Clicks1.2K

Keď skončí očkovaný v nemocnici, lekárska správa neobsahuje informáciu o očkovaní.

Keď skončí očkovaný v nemocnici, lekárska správa neobsahuje informáciu o očkovaní.

PS : Takto klamú a klamať budú,že ty čo majú vakcíny nikde nebudú zaregistrovaný,že aké silné poškodenie a umrtie dostali ani v ŠUKLu,ani v médiách už vôbec nie a ani nikde,ale dajú však zomrel alebo dostal chorobu z neznámych príčin alebo dajú na virus "covid 19" ! Nižšie je zdroj čiže odkazy na FB kde chodia ľudia a hovoria čo sa deje po vakcinach aké veľké poškodenia a úmrtia sa dejú.

Článok:

Lekár na facebooku upozornil na zaujímavé prípady, kedy pacienti po očkovani v ťažko stave skončili v nemocnici na kyslíku, so silne poškodenými pľúcami. Príjmová ani prepušťacia správa neobsahovala informáciu o očkovaní, pacient pravdepodobne ani nebol hlásený ŠUKLu.

Očkovaní pacienti aktuálne končia v nemocniciach s COVIDom a súčasne inými bakteriálnymi a hubovitými infekciami, niektorí majú pľúca zničené až na 90%, hospitalizácia trvá aj 2 mesiace. V príjmovej ani prepúšťacej správe ani zmienka o tom, že pacient bol očkovaný vakcínou Pfizer.

K takýmto správam som sa dostal k viacerým, informácie o očkovaní nám lekárom prezradili pacienti počas konziliárneho vyšetrenia. Pacient sa očkoval Pfizer mRNA vakcínou, prvou dávkou. Po 2 dňoch dostal COVID-19, aj jeho žena. Žena nebola očkovaná, tá nemala skoro žiadne príznaky. Očkovaný manžel skončil v nemocnici na kyslíku, 4 týždne trvalo, kým sa mu zlepšil stav. Kedže bol na kyslíku, tak ešte cca 4 týždne potrebuje byť pod lekárskym dohľadom hospitalizovaný, lebo sa nedá okamžite odpojiť od kyslíka. Takýto kyslík pri dlhšej hospitalizácii poškodzuje orgány. Pacient predtým nikdy v živote nebol hospitalizovaný.

V prepúšťacej správe ani zmienka o očkovaní. Uzavreté ako infekcia COVID-19. Už chápem prečo tieto podvodné vakcíny sú tak „účinné“. Samozrejme pacient nebude v štatistikách ŠUKLu.

Sám chudák bol sklamaný, myslel si, že vakcína ho ochráni pred COVIDom. Podľahol strachu a klamstvám šírenými médiami, teraz by sa už očkovať nedal.

A prečo to nepíšu v lekárskych správach? Za hospitalizáciu COVID pozitívneho pacienta sú obrovské peniaze, ktoré idú nemocnici. A diagnózy sa často píšu tak, aby poisťovňa, čo najviac zaplatila…a možno farma lobby v nemocniciach pôsobí tak, že sa zabezpečilo, aby lekári očkovanie nespomínali v lekárskych správach…

Kladiem si otázku, prečo je toľko prípadov, že pacient sa nakazí COVIDom krátko po očkovaní. Poškodí vakcína imunitu krátko po podaní tak, že očkovaný veľmi ľahko ochorie na hocijaké respiračné ochorenie? Prečo sa neskúmajú tieto prípady nákazy skoro po očkovaní a neskúma sa vakcína ako príčina oslabenia imunity? Ak vakcína naruší imunitu, bude to zaujimavé na jeseň tohto roku. Ďalšou zaujimavosťou je, že prvé fázy klinického testovania vakcín sa robili počas leta a v obdobiach, keď je najmenej respiračných infekcií a tým mohli výjsť dáta o účinnosti vakcín skreslene lepšie.

Lekári a zdravotné sestry, prestaňte páchať tieto zločiny na pacientoch, prestaňte mlčať a prestaňte robiť tieto manipulácie s COVIDom a očkovaním…Nikomu tým nepomáhate.

Držiteľ Nobelovej ceny a prominentný virológ o očkovaných.

Lekári žiadajú okamžité zastavenie očkovania experimentálnymi vakcínami !

PRIPRAVUJE SA TO NA CELOM SVETE ... Evakuácia je príprava na likvidáciu obyvateľstva

Proč je tento vysoce účinný lék tajen lidstvu?

zdroj: facebook.com/…roups/2977194032501841/permalink/3146828965538346/

zdroj: facebook.com/…roups/2977194032501841/permalink/3110309885856921/

zdroj: facebook.com/…roups/2977194032501841/permalink/3151651561722753/
Libor Halik shares this
1.2K
Očkovaný manžel skončil v nemocnici na kyslíku, 4 týždne trvalo, kým sa mu zlepšil stav. Žena nebola očkovaná, tá nemala skoro žiadne príznaky.
Bratia a sestry
akurát som to chcel zdieľať, HOAX to asi nebude keďže je aj tu je o tomto písané:
inenoviny.sk/…-lekarska-sprava-neobsahuje-informaciu-o-ockovani/