Edward7
233.2K

Szczepionki spowodowały spadek średniej długości życia w USA

Szczepionki C-19 to „wolno działającej trucizny genetyczne”...

Ava Grace
Dla badacza dr Paula Eliasa Alexandra C-19 to oszukańczy program wymyślony przez rząd Deep State i napędzany równie fałszywymi testami reakcji łańcuchowej polimerazy (PCR).„Nigdy nie było pandemii [COVID-19], nigdy – ani nawet stanu nadzwyczajnego” – napisał w poście Substack , zgadzając się z opiniami dr Michaela Yeadona i Denisa Rancourta. Alexander potępił także „nieskuteczną i śmiercionośną szczepionkę opartą na genach, wykorzystującą technologię mRNA”. Wszystko to, kontynuował, „miało na celu zaszczepienie strachu, pozbawienie wolności… [i] zniszczenie świata”.

„Utrwalanie przerażającej narracji o wirusie… nieumyślnie pomaga sprawcom” – powiedział Yeadon, były dyrektor w firmie Pfizer. Rancourt podzielił się także przemówieniem Yeadona skierowanym do brytyjskiego parlamentu w X, dodając: „Nie było pandemii. Wiadomo było, że szczepionka jest toksyczna; obecnie zmarło (udokumentowane) 17 milionów osób”. Rancourt, interdyscyplinarny naukowiec, wyjaśnił, że na podstawie danych dotyczących śmiertelności ze wszystkich przyczyn w większości krajów nie odnotowano żadnej nadmiernej liczby zgonów do czasu wprowadzenia tak zwanych „szczepionek”. „Nie było żadnego szczególnie zjadliwego patogenu, nie ma na to dowodów. Nie ma nic, co rozprzestrzenia się, co powoduje śmierć” – powiedział. „Następnie przeszliśmy do szczepionek. Pokazaliśmy, że po wprowadzeniu dawki uzupełniającej w określonej grupie wiekowej – bardzo szybko, w ciągu kilku tygodni, natychmiast następuje szczyt śmiertelności ze wszystkich przyczyn”.

Alexander ODRZUCA łapówkę dla Big Pharma
W osobnym poście Substack Alexander opowiedział, jak odrzucił łapówkę zaoferowaną przez firmę Pfizer, aby się zamknął. „ Pfizer zaoferował mi 1 milion dolarów i 50 000 dolarów miesięcznej pensji” – napisał. „Czy to miało mnie powstrzymać od pisania i wbijania ich? Miałem ograniczone, niejednolite [i] zerwane dochody z powodu anulowania [i] oczerniania, [ale mimo to] powiedziałem nie”. (Powiązane: Anonimowy autor ujawnia MASOWE MORDERSTWA popełnione przez australijski rząd podczas pandemii Covid-19 .)

Alexander wiedział, że gdyby przyjął ofertę firmy Pfizer, od tej chwili stałby się „wyciszony”. Wyjaśnił, że jeśli ktoś pracuje dla jakiejkolwiek organizacji, musi rozwijać jej narrację, wizję i obowiązek.

„W tym przypadku można wyciszyć osoby takie jak ja – i dzieje się to cały czas [poprzez umieszczenie] cię na liście płac. Konkluzja jest taka, że jestem przeciwnikiem i nadal będę kwestionować wszystkie zło popełnione od początku tej pandemii” – stwierdził. „Każdy krok rządu [i] jego grup zadaniowych zakończył się niepowodzeniem. Szczepionka zawiodła. Jest nieskuteczna, ale ma negatywną skuteczność i nie jest bezpieczna; jest szkodliwa. Moim zdaniem z tego, co wiem, wynika, że należy zaprzestać stosowania tej szczepionki”. Alexander podkreślił, że zarówno "Wielka Farmacja", jak i "Wielki Rząd", które brały udział w tym oszustwie związanym z COVID-19 ... W poniższym video , jak dr Paul Elias Alexander wyjaśnia Brannonowi Howse, że Covid-19 był rządowym oszustwem Deep State ...

Szczepionki przeciwko Covid-19 spowodowały SPADEK średniej długości życia w USA

Ava Grace
Oczekiwana długość życia w całych Stanach Zjednoczonych spadła, a spadek ten zbiega się z wprowadzeniem szczepionek C-19.Według Elizabeth Arias, badaczki z Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC), pandemia Covid-19 wpłynęła na średnią długość życia w USA. „[To zajmie] trochę czasu, zanim wrócimy do poziomu z 2019 r.” – powiedziała.
Jak podał dziennik Daytona Beach News-Journal , według danych CDC w 2020 r. oczekiwana długość życia w całych Stanach Zjednoczonych wyniosła 77 lat. Jednak od 2021 r. spadła do 76,4 lat (średnia długość życia mężczyzn spadła jeszcze niżej do 73 lat) – z okazji wprowadzenia w tym roku zastrzyków na Covid-19. Choroby serca były główną przyczyną zgonów w USA w 2021 r. i jest to również powiązane z zastrzykami z powodu Covid-19. Można zauważyć, że wiele z najczęściej zgłaszanych skutków ubocznych zastrzyków związanych z COVID-19 było związanych z układem sercowo-naczyniowym. Niezliczona liczba osób po wstrzyknięciu doznała zawału serca lub udaru mózgu. (Powiązane: Nowa analiza pokazuje dramatyczny nadmierny wzrost śmiertelności w związku ze szczepionkami przeciwko Covid-19. )

Zastrzyki na Covid-19 skracają życie mężczyzn o 24 lata
Dane własne CDC ujawniły również prawdziwe zagrożenia związane ze szczepionkami. Według Daily Expose mężczyźni, którym wstrzyknięto szczepionki mRNA przeciwko Covid-19, mogą w rezultacie skrócić swoje życie nawet o 24 lata. Dane Agencji Zdrowia Publicznego dotyczące śmiertelności ze wszystkich przyczyn pokazują, że każda dawka szczepionki przeciwko Covid-19, którą dana osoba otrzymała, zwiększyła wskaźnik śmiertelności o siedem procent w 2022 r. w porównaniu z 2021 r. Innymi słowy, u osób, którym wstrzyknięto pięć dawek, ryzyko było o 35 procent większe, umrzeć w 2022 r. niż w 2021 r. Na podstawie tych danych The Expose porównało szczepionki przeciwko Covid-19 do „wolno działającej trucizny genetycznej”, biorąc pod uwagę fakt, że nie wydaje się, aby ludzie wracali do zdrowia po szkodach spowodowanych przez wcześniejsze szczepionki, jeśli chodzi o nadmierną śmiertelność. Ostatecznie ostrzegł, że ryzyko śmierci w 2031 r. w przypadku osoby, której wstrzyknięto pięć dawek szczepionki, jest o 350 procent większe i szokujące o 700 procent większe w porównaniu z osobą nieszczepioną.

Liczba nieoczekiwanych lub nadmiernych zgonów w pierwszych dziewięciu miesiącach 2023 r. jest o około 158 000 wyższa niż w tym samym okresie w 2019 r. , a nawet przekroczyła łączne straty spowodowane wszystkimi konfliktami od czasu wojny w Wietnamie. Raport Towarzystwa Aktuariuszy (SOA) ujawnił to niepokojące znalezisko. Z raportu SOA, na podstawie którego firmy ubezpieczeniowe podejmują decyzje, wynika, że nadmierna liczba zgonów w nieproporcjonalnym stopniu dotyka młodych osób w wieku produkcyjnym. Wskaźniki umieralności w grupie ubezpieczonych w wieku od 25 do 34 lat odnotowały 19-procentowy wzrost zgonów, podczas gdy w grupie ubezpieczonych w wieku 35 do 44 lat odnotowano 26-procentowy wzrost zgonów. Co zaskakujące, współczynnik umieralności wśród ubezpieczonych w wieku 65 lat i starszych był o sześć procent niższy od normy sprzed 'pandemii'.

Co więcej, towarzystwa ubezpieczeniowe podały, że liczba roszczeń z tytułu zgonów wzrosła o 15,4 procent do 90 miliardów dolarów w 2020 r... liczba roszczeń spadła, nadal przekraczała poziom z 2019 r. Biorąc pod uwagę te dane, aktuariusze i analitycy branżowi przewidują, że do 2030 r. coraz więcej młodszych osób ubezpieczonych na życie będzie nadal nieoczekiwanie umierać. Prognoza ta jest sprzeczna z tym, czego zwykle oczekuje się w przypadku zdrowej grupy osób ubezpieczonych na życie. W rezultacie eksperci ds. ubezpieczeń opowiadają się za dostosowaniem programów wczesnego ostrzegania w celu wykrywania potencjalnych problemów zdrowotnych wśród osób posiadających polisy na życie. (Powiązane: Towarzystwa ubezpieczeń na życie wydają ostrzeżenia DEATH ALERT w przypadku niemal 100 000 dodatkowych zgonów miesięcznie, które mają miejsce obecnie w USA.)

Selwyn Duke; „Stoimy w obliczu nadzwyczajnych problemów w zakresie zdrowia publicznego, związanych ze znacznym spadkiem średniej długości życia . Znaczący spadek w USA to nie tylko trend. Określiłbym go jako katastrofalny” napisał.

Szef FDA wspomniał także o niedawnym raporcie JAMA International Medicine przeprowadzonym w grudniu tego roku, który ujawnił, że średnia długość życia w USA spadła do 76 lat, a średnia długość życia mężczyzn spadła jeszcze niżej do 73 lat. Użytkownik X odpowiedział na post Califf, łącząc spadek średniej długości życia ze szczepionką przeciwko Covid-19 i cytując badanie na poparcie swojej tezy. We wspomnianym badaniu podkreślono wzrost zachorowalności na raka wśród Brytyjczyków, który zbiegł się z wprowadzeniem zastrzyków:

Liczba śmiertelnych przypadków raka piersi wśród kobiet wzrosła o 28 procent
Liczba zgonów z powodu raka trzustki wzrosła o 80 procent wśród kobiet i o 60 procent wśród mężczyzn
Liczba zgonów z powodu raka jelita grubego wzrosła o 55 procent wśród mężczyzn i 41 procent wśród kobiet
Liczba śmiertelnych czerniaków wzrosła o 120 procent wśród mężczyzn i o 35 procent wśród kobiet
Liczba zgonów z powodu raka mózgu wzrosła o 35 procent wśród mężczyzn i 12 procent wśród kobiet

Liczba zgonów z powodu nowotworu „bez określenia miejsca” wzrosła o 60 procent wśród mężczyzn i 55 procent wśród kobiet

Użytkownik X podkreślił fakt, że szczepionki przeciwko Covid-19 są skażone małpim wirusem 40, który jest silnie powiązany z rakiem. Zapytali także Califfa, czy FDA zamierza wycofać zastrzyki ze względu na zanieczyszczenie. „Mam ponadto nadzieję, że FDA przyjrzy się wyczerpaniu limfocytów T po szczepieniu, co mogłoby wyjaśnić, dlaczego tak wiele osób choruje obecnie na raka turbo” – podsumowała użytkownik. Number of EXCESS DEATHS among young Americans in first 9 months of 2023 is 158K higher than the same period in 2019

BADANIE: Szczepionki przeciwko COVID spowodowały rozległe szkody u norweskich dzieci, w tym anafilaksję, zapalenie mięśnia sercowego, obrzęk węzłów chłonnych i zapalenie wyrostka robaczkowego

Lance D Johnson /
W ogólnokrajowym, opartym na rejestrach badaniu przeprowadzonym w Norwegii zbadano częstość występowania 18 zdarzeń niepożądanych u młodzieży po podaniu dwóch szczepionek mRNA przeciwko Covid-19.„Szczepionkami” licencjonowanymi w Norwegii były Comirnaty (BNT162b2, Pfizer-BioNTech) i Spikevax (mRNA-1273, Moderna). Wstrzyknięcia te podano dzieciom w wieku 12–19 lat już w kwietniu 2021 r. Wstrzyknięcia podano także dzieciom „wysokiego ryzyka” przed kwietniem, ale te dzieci zostały wykluczone z badania. W badaniu wzięło udział prawie 500 000 dzieci.

Zdrowe norweskie dzieci cierpią z powodu nieudanego programu szczepionek na Covid firmy Pfizer i Moderna

Według badania te niepotrzebne, fałszywe szczepionki spowodowały rozległe szkody u zdrowych nastolatków. Najbardziej godnymi uwagi działaniami niepożądanymi były anafilaksja, zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia, powiększenie węzłów chłonnych (powiększenie węzłów chłonnych) i zapalenie wyrostka robaczkowego.

W osobnej analizie cząstkowej naukowcy odkryli, że szczepionki przeciwko Covid-19 powodowały również wzrost częstości występowania padaczki i drgawek u dzieci. Uszkodzenia szczepionki były bardziej rozległe po podaniu drugiej dawki, co sugeruje, że przy kolejnych dawkach może wystąpić skumulowana toksyczność.

Z badania wykluczono dzieci, które cierpiały na którykolwiek z tych problemów zdrowotnych w ciągu czterech lat przed szczepionką przeciwko COVID. Oznacza to, że w badaniu nie odnotowano nawet szkód wyrządzonych przez szczepionkę niezdrowym dzieciom. Szkody spowodowane szczepionkami mogą być bardziej powszechne niż zarejestrowano w tym badaniu, a szczepienia przeciwko Covid-19 mogły pogorszyć sytuację niezdrowych dzieci niż wcześniej. Kolejnym ograniczeniem badania było pominięcie wszystkich dzieci, które otrzymały trzy dawki szczepionki lub dzieci, które otrzymały szczepionkę niezawierającą mRNA. Ponadto w analizie nie uwzględniono dzieci, które zmarły w okresie badania.

Anafilaksja DZIESIĘĆ razy większa u zaszczepionych dzieci
Naukowcy wykorzystali analizę serii przypadków samodzielnie kontrolowanych (SCCS) i model znany jako regresja Poissona, aby sprawdzić wzrost liczby zdarzeń niepożądanych u dzieci zaszczepionych i nieszczepionych. Punktem odniesienia w badaniu były nieszczepione dzieci. Naukowcy odkryli, że u dzieci zaszczepionych szczepionką na Covid-19 PIĘĆ razy częściej występowała reakcja anafilaktyczna (ciężki wstrząs alergiczny). Ryzyko wzrosło prawie DZIESIĘCIO-krotnie po podaniu drugiej dawki szczepionki przeciwko Covid-19. Okno ryzyka wstrząsu anafilaktycznego wynosi zaledwie dwa dni po podaniu szczepionki. Jest to standard medyczny ustalony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Ryzyko wstrząsu anafilaktycznego u dzieci mogłoby być jeszcze większe, gdyby okno ryzyka zostało rozszerzone do 14 dni po szczepieniu. W przypadku szczepionek mRNA białko kolczaste może nie rozpuścić się natychmiast; może replikować się i gromadzić w narządach dalszych (w tym w sercu) kilka tygodni po szczepieniu. Może to powodować inne działania niepożądane długo po upływie standardowego dwudniowego okna ryzyka WHO.

Zapalenie mięśnia sercowego SIEDEM razy częstsze u zaszczepionych dzieci
Okno ryzyka limfadenopatii wynosiło 14 dni po szczepieniu. Zaszczepione dzieci były 2,5 razy bardziej narażone na obrzęk węzłów chłonnych w tym okresie. Jest to wskaźnik przyszłego ryzyka nowotworu. Najbardziej szokujące: zaszczepione dzieci były SIEDEM razy bardziej narażone na zapalenie mięśnia sercowego i/lub zapalenie osierdzia w 28-dniowym oknie ryzyka po drugiej dawce szczepionki przeciwko COVID. Jest to znęcanie się nad dziećmi i błędy w sztuce lekarskiej, stanowiące przestępstwa wobec dzieci na skalę światową.

W dodatkowej analizie naukowcy odkryli zwiększone ryzyko ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego zarówno po pierwszej, jak i drugiej dawce szczepionki przeciwko COVID. Po podaniu szczepionki zaobserwowano również wyraźne nasilenie porażenia nerwu twarzowego. Dalsze analizy cząstkowe wykazały zwiększone ryzyko wystąpienia padaczki i drgawek u osób w wieku 18 i 19 lat w 28-dniowym oknie ryzyka drugiej dawki. „Wiedza na temat potencjalnych zdarzeń niepożądanych po szczepieniu ma kluczowe znaczenie dla porównania korzyści z ryzykiem oraz dla przyszłych zaleceń dotyczących szczepionek” – napisała German Tapia z Norweskiego Instytutu Zdrowia Publicznego. „Liczba zaobserwowanych wyników i statystycznie istotnych powiązań w tym badaniu była ogólnie niska, z pewnymi wyjątkami, które należy dalej monitorować”.

Badanie - MedXRiv.org [PDF]

TheEpochTimes.com Natura.com STUDY: COVID vaccines caused widespread damage to Norwegian children, including anaphylaxis, myocarditis, swollen lymph nodes, appendicitis

"Nagła śmierć" w Maine
Pewnego dnia - a może wcześniej niż myślimy - tak wielu z nas dozna takiego szoku, że żadna ilość propagandy, choć może być sprytna, nie będzie w stanie odwrócić naszej uwagi od horroru tego wszystkiego

MARK CRISPIN MILLER
Kilka dni temu Cory Alley, człowiek, którego znam, wiosłował swoim jachtem, aby odebrać swoją łódź rybacką w porcie Islesford, małej społeczności wyspiarskiej, w której mieszka, kilka mil od mojego miasta. On i jego żona Cari zmierzali na stały ląd, aby zrobić zakupy spożywcze. Ale wtedy zauważyła, że jacht dryfuje bez celu i szybko stało się oczywiste, że nie żyje. Wędkarstwo ma zasłużoną reputację jednego z najbardziej niebezpiecznych zawodów, ale nie z tego powodu. Cory był szanowanym rybakiem (F/V Under Pressure), utalentowanym artystą, doskonałym kucharzem (i wielokrotnie nagradzanym twórcą grilla), ojcem czwórki dzieci i kimś, kto dbał o swoją społeczność na tyle, by podjąć się czasem niewdzięcznej roli Selectman - w rzeczywistości przewodniczącego Select Board. Islesford to mała społeczność (z wyjątkiem lata), w której wszyscy się znają (nawet latem) i wszyscy troszczą się o siebie nawzajem. Ludzie ci mogą mieć różnice filozoficzne, polityczne lub religijne, ale kiedy pojawiają się kłopoty, wszyscy są dla siebie nawzajem. Wylew wsparcia był natychmiastowy (patrz także Cory Alley - Husband, father, and fisherman, organized by Melissa Michaud-Christina). Nie mogło być inaczej.

Jestem związany z tą społecznością od ponad 40 lat, a moja żona Sarah przez całe życie. Czuję to na głębokim poziomie. Ale ponieważ zwracałem również uwagę na oszałamiający wzrost nadmiernej liczby zgonów (powyżej średniej długoterminowej) w statystykach rządowych na całym świecie od końca 2021 r. - zjawisko dramatycznie ujawnione w roszczeniach dotyczących ubezpieczeń na życie i niepełnosprawności - śmierć Cory'ego uderzyła mnie również na poziomie fundamentalnego żalu, który nie pozwalał mi spać w nocy.

"Nagła śmierć" to temat, który stał się zbyt powszechny w większości krajów rozwiniętych w okresie, w którym zastrzyki COVID stały się powszechne. "Zdrowie publiczne" wymyśliło dla niego nową nazwę - zespół nagłej śmierci dorosłych - i twierdzi, że nie ma pojęcia, co go powoduje. Jednak w przypadkach, w których przeprowadzono sekcje zwłok - a jest ich zbyt mało - zdecydowana większość tych zgonów wykazuje charakterystyczne nietypowe uszkodzenie serca lub mózgu i / lub naczyń krwionośnych, typu, który, jak wykazały badania, jest funkcjonalnie powiązany z zastrzykami Maine CDC (COVID-19 Vaccinations in Maine by Zip Code) podaje, że od kwietnia ubiegłego roku 99% mojej społeczności miało co najmniej jeden zastrzyk, a mój lokalny komendant straży pożarnej skomentował dwa lata temu, że nastąpił nagły wzrost liczby wezwań karetek pogotowia z powodu udarów i zawałów serca. Ale dla grupy wysp, której częścią jest Islesford, wskaźnik ten wynosi ponad 82%.

Nie wiem więc, czy, kiedy i jak często Cory mógł przyjmować te zastrzyki, ani co podano jako oficjalną przyczynę jego śmierci i nie do mnie należy pytanie o to. Ale jeśli stało się to w ciągu kilku miesięcy od zastrzyku, bez autopsji przeprowadzonej przez patologa kompetentnego w rozpoznawaniu wielu oznak śmierci "szczepionkowej", nikt nie pozna prawdziwej historii. Kiedy przyjaciele i rodzina ofiary znajdują się w takiej sytuacji, tłumienie publicznej dyskusji na temat tego zjawiska jest tym łatwiejsze dla tych, w których interesie jest to tłumienie. W miarę jak liczba ofiar rośnie, a zastrzyki są kontynuowane, nie mogę powstrzymać gniewu, nie tylko z powodu możliwości Cory'ego, ale także z powodu niezliczonych innych osób (i ich rodzin), których spotkał ten los. A "sudden death" in Maine strikes close to home
JOKAMA shares this
324
franciszek44
Zaprzeczanie obecnosci wirusa bojowego (2020) w przestrzeni publicznej jest co najmniej nieodpowiedzialne. Fauci, CIA i chinskie odpowiedniki wojskowo-medyczne, potwierdzaja. Zgodze sie z tym, ze nie potrafiono go zastosowac w tak szerokim zakresie jak potem stosowano bandyckie zabojcze szczepionki, ale zarowno prace nad nim, jak i stosowanie go w pewnych szczegolnie newralgicznych punktach globu,…More
Zaprzeczanie obecnosci wirusa bojowego (2020) w przestrzeni publicznej jest co najmniej nieodpowiedzialne. Fauci, CIA i chinskie odpowiedniki wojskowo-medyczne, potwierdzaja. Zgodze sie z tym, ze nie potrafiono go zastosowac w tak szerokim zakresie jak potem stosowano bandyckie zabojcze szczepionki, ale zarowno prace nad nim, jak i stosowanie go w pewnych szczegolnie newralgicznych punktach globu, mialy miejsce. Sam to przedlem.
Edward7
Prawdziwym wirusem jest szczepionka, która najlepiej roznosi się przez wstrzyknięcie do organizmu ...
Norah Sarah shares this
11.2K
Anieobecny
..długości życi''...?
Po śluncku godosz, czy to literówka...?
Bo jak po śluncku, to ta szerokość bydzie raczej, a ni dugość - jo tak myśla...