Edward7
7104.5K

CIA kieruje wojną z Rosją na Ukrainie - kongresmenka z USA

CIA i Chabad - cześć wspólna niekończących się wojen ...

twitter.com/TuckerCarlson/status/1775621292479463900

Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) kieruje konfliktem przeciwko Rosji na Ukrainie na miejscu, oświadczyła kongresmenka USA Marjorie Taylor Greene w wywiadzie dla dziennikarza Tuckera Carlsona. „Finansowanie wojny, płacenie za nią, kontynuowanie jej, doradzanie, obecność naszej CIA na miejscu i kierowanie tą wojną na Ukrainie przeciwko Rosji, Rosji uzbrojonej w broń nuklearną… to całkowite odejście od wszystkiego, co chrześcijańskie – Greene powiedział w czwartek kwietnia.

Zdaniem ustawodawcy postawa administracji Bidena wobec sytuacji na Ukrainie jest sprzeczna z zasadami chrześcijańskimi, które w żadnym wypadku nie zalecają finansowania konfliktów. Co więcej, powiedział, prowadzenie „wojny zastępczej” na Ukrainie przeciwko Rosji nie chroni Stanów Zjednoczonych ani nie służy ich interesom bezpieczeństwa narodowego.

Według kongresmenki obywatele Stanów Zjednoczonych chcą porozumienia pokojowego między Rosją a Ukrainą, a nie przedłużającego się konfliktu. Urzędnicy i media codziennie kłamią, że Rosja zamierza przejąć Europę, powiedział Greene. W lutym amerykańskie media podały, że w ciągu ostatnich ośmiu lat CIA utworzyła na Ukrainie sieć baz szpiegowskich , w tym kilkanaście wysuniętych baz operacyjnych wzdłuż granicy rosyjskiej, które były zaangażowane w działania przeciwko Rosji. Dyrektor CIA William Burns osobiście odwiedził Ukrainę co najmniej 10 razy od lutego 2022 r. La CIA dirige una guerra contra Rusia en Ucrania, acusa legisladora de EEUU

Wojna ukraińska – strategia Chabadu wobec ludobójstwa Słowian

14 lutego 2023 r
"Słowian, Rosjan, można zniszczyć, ale nigdy podbić. Dlatego to nasienie podlega likwidacji, a na początku gwałtownemu zmniejszeniu ich liczby".

"Ukraińcy będą myśleć, że walczą z ekspansjonistyczną Rosją i walczą o swoją niepodległość. Będą myśleć, że w końcu uzyskali wolność, podczas gdy zostaną przez nas całkowicie podporządkowani. To samo będą myśleć Rosjanie, jak gdyby bronili swoich interesów narodowych, aby zwrócić swoje ziemie, "nielegalnie" im odebrane, i tak dalej."

Wydaje się, że zmierzamy ku trzeciej masońskiej wojnie światowej.


Przemówienie przywódcy Chabadu Mendla Schneersona z 1994 r. sugeruje, że wojna na Ukrainie może być częścią większego planu ludobójstwa Słowian. Jednakże chociaż wielu ukraińskich żołnierzy zginęło, niechęć Rosji do ataków na ludność cywilną zaprzecza tej analizie. Z drugiej strony, wsparciem byłoby to, że Rosja nie powiązała problemu ze zorganizowanym żydo-(masonerią) i Chabadem, nazywając NATO „Anglosasami”.

NATO to Chazaria w opresji (henrymakow.com)

Czy obecny konflikt rosyjsko-ukraiński był zaplanowany przez Chabad?
Eduard Hodos urodził się w Charkowie na Ukrainie w 1945 roku w ortodoksyjnej rodzinie żydowskiej. W 1990 roku został zwerbowany przez rabina Chabada Lubavitchera Schneersona, ale zrezygnował, gdy zdał sobie sprawę, że celem Chabadu jest zniszczenie Ukrainy. Od tego czasu Hodos jest zdeklarowanym krytykiem Chabadu, ostrzegając opinię publiczną przed jego programem oraz politykami i oligarchami, którzy wykonują ich rozkazy. Od tego czasu Hodos przeszedł na ukraińską cerkiew prawosławną

W swojej trylogii zatytułowanej „Syndrom żydowski” Eduard Hodos wyjaśnia, że jesteśmy w środku „Trzeciej Chazarii”.
Pierwsza Chazaria: Wielkie Imperium Chazarów (VII-X wiek);
Druga Chazaria: rządy bolszewickie (1917–koniec lat dwudziestych);
Trzecia Chazaria: WNP (1991-?)

W Pierwszej Chazarii rdzenni mieszkańcy Ukrainy zostali przejęci przez Żydów i przeszli na judaizm. Od tego momentu, czyli od VII do X wieku, wytyczona została linia bitwy z Rosją:„Forty znajdowały się w odległości 10–20 km od siebie, tworząc w efekcie nieprzerwaną linię umocnień wojskowych wzdłuż granicy współczesnej Ukrainy i Rosji: Woroneż – Stary Oskol – Biełgorod – Charków. Dalej od południowego zachodu Charkowa: Krasnograd - Dniepropietrowsk - Kriwoj Róg. Na północny zachód: Kijów - Czernihów.Tak więc od początku podbijający Żydzi dzisiejszej Ukrainy prowadzili wojnę ze swoimi sąsiadami, Rosjanami.
Ten artykuł pochodzi z wywiadu z ukraińskim generałem, który z goryczą opisuje, w jaki sposób Ukraina była przygotowywana do przejęcia Chabadu.

W przemówieniu opublikowanym w 1994 roku w gazecie Wołogdy Slawianin ” przywódca Chabadu, Mesjasz Menachem Mendel Schneerson nakreślił swoje plany zniszczenia zarówno Ukrainy, jak i Rosji.

Przywódca Chabadu, "Mesjasz" Menachem Mendel Schneerson (1902-1994)

„Słowianie, a wśród nich Rosjanie – to najbardziej nieugięty naród na świecie. Słowianie są nieugięci dzięki swoim zdolnościom psychologicznym i intelektualnym, stworzonym przez wiele pokoleń przodków. To tych genów nie da się zmienić. Słowiańskie, rosyjskie można zniszczyć, ale nigdy nie podbić. Dlatego to nasienie podlega likwidacji i początkowo gwałtownemu zmniejszeniu ich liczebności.

„Przede wszystkim podzielimy narody słowiańskie (300 milionów, z czego połowa to Rosjanie) na małe kraje o słabych i zerwanych powiązaniach. W tym celu zastosujemy naszą starą metodę: dziel i rządź. Spróbujemy pokonać te kraje przeciwko sobie i wciągnąć je w wojny domowe w celu wzajemnego zniszczenia.”

„Ukraińcy pomyśleliby, że walczą z ekspansjonistyczną Rosją i walczą o swoją niepodległość. Pomyślą, że w końcu odzyskali wolność, podczas gdy zostaną przez nas całkowicie podporządkowani. To samo pomyślą Rosjanie, jakby się bronili swoje interesy narodowe, aby zwrócili swoje ziemie, „nielegalnie” im odebrane i tak dalej”.


Po lewej stronie, Centrum Społeczności Żydowskiej w Dniepropietrowsku o powierzchni 540 000 stóp kwadratowych jest największym na świecie JCC. Dniepropietrowsk leży 400 km na południowy wschód od Kijowa.

„Patrząc wstecz na historię, trzeba przyznać, że te ziemie to starożytne ziemie przodków żydowskiej Chazarii, czyli Izraela, zdobyte przez Ruś Kijowską (starożytne państwo rosyjskie ze stolicą w Kijowie) w X wieku. Słowianie są tymczasowymi gośćmi na tych ziemiach i podlegają eksmisji. Zwrócimy to terytorium i zbudujemy Wielką Chazarię – państwo żydowskie – na tych żyznych ziemiach w taki sam sposób, w jaki 50 lat temu stworzyliśmy Izrael, wypierając Palestyńczyków Izraelczycy częściowo się tu przeniosą, a my wypędzimy słowiańskie bydło daleko na północ, za Moskwę. Powstanie małe Terytorium Północne, rezerwat o zwartej populacji – rezerwat, taki jak rezerwaty indyjskie w Ameryce.

W „Trylogii żydo(masońskiej)” Hudos zidentyfikował pochodzenie tej od dawna ropiejącej nienawiści między Chazarami i Rosjanami: „Wielkie Imperium Chazarów istniało przez kilka stuleci, aż do czasu, gdy rosyjski książę Światosław „w 965 roku przejął zarówno ich miasto, jak i ich Biała Świątynia”. „ Trzecia władza została zmieciona z powierzchni ziemi, jej ludność rozproszyła się we wszystkich kierunkach. Większość prosiła o ochronę Światosława, podczas gdy elita żydo(masońska) przeniosła się do dystryktu chazarskiego w Kijowie…” (Exposing Feminism and The New World Order)

Ukraina – Sataniści prowadzą nas na krawędź (ponownie)

16 marca 2014
Miejmy nadzieję, że zwyciężyją chłodniejsze głowy. Jeśli jednak tego nie zrobią, powiedzmy sobie jasno , że za kryzys na Ukrainie i jego konsekwencje odpowiadają zwykli podejrzani .

dr Henryk Makow Jeśli kryzys na Ukrainie wymknie się spod kontroli, wszyscy zapłacimy cenę za pozwolenie satanistycznym Żydom masonom (iluminatom) na kontrolę gospodarki, rządu, kultury i mediów na Zachodzie. To, czy kryzys ten doprowadzi do wojny i/lub krachu finansowego, zależy od dwóch czynników:

1. Jeśli Zachód nałoży na Rosję uciążliwe sankcje prowokujące środki odwetowe, może nastąpić krach finansowy. Rosja mogłaby ograniczyć eksport ropy i gazu ziemnego do Europy i Stanów Zjednoczonych, powodując gwałtowny wzrost cen. Ostrzegł, że przejmie zachodnie aktywa w Rosji. Może to osłabić dolara amerykańskiego. Nie spodziewam się, że to się stanie. Zwyciężą chłodniejsze głowy, a zachodnie sankcje będą symboliczne i oszczędzające twarz. ( Wydaje się, że tak jest ). Zachodnie korporacje, takie jak Pepsi i GE, ostrzegały już , że jeśli Rosja i Zachód wdają się w naprawdę wściekły mecz, wszelkie szanse na przyszły wzrost zostaną przekreślone. Banki UE są winne 200 miliardów dolarów z tytułu rosyjskich pożyczek, podczas gdy amerykańskie korporacje eksportują do Rosji 11 miliardów dolarów rocznie i inwestują 14 miliardów dolarów.

2. Rząd w Kijowie lub wchodzący w jego skład neonazistowski Prawy Sektor mógłby zdecydować się na uzyskanie pomocy Zachodu poprzez sprowokowanie rosyjskiej inwazji na wschodnią Ukrainę poprzez atak na mieszkających tam prorosyjskich Ukraińców. Ponownie spodziewam się, że zwyciężyją chłodniejsze głowy. Niemniej jednak jestem zaniepokojony. Za zmianą reżimu w Kijowie stoją ci sami ludzie, którzy sprowadzili 11 września i wojny satanistyczne w Afganistanie, Iraku, Libii i Syrii. Są to neokonserwatywni (iluminaci) Żydo (masoni), którzy kontrolują politykę zagraniczną USA w imieniu Rothschildów i MFW. Ich ostatecznym celem jest posiadanie i kontrolowanie wszystkiego i wszystkich, ciała i duszy, łącznie z sodomizacją naszych dzieci. Ukraina jest odskocznią do Rosji, która udaremnia jej postęp. Wkraczając w ten decydujący tydzień, pamiętajmy o następujących faktach:

1. Putin nie ma złudzeń co do tego, kto stał za obaleniem prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza i Ty też nie powinieneś. Rosjanie opublikowali nagranie rozmowy Victorii Nuland, zastępcy sekretarza stanu USA do spraw europejskich i euroazjatyckich, z Geoffreyem Pyattem, ambasadorem USA w Kijowie. Dosłownie tworzyli rząd, który później przejął władzę. W grudniowym przemówieniu do grupy ukraińskiej w Waszyngtonie , twierdzi, że właśnie wróciła z Kijowa i jest to jej trzecia wizyta w ciągu pięciu tygodni. Mówi, że Stany Zjednoczone „zainwestowały” na Ukrainie w ciągu ostatnich dwudziestu lat i wymagają „reform” MFW. Mówi, że Ukraińcy chcą, aby Stany Zjednoczone wyrwały Ukrainę wpływom Rosji i uczyniły ją „reagującą nowoczesną demokracją zachodnią” poprzez bliższe powiązania z „Europą”.

Pierwotnie „Nudelman” , mężem Victorii Nuland jest Robert Kagan, jeden ze współzałożycieli Project for a New American Century . Jak pisze komentator YouTube . „Nie ma o wiele więcej neokonserwatystów niż ten facet. Należy również zauważyć, że Obama publicznie poparł najnowszą książkę Kagana, The World America Made . Rząd USA został porwany i działa w imieniu… globalistów, aby osłabić Rosję i Chiny, jedynych dwóch graczy w tej geopolitycznej grze w szachy”.

2. USA i Europa (Obama i Merkel) oszukały Putina. Siergiej Markow, dyrektor Instytutu Studiów Politycznych w Moskwie, pisze: „Prezydent USA Barack Obama i kanclerz Niemiec Angela Merkel oszukali prezydenta Władimira Putina, gdy namawiali go, aby przekonał Janukowycza do powstrzymania się od użycia siły w celu stłumienia Majdanu, a następnie do podpisania Porozumienie z 21 lutego – którego nie chciała przestrzegać. Zamiast tego kazali Rosji zaakceptować nową rzeczywistość na Ukrainie. Ale dlaczego Moskwa miałaby zaakceptować tę rzeczywistość, gdy jest ona skierowana przeciwko Rosji, demokracji i prawom człowieka? Porozumienie z 21 lutego wzywało do powołania rządu jedności narodowej, nowej konstytucji i nowych wyborów przed grudniem 2014 roku. Rosjanie domagali się powrotu do tego porozumienia jako podstawy przywrócenia porządku.

3. Mając marionetkowy rząd Stanów Zjednoczonych w Kijowie i żydowskiego bankiera centralnego na stanowisku premiera, Putin nie miał innego wyboru, jak tylko chronić swoją bazę morską na Krymie. USA chcą osłabić Rosję przed całkowitym usunięciem Putina. Zbigniew Brzeziński pisze: „Bez Ukrainy Rosja przestaje być imperium eurazjatyckim. Rosja bez Ukrainy… stałaby się wówczas w przeważającej mierze azjatyckim państwem imperialnym… jeśli Moskwa odzyska kontrolę nad Ukrainą, z jej 52 milionami ludności i dużymi zasobami dzięki dostępowi do Morza Czarnego Rosja automatycznie ponownie odzyskuje środki, aby stać się potężnym państwem imperialnym, obejmującym Europę i Azję”.

(Po lewej, premier Ukrainy Jaceniuk salutuje faszystowsko) 4. Fakt, że iluminaci Żydo (-masoni) mogą mieć wspólną sprawę z antysemickimi neonazistami w Kijowie pokazuje, że naziści zawsze byli gałęzią iluminatów. W tym ważnym artykule pt. F. William Engdahl pokazuje, że nowy rząd nie będzie „reagującą zachodnią demokracją”, jak obiecywano demonstrantom. Zamiast tego powierzył władzę miliarderom-oligarchom i neonazistom. Neonazistowska partia Swoboda ma sześć głównych ministerstw, w tym Prokuraturę Generalną. Wicepremier Oleksandr Sych pochodzi ze Swobody i będzie pełnił kluczowe obowiązki gospodarcze. Swoboda kontroluje także Ministerstwo Ekologii i ważne Ministerstwo Rolnictwa. Ukraina jest trzecim co do wielkości eksporterem kukurydzy na świecie.

5. Wreszcie zachodnie środki masowego przekazu po raz kolejny ujawniły, że są niczym więcej niż oddziałem rządu kontrolowanego przez iluminatów. To śmieszne, jak te dziwki krytykują rosyjskie media za to, że są narzędziem propagandy.

WNIOSEK
Stanowisko iluminatów jest nie do obrony. Uznali referenda w sprawie samostanowienia, jeśli leży to w ich interesie, od Kosowa w 2008 r. po Sudan Południowy zaledwie w zeszłym roku. W przyszłym roku taki wydarzenie odbędzie się w Szkocji .W końcu zapłacimy wysoką cenę za pozwolenie satanistycznemu zagranicznemu kartelowi bankowemu na potajemną kontrolę każdego aspektu naszego społeczeństwa i kultury. Miejmy nadzieję, że iluminaci Żydzi i masoni zdadzą sobie sprawę, że przesadzili na Ukrainie i nasz dzień rozliczenia zostanie przesunięty.

Iluminaci Żydo-masoni rozpoczęli każdą wojnę i rewolucję we współczesnej historii. Są odpowiedzialni za żydowski holokaust, miliony zgonów i niezmierzone ludzkie cierpienie. Ich dzieło zagraża bezpieczeństwu "nieświadomych masonów"; i zwykli Żydzi, tacy jak ja (Henryk Makow) . Ukraina to po prostu kolejny dzień kultu sługusów szatana iluminatów. Najwyraźniej Putin jest ostatnią linią na piasku. Być może sam jest iluminatą, ale nie jest przygotowany na plądrowanie Rosji i stanie się jej wasalem. Kiedy ludzie Zachodu poznają fakty, będą go wspierać w walce z oszustami sprawującymi tutaj władzę. Exposing Feminism and The New World Order

Ponieważ Chazarowie są fałszywymi Hebrajczykami, logiczne jest, że Ukraińcy również są fałszywą grupą etniczną. Oto kilka linków potwierdzających tę tezę: Prawda o Ukrainie: geopolityka i historia ukraińskiego nacjonalizmu Wideo: Rosjanie, Białorusini i Ukraińcy należą do tej samej grupy etnicznej. The Truth about Ukraine: Geopolitics and History of Ukrainian Nationalism - Global Research

Za zamachem w Moskwie , tak jak za wybuchem w Czarnobylu stał Chabad ... Chabad/CIA/ISIS ... Chabad zorganizowali wojnę ukraińską, aby ustanowić swoje „trzecie królestwo Chazarii”? Did Chabad Jews Orchestrate Ukraine War To Establish Their 'Third Khazaria' Kingdom? - Christians for Truth

„Trump wstąpił do Chabad Lubawicz i stworzy nowy Izrael.” Żydowski publicysta zginął po wyjawieniu tej informacji... Początkowo Trump stawiał opór, stwierdzając, że może stracić poparcie ze strony ewangelickich wyborców – pisał Goldberg. Ostatecznie – jak donosił publicysta – dał się namówić i w 2017 roku wstąpił do chasydów z Chabad Lubawicz w Nowym Jorku. To znaczy do kogo? Wbrew powszechnej opinii, Chabad Lubawicz nie jest denominacją żydowskich ortodoksów. Ortodoksyjni żydzi i gminy wyznaniowe żydowskie nie uważają Chabad Lubawicz za „swoich”, ale za kabalistycznych heretyków, twierdzących, że ich wersja judaizmu jest prawdziwa, a sam Bóg wcielił się w zmarłego w 1994 roku rebe Menachema Mendela Schneersona, do którego dzisiaj się modlą. Chasydzi-lubawicze stoją na drodze tradycyjnemu judaizmowi. Chabad Lubawicz deklaruję chęć stworzenia „nowego Izraela”.... „Trump wstąpił do Chabad Lubawicz i stworzy nowy Izrael.” Żydowski publicysta zginął po wyjawieniu tej informacji
Damian Nowak shares this
450
woj_tek
Było jasne od samego początku
woj_tek shares this
295
darek104 shares this
2516
darek104
W takim razie jak najszybsze zakończenie tej wojny to właściwy plan dla Słowian
woj_tek
Było jasne od samego początku
darek104
Za zmianą reżimu w Kijowie stoją ci sami ludzie, którzy sprowadzili 11 września i wojny satanistyczne w Afganistanie, Iraku, Libii i Syrii. Są to neokonserwatywni (iluminaci) Żydo (masoni), którzy kontrolują politykę zagraniczną USA w imieniu Rothschildów i MFW. Ich ostatecznym celem jest posiadanie i kontrolowanie wszystkiego i wszystkich, ciała i duszy, łącznie z sodomizacją naszych dzieci. …More
Za zmianą reżimu w Kijowie stoją ci sami ludzie, którzy sprowadzili 11 września i wojny satanistyczne w Afganistanie, Iraku, Libii i Syrii. Są to neokonserwatywni (iluminaci) Żydo (masoni), którzy kontrolują politykę zagraniczną USA w imieniu Rothschildów i MFW. Ich ostatecznym celem jest posiadanie i kontrolowanie wszystkiego i wszystkich, ciała i duszy, łącznie z sodomizacją naszych dzieci. Ukraina jest odskocznią do Rosji, która udaremnia jej postęp.
JOKAMA shares this
1872
😤
Anieobecny
Serio...?
No, kto by pomyślał...
Adam Walter
Ta pani bardzo nie chce być kongresmenką...
Roza_ _ shares this
1401
😱 🤒 🤒 🤒 🤒 🤒 🤒 🥺 😱
Kwal.. Maciej .
Też tak uważam...ale o tym nie wolno głośno mówić ! bo to zamach na demokracje....
MAT - shares this
1607
😱 🤒 🤒 🤒 🤒 🤒 🤒 🥺 😱
Sławomir Slowik
Oni zawsze tworzą konflikt a potem wojenka.
Edward7
Putin jest zabawką Chabadu
HenryMakow.com - 14 lipca 2023 r.

Zwolnienie przez Putina najwyższego rosyjskiego urzędnika za krytykę satanizmu Chabadu sprawiło, że zmieniłem zdanie na temat Putina i rosyjskiej wojny. Ale kluczowe jest to, że Putin i Miedwiediew zawsze odnoszą się do Zachodu jako "Anglosasów", podczas gdy doskonale wiedzą, że "Anglosasi" dostają łomot na Zachodzie, który jest całkowicie …More
Putin jest zabawką Chabadu

HenryMakow.com - 14 lipca 2023 r.

Zwolnienie przez Putina najwyższego rosyjskiego urzędnika za krytykę satanizmu Chabadu sprawiło, że zmieniłem zdanie na temat Putina i rosyjskiej wojny. Ale kluczowe jest to, że Putin i Miedwiediew zawsze odnoszą się do Zachodu jako "Anglosasów", podczas gdy doskonale wiedzą, że "Anglosasi" dostają łomot na Zachodzie, który jest całkowicie kontrolowany przez satanistycznych (rz..Chabad) i masonów. Prezydent Rosji Władimir Putin zwolnił Aleksieja Pawłowa, urzędnika, który nazwał Chabad "neopogańską sektą", ze stanowiska asystenta sekretarza Rady Bezpieczeństwa Rosji. Rosyjska państwowa agencja prasowa TASS poinformowała, że Kreml opublikował swoją decyzję w piątek. Rosyjska agencja informacyjna donosi, że Pawłow po pełnieniu funkcji asystenta sekretarza Rady Bezpieczeństwa od 2009 r. przejdzie na inne stanowisko. Powody zwolnienia Pawłowa nie zostały podane w dokumencie ogłaszającym ten ruch. Putin fires official who called Chabad a 'neo-pagan cult'... henrymakow.com/2023/07/july-14---putin-is-chabad-boy-.h
Violetta Kołomycka shares this
343
Konfederaci Korony Polskiej
....czyli tylko potwierdziła to co powiedział Putin w czasie swojego wywiadu .