Renda shares this
11.6K
.
ekans
Kallistratos
Václav Novák, 7 000 ks..... Bývalý student bohosloví....
Byl bych rád, aby se k tomu vyjádřil někdo, kdo dokáže tuto kausu posoudit nebo o ní dříve slyšel. Takže ekans toto vložil a bylo by vhodné připojit pár slov... Děkuji.
ekans
co by jsi chtěl slyšet,Míro?
ekans
zapomněl jsi napsat, nebohý Václav Novák
Kallistratos
Když někdo něco vloží, pak by bylo na místě připojit pár osobních slov... Považuji to za přirozené jednání. I když od někoho jako ekans či snake alias pár dalších nepřiznaných registrací je takový vklad vždy s velkým otazníkem co tímto sleduje.... V každém případě za pár průvodních slov bych byl vděčný od kohokoli. Děkuji.
ekans
věděl jsem že jsi magor, ale že až takový????
Kallistratos
Důvod k urážkám? Proč? Mám ale dojem, že roli zmiňovaného magora jsi už dávno obsadil snake žel svým jednáním, svým uštěpačným vyjadřováním, svými postoji... Pokud něco vkládáš, pak by bylo prostě fajn pár slov... A pokud to "modernistické" co jsi zmínil mělo mít nějakou výpověď, tak je to hodně liché a střelba do vlastních řad. Kdybys byl plnokrevně věřící člověk co praktikuje víru a má vztah …More
Důvod k urážkám? Proč? Mám ale dojem, že roli zmiňovaného magora jsi už dávno obsadil snake žel svým jednáním, svým uštěpačným vyjadřováním, svými postoji... Pokud něco vkládáš, pak by bylo prostě fajn pár slov... A pokud to "modernistické" co jsi zmínil mělo mít nějakou výpověď, tak je to hodně liché a střelba do vlastních řad. Kdybys byl plnokrevně věřící člověk co praktikuje víru a má vztah s Bohem, tak bys nestál v jedné řadě s Barbarinem, Joskem, Segalem, Burnsteinem a podobnými, ale mluvil bys hezky a ušlechtile a nebo se o to aspoň občas pokusil...

A jde-li o Petera níže, který dopsal svůj komentář... Inu, kdysi jeden farář co měl na faře svou maminku co by kuchařku :) se žel proslavil stejně tím, že dostal pravomocný trest za udržování poměru s chlapci.... Byli jsme tam se společenstvím kdysi na lyžích a za dva roky vidím fotku na pultu pošty v Blesku.... Nějaký soud atd. Samozřejmě media se živí tímto velmi ráda, ale asi vše nebylo skutečně košer... V jiných případech se ale zase ukázalo, že kněz byl falešně odsouzen a ministrant si vše vymyslel.... Mnohdy mohou být skutečně v pozadí hnusné pomluvy a nebo řevnivost lidí.... A nebo šplechty, kdy si každý vykládá co chce a líbil se mi k tomu jeden názor z tamní diskuze: www.nakluky.cz/…/7339-gay-jahen-… V každém případě je zde silná převaha dobrých a kvalitních kněží o kterých ale neslyšíme a nikde se nepíše.... Dělají co mají.... Slouží lidem a Bohu.
ekans
nelez tam kde tě nikdo nezve a nemusíš číst komentáře o své osobě
Kallistratos
Nemyslím, že bys byl distributor pozvánek Ekans. A jistými komentáři se koneckonců darebáci sami představují.😏