Clicks1.5K
csk.news
13

Viganò: Je Covid Začátkem Pekla Na Zemi?

Arcibiskup Carlo Maria Viganò nazývá Covid-19 očkování “experimentálním genetickým sérem” s možnými neznámými dlouhodobými vedlejšími účinky.

Pro CatholicFamilyNews.com (22. březen) uvedl, že Covid je léčitelný chřipkový syndrom, který způsobil podobné počty úmrtí jako v předchozích chřipkových letech.

Viganò kritizuje, že stejní lidé, kteří vědu představovali jako nezbytnou protilátku proti “náboženské pověře” se změnili na “nové kněze pandemie”, kteří popírají nejzákladnější principy moderní medicíny.

Elita, která je podřízená globalistické ideologii se snaží vnutit "tyranii Nového Světového Řádu,” věří Viganò a porovnává situaci včetně povinných masek, nespolehlivého testování a neúčinného očkování s Německem ve 30. letec, kdy Židé byli nuceni nosit Davidovu Hvězdu.

Důvěřuje však v Krista, Pána dějin a vysvětluje, že služebníci Satana, “věčného poraženého” věří, že vítězství zla je nyní jisté, zatímco ve skutečnosti je to jen okamžik.

Pro budoucnost Viganò vidí dva scénáře: buď takzvaná pandemie se “zhroutí jako domeček z karet”, když to Pán nařídí, nebo bude zřízená nenávistná tyranie a pak “Covidovská pošetilost bude pouze začátek pekla na zemi.”

#newsYzndxnrxyg

Roberto 55
Je!
Laco Bajzo
Vigáno by nemal tipovať ,čo príde ,ale povedať čo z proroctiev Písma o posledných časoch sa už splnilo a čo bude nasledovať.
mjablko shares this
Memento.

memento