Clicks5.9K
m.rekinek
12
Skandaliczna Wystawa dla dzieci Zizi Sex... Paryskie Centrum Nauki i Przemysłu prezentuje wystawę zatytułowaną „Zizi sexuel”, skierowaną do dzieci w wieku od 9 do 14 lat. Wystawę poleca szkołom …More
Skandaliczna Wystawa dla dzieci Zizi Sex...

Paryskie Centrum Nauki i Przemysłu prezentuje wystawę zatytułowaną „Zizi sexuel”, skierowaną do dzieci w wieku od 9 do 14 lat. Wystawę poleca szkołom ministerstwo edukacji, które jest jej współorganizatorem i sponsorem. Celem „Zizi sexuel” jest jak najszersza edukacja seksualna dzieci, które zdaniem wystawców są „przesiąknięte seksem”, o którym rodzice nie potrafią z nimi rozmawiać ani go zaprezentować.

Na tej pornograficznej ekspozycji zaprasza się m.in. uczniów, by naciskali na pedał mechanizmu wywołującego erekcję u manekina. Uczy ich się technik masturbacji. Umieszcza w łóżkach małżeńskich do oglądania scen miłosnych. W sali, do której zakazany wstęp mają dorośli, dzieciom daje się słuchawki dla wykładu o masturbacji i homoseksualizmie. Dziewczynkom mówi się, że ideałem jest posiadanie dużych piersi lub udawanie, że się takie ma. W broszurach, które wręcza się zwiedzającym pokazane są w sposób humorystyczny brutalne sceny seksualne.

Chęć obejrzenia wystawy zgłosiło już wiele szkół. Protestuje przeciw niej stowarzyszenie SOS Edukacja. Zamieściło ono w internecie petycję. Napisano w niej m.in. „Wystawa nie tylko wikła dzieci w praktyki nie mające nic wspólnego z ich własnym doświadczeniem, ale ponadto, sugeruje, że rodzice nie mają nic do powiedzenia, poprzez odcinanie dzieci od referencji rodzinnych, które są podstawą ich strukturyzacji”.

FLC

Read more: www.pch24.pl/skandaliczna-wy…
nina13
To straszne.Nie wyobrażam sobie tego,aby moje dzieci brały udział w "czymś takim".Są takie niewinne.To po prostu skandal!
maciekbartekantek shares this
46
asdf.

dsefa
maciekbartekantek
Jeszcze trochę i PAN BÓG zmiecie to kur... z powierzchni ziemi.
Już powoli dojrzewa. 😡 😡 😡 😡 😡