03:46
petra33
3196.2K
Ks Dominik Chmielewski demaskuje pandemię. Ks Dominik ChmielewskiMore
Ks Dominik Chmielewski demaskuje pandemię.

Ks Dominik Chmielewski
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ta cała plandemia, jest sprawdzianem naszej wiary. Ile ludzi ze strachu przed zarażeniem się, nie chodzi do Kościoła, a ile pseudo katolików przyjmuje Eucharystię na rękę, bo uwierzyli w kłamstwo szatana, że Jezus może zarażać i bezpieczniej jest przyjąć na zdezynfekowaną dłoń!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Co bardziej odważni lekarze mówią, że proponuje im się ogromne pieniądze za wpisanie w akt zgonu covid-19''.
---------------------------------------------------------------
Tak wygląda ta cała plandemia, czyli inaczej plan demona!
One more comment from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
897
Augustyn z Hippony and one more user link to this post
V.R.S.
Trzeba mieć w sobie niezwykłe pomieszanie z poplątaniem, żeby, profanując Eucharystię, opowiadać o profanacjach Eucharystii. Najlepszy obraz nędzy i rozpaczy "chmielewszczyzny".
Monika Ojdana Ojdana
Dziękujemy ksieże za mówienie prawdy
Monika Ojdana Ojdana shares this
3
Cudownie. Dziekujemy
kazik0804 shares this
856
🤔
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Wykorzystują te strategie, aby podporządkować sobie i zniewolić światową populację, aby móc zaszczepić ludzkość nowymi wirusami i wstrzyknąć znak zwierzęcia, mikroczip, do szczepionek.
Powtarzam wam, owce z mojego stada, strzeżcie się kampanii masowych szczepień, ponieważ ich celem jest zdziesiątkowanie światowej populacji i wprowadzenie w nie znaku zwierzęcia! Populacja dzieci i osób starszych, …More
Wykorzystują te strategie, aby podporządkować sobie i zniewolić światową populację, aby móc zaszczepić ludzkość nowymi wirusami i wstrzyknąć znak zwierzęcia, mikroczip, do szczepionek.

Powtarzam wam, owce z mojego stada, strzeżcie się kampanii masowych szczepień, ponieważ ich celem jest zdziesiątkowanie światowej populacji i wprowadzenie w nie znaku zwierzęcia! Populacja dzieci i osób starszych, zwłaszcza w krajach trzeciego świata, ma reputację zanikania. Eksperymenty ze śmiertelnymi szczepionkami zostaną przeprowadzone na populacjach tych krajów; kraje rozwijające się będą królikami doświadczalnymi takiego złowrogiego planu.

Moje dzieci, słuchajcie Moich wezwań i powstrzymajcie się od waszego uporu; zakładaj swoją mentalną zbroję rano i wieczorem; módlcie się Moim Psalmem 91 i każdego dnia poświęcajcie się mocy Mojej Najdroższej Krwi, a zapewniam was, że żaden wirus, zaraza ani pandemia nie mogą wam zaszkodzić. Mówię ci to, ponieważ te wyhodowane w laboratorium i finansowane przez elity wirusy są poddawane okultystycznym rytuałom, zanim zostaną rozpylone w powietrzu, aby uczynić je bardziej śmiercionośnymi i spowodować największe szkody. Dlatego musisz być chroniony psychicznie, aby móc stawić czoła temu atakowi, a wirusy i pandemie nie mogą Cię skrzywdzić.

Moja trzoda, gdyby ludzkość podążała za Moimi wezwaniami, nie podlegałaby tym ograniczeniom, ani nie panikuje, że Niebo jej ochroni; ale nie, ona woli słuchać zwodniczych sług zła, którzy próbują doprowadzić ich do wiecznej śmierci. Prorok Izajasz mówi to dobrze: „Lud ten wysławia mnie ustami i uszami, ale serce ich jest daleko ode mnie”. (Izajasz 29:13) „Mój lud umiera z braku wiedzy”. (Ozeasza 4.6)

Moje dzieci, ataki na Moje domy, sanktuaria i miejsca religijne będą się nasilać, a najsmutniejsze, Mój lud milczy. Jego grzeszne milczenie jest włócznią, która przeszywa Mój bok. Czy nie wiesz, jak bardzo cisza boli i smuci mnie, że twierdzą, że są moimi krewnymi! Istnieje cały spisek ze strony wysłanników zła, którzy finansują te akty przemocy, aby Moje Domy były zamknięte. Poprzez wszystkie media starają się wymazać Moje Imię z pamięci Mojego Ludu i zakończyć prawdę i wiarę chrześcijańską. Moje domy i miejsca święte pozostają zamknięte pod pretekstem pandemii i zarazy, podczas gdy ludzie mogą uczestniczyć w innych niereligijnych miejscach i różnych działaniach. Wszystko jest zaplanowanym spiskiem wysłanników zła, którzy rządzą tym światem, i ateistycznego komunizmu, ponieważ wiedzą, że modlitwa Mojego ludu niweczy wszystkie ich plany.

Moi ludzie, używajcie mocy Mojej krwi, aby chronić Moje domy i święte miejsca przed atakami wysłanników zła. Zapieczętuj ich mocą Mojej Krwi i wykonaj egzorcyzmy Mojego umiłowanego Michała, aby byli chronieni przed mocami zła, a Moje kościoły, sanktuaria i miejsca święte nie zostały zniszczone i zbezczeszczone.

Mam pilne wezwanie do całego świata katolickiego, aby 9 sierpnia na całym świecie odbył dzień postu i modlitwy,
- Modlitwa Mojego Różańca Mojej Najdroższej Krwi,
- modlitwa egzorcyzmów św.Michała,
- od 12:00 do 18:00,
- Prośba do Ojca Niebieskiego o ochronę Moich Kościołów, Sanktuariów i Miejsc Świętych, które są niszczone i zbezczeszczone przez siły zła na tym świecie.

Liczę na ciebie, moja trzodo!

Wasz Mistrz, Jezus, Najwyższy i Wieczny Kapłan.

Rozpowszechniajcie moje orędzia o zbawieniu w każdym zakątku ziemi, mój ludu.

Wiadomość do Enoch.

www.kommherrjesus.de/…/botschaften2020
PiotrM
pielgrzym55
OOO nie spodziewałem się tak rozsądnej wypowiedzi po tym kapłanie. Spodziewałem się raczej spolegliwości i maseczkowo-rękawiczkowo świrusa typu wacula25
Weronika-S.
Pandemia strachu to nie mój ideał. Kolega znajomego zginął w wypadku, a napisano w akcie zgonu, że zmarł na koronawirusa. W ten sam sposób komentowała sprawę lekarz w programie wRealu 24. Dzięki Ks. Dominikowi za słowa, z którymi całkowicie się identyfikuję.
wacula25wp.pl
Weronika-S. Piszesz -[ Masz odwrócony obraz rzeczywistości, współczuję itd]--Czyli chcesz powiedzieć że dajesz większą wiarę szamanom i wariatom z forum glorii i innym wariatom niż lekarzom i staraniom rządu w POLSCE .
wacula25wp.pl
Weronika-S. Piszesz -[ spokoju w prześladowaniu wiernych Bogu kapłanów.itd.]--A cóż to za wierność komu i czemu kiedy zaczyna okłamywać wiernych tuszujące prawdę .A potem zaczynają już kłamać celowo, ukrywać swoje działania że władza w POLSCE oszukuje na temat koronowirósa , mogą nawet manipulować wiernymi w kk aby zarażali się wzajemnie i umierali .I ON to robi PO CO ?.Dlaczego .
One more comment from wacula25wp.pl
wacula25wp.pl
Naprawdę przepiękne homilie prowadził .Ale natychmiast się coś zmieniło w nim chyba zobaczył papierowy banknot bardzo mi go żal
Kaeso
To raczej wprowadzanie zamieszania, które towarzyszy nauczaniu charyzmatyka. Wystarczy sobie uświadomić, że „atak na Eucharystię” wieszczony przez x. Dominika odbył się juz dawno temu przy milczącej zgodzie większości Kleru, który zaślepiony ideą otwarcia Kościoła na świat oddał światu to, czego teraz tak rozpaczliwie poszukuje wśród laikatu: światła Ducha Świętego, wiary, rozumu i cnót. …More
To raczej wprowadzanie zamieszania, które towarzyszy nauczaniu charyzmatyka. Wystarczy sobie uświadomić, że „atak na Eucharystię” wieszczony przez x. Dominika odbył się juz dawno temu przy milczącej zgodzie większości Kleru, który zaślepiony ideą otwarcia Kościoła na świat oddał światu to, czego teraz tak rozpaczliwie poszukuje wśród laikatu: światła Ducha Świętego, wiary, rozumu i cnót. Diagnozy Chmielewskiego są dla mnie mocno chybione, choć nie sposób zaprzeczyć prawdziwości niektórych faktów.
Weronika-S.
Nie ma odpowiedzialności zbiorowej. Ksiądz Dominik odnosi się do sytuacji obecnej. A ty co zrobiłeś przeciwko ,,otwarciu Kościoła,, jako wierny. Bo obecnie rzucasz kapłanowi mówiącemu prawdę o sytuacji belki pod nogi.
Kaeso
Wtedy, gdy wprowadzono ideę „unowocześnienia” Kościoła jeszcze mnie nie było na świecie. :) cytowany przez x. Dominika kard. Sarah stara się przekonać wiernych i kler do nawrócenia z tej drogi, do odwrotu w stronę tradycji. Robię co mogę, a najbardziej to możemy się modlić w intencji Kościoła. Oby powrócił do jedności.
Weronika-S.
Dobry Boże, chroń duchownych i świeckich, którzy mówią prawdę. To wymaga wiary i siły charakteru. Takich współczesny świat nie lubi.
Atak na Eucharystię to sojusz masonów różnych opcji, w tym zdecydowanie masońskich kręgów hierarchii Kościoła, bez nich, świeckim, to co obecnie, nie udałoby się zrealizować.Tak jak nie udało się komunie zniszczyć Kościoła Katolickiego.
predex
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego
Artur Łoboda Kraków 20 lipca 2020 roku
...… http://zaprasza.net/a.php?article_id=35744
Prokurator Grzegorz Derwisz
Prokuratura Okręgowa w Krakowie
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego

Na podstawie Artykułu 160. § 1. Kodeksu Karnego głoszącego "Kto naraża …More
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego

Artur Łoboda Kraków 20 lipca 2020 roku
...… http://zaprasza.net/a.php?article_id=35744
Prokurator Grzegorz Derwisz
Prokuratura Okręgowa w Krakowie

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego


Na podstawie Artykułu 160. § 1. Kodeksu Karnego głoszącego "Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3,
OSKARŻAM
Łukasza Szumowskiego
o przestępstwo noszące znamiona zbrodni ludobójstwa na Narodzie Polskim.

W celu ułatwienia reelekcji Andrzeja Dudy na stanowisku Prezydenta RP, Łukasz Szumowski podjął cały szereg działań mających służyć spacyfikowaniu Narodu Polskiego poprzez wykorzystanie światowej paniki związanej z rzekomym wirusem i wmówienie Polakom, że epidemia SARS CoV-2 dotarła do Polski.
Jednak - po osiągnięciu zamierzonego celu - Łukasz Szumowski dalej terroryzuje Społeczeństwo Polskie KŁAMIĄC dalej -
że w Polsce panoszy się jakaś epidemia.
W tym celu rozgłasza wraz ze swoimi współpracownikami KŁAMSTWA, że gdzieś wykryto zarażonych na SARS CoV-2.
I z tego powodu BEZPRAWNIE zmusza Polaków do noszenia maseczek na twarz, które nie tylko powodują zatrucie organizmu wydychanym dwutlenkiem i tlenkiem węgla, ale w gorące dni są siedliskiem wszelkich szkodliwych dla organizmu człowieka bakterii.
Konsekwencje przymusu noszenia maseczek ujawnią się dopiero po latach. Ale ja NIE POZWOLĘ NA TO, by taki DEGENRAT jak Łukasz Szumowski niszczył zdrowie Polaków.


Jest faktem bezdyskusyjnym, że Ministerstwo Zdrowia NIE DYSPONUJE ŻADNYMI TESTAMI NA SARS CoV- 2, bo takie testy nie istnieją nigdzie na świecie!
Wraz z niniejszym oskarżeniem załączam otrzymanie z Ministerstwa Zdrowia rzekome "certyfikaty" na testy podobno stosowane w Polsce.
Większość z tych testów powstała co najmniej kilkanaście lat temu i służyły kiedyś TYLKO do badań laboratoryjnych. A tegoroczne testy mają w swoim opisie informację, że "dodatni wynik testu wcale nie oznacza, że jest się zarażonym SARS CoV-2." Z kolei "negatywny wynik testu wcale nie oznacza, że nie jest się chorym na SARS CoV-2". A więc te testy NICZEGO nie wykazują!
W Internecie można trafić na informacje, że te rzekome "testy na covid-19" wykrywały tą "chorobę" nawet u roślin, albo u zwierząt. Oczywiście bezobjawowo.
Ponieważ te testy nie dowodzą ŻADNEJ choroby - to dla przedłużenia terroru policyjnego Minister Zdrowia zaczął wmawiać Polakom "chorobę bezobjawową".

Jakim trzeba być KRETYNEM, aby uwierzyć w takie brednie.
Człowiek nie wykazujący żadnych objawów chorobowych ma być chorym tylko dlatego, że jakiś pseudotest to wykazuje?
Nie mogę wykluczyć, że Łukasz Szumowski chce w ten sposób zakryć fakt, iż dokonał wielkiego przestępstwa gospodarczego, bo za ogromne pieniądze zakupił całkowicie bezwartościowe "testy" - podobnie jak wcześniej - bezwartościowe maseczki na twarz.
Ja bym przełknął straty gospodarcze Państwa na ogromną skalę.
Ale zbrodni ludobójstwa mu nigdy nie podaruję.
Była w styczniu bieżącego roku bardzo niebezpieczna epidemia infekcji dróg oddechowych, którą przeszły setki tysięcy Polaków - w tym wiele małych dzieci.
Ale wtedy Łukasz Szumowski zajęty był lansowaniem się z Prezydentem RP i nawet nie zauważył tego faktu.

Rozzuchwalony pełną bezkarnością za wszystkie ZBRODNIE - jakich dokonał w okresie terroru pandemiowego, Łukasz Szumowski odgraża się dziś, że to dopiero początek bezprawia.
Już zapowiada "nawrót epidemii", albo też "drugą falę epidemii" - której w Polsce nie było!
Jest rzeczą oczywistą, że w dalszym ciągu będzie prowadził terror i pozbawiał praw publicznych Obywateli Polski.
Za to - czego do tej pory dokonał Łukasz Szumowski - grozi mu połowa artykułów Kodeksu Karnego.
Mam nadzieję, że poniesie za to kiedyś konsekwencje.
Ja koncentruję się na obecnej zbrodni ludobójstwa poprzez zmuszanie Polaków do samo-zatruwania wydychanym powietrzem i samo-zatruwania bakteriami rozwijającymi się na maseczkach.
Wraz z Łukaszem Szumowskim przed Sądem winien stanąć też Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, oraz Komendant Główny Policji.
A także WSZYSCY OSZUŚCI z dyplomami medycznymi, którzy KŁAMIĄ na temat jakiejś pandemii i tym samym utwierdzają Polaków w strachu przed niewidzialną chorobą.
Co to jest SARS CoV-2?
Nie mam zielonego pojęcia: co wydarzyło się w Chinach?
Ale na wieść o masowych zgonach we Włoszech - już w marcu pisałem w niezależnych mediach, że we Włoszech dokonywane są MORDY MEDYCZNE na pacjentach!
Do wniosku takiego doszedłem - gdy przeczytałem o "procedurach medycznych" stosowanych wobec chorych.
Moje słowa potwierdził później najwybitniejszy włoski wirusolog o międzynarodowej renomie profesor Giulio Tarro, który został nagrodzony w Ameryce Tytułem, "najlepszego wirusologa roku", a w 2015 roku był Kandydatem do Nagrody Nobla w dziedzinie Medycyny.
Pacjenci we Włoszech MORDOWANI byli przez podanie czystego tlenu do respiratorów.
Giulio Tarro wspólnie z Pasquale Mario Bacco i Prokuratorem Angelo Giorgianni założyli Stowarzyszenie L'Eretico, które złożyło w Wysokim Trybunału Sprawiedliwości UE akt oskarżenia przeciwko Państwu Włoskiemu o wszystkie zbrodnie dokonane w czasie rzekomej "walki z pandemią".
Pasquale Mario Bacco mówi bez ogródek:
"Zabijaliśmy, choć w dobrej wierze, pacjentów na oddziale intensywnej terapii. Nie wykonując sekcji zwłok, nie wiedzieliśmy, co wirus wywołuje w organizmie, błędnie myśleliśmy, że działa on na poziomie płuc, podczas gdy uszkodzenie było na poziomie naczyniowym, a później w narządach.
Nie stosowaliśmy środków przeciwzapalnych, hydroksychlorochiny i heparyny, o których wiemy dzisiaj, że są fundamentalne, podczas gdy „
spalaliśmy” tkanki płuc przy głębokiej wentylacji.
" We Włoszech wprowadziliśmy karę śmierci, umożliwiając zakażonym pacjentom kontakt z głównym celem wirusa, czyli osobami starszymi i pacjentami ze współistniejącymi patologiami w RSA. Skazaliśmy ich nie tylko na śmierć, ale także na straszliwą śmierć w absolutnej samotności."
O maskach na twarz wypowiada następujące słowa:
" Maski w obecnych temperaturach tworzą prawdziwe podłoże hodowlane mikroorganizmów przed nosem i ustami, wraz z rozwojem bardzo niebezpiecznej koncentracji mikroorganizmów gotowych do rozprzestrzeniania się w naszym ciele.
Ponadto noszenie masek przez wiele godzin powoduje hiperkapnię, czyli większe stężenie dwutlenku węgla i deficyt tlenu, co bardzo spowalnia reakcje; wyobraź sobie, jak niebezpieczne jest takie działanie. Hiperkapnia determinuje i nasila kwasicę komórkową, która stanowi najlepszą pożywkę do rozwoju raka."
To wypowiedź ludzi wykształconych, którzy nie proponują - jak Łukasz Szumowski w wywiadzie z 24 lutego br "doustnego stosowania maseczek".
W sprawie ewentualnych szczepień na SARS CoV-2 Pasquale Mario Bacco wypowiada następujące słowa:
" Zawsze byłem szczepiony. Uważam, że szczepionki odegrały fundamentalną rolę w rozwoju ludzkości. Ale ta szczepionka przeciwko ciągle zmieniającemu się wirusowi RNA to kolosalne oszustwo."
O przyszłej "szczepionce" na koronawirusa stwierdził, że:
"To tylko kolosalna operacja gospodarcza zaaranżowana przez lobby farmaceutyczne."
Całość tego wywiadu można przeczytać na stronie:
www.lindro.it/coronavirus-cov…

Ja pozwolę sobie tylko przypomnieć, że media donosiły o bardzo dużej liczbie zgonów wśród personelu medycznego we Włoszech.
Zapomniały tylko dodać, że te zgony były skutkiem nieprzerwanego noszenia masek na twarzy i zatrucia organizmów lekarzy, oraz pielęgniarek.
Jako dziennikarz niezależnych mediów zwróciłem się w czerwcu do Ministra zdrowia o podanie: jakie testy używane są do wykrycia SARS CoV-2? i poprosiłem o podanie certyfikatów na te testy.
Dopiero po ponownym piśmie do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego o przymuszenie do udzielenia odpowiedzi na pytanie zadane w Trybie prawa prasowego, otrzymałem listę testów i całkowicie niewiarygodnych certyfikatów na te produkty.
Wynika z nich, że te testy wskażą wynik dokładnie taki - jakiego oczekuje badający.
Są więc to testy kompletnie niewiarygodne i podawanie liczby rzekomo zarażonych w Polsce na covid-19 jest OSZUSTWEM!
Podkreślam w tym miejscu, że z powodu zamknięcia w domach i strachu przed chorobą - w pierwszych miesiącach 2020 roku zmarło w Polsce 5000 mniej osób - niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.
Natomiast rzekomą "chorobę" zaczęto wmawiać Polakom dopiero po sprowadzeniu fikcyjnych testów na powiększenie substancji białkowej i RNA. A powiększenie RNA może wynikać z dziesiątek nie-covidovych przyczyn!
Skoro więc śmiertelność znacząco spadła - to gdzie to zagrożenie zmuszające do noszenia trujących maseczek?
Zaznaczam jednocześnie, że oskarżenie na Łukasza Szumowskiego o ludobójstwo złożyła Dr Diana Wojtkowiak, a później Dr Anna Martynowska złożyła do Prokuratury zawiadomienie o oszustwie "choroby bezobjawowej".
Bezkarność rozzuchwala i jeżeli sprawcy "covidowego" zamachu stanu nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności - to za chwilę odważą się na dużo więcej.

Dlatego będąc świadomy zagrożeń wynikających z ukrytego zamachu stanu - pod przykrywką fałszywej epidemii, obciążam Pana moralnym obowiązkiem obrony Narodu Polskiego.
I jest ono ważniejsze dla Przyszłych pokoleń - niż kiedyś walka z bronią w ręku - w czasie ostatniej Wojny.
Dokona Pan wyboru - po której stronie stanie.
Ale ja z góry zapowiadam, że nie przedstawiłem wszystkich argumentów, bo liczę się z koniecznością ponownego zawiadomienia o zbrodni ludobójstwa, a potem oskarżenia subsydiarnego.
=================
Załączniki:
20 kserokopii "certyfikatów" przesłanych mi w imieniu Ministra Zdrowia.
Są to certyfikaty pozbierane z różnych stron internetowych. Większości z tych preparatów nie zakupiło Ministerstwo Zdrowia.
Są więc tyle warte - ile warte były wcześniejsze "certyfikaty" Łukasza Szumowskiego na maseczki.

21 lipiec 2020
Artur Łoboda
====================
NIEMCY MAJĄ DOŚĆ! POWOŁALI KOMISJĘ ŚLEDCZĄ W SPRAWIE KORONAWIRUSA
www.youtube.com/watch
2020-07-22
Alina