Edward7
361.8K
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Teresa Rawska shares this
699
Arcybiskup Vigano o obecnej sytuacji
slawomira1812 shares this
4
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

Kampania szczepień, pozbawiona jakiejkolwiek wartości naukowej, służy przede wszystkim jako pozorna legitymacja do przyjęcia kontroli i śledzenia, dziś z wymówką (która jest fałszywa, biorąc pod uwagę, że zaszczepieni mogą zarazić się i zarażać innych ) ograniczenia rozprzestrzeniania się Covid , jutro z wykorzystaniem systemu kredytu społecznego na zieloną sytuację kryzysową , równie fałsz…
More
.

Kampania szczepień, pozbawiona jakiejkolwiek wartości naukowej, służy przede wszystkim jako pozorna legitymacja do przyjęcia kontroli i śledzenia, dziś z wymówką (która jest fałszywa, biorąc pod uwagę, że zaszczepieni mogą zarazić się i zarażać innych ) ograniczenia rozprzestrzeniania się Covid , jutro z wykorzystaniem systemu kredytu społecznego na zieloną sytuację kryzysową , równie fałszywą i pretekstową.

Zielona przepustka jest pomyślana jako znamię Bestii wymienione w Apokalipsie, aby zezwolić lub zabronić ludziom kupić, sprzedać, podróżować, egzystować, jeść, żyć.

.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Transhumanizm to projekt piekielny, w którym diabeł małpuje twórcze dzieło Boga, wypaczając je i psując.

Posłuszeństwo wobec łagodnego jarzma Prawa Bożego zostaje zastąpione niewolnictwem i poddaniem się tyranii Szatana, w której nie ma nawet tolerancji dla dobra i wszyscy są zmuszani do czynienia zła, przyjmowania go, legitymizacji. I chociaż tylko Bóg może czytać w naszym sumieniu, szatan
More
Transhumanizm to projekt piekielny, w którym diabeł małpuje twórcze dzieło Boga, wypaczając je i psując.

Posłuszeństwo wobec łagodnego jarzma Prawa Bożego zostaje zastąpione niewolnictwem i poddaniem się tyranii Szatana, w której nie ma nawet tolerancji dla dobra i wszyscy są zmuszani do czynienia zła, przyjmowania go, legitymizacji. I chociaż tylko Bóg może czytać w naszym sumieniu, szatan próbuje naruszyć sanktuarium naszej duchowej części, aby ją kontrolować i skłonić nas do czynienia zła nawet wbrew naszej woli.

W swojej najnowszej książce The Great Reset , Klaus Schwab pisze:

Badamy również nowe sposoby używania i wszczepiania urządzeń wewnętrznych, które monitorują nasz poziom aktywności i chemię krwi oraz jak można je powiązać z dobrym samopoczuciem, zdrowiem psychicznym i produktywnością w domu i w pracy.

Dowiadujemy się również więcej o tym, jak działa mózg i obserwujemy ekscytujące osiągnięcia w dziedzinie neurotechnologii
”.

Jest to złudzenie, które może pojąć tylko Lucyfer, a które jest skazane na całkowitą porażkę właśnie dlatego, że ukazuje się w swojej antychrystycznej matrycy, ponieważ rzuca wyzwanie Boskiej Królewskości Jezusa Chrystusa.

Majaczenie, w którym stworzenie, zbuntowane wobec Boskiego Porządku, wznosi się na miejsce Najwyższego, powtarzając z tą samą niefortunną determinacją Non serviam Lucyfera.

Szatan to simia Dei :

we wszystkim, co robi, aby oddalić nas od Boga i zaciągnąć do piekła, zawsze widzimy groteskową próbę naśladowania Zbawiciela, uzurpowania sobie Jego panowania, wypaczenia Jego nauki, kradzieży Mu dusz. Diabeł chce być czczony w miejsce Boga, chce by Antychryst panował nad światem i poddał się mu cała ludzkość, w jego własnej tyranii, zastępując Kościół Chrystusowy antykościołem Szatana, czyli Religią Ludzkości ekumenicznej i ekologicznej.
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
" Od ponad roku Viganò staje się duchowym przewodnikiem dla wszystkich katolików, chrześcijan, a nawet niewierzących, którzy czują się całkowicie zagubieni i opuszczeni w tym wieku wielkiego ucisku moralnego i pustyni wartości. "
1799
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU