Ziemia się trzęsie, morza są wzburzone, wszędzie płoną pożary, grad pada jak nigdy dotąd! Ta ludzkość jest spowita cierpieniem, ale szuka ochrony tam, gdzie nigdy nie znajdzie ochrony.

Zdjęcie z 26.09.21-lawa z wulkanu na Wyspach Kanaryjskich pali wszystko na swojej drodze.
Ukochane dzieci, wciąż szukacie rozrywki na ziemi; nie zdajesz sobie sprawy, że czas się skończył, że wszystko umiera! Szatanowi udało się zakuć cię w swoje kajdany, ale nie chcesz otwierać oczu, aby zobaczyć; jesteście niemądre, moje dzieci, wręcz głupie!
Carbonia, 21 września 2021 - Ja, nieskończona Miłości, wypijam jeszcze raz gorzki kielich Twojej zdrady!

Płacze Moje Niepokalane Serce, płacze Najświętsze Serce Jezusa.

Moje dzieci, jeszcze nie nawróciliście się, jesteście otoczeni przez burzę, ale nie szukacie odpowiedniej ochrony. Jezus i Maryja płaczą, ponieważ widzą twoją obojętność, twoją odmowę przyjęcia życia, prawdy!

Ziemia się trzęsie, morza są wzburzone, rzeki wylewają swe brzegi, wszędzie płoną pożary, grad pada jak nigdy dotąd! Ta ludzkość jest spowita cierpieniem, ale szuka ochrony tam, gdzie nigdy nie znajdzie ochrony.

Skrzydła miłości otwierają się przed wami, o ludzie, ale nie chcecie być objęci łaską; jesteś przekonany, że możesz sobie pomóc… zginiesz w swojej dumie!

Umiłowane dzieci, straszny dzień jest przed waszymi oczami, zobaczycie wiele zniszczenia, usłyszycie okrzyki bólu dochodzące z zakątków ziemi. Lud Boży zaprzedał się przeklętemu wężowi, ich droga jest zła, grzech jest w nich zakorzeniony.

Ta gra już się skończyła! Burza zmiecie wszelkie zło, Bóg śpieszy się, aby wszystko naprawić! On przyprowadzi Swój lud… małą resztkę, która jest wierna Jego nauce, do bezpiecznego dla siebie.

Rozpala się gniew ojca! Moszcz dymi w kotłach, pola są zaorane pod nowy zasiew, ale wszystko zgnije, człowiek zgubił drogę, swój rozum, zabłądził zbyt daleko od życia, śmierć już w nim jest!

Czy zdołasz własnymi rękami uzdrowić zniszczony świat? Czy będziesz w stanie się uratować? Wy biedni ludzie, nie możecie nawet zobaczyć szerokości dłoni przed oczami. Szatan żywi się waszymi sercami i napełnia was swoją przeklętą trucizną. Moje biedne dzieci, które same z siebie nie będą już moje... cóż się z wami stanie!

Dałem wszystko ode Mnie dla twojego odkupienia, ale twoje ego było większe niż Moja miłość, lekceważyłeś, plułeś, nienawidziłeś i ukrzyżowałeś Mnie! Och, co za potępienie! Moja ręka będzie działać strasznie na tych, którzy zwrócili się przeciwko mnie! Ja, Nieskończona Miłość, wypijam jeszcze raz gorzki kielich Twojej zdrady!

Co za wstyd, moje dzieci, co za wstyd dla was! Dziś powrócę, aby położyć kres tej nędzy w Szatanie, pokażę wam do czego jestem zdolny! Przygotuj się, czasu jest mało, wszystko gotowe. Amen!