Edward7
424.1K

"Przyczyna nieznana": epidemia nagłych zgonów

Nowy raport z sekcji zwłok ujawnia, że ci, którzy zmarli nagle zostali zabici przez szczepienie COVID

Dr Joseph Mercola
W swojej nowej książce "Cause Unknown: The Epidemic of Sudden Deaths in 2021 and 2022", były menedżer funduszu BlackRock Edward Dowd wyszczególnia dane pokazujące, że zastrzyki COVID są zbrodnią przeciwko ludzkości

Badania branży ubezpieczeniowej z 2016 roku stwierdziły, że posiadacze grupowych polis na życie umierają w tempie o jedną trzecią szybciej niż ogół populacji USA, więc są wśród nas najzdrowsi. Posiadacze grupowych polis na życie to osoby zatrudnione w firmach z listy Fortune 500, które są zazwyczaj młodsze i dobrze wykształceni

W 2020 r. ogólna populacja Stanów Zjednoczonych miała wyższą nadumieralność niż posiadacze polis na życie, ale w 2021 r. sytuacja się odwróciła. Posiadacze polis na życie w wieku od 25 do 64 lat nagle doświadczyli 40% nadwyżki śmiertelności, w porównaniu z 32% w populacji ogólnej. Krótko mówiąc, znacznie zdrowszy podzbiór populacji nagle umarł w wyższym tempie niż populacja ogólna.

Amerykańskie statystyki dotyczące niepełnosprawności są równie odkrywcze. W ciągu pięciu lat przed przyjęciem COVID, miesięczny wskaźnik niepełnosprawności wynosił od 29 do 30 milionów. Po zastrzykach COVID trend niepełnosprawności zmienił się diametralnie. We wrześniu 2022 r. było 33,2 miliona niepełnosprawnych Amerykanów - dodatkowe 3,2 mln do 4,2 mln - wskaźnik zmiany o trzy odchylenia standardowe od maja 2021 r.

Od maja 2021 r. ogólna populacja Stanów Zjednoczonych doświadczyła 11% wzrostu niepełnosprawności, podczas gdy zatrudnieni - czyli około 98 milionów z całej populacji około 320 milionów - doświadczyli 26% wzrostu wskaźnika niepełnosprawności. Tak więc, coś zostało wprowadzone do siły roboczej, co spowodowało, że osoby w wieku produkcyjnym umarły.

W filmie(na stronie) przeprowadzam wywiad z gościem Edwardem (Ed) Dowdem, byłym analitykiem i menedżerem funduszu w BlackRock, największym menedżerze aktywów na świecie. Z ponad 10 bilionami dolarów w aktywach, BlackRock ma większą władzę finansową niż jakikolwiek kraj na świecie z wyjątkiem USA i Chin.

Dowd ma talent do dostrzegania trendów i był w stanie zwiększyć aktywa, którymi zarządzał w czasie pracy w BlackRock z 2 miliardów dolarów do 14 miliardów dolarów. Dziesięć lat temu opuścił BlackRock, przeniósł się na Maui i został przedsiębiorcą. Ostatnio ujawnił się jako sygnalista przeciwko strzałom COVID i korupcji Big Pharma. W naszym ostatnim wywiadzie rozmawialiśmy o matematycznej pewności załamania finansowego i o tym, jak COVID stanowił wygodną zasłonę dymną, aby ukryć tę rzeczywistość.

Dane ujawniają zbrodnie przeciwko ludzkości
Dowd opublikował teraz książkę "Cause Unknown: The Epidemic of Sudden Deaths in 2021 and 2022", w której szczegółowo przedstawia dane pokazujące, że zastrzyki są zbrodnią przeciwko ludzkości.

"Kiedy ten produkt [zastrzyki COVID] pojawił się na rynku, byłem bardzo podejrzliwy, ponieważ wiem dużo o opiece zdrowotnej" - mówi Dowd. "Byłem na Wall Street i analizowałem akcje związane z opieką zdrowotną. Wiedziałem, że normalne szczepionki potrzebują od siedmiu do dziesięciu lat, aby udowodnić skuteczność i bezpieczeństwo.

To była eksperymentalna" szczepionka", nietradycyjna terapia genowa, która nigdy nie była testowana na ludziach. Czytałem literaturę na temat testów na zwierzętach i były one obrzydliwe. Potem, ta rzecz została zatwierdzona w 28 dni. Pozbyli się grupy kontrolnej. Wiedziałem, że to Operacja Warp Speed, więc od początku byłem bardzo podejrzliwy wobec tej całej sprawy.

Potem, na początku 2021 roku, zacząłem słyszeć od dalekich przyjaciół i krewnych anegdoty o tym, że ludzie chorowali i/lub byli ranni, albo umierali. Zacząłem czytać o nagłych zgonach sportowców, [i] od razu podejrzewałem szczepionkę. Nie miałem takich danych, jakie mam teraz, ale powiedziałem sobie: 'Wiesz, przyjrzę się wynikom firm ubezpieczeniowych, wynikom domów pogrzebowych'.

To ostatecznie doprowadziło do statystyk dotyczących nadmiernej śmiertelności... Jestem teraz znany jako "facet od nadmiernej śmiertelności". Nauczyłem się poprzez moje osobiste doświadczenie, że Pharma jest, ogólnie rzecz biorąc, w większości przypadków oszustwem. Większość leków zatwierdzonych przez FDA [Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków] nie jest tak naprawdę bezpieczna i skuteczna. Muszą wycofywać tak wiele leków każdego roku. FDA została całkowicie opanowana przez przemysł farmaceutyczny. Siedemdziesiąt do 75% zatwierdzania leków ramię FDA pochodzi z opłat farmaceutycznych, bezpośrednio od firm, więc to było skorumpowane przez długi czas.

To jest teraz wystawione przede wszystkim ponieważ [strzał COVID] jest [raniący i zabijający] tak duża ilość ludzi. Trudno jest ukryć ten ... To oszustwo jest odsłonięte i tam dla ludzi, aby zobaczyć, ale to jest tylko w komorze echa. Media głównego nurtu jest nadal zobowiązana do Big Pharma z powodu wszystkich wydatków reklamowych i decydentów rządowych ... [którzy] chcą, aby to odejść. Jest gigantyczne zatuszowanie, które toczy się tak daleko, jak jestem zaniepokojony. Dane, o których zamierzam dziś mówić, są do wglądu dla światowych władz zdrowotnych. Widzą to, co ja widzę, i w tym momencie jest to zaniedbanie, malwersacja, tuszowanie i przestępstwo.

Dlatego tu jestem, bo nie wierzę, że ktokolwiek ma prawo mówić mi, co mam robić z moim ciałem i nie mogę uwierzyć, że to się naprawdę stało. Liczby, które zamierzam wam ujawnić, stanowią obecnie problem bezpieczeństwa narodowego".

Statystyki dotyczące grupowych ubezpieczeń na życie opowiadają ciekawą historię
Obawy Dowda opierają się na różnych statystykach, w tym, ale nie tylko, na rządowych danych dotyczących śmiertelności i niepełnosprawności, a także na danych pochodzących od prywatnych firm ubezpieczeniowych, takich jak dane dotyczące grupowych ubezpieczeń na życie. Jak wyjaśnia Dowd, grupowe polisy na życie to polisy przyznawane dużym korporacjom z listy Fortune 500 oraz firmom średniej wielkości.

Zasadniczo, kiedy zaczynasz pracę w jednej z tych firm, od pierwszego dnia podpisujesz polisę, która obejmuje plan opieki zdrowotnej i plan ubezpieczenia na życie (świadczenie z tytułu śmierci), które zazwyczaj jest jedno- lub dwukrotnością twojej rocznej pensji. Jedyny sposób, w jaki można dochodzić roszczeń z tytułu tych polis to śmierć podczas zatrudnienia. Jeśli odejdziesz lub zostaniesz zwolniony, nie otrzymasz takiego roszczenia.

Grupowe ubezpieczenia na życie to lukratywny biznes dla firm ubezpieczeniowych, ponieważ wskaźniki zgonów były historycznie bardzo przewidywalne. W Stanach Zjednoczonych dostępna cywilna siła robocza to w sumie około 164 miliony osób. Spośród nich 98 milionów jest faktycznie zatrudnionych, a tylko niewielka część z nich posiada grupowe ubezpieczenie na życie.

"Ci ludzie stanowią niewielki podzbiór tych 98 milionów, ponieważ są to pracownicy najlepszych korporacji z dostępem do najlepszej opieki zdrowotnej. Są wysoko wykształceni i zatrudnieni, a żeby być zatrudnionym, trzeba mieć jakąś miarę zdrowia". Branża przeprowadziła badania w 2016 roku, aby określić, jak zdrowa jest ta populacja w porównaniu z ogólną populacją Stanów Zjednoczonych ... Raport ten powiedział, że w każdym roku posiadacze grupowych polis na życie umierają w tempie jednej trzeciej ogólnej populacji Stanów Zjednoczonych. Doświadczają jednej trzeciej śmiertelności ogólnej populacji USA, więc byli zdrowi.

Co się stało w 2021 roku z tą grupą? Cóż, porozmawiajmy o tym, co stało się w 2020 roku. COVID wpłynął na wszystkich, a ogólna populacja Stanów Zjednoczonych doświadczyła większej nadwyżki śmiertelności z powodu COVID przed szczepieniem niż posiadacze życia w grupie, więc ten związek pomógł. Cóż, w 2021 roku to się odwróciło. W wieku od 25 do 64 lat posiadacze grupowych polis na życie, zgodnie z danymi Stowarzyszenia Aktuariuszy, doświadczyli 40% nadwyżki śmiertelności.

Ogólna populacja USA w 2021 roku doświadczyła 32% nadwyżki śmiertelności. To jest rok drugi pandemii z "cudownymi" szczepionkami. Czyż nie jest to interesujące? Znacznie zdrowszy podzbiór populacji zmarł w wyższym tempie niż ogólna populacja."

Statystyki dotyczące niepełnosprawności ujawniają, że zastrzyki są problemem bezpieczeństwa narodowego
Amerykańskie statystyki dotyczące niepełnosprawności są równie odkrywcze. Każdego miesiąca amerykańskie Biuro Statystyki Pracy przeprowadza badania dotyczące niepełnosprawności. W ciągu pięciu lat przed wprowadzeniem COVID, miesięczny wskaźnik niepełnosprawności wynosił od 29 do 30 milionów. To są liczby bezwzględne.

Po szczepionkach COVID, począwszy od maja 2021 roku, trend niepełnosprawności zmienił się dramatycznie. We wrześniu 2022 r. było 33,2 mln niepełnosprawnych Amerykanów. To dodatkowe 3,2 mln lub 4,2 mln, w zależności od tego, czy używasz linii bazowej 29 mln czy 30 mln. To trzy standardowe odchylenie tempa zmian od maja 2021 roku.

Trzy odchylenia standardowe oznaczają, że szansa na to, że tak się stanie, wynosi 0,03%, więc w okolicach maja 2021 roku wydarzyło się coś, co było wysoce niezwykłe. Od tego czasu ogólna populacja Stanów Zjednoczonych doświadczyła 11% tempa wzrostu niepełnosprawności, podczas gdy zatrudnieni - czyli około 98 milionów z całej populacji około 320 milionów - doświadczyli 26% wzrostu tempa niepełnosprawności.

"Mamy więc dwie różne bazy danych sugerujące to samo" - mówi Dowd. "To było szkodliwe dla zdrowia, aby być zatrudnionym w 2021 i 2022 roku ... Coś dzieje się z najbardziej zdolnymi wśród nas, studentów college'u, tych zatrudnionych, tych w wojsku, pracowników pierwszej linii .... Ci, którzy są zatrudnieni, stają się niepełnosprawni szybciej niż ogół populacji USA. To nie powinno mieć miejsca. Zatrudnieni wśród nas są zdrowsi, ogólnie rzecz biorąc ... Jeśli masz pracę, zwykle jesteś w stanie pokazać się w pracy. Zasadniczo, wniosek jest taki. Jedyne wyjaśnienie, jakie widzę, to mandaty na eksperymentalne szczepienia biologiczne ...

Jeden z moich sygnalistów z branży ubezpieczeniowej [przemysł] powiedział mi, że od sierpnia 2022 r. kohorta milenijna posiadaczy grupowych ubezpieczeń na życie nadal doświadcza 36% nadwyżki śmiertelności. Ludzie w firmach z listy Fortune 500 umierają w znacznie bardziej zawyżonym tempie niż ci, którzy nie są tam zatrudnieni, więc ma to implikacje na lata. Jest to problem bezpieczeństwa narodowego, o ile mogę powiedzieć ... Wydaje się, że zatruliśmy najbardziej sprawnych wśród nas poprzez mandaty [COVID jab]."

Te same trendy są widoczne w Europie. Nadmierna śmiertelność wśród młodych poszła w górę. W pierwszym roku pandemii umierali ludzie starzy. W drugim roku, nagle przeniosła się na młodszych, pracujących ludzi.

Szykująca się katastrofa
Na razie tendencja do nadmiernej śmiertelności w USA ustabilizowała się na poziomie 15-20% dla całej populacji. W Wielkiej Brytanii i Europie trend nadumieralności w populacji ogólnej wynosi od 10% do 20%. Tymczasem amerykańscy millenialsi zatrudnieni z grupowymi polisami na życie mają nadwyżkę śmiertelności na poziomie 36% według stanu na sierpień 2022 roku.

Jak zauważył Dowd, jeśli jesteś zatrudniony w firmie z listy Fortune 500, która mandatuje dopalacze, to ma sens, że twoja nadwyżkowa śmiertelność będzie wyższa niż w populacji ogólnej, jeśli strzały szkodzą ludziom. Wielu w populacji ogólnej jest zbyt młodych, aby wziąć strzały, są samozatrudnieni, pracują dla małych firm, które nie są zobowiązane do mandatu strzałów, lub są na emeryturze. W skrócie, ogół populacji miał większy wybór, jeśli chodzi o podejmowanie strzałów lub nie. Jeśli te trendy utrzymają się w tym samym tempie, to będzie to absolutna katastrofa dla naszej gospodarki i całego społeczeństwa.

"Prezes OneAmerica, Scott Davison, powiedział, że 10% wzrost nadmiernej śmiertelności wśród osób pracujących w młodszym wieku to zdarzenie o trzech odchyleniach standardowych, czyli raz na 200 lat. To jest właśnie 10%. Powiedział, że 40%, które zobaczyli w 2021 roku, jest po prostu niezgłębione. Nie potrafili nawet obliczyć, co to oznacza.
Jesteśmy powyżej 10%, a więc znacznie powyżej trzech standardowych odchyleń. To, czego nie znamy, to długoterminowe trendy.

Anegdota, jedna młoda kobieta , którą znam, [w wieku] 30, dostała to w grudniu 2021. Ona przedstawia z problemami serca teraz, w miesiącu październiku [2022]. Ma 30 uderzeń serca na minutę, więc ma problemy. Słyszę o wielu i wielu problemach z sercem w kręgach moich millenialsów przyjaciół, którzy prezentowali się dobrze po strzale."

Jak szczegółowo opisano w "Is Long-COVID the Elephant in the Room?", ostatnie badania1 ze Szwajcarii wykazały, że wskaźnik subklinicznego zapalenia mięśnia sercowego jest setki razy bardziej powszechny niż kliniczne zapalenie mięśnia sercowego. W rzeczywistości 100% osób, które otrzymały szczepionkę, doznało jakiegoś stopnia uszkodzenia serca, nawet jeśli były one bezobjawowe, ponieważ wszystkie miały podwyższony poziom troponiny (wskaźnik lub biomarker uszkodzenia serca).

Handel akcjami jako analogia do absorpcji szczepienie covid
Dobrą wiadomością jest to, że absorpcja najnowszych boosterów biwalentnych wynosi zaledwie 10%, co oznacza, że 90% uprawnionych do nich nie dostało ich. Miejmy nadzieję, że jest to oznaka powrotu rozsądku. Wielu jednak nadal tkwi w pro-mandatowym pudełku z prostej przyczyny - ich ego jest w nie zawinięte. Wielu nie brało i nie pchało strzałów dla osobistych powodów zdrowotnych. Jak zauważył Dowd, "zrobili to z powodów plemiennych związanych z sygnalizacją cnoty, chcieli poczuć wyższość nad innymi ludźmi". Aby przełamać czar, muszą dojść do świadomości, że zostali oszukani, dali się nabrać, a to jest bolesne.

"Jeśli kupisz akcje i twoja teza inwestycyjna okaże się błędna, to co powinieneś zrobić, to pociągnąć o 180 i sprzedać akcje, bo się pomyliłeś. To, co znalazłem, nawet w przypadku niektórych największych inwestorów, to fakt, że jeśli ich ego było przywiązane do tego, zignorowaliby wyraźne dowody na to, że teza została naruszona. Czasami w niektórych z tych firm dochodziło nawet do oszustw, ale oni nadal kupowali akcje aż do samego końca.

To jest analogia do tego, czym jest w tym momencie branie dopalaczy - branie dopalaczy do produktu, który w ogóle nie działa, nie zapobiega COVID ani transmisji. Powiedzmy, że uważasz, że jest bezpieczny i skuteczny. Ale teraz są poważne obawy dotyczące bezpieczeństwa, które są udowodnione, więc to dosłownie twoje ego cię zabije. Nazywamy to "głupimi pieniędzmi" na Wall Street, więc pomyśl o tym jak o handlu.

Możesz albo zająć długą pozycję na szczepionce, albo krótką. Ci z nas, którzy jej nie przyjęli, mają krótką pozycję. Ci, którzy są długimi, mają możliwość wycofania się z tego i nie otrzymania szczepionek. Byłoby to równoznaczne ze sprzedażą akcji. Ci, którzy nadal dostają dopalacze, stają się dłużnikami, ponieważ pojawia się coraz więcej dowodów [przeciwko szczepieniom COVID]. [Uwaga redaktora: W handlu akcjami, długa pozycja jest utrzymywana z oczekiwaniem, że akcje będą rosły w wartości w przyszłości. Jeśli wartość spada, traci się pieniądze].

To największa asymetryczna luka informacyjna, jaką widziałem w swoim życiu, a wynika ona z całego szeregu czynników - zaciemnienia mediów, korupcji rządu, korupcji regulatorów i ego, indywidualnego ego ludzi. To jest największy handel mojego życia i, po której stronie tego handlu chcesz być? Moja nadzieja to przekonać ludzi do cięcia ich strat i zatrzymać biorąc to coś, a następnie spojrzeć na sposoby uzdrowienia szkody, która została zrobiona. Dobrą wiadomością jest to, że wydaje się, iż są ludzie pracujący nad protokołami, aby przynajmniej złagodzić i miejmy nadzieję odwrócić niektóre szkody."

Jeśli wskaźniki nadmiernej śmiertelności i niepełnosprawności pozostaną katastrofalnie wysokie, skutki dla naszej infrastruktury będą poważne. Dowd szacuje, że już teraz od 2 do 3 milionów Amerykanów zostało niepełnosprawnych w wyniku strzałów. Oficjalnie stopa bezrobocia wynosi 3%, ale jeśli dodamy do tego nadmiar niepełnosprawności, okazuje się, że rzeczywista stopa bezrobocia wynosi w rzeczywistości około 6%.

"Dlaczego to jest ważne? Mamy 3% bezrobocia, a mimo to wszędzie mamy znaki poszukiwanej pomocy. Cóż, powodem, dla którego mamy znaki poszukiwanej pomocy jest to, że ludzie, którzy kiedyś byli zdolni do pracy, zdolni Amerykanie, nie są już zdolni do pracy, więc to tworzy niedobory. Nie ma też pełnej niepełnosprawności. Niektórzy ludzie to znoszą i ciągną swój tyłek do pracy, ale brakuje im też czsu ... Mogę również mówić o tym, co widzę w łańcuchu dostaw z samochodami - powodują więcej wypadków . Mój samochód został uderzony 14 lipca [2022]. Mój lewy panel reflektora został zniszczony, a chłodnica została uszkodzona.

Zajęło 10 dni, aby uzyskać raport policyjny, ponieważ mój departament policji ma braki kadrowe. Potem dzwoniłem i okazało się, że na całym świecie brakuje części, a warsztaty są zapchane. Nie mogłem nawet uzyskać holowania do warsztatu do listopada, więc nie mogłem uzyskać wyceny, aby dać do mojej firmy ubezpieczeniowej. Musiałem zrobić foto-szacunek. Zajęło im to około miesiąca, aby się do mnie odezwać, a potem, kiedy złożyłem [wniosek o] naprawę, moja firma ubezpieczeniowa powiedziała, 'Pozbędziemy się twojego samochodu. To całkowita strata. Wypiszemy ci czek. Zrobili to dlatego, że chcą zarobić na moim złomowanym samochodzie.

Zamierzają sprzedać części, [dlatego] dali mi więcej pieniędzy niż wynosi wartość Blue Book ... Jest to rodzaj lodowatego początku, co nazywam "lodowatym scenariuszem Mad Max". Towary i usługi, które zwykliśmy brać za pewnik, zaczną znikać. Uber Eats, to pójdzie w stronę ptaka dodo. Po prostu nie będzie wystarczającej liczby osób do obsadzenia tych miejsc pracy, a zdobywanie rzeczy będzie coraz trudniejsze. Łańcuchy dostaw już są popsute. Z mniejszą liczbą ludzi na marginesie będą jeszcze bardziej zepsute.

Pamiętaj, że łańcuchy dostaw są realizowane w systemie just-in-time. To była wielka rzecz, kiedy byłem na Wall Street. 'Łańcuch dostaw just-in-time, super wydajny.' Cóż, just-in-time został zaprojektowany algorytmicznie, aby wykorzystać najmniejszą ilość ludzi. Teraz wystarczy, że kilka osób wezwie chorobę lub zniknie i wszystko staje na głowie. Tak więc, to jest początek. Myślę, że będzie coraz gorzej. To, co słyszę o skutkach średnioterminowych, przeraża mnie. Ze względu na "uptak"e w dopalacze - populacja zmniejszyła się, powinniśmy zobaczyć nadmiar śmiertelności zaczynają spadać do pojedynczych cyfr. Ale tak nie jest.

Wciąż jest [wysoka] i podejrzewam, że kiedy pojawią się liczby dotyczące sezonu grypowego tej zimy, nadmierna śmiertelność znów będzie miała tendencję wzrostową, ponieważ układy odpornościowe ludzi są osłabione. Choroby, które byłyby łatwe do wytrzymania, powalą niektórych ludzi".

Oczekiwana długość życia spadła
Pod koniec sierpnia 2022 r. odkryliśmy również, że średnia długość życia w USA spadła gwałtownie w latach 2020 i 2021,2 co dodatkowo potwierdza hipotezę, że zastrzyki przedwcześnie zabijają ludzi. Przygotowując się do wywiadu z Edem, zdałem sobie sprawę, że chcę omówić z nim najgorszy spadek średniej długości życia w USA od ponad 100 lat, ponieważ nie omówił go w swojej książce. Użyłem kilku nie-Google wyszukiwarek i nie mogłem go znaleźć w ogóle. Wtedy zdałem sobie sprawę, że zapisałem kopię historii w jednym z moich wykładów w PowerPoint (patrz poniżej):

Gdybym nie zapisał tego zrzutu ekranu i nie miał dokładnego nagłówka do wyszukiwania, prawdopodobnie nigdy nie znalazłbym tego artykułu.

W 2019 roku średnia długość życia Amerykanów wszystkich grup etnicznych wynosiła prawie 79 lat. Do końca 2021 roku oczekiwana długość życia spadła do 76 - to strata prawie trzech lat. Zazwyczaj spadek średniej długości życia o zaledwie miesiąc lub dwa to duża sprawa, więc trzyletnia strata to znak, że wydarzyło się coś katastrofalnego.

Jest to również raczej obciążające, że artykuł The New York Times3, który donosił o tym historycznym spadku średniej długości życia, został szybko usunięty, podobnie jak wszystkie reposty. Dla mnie spadek średniej długości życia jest dowodem prima facie, że strzały COVID są niebezpiecznym oszustwem. Prawdopodobnie artykuł został usunięty, aby chronić narrację pro-szczepionkową.

Jest to klasyczna ilustracja tego, co robi globalna kabała, i omówiłem to bardzo dogłębnie w nadchodzącym wywiadzie z Whitney Webb. Jest jasne, że ta cenzura i usuwanie ważnych informacji będzie się tylko pogarszać z czasem. Tak więc, jeśli cenisz sobie jakiś film lub artykuł, byłoby naprawdę pomocne, aby pobrać go na swoje osobiste dyski, ponieważ może on bardzo dobrze zniknąć następnym razem, gdy pójdziesz go szukać.

Więcej informacji
Aby dowiedzieć się więcej, koniecznie odbierz kopię książki DowdaCause Unknown: The Epidemic of Sudden Deaths in 2021 and 2022.”". Aby być na bieżąco z bieżącą pracą Dowda, możesz również śledzić go na GETTR.

"Nie jestem naukowcem. Nie jestem lekarzem. Jestem ekspertem od finansowych rynków kapitałowych" - zauważa Dowd. "Co robimy na finansowych rynkach kapitałowych? Gromadzimy krawędzie informacyjne nad innymi ludźmi, aby podejmować decyzje dotyczące klas aktywów, aby zarabiać pieniądze, zanim wszyscy inni dostrzegą zmianę trendu. W ten sposób zarabia się pieniądze.

Żyję w świecie pomiędzy percepcją, rzeczywistością i czasem przejścia od percepcji do rzeczywistości. W tej chwili percepcja 90% populacji wydaje się być taka, że zastrzyk COVID jest bezpieczny i skuteczny, a ja jestem szalony. Cóż, moje dane sugerują, że nie jestem szalony. Nie tylko nie jestem szalony, ale jesteś w takim błędzie, że będzie to szkodliwe dla twojego zdrowia.

Książka jest podróżą przez to, jak myślę. Przedstawiam w niej teorię przypadku. To proste rozumowanie dedukcyjne. Nie musisz mi wierzyć, ale musisz zadać to pytanie: "Jeśli rok 2020 był tak ekscytujący dla mediów i urzędników służby zdrowia, którzy liczyli wszystkie zgony z taką radością, dlaczego nie mówią o nadmiernej śmiertelności, którą teraz widzimy na całym świecie, zwłaszcza wśród młodszych wiekiem i zatrudnionych ludzi?".

Wydaje się, że w tej sprawie "słychać świerszcze", więc trzeba zadać sobie pytanie: "Jeśli to nie jest problem bezpieczeństwa narodowego i kryzys zdrowotny, to co nim jest?". Skąd ta cisza? Cóż, dowody prima facie na tuszowanie sprawy to moja teza... Spójrzcie na moją książkę jak na tezę o akcjach. To mój argument inwestycyjny, dlaczego miałbym ci podrzucić akcje... Podsuwam ci właśnie ofertę handlową. Wycofaj się ze szczepionki. Przestań je brać. Jesteś po złej stronie handlu i jeśli mnie nie posłuchasz, zamiast stracić pieniądze, prawdopodobnie stracisz zdrowie i/lub życie.".. Cause Unknown: The Epidemic of Sudden Deaths - Global Research

Nowy raport z sekcji zwłok ujawnia, że ci, którzy zmarli nagle, potwierdzają się, że zabici przez szczepienie COVID

Nowy raport z sekcji zwłok choroby, że trzy osoby, które zmarły nieoczekiwanie w domu bez wcześniejszej choroby wkrótce po szczepieniu przeciwko COVID, prawdopodobnie zostały zabite przez szczepionkę. Raport , opublikowany w Clinical Research in Cardiology, standardowy czasopiśmie Niemieckiego Towarzystwa Kardiologicznego, podane sekcje zwłok przeprowadzone w Szpitalu Uniwersyteckim w Heidelbergu w 2021 r. Pod przewodnictwem Thomasa Longericha i Petera Schirmachera zaobserwowano to; w pięciu przypadkach, które mają miejsce w ciągu tygodnia od pierwszego lub drugiego dawki szczepionki Pfizer lub Moderna.


Charakterystyczny przypadek pięciu przypadków , które p powstały w wyniku szczepionki COVID .

Komórki odpornościowe limfocytów (białe krwinki) są pokazane na niebiesko i brązowo wśród czystego serca, tylko miejscowe zapalenie, które potwierdzają się.

W sumie raport dotyczy 35 sekcji zwłok traktowanych na Uniwersytecie w Heidelbergu u osób, które zmarły w ciągu 20 dni od szczepienia na COVID, z czego 10 uznano na podstawie badań za wyjątkiem choroby, a nie szczepionką. W przypadku kolejnego 20 raportu nie wykluczono szczepionki jako przyczyny śmierci, co, jak potwierdzili mi dr Schirmacher, jest zamierzone, ponieważ sekcja zwłok była niejednoznaczna. Prawie wszystkie poza przyczynami choroby sercowo-naczyniowej, jak wskazano w wykazie z materiałami uzupełniającymi, gdzie 21 z 30 zapisów przypisuje się przyczynom sercowo-naczyniowym. Jeden z nich przypisuje się zakrzepom krwi (VITT) po szczepieniu AstraZeneca (raport rozpatrywał konkretnie zgony z powodu poszczepiennego zapalenia mięśnia sercowego), pozostawiając 20 z innych przyczyn sercowo-naczyniowych.

... Dr Schirmacher powiedział mi: "Uwzględniliśmy tylko przypadki, w których konstelacja była jednoznaczna i mimo wszelkich starań nie udało się wykazać innej przyczyny zgonu. W pozostałych przypadkach nie możemy wykluczyć działania szczepionki, ale tutaj mieliśmy alternatywną potencjalną przyczynę zgonu (np. zawał serca, zatorowość płucna). W przypadku ciężkiej kardiomiopatii niedokrwiennej prawie niemożliwe jest wykluczenie wpływu zapalenia mięśnia sercowego lub ostateczne wykluczenie zmian zapalnych jako spowodowanych szczepieniem (wszystkie te śmierci są spowodowane szczepieniem dopow). Te przypadki nie zostały uwzględnione.

"Nie chodziło nam o włączenie czy znalezienie każdego przypadku, ale o charakterystykę przypadków ostatecznych, jednoznacznych ponad wszelką wątpliwość. Tylko w ten sposób można ustalić typowe cechy; w przeciwnym razie mniej ścisłe kryteria mogą prowadzić do "zanieczyszczenia" zbiorowości; jest absolutnie prawdopodobne, że przez te kryteria mogliśmy pominąć dalsze przypadki, ale intencją naszego badania nigdy nie była ilościowa lub ekstrapolacja i istnieją liczne pozytywne i negatywne uprzedzenia. Chcieliśmy jednak ustalić fakt nie wielkość". Jest oczywiście bardzo możliwe, że szczepionki powodują również śmierć, gdy istnieje podstawowy stan układu krążenia, i rzeczywiście, że jest to bardziej prawdopodobne. Tak więc te pięć zgonów to minimum z tych przypadków autopsji, w które zaangażowane są szczepionki - tych, w których nie ma innego wiarygodnego wyjaśnienia.

Warto tu zauważyć, że początkowo w 2021 roku, kiedy po raz pierwszy przeprowadzono autopsje, dr Schirmacher stwierdził, że jego zespół doszedł do wniosku, że 30-40 procent zgonów było spowodowanych szczepionkami. Te wcześniejsze szacunki mogą dać nam lepsze wskazanie, ile zgonów naprawdę uważają za przypisane szczepionkom, gdy są nieskrępowani wysoce konserwatywnymi założeniami (i patrząc na przyczyny poza zapaleniem mięśnia sercowego). Należy pamiętać, że te wartości procentowe oparte są na wybranych zgonach, które nastąpiły krótko po szczepieniu, a nie na losowej próbce wszystkich zgonów, więc autorzy słusznie ostrzegają, że nie można na ich podstawie oszacować indywidualnego ryzyka.

Autopsje w raporcie obejmują jedynie dawki 1 i 2, a nie dawki przypominające, i tylko zgony w ciągu 20 dni od szczepienia, więc raport nie odnosi się bezpośrednio do kwestii, co było przyczyną zwiększonej liczby zgonów sercowych od czasu wprowadzenia dawek przypominających od jesieni 2021 roku, ani czy szczepionki mogą wywołać zgon sercowo-naczyniowy tygodnie lub miesiące później. (Inne autopsje potwierdziły, że białko spike może utrzymywać się w organizmie przez tygodnie lub miesiące po szczepieniu i wywołać śmiertelny atak autoimmunologiczny na serce).

Jednak raport potwierdza, że osoby, które umierają nagle w ciągu kilku dni bezpośrednio po szczepieniu, mogły umrzeć z powodu związanego ze szczepionką autoimmunologicznego ataku na serce. Potwierdza on również, jak śmiertelne może być nawet łagodne zapalenie mięśnia sercowego wywołane szczepionką - dlatego tak niepokojące są badania takie jak to z Tajlandii, w którym u około jednej trzeciej nastolatków (29,2 procent) po szczepieniu Pfizer stwierdzono niepożądane skutki sercowo-naczyniowe, a u jednego na 43 (2,3 procent) subkliniczne zapalenie serca, oraz badanie ze Szwajcarii, w którym u wszystkich zaszczepionych osób stwierdzono co najmniej 2,8 procent subklinicznego zapalenia mięśnia sercowego i podwyższony poziom troponiny (wskazujący na uszkodzenie serca). Fakt, że ci, którzy umierają nagle po szczepieniu, mógł umrzeć z powodu ukrytego wpływu szczepionki COVID na ich serce, jest teraz mocno ugruntowany w literaturze medycznej. Pozostałym wielkim pytaniem jest, jak często to się zdarza. New Autopsy Report Reveals Those Who Died Suddenly Were Likely Killed by the COVID Vaccine - Global Research

Ostatnie badania sugerują, że osoby zaszczepione na COVID-19 zarażają osoby nieszczepione

Źródło obrazu .

Od czasu wprowadzenia eksperymentalnych „szczepionek” na COVID-19 istnieje wiele anegdotycznych dowodów na „wyrzucanie szczepionki”, w których osoby, które otrzymały jedną z eksperymentalnych szczepionek mRNA, w jakiś sposób zarażały również osoby wokół nich, nawet te, które nie były szczepione. Teraz jest kilka opublikowanych badań, które wyjaśniają, w jaki sposób może zachodzić mechanizm tego „zrzucania”, a także dowody od samej firmy Pfizer, zgodnie z ich wewnętrznymi dokumentami, które zostały zmuszone do upublicznienia. Jedno z tych badań zostało opublikowane przez dr Helene Banoun w czasopiśmie Infectious Disease Research .

Masowa kampania szczepień przeciwko COVID-19 jest pierwszym przypadkiem, w którym szczepionki mRNA zostały użyte na skalę światową. Szczepionki mRNA dokładnie odpowiadają definicji terapii genowej amerykańskich i europejskich agencji regulacyjnych. Przepisy wymagają badań wydalania tych leków i ich produktów . Badania te nie zostały przeprowadzone dla szczepionek mRNA (ani dla szczepionek adenowirusowych). Istnieje wiele doniesień o objawach i patologiach identycznych z działaniami niepożądanymi szczepionek mRNA u osób nieszczepionych w kontakcie z osobami świeżo zaszczepionymi. Dlatego ważne jest, aby dokonać przeglądu stanu wiedzy na temat możliwego wydalania nanocząstek szczepionek, a także mRNA i jego produktu, białka wypustek.

Nanocząsteczki lipidowe przenoszące mRNA szczepionki rozprzestrzeniają się po wstrzyknięciu w organizmie, zgodnie z dostępnymi badaniami na zwierzętach, a mRNA szczepionki (w nanocząsteczkach lub nienaturalnych egzosomach) znajduje się w krwioobiegu, a szczepionka w postaci wolnej lub kapsułkowana w egzosomach (pokazana w badaniach na ludziach). Wykazano, że nanocząsteczki lipidowe (lub ich naturalny odpowiednik, egzosomy lub pęcherzyki zewnątrzkomórkowe (EV)) mogą być wydalane z płynami ustrojowymi (potem, plwociną, mlekiem matki) i przenikać przez barierę przezłożyskową. Te EV są również w stanie przenikać przez inhalację i przez skórę (zdrową lub zranioną), a także doustnie przez mleko matki (a dlaczego nie podczas stosunku płciowego przez nasienie, ponieważ nie zostało to zbadane). (tak jak AIDS dopow.)


Dr Peter McCullough niedawno zajął się tym badaniem. Z bloga Substack dr. McCullougha :

Dlaczego osoby niezaszczepione obawiają się bliskiego kontaktu z osobami zaszczepionymi na COVID-19

Jedno z najczęstszych pytań, jakie zadają mi osoby nieszczepione, dotyczy obaw związanych z „zrzucaniem”. Ponieważ szczepionki mRNA były opracowywane przez Departament Obrony USA DARPA od 2011 roku, można by się spodziewać, że wszystkie niezbędne testy przedkliniczne zostaną zakończone przed ogłoszeniem operacji Warp Speed.

Wytyczne FDA z 2015 r. dotyczące badań nad wydalaniem produktów genowych z terapiami genowymi, które definiuje się jako „wszystkie produkty, które wywierają swoje działanie poprzez transkrypcję i/lub translację przeniesionego materiału genetycznego i/lub integrację z genomem gospodarza i które są podawane w postaci kwasów nukleinowych, wirusów lub genetycznie zmodyfikowanych mikroorganizmów”.

Zgodnie z tym stwierdzeniem, szczepionki mRNA są rzeczywiście produktami terapii genowej i dawno temu powinny zostać poddane badaniom wydalania przez naukowców finansowanych przez DARPA.

Niestety, te staranne etapy rozwoju zostały pominięte od samego początku w naszym programie opracowywania szczepionek w stylu wojskowym, a teraz opinia publiczna zmaga się z kwestią wydalania kwasu nukleinowego i białka Spike jako potencjalnego problemu wśród tych, którzy tak ciężko pracowali, aby zachować zdrowie i wolne od szczepienia na COVID-19.

W najobszerniejszym jak dotąd artykule na temat wydalania, była badaczka Inserm, dr Helene Banoun, opublikowała podstawy, dla których istnieje duże prawdopodobieństwo, że mRNA na nanocząstkach lipidowych lub w egzosomach krąży we krwi i jest wydzielany w każdej wydzielinie organizmu, która naturalnie spodziewaj się, że zawiera cząstki tej wielkości.

Fertig i wsp. wykazali, że mRNA krąży we krwi przez co najmniej dwa tygodnie bez zmniejszenia stężenia do tego momentu. Podobnie Hanna i wsp. odkryli mRNA w mleku matki.

Istnieje mniej danych na temat wydalania białka Spike, ale zrozumienie, że jest to zgodne z rzeczywistością, nie jest daleko. Kluczowe pytania to: 1) jak długo osoba niedawno zaszczepiona jest narażona na ryzyko zarażenia innych? 2) czy zrzucony mRNA może zostać wchłonięty przez biorcę i zacząć wytwarzać białko Spike, tak jak po szczepieniu? 3) czy wydalane białko Spike może powodować choroby, tak jak u szczepionych (np. zapalenie mięśnia sercowego, zakrzepy krwi itp.)?

Nadszedł czas, aby uchybienia DOD BARDA i NIH BARDA zostały natychmiast skorygowane przez te agencje finansujące niezbędne niezależne badania rzucania, aby zapewnić bezpieczeństwo publiczne tym, którzy mądrze odłożyli szczepienie na COVID-19.

Badania te powinny być najlepiej przeprowadzane, gdy obecne produkty są wstrzymane i wycofywane z rynku, aby chronić innych zagrożonych. Do tego czasu po prostu nie możemy odpowiedzieć na te pytania tym, którzy poświęcili tak wiele, aby pozostać „czystej krwi”. (
Pełny artykuł .)

Exposé niedawno omówiłoo badanie, a także wewnętrzne dokumenty firmy Pfizer, które zostały teraz upublicznione, sugerujące, że „wydzielanie szczepionki” zachodzi w przypadku zastrzyków mRNA. Poufne dokumenty firmy Pfizer i nowe badanie potwierdzają, że COVID „wydziela szczepionkę” z szokującymi i niebezpiecznymi konsekwencjami

Badanie przeprowadzone przez naukowców z University of Colorado potwierdza, że zdecydowana większość ludzkości nie miała absolutnie żadnego wyboru, czy chce otrzymać zastrzyk Covid-19, czy nie, ponieważ zaszczepieni przenoszą przeciwciała wytworzone przez zastrzyki przez aerozole .

Odkrycia nie powinny jednak dziwić, ponieważ poufny dokument firmy Pfizer już potwierdził, że narażenie na zastrzyki mRNA było całkowicie możliwe poprzez kontakt skóra do skóry i oddychanie tym samym powietrzem, co osoba, która otrzymała szczepionkę Covid-19.

Niestety dodają one również wagi twierdzeniom dr Phillipe van Welbergena, który wykazał, że grafen, rzekomo nieujawniony składnik zastrzyków Covid-19, jest przenoszony z zaszczepionych na niezaszczepione i niszczy czerwone krwinki i powodując niebezpieczne skrzepy krwi. (
Pełny artykuł .)

Strach jest twoim najgorszym wrogiem – budowanie systemu odpornościowego organizmu jest nadal najlepszym sposobem walki z chorobami
Od dłuższego czasu podejrzewam, że osoby zaszczepione na COVID zarażają nieszczepionych, ponieważ wydaje mi się, że nawet mi się to przytrafiło. Najważniejszą rzeczą do zrozumienia jest jednak to, że nie jesteśmy bezbronni i bezradni, jeśli zostaniemy zarażeni przez osoby zaszczepione. W końcu dzieje się to prawdopodobnie już od dziesięcioleci, na długo przed wprowadzeniem „szczepionek” mRNA. „Krztusiec” lub „koklusz” jest dobrym przykładem sytuacji, w której dzieje się to od lat, a osoby nieszczepione zawsze są obwiniane za każdym razem, gdy gdzieś wybuchnie epidemia. ( Więcej informacji .)

Strach jest twoim najgorszym wrogiem, jeśli chodzi o szczepionki COVID, ponieważ dominującym przekonaniem w mediach alternatywnych jest to, że zarażenie „białkami kolczystymi” lub „mRNA” to wyrok śmierci, a to jest po prostu całkowicie fałszywe. Wiele z tych obaw opiera się na błędnym zrozumieniu „genetyki” i fakcie, że te zastrzyki nie są prawdziwymi „szczepionkami” zgodnie z historyczną definicją szczepionek, ale produktami „terapii genowej”. Ale faktem jest, że twój „kod genetyczny” nie jest czymś wyrytym w kamieniu, którego nigdy nie można zmienić, ale czymś, co zmieniasz każdego dnia swojego życia i to od dnia, w którym się urodziłeś. Dziedzina „ epigenetyki ” ujawniła to w ostatnich latach.

Więc jeśli te zastrzyki „terapii genowej” mają na ciebie negatywny wpływ, po prostu zacznij pozytywnie wpływać na swoje geny i zmień to z powrotem! Najlepszym sposobem na zachowanie zdrowia lub powrót do zdrowia po chorobie jest budowanie stworzonego przez Boga układu odpornościowego organizmu, i jest to obszar, w którym lekarze sygnaliści, którzy właśnie wskoczyli na modę „antyszczepionkowców” od czasu COVID, prawdopodobnie wygrają mają wiele rad dotyczących powrotu do zdrowia po urazach spowodowanych szczepionką COVID-19, ponieważ całe ich wykształcenie i doświadczenie dotyczą podawania leków farmaceutycznych. Oto najlepsze sposoby wzmacniania układu odpornościowego, których nauczyłem się przez ostatnie dwie dekady. W większości z tych tematów prawdopodobnie opublikowaliśmy kilka artykułów na ten temat.

1. Post . To był mój numer 1 sposób na wzmocnienie mojego układu odpornościowego przez ostatnie kilka dekad i jest bardzo przystępny cenowo, ponieważ nie jedząc oszczędzasz pieniądze.
Istnieje wiele różnych rodzajów postów, od „postu przerywanego” do bardzo długich postów, w których pije się tylko wodę i wprowadza organizm w stan ketozy.
Na początku 2000 roku przeczytałem książkę o poście autorstwa dr Joela Fuhrmana zatytułowaną „ Poszczenie i jedzenie dla zdrowia ”. Nie zgadzam się z radami dietetycznymi dr Fuhrmana, ale w tamtym czasie była to zdecydowanie najlepsza książka na temat postu, jaką kiedykolwiek czytałem, ponieważ zawierała studia przypadków dotyczące przedłużających się postów, które stosował, a które całkowicie odwracały wiele chorób. Ze wstępu:

Wiele lat temu, 20-letni światowej klasy sportowiec i łyżwiarz olimpijski, miejmy nadzieję, doznał poważnego urazu nogi. Zmuszony do chodzenia o kulach, nie mógł dźwigać ciężaru na nodze bez rozdzierającego bólu. Jego pięta była tak spuchnięta i wrażliwa, że sam ciężar prześcieradła powodował intensywny dyskomfort.

Ponieważ w swojej imprezie znalazł się w pierwszej dwójce w kraju, Komitet Olimpijski Stanów Zjednoczonych zachęcił go do szukania leczenia u jednego z czołowych chirurgów ortopedów w kraju.

Po miesiącach szturchania, sondowania i badań lekarskich przeprowadzonych przez wybitnego lekarza i wciąż niezdolny do chodzenia po roku bólu, młody człowiek był dość zniechęcony. Jego lekarze nie zaoferowali mu rozwiązania obrzęku i ostrej wrażliwości zranionej stopy. Pewnego dnia bez ostrzeżenia, podczas pobytu w szpitalu, pielęgniarka poleciła mu wziąć lekarstwo, ponieważ lekarz zamierzał przeprowadzić operację następnego ranka. Oburzony młody człowiek odmówił przyjęcia leku i zażądał, aby jego lekarz omówił z nim proponowane plany chirurgiczne.

Później tego samego dnia lekarz wpadł do pokoju i szorstko poinformował sportowca, że konieczna jest eksperymentalna operacja, aby przyspieszyć gojenie jego stopy. Lekarz wyjaśnił, że po odsłonięciu uszkodzonych tkanek użył skalpela do traumatyzowania obszaru na wzór szachownicy, próbując stymulować obszar do gojenia. Kiedy młody człowiek odmówił udziału w takim eksperymencie, lekarz ze złością powiedział mu, że jeśli nie przejdzie operacji, już nigdy nie będzie chodził. Mimo to młody człowiek odrzucił operację i opuścił szpital.

Młody sportowiec miał świadomość, że kilka lat wcześniej jego cierpiący na artretyzm ojciec przywrócił mu zdrowie postem. Przypomniał sobie artykuły i książki, które przeczytał na temat postu w tamtym czasie i zdał sobie sprawę, że technika ta prawdopodobnie dawała mu największą szansę na wyzdrowienie.

Zdeterminowany, by dać postowi najlepszą szansę, udał się do Szkoły Zdrowia Dr. Sheltona w San Antonio i pościł w sumie 46 dni. Pod koniec postu mógł znowu chodzić. W nieco ponad rok zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata Zawodowców w Łyżwiarstwie Figurowym.

W Szkole Zdrowia Dr. Sheltona młody człowiek zobaczył, jak astmatycy zostali wyleczeni, więc nie potrzebowali już leków. Spotykał pacjentów z zapaleniem jelita grubego z krwawieniem z jelit, którzy wracali do zdrowia bez leków i operacji. Obserwowałem ludzi z bólem w klatce piersiowej, którym powiedziano, że potrzebują operacji bajpasów. Po raz pierwszy od lat jeździli na rowerach i biegali. Młody człowiek przekonał się na własne oczy, jak ciało może się wyleczyć, jeśli usunie się przyczyny choroby.

Ten człowiek był pod takim wrażeniem tego, czego był świadkiem i czego doświadczył, że szukał innych praktykujących, którzy stosowali post i naturalne diety do leczenia pacjentów. To, czego się od nich nauczył, tak go podnieciło, że później zdecydował się pójść do szkoły medycznej i zostać lekarzem. Jednak w szkole medycznej pacjentów leczono konwencjonalnymi nowoczesnymi metodami. Biorąc pod uwagę duże ilości leków w celu opanowania objawów, rzadko wracali do zdrowia. Żaden z pacjentów kardiologicznych nie zaprzestał przyjmowania leków z powodu ustąpienia dławicy piersiowej. Żaden z pacjentów z nadciśnieniem tętniczym nie zaprzestał przyjmowania leków z powodu poprawy stanu. Żaden pacjent z artretyzmem nie wyzdrowiał i nie wyrzucił pigułek.

Jako student medycyny młody człowiek był świadkiem niepotrzebnie cierpiących i umierających pacjentów, będąc pod opieką nowoczesnej medycyny. Przez cały ten czas był przekonany, że ludzie mogą wyzdrowieć, jeśli tylko wiedzą, jak za pomocą postu i naturalnej diety przywrócić zdrowie.

Tym młodym mężczyzną byłem ja. (
źródło ).
Odkąd ta książka została opublikowana w 1995 roku, wielu innych opublikowało również materiały na temat postu i nowszej koncepcji „postu przerywanego”. Jedną z osób, która w ciągu ostatnich kilku lat była najczęściej komentowana w mediach Alternative Health, jest dr Jason Fung, a jego praca jest zdecydowanie warta przyjrzenia się.
Opublikowaliśmy setki artykułów na temat postu .

2. Terapia dużymi dawkami witaminy C
Kiedy COVID-19 pojawił się po raz pierwszy w 2020 roku, lekarze i szpitale w Chinach zaczęli skutecznie leczyć ludzi za pomocą terapii dużymi dawkami witaminy C, podobnie jak wielu lekarzy tutaj w USA. Witamina C była jednym z tych naturalnych środków, których nie można było opatentować, a które były tak skuteczne przez lata, że Big Pharma i ich korporacyjne media demonizowały ją przy każdej nadarzającej się okazji, ponieważ jest to uzasadnione zagrożenie dla produktów farmaceutycznych. Dożylna terapia witaminą C to najlepszy sposób na dostarczenie maksymalnych ilości witaminy C do organizmu, ale jest ona również droga i szybko znika z organizmu. Odniosłem duży sukces z liposomalną witaminą C, ponieważ kwas askorbinowy podrażnia mój układ trawienny i nie mogę w ten sposób przyjmować dużych dawek. Wyszukiwanie „witaminy C” w Wiadomościach o wpływie na zdrowie daje ponad 400 wyników . Moim ulubionym jest wykład, który dr Suzanne Humphries wygłosiła w The Swedish Society for Orthomolecular Medicine w Sztokholmie w Szwecji w 2014 roku. Witamina C: super lek natury, który leczy choroby i zagraża zyskom wielkich firm farmaceutycznych

3. Oczyszczanie z pasożytów
Lekarze odnieśli wielki sukces w leczeniu pacjentów z COVID za pomocą iwermektyny, o której wiadomo, że zabija pasożyty żyjące w naszych ciałach. Zdecydowałem się nie używać leków farmaceutycznych i przez lata przeprowadzałem „oczyszczanie z pasożytów”, stosując kombinację 3 ziół opracowanych przez Huldę Clark, która składa się z orzecha czarnego, goździków i piołunu. Ogólną instrukcją było stosowanie tej kombinacji ziół przez 2 tygodnie, następnie przerwanie na 5 dni, aby umożliwić wyklucie się jaj pasożytów, a następnie wznowienie leczenia przez kolejne dwa tygodnie. Przez lata odniosłem wielki sukces stosując tę kombinację ziół, a ostatnio odkryłem również „nasiona mimozy pudica” jako lekarstwo na pasożyty i włączyłem je do trzech ziół z kombinacji Hulda Clark. W tym artykule z 2017 roku znajdziesz inne sugestie dotyczące samodzielnego oczyszczenia organizmu z pasożytów . Pamiętaj, że jeśli zaczniesz zbyt szybko oczyszczanie z pasożytów, możesz mieć poważne skutki uboczne, gdy twoje ciało zacznie wydalać pasożyty. Najlepiej zacząć powoli, nawet wolniej niż zalecane dawkowanie niektórych z tych pasożytniczych produktów ziołowych, dopóki nie będziesz w stanie ocenić, jak reaguje twoje ciało. Ponadto dr Dietrich Klinghardt zaleca, aby ludzie najpierw wykonali detoks z metali ciężkich, ponieważ wiele pasożytów w naszym organizmie wchłania metale ciężkie. Niemiecki lekarz łączy nano-glin, glifosat i pasożyty z chorobami przewlekłymi – opracowuje protokół leczenia Detoksykację metali ciężkich można przeprowadzić za pomocą terapii chelatowej lub suplementów z alg, chlorelli lub spiruliny .

4.Witamina D
Najlepszym źródłem witaminy D jest słońce, ale podczas krótkich zimowych godzin dziennych suplementacja jest korzystna. Opublikowaliśmy ponad 500 artykułów na temat witaminy D , ponieważ jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z coroczną „grypą”.

5. Zdrowe oleje
Zastąpienie tanich „olejów roślinnych” wytwarzanych głównie z kukurydzy i soi GMO tradycyjnymi, zdrowymi olejami, które odżywiają ludzkość od tysięcy lat, może mieć dramatyczne skutki dla twojego zdrowia. Jedyne tłuszcze i oleje, które spożywam, to olej kokosowy z pierwszego tłoczenia , oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia , olej z nasion czarnuszki , olej sezamowy i masło . Stosuję dietę wysokotłuszczową, umiarkowanie białkową, niskowęglowodanową, zwaną potocznie dietą ketogeniczną , która zawiera duże ilości zdrowych tłuszczów i olejów.

Olejki eteryczne ” to kolejna cała klasa silnie skoncentrowanych olejków roślinnych, które są używane do celów terapeutycznych, bardziej przez nakładanie na skórę poprzez masaż lub wdychanie powietrza, gdy jest rozproszone, niż przez spożycie. Więcej informacji .

6. Kora białej wierzby na rozrzedzenie krwi
Ze względu na problemy z krzepnięciem krwi podczas zastrzyków COVID, zacząłem przyjmować korę białej wierzby , która jest rzekomo naturalnym produktem, z którego pierwotnie opracowano aspirynę. Aspiryna może podrażniać układ pokarmowy, dlatego White Willow Bark może być naturalną alternatywą. Nasze ciała są cudownie stworzone przez Boga z naturalnymi systemami odpornościowymi i często najlepszą rzeczą, jaką możemy zrobić, jest zaprzestanie zatruwania ich produktami farmaceutycznymi i spożywanie zdrowej, PRAWDZIWEJ żywności wraz z czystą wodą, aby osiągnąć optymalne zdrowie. Ale gdyby wszyscy tak postępowali, zbankrutowalibyśmy przemysł farmaceutyczny, dlatego tak zawzięcie walczą o stłumienie naturalnego zdrowia.

Recent Studies Suggest COVID-19 Vaccinated People are Infecting Unvaccinated People
Dziecko
Wszyscy naganiacze koncernowi,ludzie złej woli,kłamcy,strzeżcie się.. .
M K
Strzałami szkodzicie niewinnym ludziom i jak strzały pójdziecie szybko na dno ,prosto w Piekło ! Psalm 37:20
--rN-- shares this
1.4K
andrzej marek zieliński shares this
229
slawomira1812 shares this
1309
Walczyć o prawdę
Depopulacja pod hasłem kovid.
jacenty_11 shares this
786