Na pozadí agresívnej pozície USA voči Rusku sa objavili informácie, že pri pobreží Spojených štátov sa môžu nachádzať najmenej dve ruské jadrové ponorky nesúce jadrové zbrane. Podľa niektorých správ …More
Na pozadí agresívnej pozície USA voči Rusku sa objavili informácie, že pri pobreží Spojených štátov sa môžu nachádzať najmenej dve ruské jadrové ponorky nesúce jadrové zbrane.

Podľa niektorých správ sa jedna z ruských ponoriek nachádza blízko východného pobrežia Spojených štátov, zatiaľ čo druhá je pri západnom pobreží Spojených štátov a pravdepodobne sa v arktických vodách môže nachádzať ďalšia ruská ponorka.

Situácia vo vzťahoch medzi USA a Ruskom je mimoriadne napätá. Zároveň, napriek snahe Ruska riešiť problém diplomaciou, sa tomu Spojené štáty nielen vyhýbajú a prechádzajú na čoraz agresívnejšie opatrenia, ale ohrozujú Rusko presunom svojich jednotiek do východnej Európy a k ruským hraniciam. Pravdepodobne z tohto dôvodu sú ruské jadrové ponorky v službe pri pobreží Spojených štátov a pripravujú sa okamžite reagovať na akékoľvek provokácie z Washingtonu.

„Odhaduje sa, že ruské ponorky sa nachádzajú pri západnom a východnom pobreží Spojených štátov. Vzhľadom na ich tajnosť Pentagon možno ani nevie, kde sa nachádzajú. Je viac ako pravdepodobné, že v Arktíde, hlboko pod ľadom, môže byť ďalšia ruská ponorka,“ hlásia reportéri z portálu „Sina Military“.

Dnes nie je možné potvrdiť alebo vyvrátiť tieto údaje, pretože ruské jadrové ponorky nesúce jadrové zbrane sú skutočne v službe v Tichom oceáne aj v Atlantickom oceáne, pravdepodobne nie ďalej ako tisíc kilometrov od pobrežia USA.

Ruské jadrové ponorky sú už v pohotovosti pri pobreží USA
Trepifajksl
Tak prý už je Putin na Ukrajině!
Bratia a sestry
keď oni sem bomby americké, tak my im tam na oplátku bomby slovanské :-)
Ludmila Novakova shares this
1.3K