Edward7
182.3K

Dokumenty rządu niemieckiego pokazujących, że „pandemia” była oszustwem

Ściśle zaplanowana operacja psychologiczna na poziomie wojskowym, mająca na celu pranie mózgów masom, aby zaakceptowały śmiercionośną szczepionkę

VIDEO - bitchute.com/vWIqTOkHdfuQ/xUGPAqnQZNKG.mp4

Te tajne dokumenty zostały uzyskane przez magazyn Multipolar i @paul_schreyer na podstawie wniosku o informację publiczną i późniejszego pozwu.

Pobierz dokumenty tutaj: hidrive.com/share/2-hpbu3.3u

twitter.com/SHomburg/status/1770819987269181487

Baxtera Dmitrija
German Gov’t Admits There Was No Pandemic

Ogromne wieści z Niemiec, ponieważ rząd federalny został zmuszony przyznać, że tak zwani „teoretycy spiskowi” mieli rację we wszystkim podczas pandemii Covida.

W rzeczywistości, według danych niemieckiego rządu, w ogóle nie było pandemii, a jedynie ściśle zaplanowana operacja psychologiczna na poziomie wojskowym, mająca na celu pranie mózgu masom, aby zaakceptowały eksperymentalną szczepionkę z katastrofalnymi skutkami.


Te tajne dokumenty niemieckiego rządu uzyskane w wyniku wniosku o wolność informacji i późniejszego pozwu zdemaskowały kłamstwa światowej elity dotyczące Covid-19 i niezwykle ważne jest, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o prawdzie.

Coraz więcej ludzi na całym świecie budzi się i widzi, że globalna elita jest tym, czym zawsze była: obłąkanymi psychopatami, pragnącymi zniszczenia i dominacji.
Niemcy nie są inne. Ludność niemiecka doświadczyła jednych z najbardziej brutalnych blokad i nakazów szczepień w całej Europie, a teraz ludzie powstają i domagają się odpowiedzialności.

Wystąp do przodu Paul Schreyer i magazyn Multipolar , którzy wystąpili z wnioskiem o wolność dostępu do informacji, a następnie wszczęli pozew przeciwko niemieckiemu rządowi, gdy próbował wszelkich dostępnych sztuczek, aby utrzymać tajne dokumenty pod kluczem.

Jak wyjaśnia profesor Steven Homburg, wyniki są oszałamiające i stanowią całkowite potwierdzenie dla każdego, kto odważył się zakwestionować narrację o blokadach oraz nakazach noszenia maseczek i szczepionek.

Ten genialny profesor wie, co mówi. Każdy, kto wierzył, że doszło do pandemii, został poważnie oszukany. https://twitter.com/shomburg/status/1770819987269181487 — Jacqui Deevoy (@JacquiDeevoy1) 31 marca 2024 r.

Tajne dokumenty rządowe – całe 2000 stron – ujawniają, że mieliśmy rację prawie we wszystkim, a tak zwana „pandemia” była w całości oszustwem. Fakty te są potępiające i dowodzą, że oficjalna narracja na temat Covida, forsowana przez rządy światowe i media głównego nurtu, jest całkowicie fałszywa.

Co sprawia, że tyrania, której doświadczyliśmy podczas tzw. pandemii, jest jeszcze trudniejsza do przełknięcia – wyjaśnia profesor Homburg. Dane pokazują również, że Szwecja, która była jedynym krajem europejskim wolnym od masek i blokad, wypadła znacznie lepiej niż Niemcy. Nasuwa się pytanie, czego tak naprawdę dotyczyły te tyrańskie blokady i nakazy?

Profesor Homburg zna odpowiedź – i jak się okazuje, przez cały czas mieliśmy rację. Przełamanie uchylania się od szczepionek poprzez brutalne blokady było zawsze celem globalnej elity. Niestety dla tych, którzy nie przeszli wówczas operacji psychologicznej, konsekwencje zdrowotne są straszne. Należy zadać poważne pytania.

Na nieszczęście dla zaszczepionych, to nie koniec złych wiadomości. Japońscy badacze powiązali szczepionki Covid z setkami chorób.

Wygląda na to, że Japończycy są znacznie przed nami. https://twitter.com/JacquiDeevoy1/status/1748800907645456884/photo/1 — Jacqui Deevoy (@JacquiDeevoy1) 20 stycznia 2024 r.

Nowe badanie przeprowadzone w USA wykazało, że osoby zaszczepione i otrzymujące dawkę przypominającą mogą spodziewać się spotkania ze swoim twórcą znacznie wcześniej, niż się spodziewały. Nowe, niepokojące badanie wykazało, że osoby, które zostały „w pełni zaszczepione” zastrzykami mRNA na Covid, mogą spodziewać się utraty oszałamiającej długości życia o 25 lat.

Naukowcy przeanalizowali dane z CDC, Cleveland Clinic Data i dane dotyczące oceny ryzyka firmy ubezpieczeniowej i odkryli niepokojącą tendencję polegającą na gwałtownym pogarszaniu się możliwości życiowych wśród osób, które otrzymywały wielokrotne dawki mRNA. Na nieszczęście dla zaszczepionych, wieści są jeszcze gorsze. Jak wcześniej sądzono, przewlekłe szkody zdrowotne powodowane przez każdą dawkę mRNA nie zmniejszają się z biegiem czasu.

W rzeczywistości negatywne skutki zdrowotne wydają się utrzymywać w nieskończoność. Według naukowców dane CDC dotyczące śmiertelności ze wszystkich przyczyn pokazują, że każde szczepienie zwiększało śmiertelność o 7% w roku 2022 w porównaniu ze śmiertelnością w roku 2021.

Oznacza to, że w przypadku osób, które otrzymały 5 dawek – czyli dwie dawki i trzy dawki przypominające – ryzyko śmierci w 2022 r. było o 35% większe niż w 2021 r.
W korelacji z informacjami niemieckimi badanie potwierdziło również, że ryzyko śmierci wśród osób niezaszczepionych w 2022 r. nie jest większe niż w 2021 r.

Te liczby są przytłaczające. Ale każdy, kto zwraca uwagę, widzi, że z zaszczepionymi dzieje się coś bardzo złego. Na całym świecie padają jak muchy z problemami serca i rakiem turbo.

Zawodowi sportowcy powinni należeć do najzdrowszych ludzi na świecie, ale w ciągu ostatnich kilku lat tysiące osób zasłabło z powodu nagłych i niewytłumaczalnych chorób serca. W pełni zaszczepieni zawodowi sportowcy w dalszym ciągu padają jak muchy, a czterech zawodowych piłkarzy upadło nagle, trzymając się za serce, tylko w ciągu ostatniego tygodnia.

Egipski gwiazdor Ahmed Refeat stał się trzecim zawodowym zawodnikiem piłki nożnej, u którego doszło do zatrzymania akcji serca przed kamerami telewizji na żywo, a lekarze przyznali później, że „nie widzieli wcześniej czegoś takiego”. Pomocnik Orlando Pirates, Makhelene Makhaula, był drugą gwiazdą futbolu, która w tym tygodniu zasłabła na boisku, gdy widziano, jak personel medyczny desperacko próbował ożywić południowoafrykańską gwiazdę.

Posłuchaj, jak oszołomiony spiker przyznaje własnymi słowami, że od czasu wprowadzenia szczepionki piłkarze na całym świecie padają jak muchy.W niedzielę w najwyższej klasie rozgrywkowej Argentyny Javier Altamirano z Estudiantes doznał ataku padaczki i nagle zasłabł podczas ważnego meczu z Boca Juniors, jednym z największych klubów w Ameryce Południowej.

Nie tylko zawodowi sportowcy padają jak muchy. Ludzie z różnych środowisk, w tym popularni influencerzy mediów społecznościowych, zapadają na choroby serca i rzadkie formy raka w niespotykanym dotąd tempie.Etycznie działające media podkreślałyby te incydenty na pierwszych stronach, przeznaczając swoje zasoby na zbadanie, dlaczego tak wielu młodych i zdrowych ludzi cierpi na zatrzymanie akcji serca, udary i rzadkie formy raka.

Zamiast tego media próbują normalizować to zjawisko i przekonać, że zawodowi sportowcy i młodzi ludzie z atakami serca są na porządku dziennym. Jednak każdy, kto jest zdolny do samodzielnego myślenia, rozumie, że ta sytuacja jest daleka od normalności. German Government Admits There Was No Pandemic - Global Research
JOKAMA shares this
1404
Anieobecny
Indiid, der łos noł eny...
fartuszniak leszek
Z perspektywy czasu widać że żadnej "pandemii" nie było, do tego celu, by wywołać panikę wykorzystano normalne typowe zjawiska, bo ludzie tu na ziemi chorują i umierają z powodu grzechu pierworodnego człowieka. Zdecydowana większość mediów jest w rękach struktur co służą diabłu.
To była dobrze przygotowana nachalna kampania medialna w której skierowano uwagę ludzi na typowe zjawiska przez ciągłe …More
Z perspektywy czasu widać że żadnej "pandemii" nie było, do tego celu, by wywołać panikę wykorzystano normalne typowe zjawiska, bo ludzie tu na ziemi chorują i umierają z powodu grzechu pierworodnego człowieka. Zdecydowana większość mediów jest w rękach struktur co służą diabłu.
To była dobrze przygotowana nachalna kampania medialna w której skierowano uwagę ludzi na typowe zjawiska przez ciągłe powtarzanie, że ludzie chorują i umierają i to jest spowodowane jakimś wirusem, większość uwierzyła tej propagandzie i zaczaili się bać tak, że dali się namówi na jakiś szpryce niewiadomego pochodzenia naiwnie wierząc że ta szpryca ich uratuje, te szprycy brali też tacy, którzy nie mieli żadnych dolegliwości. Niektórzy tak się bali, że nigdzie nie wychodzili i nikogo nie wpuszczali do mieszkania. Osobiście zostałem zwyzywany przez sąsiada jak mu powiedziałam że nie zaszczepiłem się i nie zaszczepię.
Współczesne "pandemie" powstają nie w wyniku naturalnych czynników ale w wyniku działania służb, które teoretycznie mają dbać dla dobra ludzi ale faktycznie szkodzą ludziom, bo uznali w swej opętanej ideologii, że człowiek jest największym zagrożeniem dla ziemi. Na ma żadnej zarazy która by się mogła naturalnie rozprzestrzenić w krótkim czasie na cały świat, organizm człowieka ma naturalne systemy obronne, dlatego posłużono się podstępem by namówić do przyjęcia szpryc wstrzykiwanych w krwioobieg, bo szpryce to jest faktyczna pandemia, którą naszpikowano wiele milionów ludzi. Już szpryce zbierają swoje żniwo w niewyjaśnionych zgonach i to młodych ludzi. Tych morderców to co zaplanowali spodka surowa kara Boża, ta kara jeszcze może ich dotknąć tu na ziemi.
Julia Pole
Wszystko prawda, ale prawdą jest także, że objawy nie były do końca typowe. Utrata węchu na kilka tygodni czy miesięcy, abo ta "mgła mózgowa", na którą ludzie się skarżyli. Mojej mamie zaczęły się robić dziwne ropnie po covidzie i skoki ciśnienia. Siostra na wiele tygodni straciła węch. Normalne grypy sezonowe tak nie przebiegały. Coś było na rzeczy. Oczywiście nie było to jakoś zagrażające …More
Wszystko prawda, ale prawdą jest także, że objawy nie były do końca typowe. Utrata węchu na kilka tygodni czy miesięcy, abo ta "mgła mózgowa", na którą ludzie się skarżyli. Mojej mamie zaczęły się robić dziwne ropnie po covidzie i skoki ciśnienia. Siostra na wiele tygodni straciła węch. Normalne grypy sezonowe tak nie przebiegały. Coś było na rzeczy. Oczywiście nie było to jakoś zagrażające życiu bardziej niż zwykle, ale ewidentnie namieszali z jakimś wirusem, bakterią czy innym syfem.
fartuszniak leszek
Część tych na szczytach władzy są tak opętani tą ideologią depopulacji że zdolni by byli dodawać do żywności trutki na szczury by wykończyć jak najwięcej ludzi, jak narzazie tego nie robią, bo boją się otwartego zdemaskowania. Robią to w pełzający sposób, przykładowo modyfikując genetycznie żywność, dodając różne składniki chemiczne do żywności i wmawiają nam, że to jest nieszkodliwe, też dla …More
Część tych na szczytach władzy są tak opętani tą ideologią depopulacji że zdolni by byli dodawać do żywności trutki na szczury by wykończyć jak najwięcej ludzi, jak narzazie tego nie robią, bo boją się otwartego zdemaskowania. Robią to w pełzający sposób, przykładowo modyfikując genetycznie żywność, dodając różne składniki chemiczne do żywności i wmawiają nam, że to jest nieszkodliwe, też dla zdrowia jest szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne z nadajników telefonii komórkowej, tym bardziej to jest szkodliwe gdy się mieszka w pobliżu tego nadajnika.
Lokalnie mogły być próby rozsiewania w powietrzu czy w wodzie jakieś substancje by pogorszyć samopoczucie ludzi, ale ci opętańcy nie mają mocy Bożej by jakąś plagę wywołać globalnie, a w globalnej skali mają media i to tą drogą skazili ludzkie umysły i wprowadzili taką autosugestię że wielu sami zaczęli szukać przykładów w swym otoczeniu że jest jakaś globalna zaraza i trzeba się bać o swoje zdrowie i życie.
---
Apokalipsa św. Jana 13:14
"I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.
I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.
---

Większość ludzi uwierzyła w telewizor a to jest obraz Bestii.
Tego co wówczas mówili i pokazywali to nie dało się oglądać, coś złego zaczynało się dziać w głowie, przestałem oglądać jakiekolwiek tak nazywane programy "informacyjne" w TV.
W ogóle unikam oglądania w TV czegokolwiek bo to jest bardzo podobne do tego jakby słuchało się szatana, który straszy i kusi do złego.
Na globalną skalę to tylko Bóg może zesłać plagę która przywoła ludzi do liczenia się z Bogiem, a ci opętańcy głównie mogą nam namieszać w głowach, jeżeli będziemy ich słuchać to sami między sobą zaczniemy się wyniszczać. Teraz mają plan, by wciągnąć nas do wojny, a niektórzy kapłani mówią: "nie bierzcie do ręki karabinów ale różańce, bo kto bronią wojuje ten od broni ginie".
agnieszka123
Nie istnieją wirusy! zapamiętać to sobie. Istnieją bakterie chorobotwórcze.
Julia Pole
wszystko jedno, ale coś wypuścili. Objawy były dziwaczne.
Julia Pole
no pandemii nie było, ale jakiś g...ny wirus był. Nigdy wcześniej ludzie nie tracili węchu na tygodnie czy nawet miesiące przy zwykłych sezonówkach. Negować tego się nie da.
Stanisław Waldemar Bąk
Mafia covidowa do pierdla !