Clicks856
ewaboryk
11

Uczestniczki spędu „czarownic” w Argentynie znów atakowały katolicką świątynię

Fot. Diario Chaco

Profanowanie kościołów weszło w złą krew feminazistkom z ojczyzny Franciszka. Podczas swoich dorocznych, ogólnokrajowych spędów prześcigają się one w wulgarnych i agresywnych demonstracjach oraz atakach na świątynie. Podobnie było i tym razem, w regionalnej stolicy Resistencia.

Czterystutysięczne miasto na północnym wschodzie kraju to główna metropolia regionu Chaco. Była ona w minioną sobotę oraz niedzielę widownią niezwykle gorszących scen. Agresywny tłum, w dużej mierze roznegliżowanych zwolenniczek prawnej swobody zabijania nienarodzonych, obrzucał katedrę kamieniami i zabarwionymi na czerwono tamponami. „Czarownice” urządziły diabelski wprost performance szydzący z Matki Najświętszej i Dzieciątka Jezus. Niektóre doniesienia mówiły o tym, że zniszczyły też figurę Matki Bożej.

Bluźnierczynie podpaliły drzwi katedry, niszczyły elewacje budynków użyteczności publicznej na terenie miasta, malowały hasła wzywające do nienawiści wobec mężczyzn, w tym wobec duchownych.

Feministyczne sabaty odbywają się od ponad 30 lat w ramach dorocznego Narodowego Spotkania Kobiet. Ich nieodłączną częścią stały się agresywne demonstracje zwolenniczek tzw. aborcji, legalnych związków jednopłciowych oraz prostytucji.

Zlot spotkał się z protestami mieszkańców Resistencii, zaszokowanych zachowaniem „czarownic”.

Źródło: Life Site News, Twitter
RoM

Read more: www.pch24.pl/uczestniczki-sp…
predex
Ja mam pod reką wode święconą i od razu kropię zdjęcia z tymi satanistami, w trosce o ich nawrócenie, polecam,tylko ostrożnie nie zachlap klawiatury.
Croisade shares this
3
..