Clicks4.1K
csk.news
120

Orbán Predstavil Františkovi List O Moslimskej Invázii

Maďarský Premiér Viktor Orbán odovzdal Františkovi počas stretnutia 12. Septembra v Budapešti list Uhorského Kráľa Bélu IV. (+1270) Innocentovi IV.

Béla varoval pápeža v roku 1250 pred Tatarsko-Mongolským vpádom, ktorý žiadal jednotu Katolíckych národov. Bol ignorovaný. O 35 rokov neskôr Uhorsko odrazilo Tatárov s veľkým krviprelievaním.

Kým Orbán implicitne hovoril o prebiehajúcej invázii Moslimov do Európy, František na svojej iba sedemhodinovej návšteve naliehal, aby natiahol ruky ku všetkým - samozrejme okrem Katolíkov Rímskeho Obradu.

Niekoľko tlačových agentúr si všimlo, že František a Orbán zaujali svoje miesta niekoľko metrov od seba, čo je veľkorysá, ale potrebná bezpečná vzdialenosť, pretože Orbán je Kresťan a František konformista.

#newsLudfgmuxka

dominikguzman
Františka nakoniec možno zabijú tí, ktorých toľko obhajoval a zastával.
ekans
Čonko, ty si taky chuj
dominikguzman
@ekans Ďakujem za kompliment. Nech ťa žehná Pán Ježiš!
Peter(skala)
žehná a vyžehná z neho Zlého ducha
ekans
aj s vami 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
Laco Bajzo
Laco Bajzo
Verka
Pan Orbán je vlastenec a hrdina. Obhajuje a chrání křesťanství, ještě že je alespoň někdo v Evropě plné marxistů a liberálů. Jestli je sám katolík nebo kalvinista je celkem jedno, jediný je schopný se EU tyranii postavit. Co má co společné očkování s tím jestli je dobrý politik?
Verka
Očkování je v současné době jediná ochrana před úmrtím na covid. Jen blázni z toho dělají znamení satana. To by muselo všechno být znamení. Bludy o očkování si nechte na vašich seancich. A že by Maďaři uź měli euro a Orbán jim platil 260 EU, to je totálně hloupé. To máte u vás od Čaputky, která je maskotem Bruselu a slouží eusojuzu. Ještě ževmy tohle nešťastné stvoření nemáme.
P. A. Semi
Orbán je hrdina...
@Verka : O očkování šíříte bludy, prý "jediná ochrana před úmrtím na Covid" ?
Na Covid většina lidí neumírá. Očkování není žádná ochrana ani před úmrtím, a zejména to není žádná ochrana před šířením Covidu, naopak skoro kdekoliv se očkuje, je další vlna Covid, zřejmě protože to očkovaní více šíří.
Před závažným průběhem Covidu jsou jiné ochrany, zejména Ivermectin a HCQ+Azith…More
Orbán je hrdina...
@Verka : O očkování šíříte bludy, prý "jediná ochrana před úmrtím na Covid" ?
Na Covid většina lidí neumírá. Očkování není žádná ochrana ani před úmrtím, a zejména to není žádná ochrana před šířením Covidu, naopak skoro kdekoliv se očkuje, je další vlna Covid, zřejmě protože to očkovaní více šíří.
Před závažným průběhem Covidu jsou jiné ochrany, zejména Ivermectin a HCQ+Azithromycin+Zinek, ale byly zatajeny a pomluveny a zakázány, ABY mohli protlačovat to zrádné očkování.

Očkovací pasy jsou Znamení Šelmy. Očkování je Obraz Šelmy, který zastánci Vaxi-Kultu fanaticky uctívají. Je mi líto, pokud to ještě někdo nechápe...

πα½
Verka
Bože to jsou bludy.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ty si fakt čudná keď to nechápeš verka. Choď sa starať o veverky. 😂
Hiwea
Orbán je sekulárny politik, ktorý má názory podobné s niektorými názormi konzervatívneho katolíka (ak za konzervatívneho nepovažujeme napr. takého Mikloška). To má vďaka zdravému sedliackemu rozumu a politickej prezieravosti. Ale očkovacia agenda ho dostatočne demaskuje. Škoda ho, bol to nádejný politik.
apredsasatoci
Orbán je nádejný politik. Ale pre globalistov.
Laco Bajzo
Hiwea
Laco Bajzo, neviem v čom sme v rozpore. Ja kritizujem Orbána práve za očkovanie. Ale ak ste tento rozdiel nepostrehli, tak chápem, prečo je Slovensko v takom stave, v akom je.
Peter(skala)
... to s tým varovaním pápeža je dobré, ale ako je možné, že Orban dal začipovať vlastný narod?! To je schizofrenia v duchovných záležitostiach.
Ako keby ho riadili s diktatom: jednu vec urobiš dobre pre narod a zlu vec urobiš zlu pre narod. Zlu síce pre nich, ale dobru pre nás (pre Elitu)
Coburg
Vieme presne, ČÍM dal vlastne Orbán "zaočkovať" národ?
Hiwea
tým čo my-pfizer, astra, sputnik atď.
Pavol Machajdík shares this
119