Edward7
12785

Od wprowadzenia szczepionki C-19 w Ameryce odnotowano ponad 1 milion dodatkowych zgonów wśród osób powyżej 65 roku życia

Kevin Hughes
W Stanach Zjednoczonych zarejestrowano ponad milion dodatkowych zgonów wśród osób w wieku powyżej 65 lat, odkąd ponad trzy lata temu Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła pierwszą szczepionkę przeciwko C-19.W dniu 11 grudnia 2020 r. FDA wydała zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) szczepionki Pfizer-BioNTech przeciwko Covid-19, co czyni ją pierwszą szczepionką na C-19, która uzyskała zezwolenie w Stanach Zjednoczonych. Następnie szczepionka Moderna C-19 uzyskała EUA 18 grudnia 2020 r, a szczepionka Janssen (Johnson & Johnson) Covid-19 otrzymała EUA 27 lutego 2021 r. Osoby starsze otrzymały szczepionkę na Covid-19 w pierwszej kolejności, a liczba dodatkowych zgonów zarejestrowanych później była zdumiewająca. (Powiązane: Nadmierna liczba zgonów wśród pacjentów w domach opieki dla osób starszych gwałtownie wzrosła po wprowadzeniu szczepionki na Covid-19 .)

W ciągu pierwszych 20 tygodni 2021 r. zgłoszono o 150 085 dodatkowych zgonów wśród osób w wieku powyżej 65 lat w porównaniu ze średnią pięcioletnią z lat 2015–2019. Następnie od 21. do 40. tygodnia 2021 r. zarejestrowano oszałamiającą liczbę 165 387 dodatkowych zgonów wśród osób w wieku 65 lat i starszych. Spowodowało to, że łączna nadmierna liczba zgonów od 1. do 40. tygodnia 2021 r. wyniosła 315 472 wśród osób, które z największym prawdopodobieństwem otrzymają szczepionkę przeciwko Covid-19. Przez pozostałą część 2021 r. odnotowano 133 268 nadmiernych zgonów, co oznacza, że łączna liczba dodatkowych zgonów w ciągu roku wśród osób w wieku powyżej 65 lat wyniosła 448 740.

„Oznacza to, że w okresie, w którym spodziewano się radykalnego zmniejszenia liczby zgonów, w związku z podaniem pozornie "bezpiecznej i skutecznej" szczepionki w celu powstrzymania fali zgonów rzekomo spowodowanych przez nowy wirus - zmarło prawie pół miliona więcej osób w wieku 65 lat i więcej, niż oczekiwano, "śmiertelna pandemia szczepień” – napisał The Expose w raporcie na temat nadmiernej liczby zgonów spowodowanych szczepionką na Covid-19.

Rok 2022 nieco się poprawił, ale nadal odnotowano zaskakującą liczbę nadmiernych zgonów – 371 466 zgłoszono wśród osób w wieku powyżej 65 lat. W zeszłym roku zarejestrowano 257 415 nadmiernych zgonów wśród osób w wieku 65 lat i więcej, a najnowsze dane wydane przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom potwierdzające, że w pierwszym tygodniu 2024 r. zgłoszono 5482 nadmierne zgonów. „Oznacza to, że w sumie odnotowano 1 069 943 dodatkowych zgonów wśród osób w wieku powyżej 65 lat od chwili, gdy po raz pierwszy zaproponowano im szczepionkę przeciwko Covid-19 do 1 tygodnia 2024 r.” – podaje The Expose .

„To szokująca liczba nadmiernych zgonów w porównaniu ze średnią pięcioletnią w latach 2015–2019. Szczepionki przeciwko Covid-19 miały zmniejszyć liczbę zgonów, a nie ją zwiększyć”.Przytłaczająca liczba dodatkowych zgonów, sięgająca ponad miliona w ciągu trzech lat, jest wystarczającym dowodem na to, że szczepionki przeciwko Covid-19 są dalekie od bezpieczeństwa i skuteczności. Po cichu wydawane numery udowadniają, że są niezwykle niebezpieczni.

Amerykanie w wieku powyżej 65 lat „traktowali priorytetowo” otrzymanie szczepionek przeciwko Covid-19
W Ameryce osobom w wieku powyżej 65 lat podano wiele szczepionek przeciwko Covid-19 w ramach zezwolenia na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA). To oni otrzymali pierwszeństwo szczepień ze względu na rzekome wyższe ryzyko poważnej choroby wywołanej przez C-19. Sugerowano także dawki przypominające, ponieważ szczepionki wyraźnie nie działały - jak miały. Gdyby tak było, liczba zgonów wśród osób, które otrzymały więcej zastrzyków niż w jakiejkolwiek innej grupie wiekowej, nigdy nie byłaby większa niż milion zgonów. Dane te pojawiają się nie tylko w Ameryce, ponieważ większość świata zachodniego wykazała znaczny wzrost liczby nadmiernych zgonów.


Więcej powiązanych historii:
Nadmierna liczba zgonów w Wielkiej Brytanii jest spowodowana problemami z krążeniem wywołanymi szczepionką przeciw COVID, a nie wirusem Covid-19 .
Badania wykazały, że nadmierna liczba zgonów w Niemczech zaczęła pojawiać się dopiero po wypuszczeniu „szczepionek” na Covid .
Badanie: szczepienie przeciwko Covid-19 powiązane z rzadką chorobą neurologiczną powodującą ból, zanik mięśni i paraliż .
PRAWDA BOLI: Urzędnicy CDC martwili się, że upublicznienie badań nad szczepionkami na Covid-19 podważy zaufanie opinii publicznej do szczepionek .
Nadmierna liczba zgonów wśród dzieci w Europie w dalszym ciągu gwałtownie rośnie w następstwie podawania dzieciom szczepionek przeciwko Covid-19 .
Źródła : SHTFPlan.com Expose-News.com Brighteon.com America records over 1 million excess deaths among the over 65 years old since beginning of COVID-19 vaccine rollout

Kardiolodzy i onkolodzy prywatnie przyznają, że od czasu „szczepionek” jest masakra. W Stanach Zjednoczonych dane są publiczne: 66% więcej zgonów sercowych

Patrice Gibertie
Nagła śmierć sercowa u młodszych osób wzrosła o 66% (21 sigma), przy czym z danych usunięto śmiertelność spowodowaną nadużywaniem leków. To surowe, moi przyjaciele. Anegdoty nie są błędne. Dla tych, którzy nie potrafią czytać wykresów, tworzenie tych danych rozpoczyna się 26 grudnia 2020 r., 12 dni po wprowadzeniu szczepionki wśród pracowników służby zdrowia i osób zagrożonych. Nie były to tylko osoby starsze. Od 39 tygodnia 2023 r. liczba nagłych zgonów sercowych wśród młodych ludzi wynosiła 930 zgonów tygodniowo.


Wyrazy uznania dla Chrisa Cuomo @ChrisCuomo za pokazanie w dyskusji naszej analizy trendów w USA dotyczących zgonów z powodu nowotworów według kodów ICD: C00-D48, wiek 15-44 lata.

Doktor JF Lesgards Marsylia @marseille_jeff

Kardiolodzy i onkolodzy prywatnie przyznają, że od czasu „szczepionek” jest masakra. Ale wiedzą, że jeśli przemówią, będą skończeni. Nawet jeśli ta tyrania jest zorganizowana na bardzo wysokich stanowiskach, brak alarmu oznacza, że przestaliśmy być społeczeństwem. Nouveau Monde — Cardiologues et cancérologues reconnaissent en privé que depuis les « vaccins », c’est une hécatombe

Wielokierunkowy satanistyczny program zabijania niewinnych ... "Zmiana klimatu - według globalistów; uzasadniają zabicie 2 miliardów ludzi w celu ratowania planety przed 2027 rokiem"

Martin Armstrong
W ciągu ostatnich kilku tygodni pisałem, że wszystkie moje źródła są GŁĘBOKO zaniepokojone faktem, że ruch na rzecz zmian klimatycznych przekształca się w wykorzystywanie wojny do redukcji populacji. Ostrzegłem, że fanatycy zmian klimatycznych, którzy uzurpowali sobie Biały Dom wraz z "NEOCONAMI" (neokonserwatyści liberalni) , leżą razem w łóżku. Naciskają na III wojnę światową i próbują nakłonić Rosję do ataku na cokolwiek w NATO, w ten sam sposób, w jaki Roosevelt nakłonił Japończyków do ataku na Pearl Harbor, ponieważ Kongres nie przyjął uchwały o przystąpieniu do II wojny światowej.

ŻADNE z mediów głównego nurtu nie odważy się zgłosić, że ci ludzie chcą jak najszybciej zabić 2 miliardy ludzi, aby "uratować" świat, ponieważ ich zegar tyka.


Ci ludzie chcą zabić 2 miliardy ludzi, by "ocalić planetę". Myślę, że to sprawia, że Hiter, Mao i Stalin są tak naprawdę tylko biednymi, źle zrozumianymi zwolennikami zmian klimatu. "Nie byli źli; po prostu próbowali ocalić planetę". Po prostu nie udało im się zabić wystarczająco dużo, a zegar tyka, a świat dobiegnie końca w 2027 roku. Więc chcą cię zabić, ale to dla planety - i naturalnie muszą przetrwać, aby upewnić się, że zabiją nas wystarczająco dużo.


„The New York Times” napisał, że jeden z nich chciałby zabić wszystkich ludzi, aby ocalić planetę. Myślę, że to sprowadza na powierzchnię stare pytanie: Jeśli drzewo upada w lesie, ale nikogo tam nie ma, czy nadal słychać dźwięk? Climate Change Justifies Killing 2 billion People to Save the Planet Before 2027
JOKAMA shares this
157
😱 😭
Adam Walter
Co z tego ? 7,5,3 miliardy ? Co to za problem że będzie nas mniej ?
Edward7
...Ta grupa, która zamierza zagłodzić i zatruć wielu niewinnych ludzi starając się zmniejszyć światową populację... Będą zażarcie walczyć, by do tego doprowadzić...
Módlcie się, aby można było uniknąć globalnego okrucieństwa wojny atomowej, która mogłaby zgładzić jedną trzecią Ludzkości. Dzieci, potrzebuję więcej modlitwy. Zdaję sobie sprawę, jak usilnie się modlicie, ale proszę, błagam was, …More
...Ta grupa, która zamierza zagłodzić i zatruć wielu niewinnych ludzi starając się zmniejszyć światową populację... Będą zażarcie walczyć, by do tego doprowadzić...

Módlcie się, aby można było uniknąć globalnego okrucieństwa wojny atomowej, która mogłaby zgładzić jedną trzecią Ludzkości. Dzieci, potrzebuję więcej modlitwy. Zdaję sobie sprawę, jak usilnie się modlicie, ale proszę, błagam was, zachęcajcie wielu do grup modlitewnych, przyjaciół i rodziny, aby modlić się o pokój.

Daję wam teraz nową Modlitwę Krucjaty (27) Modlitwa o pokój na świecie
O mój Jezu, błagam o Miłosierdzie
dla dotkniętych strasznymi wojnami.
Błagam o wprowadzenie pokoju w tych umęczonych narodach,
które są ślepe na prawdę Twojego Istnienia.
Proszę, udziel tym narodom mocy Ducha Świętego,
aby powstrzymali się od pogoni za władzą nad niewinnymi duszami.
Zmiłuj się nad wszystkimi Twoimi krajami, które są bezsilne wobec okropnych zbrodni, które ogarniają cały świat.
Amen.


Globalny plan zmniejszenia populacji świata i obalenia przywódców na świecie
Ich nikczemne plany obejmują również nowe światowe szczepienia, które na całym świecie spowodują chorobę

Księga Prawdy