Clicks2.8K
Edward7
12

Lekarz: Większość zaszczepionych ma zakrzepy.

Kanadyjski lekarz domaga się, aby związek między szczepionkami Covid-19 a zakrzepami krwi był nadal badane po tym, jak jego badania wykazały zakrzepy u większości zaszczepionych pacjentów, z których niektórzy, jak powiedział, mogą umrzeć w ciągu trzech lat.

Podczas spotkania Zoom z innymi lekarzami dr Charles Hoffe wyjaśnił, że prowadził badanie na niedawno zaszczepionych pacjentach, wykonując badania krwi D-dimerów w celu ustalenia, czy mają zakrzepy krwi. „Do tej pory mam 62-procentowy wzrost dodatniego D-dimeru, co oznacza, że skrzepy krwi nie są rzadkie” – poinformował swoich kolegów Hoffe.

„Tak mówią nam tak zwani eksperci: "Te zakrzepy są rzadkie, są bardzo rzadkie", ale obecnie występują u większości zaszczepionych ludzi, u 62 procent.

Dr Hoffe twierdzi, że skrzepy, które mogą liczyć w tysiącach i są trudne do wykrycia ze względu na ich mikroskopijny rozmiar, przylegają do ścian komórkowych komórki, uniemożliwiając przepływ krwi i uszkadzając naczynia krwionośne.

Normalnie komórki otaczające naczynia krwionośne muszą być bardzo, bardzo gładkie, aby umożliwić dobry, niezakłócony przepływ krwi, naczynia krwionośne (ze skrzepami) będą jak bardzo gruby papier ścierny. Teraz płytki krwi zinterpretują jako uszkodzone naczynie. Tak więc krzepnięcie jest nieuniknione, ponieważ płytki krwi schodzące w dół tego naczynia uderzą w szorstkie miejsce i założą, że musi to być uszkodzone naczynie. To naczynie musi być zablokowane, aby zatrzymać krwawienie. Tak działa nasza krzepliwość. Więc… z tego powodu i z powodu natury tego, skrzepy są nieuniknione, z powodu tych białek kolczastych (- grafenu dopow.) w sieciach naczyń włosowatych.

Uszkodzone naczynia nie regenerują się jak inne tkanki i narządy, ale pozostają trwale uszkodzone, a ponieważ skrzepy są tak drobne i rozproszone, wymykają się typowym medycznym metodom wykrywania.

Hoffe, na którego kanadyjski rząd nałożył nakaz "zakneblowania" po ostrzeżeniu o tym niepokojącym trendzie, mówi, że proces ten może być przyczyną , które doświadczają podobnych negatywnych skutków ubocznych, u prawie wszystkich zaszczepionych osób


„W rzeczywistości, wszystkie częste skutki uboczne szczepionki; bóle głowy, nudności, zawroty głowy, zmęczenie, wszystko może być objawem zakrzepicy mózgowej na poziomie kapilarnym. Mam na myśli ... dosłownie, można mieć tysiące małych skrzepów w mózgu, które nie pokażą się na skanie, ale dadzą dokładnie te objawy – powiedział Hoffe.

Lekarz wyszczególnił również, że sześciu z jego zaszczepionych pacjentów miało „zmniejszoną tolerancję na wysiłek”, co oznacza, że szybciej się męczą podczas wykonywania codziennych czynności.

„Więc myślę, że ci ludzie mają zablokowane tysiące naczyń włosowatych w płucach, ci ludzie mają teraz trwale uszkodzone płuc, więc brakuje im tchu” –
powiedział dr Hoffe.

Hoffe mówi, że uszkodzone naczyń i uszkodzona tkanka płuc to duży problem, który może doprowadzić do „tętniczego nadciśnienia płucnego” lub wysokiego ciśnienia krwi w płucach i śmierci w ciągu trzech lat z powodu zwiększonego oporu naczyniowego.

„Problem polega na tym, że ponieważ te naczynia są teraz trwale uszkodzone w płucach człowieka, kiedy serce próbuje pompować krew przez wszystkie te uszkodzone naczynia, wzrasta opór przez pompowanie krwi przez te płuca”.

„Więc u tych ludzi rozwinie się coś, co nazywa się »tętniczym nadciśnieniem płucnym«, czyli wysokie ciśnienie krwi w płucach, a obawa , polega na tym, że u tych osób prawdopodobnie w ciągu trzech lat rozwinie się niewydolność serca i umrze, ponieważ teraz mają zwiększony opór naczyniowy przez płuca .”

Podczas wirtualnego spotkania z innymi lekarzami, na e wezwanie przez "Zooma" wydawali się zszokowani i ponurzy tragiczną wiadomością od dr Hoffe.

Jeśli badania Hoffe'ego okażą się słuszne, szczepionka Covid może być wydarzeniem masowej depopulacji, na które czekali globaliści.
https://www.infowars.com/autor/9/

krew po "szczepieniu"

Naukowcy, lekarze medycyny, którzy sprzeciwiają się zabójczej „szczepionce”,

W miarę jak narasta presja, aby „zaszczepić się”,
gdy jesteś otoczony przez wielkie media, wielką medycynę, wielką farmę, aby „postępować właściwie” i „chronić innych”, wiedz, że pozostało jeszcze wielu uczciwych ludzi, z dziedziny medycyny i nauki, przy dużym ryzyku osobistym, mówią prawdę o „szczepionce”. To ta sama „szczepionka”, na którą posiada patenty Anthony Fauci, ta, na którą sfinansował badania , i „nadał jej funkcje”, choć ukrywa oba fakty. Oto niektóre z bardziej znanych spośród tych, którzy „odmawiają milczenia”:

Dr Michael Yeadon, były wiceprezes i główny naukowiec ds. alergii i układu oddechowego, Pfizer: „Twój rząd okłamuje cię w sposób, który może doprowadzić do twojej śmierci”.Powiedział, że przez wiele miesięcy zastanawiał się, dlaczego informacje naukowe zostały zatajone, i dochodzi do wniosku, tego najgorszego. Doszedł do wniosku: „Ostatnio zacząłem się podpisywać słowami »Niech Bóg nas zbawi«, ponieważ myślę, że teraz potrzebujemy Boga bardziej niż kiedykolwiek od II wojny światowej”.

Dr Peter McCullough , wiceprzewodniczący medycyny wewnętrznej w Baylor University Medical Center i profesor medycyny w Texas A&M College of Medicine: „Od początku tej pandemii publicznie opowiadałem się za umożliwieniem lekarzom bycia lekarzami, praktykowaniem medycyny, badaniem różnych terapii i dzielenie się swoją wiedzą w środowisku medycznym i opinii publicznej. Wierzę , że międzynarodowe, federalne i stanowe agencje i instytucje medyczne nas zawiodły. Obawiam się, że zbyt wielu z nich było biurokratami o ograniczonych umysłach, potencjalnie kierowanych sprzecznymi interesami i programami. Niestety, media społecznościowe nie zadały właściwych pytań i ocenzurowały to, czego nie rozumieją. Moje publiczne poparcie połączyło mnie z lekarzami, którzy się troszczą i którzy starają się ze współczuciem pomóc swoim pacjentom pomimo biurokratycznych przeszkód, z którymi się spotkali”. translate.goog/video/?478159-1/senate-hearing-covid-19-outpatient

Dr Ryan Cole, założyciel Cole Diagnostics, Boise, Idaho i Mayo Clinic, patolog certyfikowany przez zarząd. „Jeśli mogę przekazać wam wszystkim jedną wiadomość na każdą zimę i jesień do końca życia tutaj, to jest to: nie ma czegoś takiego jak sezon grypy i chłodów; jest tylko sezon niskiego poziomu witaminy D”.

Dr Robert Malone , wynalazca technologii szczepionek mRNA, który powiedział Fox News, że CDC jeszcze nie przeprowadziło „analizy ryzyka i korzyści” szczepionek, ostrzegając, że u młodych ludzi „korzyści ze szczepionek, nie przeważają nad ryzykiem”. Jest w trakcie deplatformacji przez media społecznościowe za swoje komentarze.

Dr Martin Kulldorff, profesor medycyny, Harvard Medical School oraz biostatystyk i epidemiolog w Brigham and Women's Hospital. Został zablokowany na swoim koncie na Twitterze na miesiąc za wyrażanie sceptycyzmu co do skuteczności masek, taka cenzura jest niebezpieczna.

Dr Kulldorff powiedział: „Otwarta debata jest szczególnie ważna podczas sytuacji zagrożenia zdrowia publicznego, gdy wiele ważnych pytań dotyczących zdrowia publicznego nie ma jeszcze znanej odpowiedzi”. Powiedział, że platformy Big Tech powinny przywrócić wszystkie zawieszone konta, ponieważ „cenzurowanie i uciszanie naukowców w takich okolicznościach może prowadzić do wielu niepotrzebnych zgonów”.

Dr Byram Bridle, immunolog wirusowy i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie Guelph, Ontario: „Popełniliśmy wielki błąd. Myśleliśmy, że białko kolca (grafen dopow.) jest doskonałym antygenem docelowym, nigdy nie wiedzieliśmy, że samo białko kolca (grafen dopow) jest toksyną i jest białkiem patogennym Tak więc, szczepiąc ludzi, nieumyślnie zaszczepiamy im toksynę… Może to spowodować uszkodzenie naszego organizmu, jeśli dostanie się do krwi”.

Dr Chandrashekhar T., główny specjalista ds. intensywności w szpitalu Fortis Hiranandani w Vashi w Bombaju. „Badania opublikowane w "American Journal of Therapeutics" wyraźnie wspominają o dużej liczbie randomizowanych i obserwacyjnych i kontrolowanych badań Ivermectiny, po której wielokrotnie zgłaszano znaczną poprawę wyników klinicznych.

Dr Charles Hoffe – mówi, że szczepionki mRNA zatykają tysiące maleńkich naczyń włosowatych we krwi tych, którzy wzięli „szczepionkę”. Większość umrze w ciągu kilku krótkich lat z powodu niewydolności serca . henrymakow.com
Czas ucisku shares this
16
Uszkodzone naczynia nie regenerują się jak inne tkanki i narządy, ale pozostają trwale uszkodzone, a ponieważ skrzepy są tak drobne i rozproszone, wymykają się typowym medycznym metodom wykrywania.

Hoffe, na którego kanadyjski rząd nałożył nakaz "zakneblowania" po ostrzeżeniu o tym niepokojącym trendzie, mówi, że proces ten może być przyczyną , które doświadczają podobnych negatywnych skutków …
More
Uszkodzone naczynia nie regenerują się jak inne tkanki i narządy, ale pozostają trwale uszkodzone, a ponieważ skrzepy są tak drobne i rozproszone, wymykają się typowym medycznym metodom wykrywania.

Hoffe, na którego kanadyjski rząd nałożył nakaz "zakneblowania" po ostrzeżeniu o tym niepokojącym trendzie, mówi, że proces ten może być przyczyną , które doświadczają podobnych negatywnych skutków ubocznych, u prawie wszystkich zaszczepionych osób
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
TLENEK GRAFENU