedynie dla zaspokojenia własnych zmysłowych pragnień. Poszukuje dobrobytu i przyjemności, pełnego zadowolenia wszystkich swych namiętności, zwłaszcza nieczystości, i staje się ofiarą hedonizmu.
n Ten, kto przyjmuje znamię na ręce, czyni z własnego «ja» centrum wszelkiego działania. Patrzy na innych jak na przedmioty użycia i wyzysku dla własnego interesu. Staje się ofiarą niepohamowanego egoizmu i braku miłości.
o Ponieważ Mój przeciwnik oznacza swym znamieniem wszystkich swych zwolenników, nadszedł i dla Mnie – waszego Niebieskiego Wodza – czas oznaczenia Moją matczyną pieczęcią wszystkich tych, którzy poświęcili się Mojemu Niepokalanemu Sercu i stanowią część Mojego zastępu.