Dokumenty rządu niemieckiego pokazujących, że „pandemia” była oszustwem

Ściśle zaplanowana operacja psychologiczna na poziomie wojskowym, mająca na celu pranie mózgów masom, aby zaakceptowały śmiercionośną szczepionkę VIDEO - bitchute.com/vWIqTOkHdfuQ/xUGPAqnQZNKG.mp4More
Ściśle zaplanowana operacja psychologiczna na poziomie wojskowym, mająca na celu pranie mózgów masom, aby zaakceptowały śmiercionośną szczepionkę
VIDEO - bitchute.com/vWIqTOkHdfuQ/xUGPAqnQZNKG.mp4
Te tajne dokumenty zostały uzyskane przez magazyn Multipolar i @paul_schreyer na podstawie wniosku o informację publiczną i późniejszego pozwu.
Pobierz dokumenty tutaj: hidrive.com/share/2-hpbu3.3u
twitter.com/SHomburg/status/1770819987269181487
Baxtera Dmitrija
German Gov’t Admits There Was No Pandemic
Ogromne wieści z Niemiec, ponieważ rząd federalny został zmuszony przyznać, że tak zwani „teoretycy spiskowi” mieli rację we wszystkim podczas pandemii Covida. W rzeczywistości, według danych niemieckiego rządu, w ogóle nie było pandemii, a jedynie ściśle zaplanowana operacja psychologiczna na poziomie wojskowym, mająca na celu pranie mózgu masom, aby zaakceptowały eksperymentalną szczepionkę z katastrofalnymi skutkami. Te tajne dokumenty niemieckiego rządu uzyskane w wyniku wniosku o wolność …More
JOKAMA shares this
1404
Anieobecny
Indiid, der łos noł eny...
fartuszniak leszek
Z perspektywy czasu widać że żadnej "pandemii" nie było, do tego celu, by wywołać panikę wykorzystano normalne typowe zjawiska, bo ludzie tu na ziemi chorują i umierają z powodu grzechu pierworodnego człowieka. Zdecydowana większość mediów jest w rękach struktur co służą diabłu.
To była dobrze przygotowana nachalna kampania medialna w której skierowano uwagę ludzi na typowe zjawiska przez ciągłe …More
Z perspektywy czasu widać że żadnej "pandemii" nie było, do tego celu, by wywołać panikę wykorzystano normalne typowe zjawiska, bo ludzie tu na ziemi chorują i umierają z powodu grzechu pierworodnego człowieka. Zdecydowana większość mediów jest w rękach struktur co służą diabłu.
To była dobrze przygotowana nachalna kampania medialna w której skierowano uwagę ludzi na typowe zjawiska przez ciągłe powtarzanie, że ludzie chorują i umierają i to jest spowodowane jakimś wirusem, większość uwierzyła tej propagandzie i zaczaili się bać tak, że dali się namówi na jakiś szpryce niewiadomego pochodzenia naiwnie wierząc że ta szpryca ich uratuje, te szprycy brali też tacy, którzy nie mieli żadnych dolegliwości. Niektórzy tak się bali, że nigdzie nie wychodzili i nikogo nie wpuszczali do mieszkania. Osobiście zostałem zwyzywany przez sąsiada jak mu powiedziałam że nie zaszczepiłem się i nie zaszczepię.
Współczesne "pandemie" powstają nie w wyniku naturalnych czynników ale w wyniku działania służb, które teoretycznie mają dbać dla dobra ludzi ale faktycznie szkodzą ludziom, bo uznali w swej opętanej ideologii, że człowiek jest największym zagrożeniem dla ziemi. Na ma żadnej zarazy która by się mogła naturalnie rozprzestrzenić w krótkim czasie na cały świat, organizm człowieka ma naturalne systemy obronne, dlatego posłużono się podstępem by namówić do przyjęcia szpryc wstrzykiwanych w krwioobieg, bo szpryce to jest faktyczna pandemia, którą naszpikowano wiele milionów ludzi. Już szpryce zbierają swoje żniwo w niewyjaśnionych zgonach i to młodych ludzi. Tych morderców to co zaplanowali spodka surowa kara Boża, ta kara jeszcze może ich dotknąć tu na ziemi.
Julia Pole
Wszystko prawda, ale prawdą jest także, że objawy nie były do końca typowe. Utrata węchu na kilka tygodni czy miesięcy, abo ta "mgła mózgowa", na którą ludzie się skarżyli. Mojej mamie zaczęły się robić dziwne ropnie po covidzie i skoki ciśnienia. Siostra na wiele tygodni straciła węch. Normalne grypy sezonowe tak nie przebiegały. Coś było na rzeczy. Oczywiście nie było to jakoś zagrażające …More
Wszystko prawda, ale prawdą jest także, że objawy nie były do końca typowe. Utrata węchu na kilka tygodni czy miesięcy, abo ta "mgła mózgowa", na którą ludzie się skarżyli. Mojej mamie zaczęły się robić dziwne ropnie po covidzie i skoki ciśnienia. Siostra na wiele tygodni straciła węch. Normalne grypy sezonowe tak nie przebiegały. Coś było na rzeczy. Oczywiście nie było to jakoś zagrażające życiu bardziej niż zwykle, ale ewidentnie namieszali z jakimś wirusem, bakterią czy innym syfem.
fartuszniak leszek
Część tych na szczytach władzy są tak opętani tą ideologią depopulacji że zdolni by byli dodawać do żywności trutki na szczury by wykończyć jak najwięcej ludzi, jak narzazie tego nie robią, bo boją się otwartego zdemaskowania. Robią to w pełzający sposób, przykładowo modyfikując genetycznie żywność, dodając różne składniki chemiczne do żywności i wmawiają nam, że to jest nieszkodliwe, też dla …More
Część tych na szczytach władzy są tak opętani tą ideologią depopulacji że zdolni by byli dodawać do żywności trutki na szczury by wykończyć jak najwięcej ludzi, jak narzazie tego nie robią, bo boją się otwartego zdemaskowania. Robią to w pełzający sposób, przykładowo modyfikując genetycznie żywność, dodając różne składniki chemiczne do żywności i wmawiają nam, że to jest nieszkodliwe, też dla zdrowia jest szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne z nadajników telefonii komórkowej, tym bardziej to jest szkodliwe gdy się mieszka w pobliżu tego nadajnika.
Lokalnie mogły być próby rozsiewania w powietrzu czy w wodzie jakieś substancje by pogorszyć samopoczucie ludzi, ale ci opętańcy nie mają mocy Bożej by jakąś plagę wywołać globalnie, a w globalnej skali mają media i to tą drogą skazili ludzkie umysły i wprowadzili taką autosugestię że wielu sami zaczęli szukać przykładów w swym otoczeniu że jest jakaś globalna zaraza i trzeba się bać o swoje zdrowie i życie.
---
Apokalipsa św. Jana 13:14
"I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła.
I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii.
---

Większość ludzi uwierzyła w telewizor a to jest obraz Bestii.
Tego co wówczas mówili i pokazywali to nie dało się oglądać, coś złego zaczynało się dziać w głowie, przestałem oglądać jakiekolwiek tak nazywane programy "informacyjne" w TV.
W ogóle unikam oglądania w TV czegokolwiek bo to jest bardzo podobne do tego jakby słuchało się szatana, który straszy i kusi do złego.
Na globalną skalę to tylko Bóg może zesłać plagę która przywoła ludzi do liczenia się z Bogiem, a ci opętańcy głównie mogą nam namieszać w głowach, jeżeli będziemy ich słuchać to sami między sobą zaczniemy się wyniszczać. Teraz mają plan, by wciągnąć nas do wojny, a niektórzy kapłani mówią: "nie bierzcie do ręki karabinów ale różańce, bo kto bronią wojuje ten od broni ginie".
agnieszka123
Nie istnieją wirusy! zapamiętać to sobie. Istnieją bakterie chorobotwórcze.
Julia Pole
wszystko jedno, ale coś wypuścili. Objawy były dziwaczne.
Julia Pole
no pandemii nie było, ale jakiś g...ny wirus był. Nigdy wcześniej ludzie nie tracili węchu na tygodnie czy nawet miesiące przy zwykłych sezonówkach. Negować tego się nie da.
Stanisław Waldemar Bąk
Mafia covidowa do pierdla !