11:38
ZBYSZEK GELZOK idzie do WIĘZIENIA za informowanie Polaków o szkodliwości 5G. Dopóki ten post (film) nie osiągnie 20 000 UDOSTĘPNIEŃ, nie będę prowadzić dalej swoich kanałów. Nie będzie nowych postów. …More
ZBYSZEK GELZOK idzie do WIĘZIENIA za informowanie Polaków o szkodliwości 5G.
Dopóki ten post (film) nie osiągnie 20 000 UDOSTĘPNIEŃ, nie będę prowadzić dalej swoich kanałów. Nie będzie nowych postów.

CHCĄ ZDJĄĆ ze SCENY ZBYSZKA GELZOKA. MAFIA działa DOBRZE!

Zbyszka Gelzoka chcą wtrącić do więzienia! Nie będzie już nikt w sądach walczył z masztami 5G, to już koniec. Postawią Wam maszt, puszczą na 10 000 000 uW/m2 w okna domu. Musicie się pogodzić z 5G i masowymi wizytami na onkologiach oraz cmentarzach.
We wrześniu wprowadzą zabójcze 3,6 GHz MASSIVE MIMO, później 700 MHz (zatrują tym całe wioski, dobra przenikalność przez mury) i na koniec 26 GHz Massive MIMO do miast (fale milimetrowe, czyli szybki ZGON i KAPLICA), będą emitować dodatkowo wiązki, niczym radary wojskowe, to śmierć w oczach, sam się tego bardzo boję.
Podaję Wam tutaj jeszcze kontakt do Pani Marii Koźmińskiej, prawej ręki Zbyszka Gelzoka, Maria jest prawie jak jego córka, jeździ za nim po całej Polsce od lat i wszędzie głośno krzyczy przeciwko ludobójstwu antenowemu, uświadamia ludzi, nie boi się niczego:
Przypominam też, że 17 grudnia 2019 roku w Polsce nielegalnie podniesiono normę promieniowania o 10 000%, mogą zabijać ludzi w domach.
Piotr Ptasiński shares this
139
😱 😱 😱
Jula 01 shares this
12.2K
Global Church Global
pilnie potrzebne referendum w tej sprawie by ograniczyc moc przekaznikow wylacznie do 4G
Viktor Wiktor shares this
4934
Nadeszły Czasy Apokalipsy
......Ci ludzie samotnie walczą za ignorantów i naiwniaków z krainy UkroPolin !!!
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Pocieszam się tym , że nie pozwoliłem się wciągnąć żydo -masonerii o satanistom w kolejna po plandemii pułapkę depopulacji i nie zgodziłem się na wymianę mojej kartu telefonicznej z G3 NA G5 ! ......ciągle jestem posiadaczem zwykłej komórki !
Jerzy Klaus
naiwnosc i niewiedza polskiego spoleczenstwa jest zenujaca,duze mordercze koncerny maja latwe pole do popisu(nie mylic z POPiSem)
Jula 01
Ja jeszcze przed kilku laty byłam taka sama jak większość rodaków. Zmieniło się to kiedy wyrzuciłam ze swojego życia telewizor. Dodam jeszcze, że mój już niestety nieżyjący mąż, który był dziennikarzem, pracującym w ogólnopolskiej gazecie, ciągle mi powtarzał, żebym nie wierzyła prasie. Trzymam kciuki za Pana Zbyszka Gelzoka. Wg mnie, bardzo analityczny umysł.
Aga ta shares this
166
🥵 🤒 🤒 🤒 🤒 😱 😭
MAT - shares this
22.6K
🥵 🤒 🤒 🤒 🤒 😱 😭
Anna Stanisława Rycyk
Prima Aprilis z tym więzieniem ?
Izabela Sylwia - IS 2201
Jakim prawem idzie się do więzienia za informowanie o szkodliwości 5G?
M K shares this
1.5K
Największy eksperyment biologiczny na ludziach w historii świata. Demoniczne okrucieństwo.
alahp shares this
205
Jolanta Ziolkowska shares this
1.1K
Krystyna Byers shares this
87
Marcin Pioter Tyk shares this
1.1K
Krzysztof Mamala shares this
291
jac05
Tu na glorii jest dużo mniejsza widownia niż na tiktokach czy jutubach ale za to bardziej myśląca a poruszona, wstrząśnięta powierza Bogu sprawy o których tu się pisze. Dlatego nie oczekuj 20000 wyświetleń ale uciesz się, że zaglądają tu kapłani, ludzie którzy nie skaczą bezmyślnie po filmikach jak małpomany.
Renia21 shares this
11.5K
Krzysztof Kolumb
,,Dopóki ten post (film) nie osiągnie 20 000 UDOSTĘPNIEŃ, nie będę prowadzić dalej swoich kanałów" - szantaż, mamona czy jest jakiś inny powód? A może - ludzie, ludzie - przerywam milczenie...
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
niebezpieczeństwa związane z polami elektromagnetycznymi i nadajnikami telefonii komórkowej:
Mutacje genetyczne
• Zaburzenia pamięci
• Utrudnienia w nauce
• Zespół nadpobudliwości psychoruchowej
• Bezsenność
• Choroby mózgu
• Zaburzenia równowagi hormonalnej
• Bezpłodność
• Demencje
• Powikłania sercowe
More
niebezpieczeństwa związane z polami elektromagnetycznymi i nadajnikami telefonii komórkowej:

Mutacje genetyczne

• Zaburzenia pamięci

• Utrudnienia w nauce

• Zespół nadpobudliwości psychoruchowej

• Bezsenność

• Choroby mózgu

• Zaburzenia równowagi hormonalnej

• Bezpłodność

• Demencje

• Powikłania sercowe
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
PANDEMIA 5G
oficyna-aurora.pl/aktualnosci/pandemia-
5g,p1058913148 Sławomir M. Kozak 2023-09-29
Odwiedziłem niedawno znajomego lekarza w jego gabinecie mieszczącym się w jednej z warszawskich kamienic. W pewnej chwili zachęcił mnie do spojrzenia przez okno na najbliższe otoczenie i pokazał niezbyt odległe od siebie maszty anten z nadajnikami 5G, stojące na dachach okolicznych budynków. Trzy …More
.

PANDEMIA 5G

oficyna-aurora.pl/aktualnosci/pandemia-

5g,p1058913148 Sławomir M. Kozak 2023-09-29

Odwiedziłem niedawno znajomego lekarza w jego gabinecie mieszczącym się w jednej z warszawskich kamienic. W pewnej chwili zachęcił mnie do spojrzenia przez okno na najbliższe otoczenie i pokazał niezbyt odległe od siebie maszty anten z nadajnikami 5G, stojące na dachach okolicznych budynków. Trzy konstrukcje, w równych od siebie odległościach, tworzące prawie doskonały trójkąt równoboczny. Chwilę później skierował dłoń w dół, na gmach znajdujący się niemal w centrum owego trójkąta i powiedział – a to jest szkoła.

Dwa dni później, w sieci natknąłem się na opracowanie, którego tytuł oddaje w zasadzie jego treść – „Badanie wykazało powiązanie między promieniowaniem z masztu telefonii komórkowej i ponad 7000 zgonów w wyniku raka”. Mimo wszystko, gorąco polecam przeczytanie całości, a dla zachęty przywołam kilka zdań. Pierwsze – odnoszące się do jednego z największych miast Brazylii. „Ponad 80% osób, które zachorowały na pewne rodzaje nowotworów, mieszkało w promieniu 500 metrów od jednego z setek masztów telefonii komórkowych zainstalowanych w mieście”.

Kolejne – już o innych metropoliach. „Badania dotyczące masztów telefonii komórkowych, które badały powiązanie pomiędzy wystawieniem na działanie promieniowania i przypadkami raka, były wykonane w San Francisco oraz miastach Austrii, Niemiec i Izraela, poczynając już od lat 70-tych XX wieku. Wszystkie badania wykazały podobne wyniki: mieszkając w pewnym zasięgu nadajników telefonii komórkowej zwiększało się ryzyko raka, od dwukrotnie do 121-krotnie w zależności od rodzaju wykrytego nowotworu”.

Artykuł wskazuje na niebezpieczeństwa związane z polami elektromagnetycznymi i nadajnikami telefonii komórkowej:

Mutacje genetyczne

• Zaburzenia pamięci

• Utrudnienia w nauce

• Zespół nadpobudliwości psychoruchowej

• Bezsenność

• Choroby mózgu

• Zaburzenia równowagi hormonalnej

• Bezpłodność

• Demencje

• Powikłania sercowe


Autor podsumowuje to stwierdzeniem, że „nadajniki takie powinny być zlokalizowane daleko od dzielnic mieszkaniowych oraz szkół i przedszkoli”.

Traf chciał, że tego samego dnia otrzymałem dwie informacje, które wcale nie muszą odnosić się do poruszonych wyżej kwestii, niemniej napawają niepokojem.

Jedna donosiła o masowych omdleniach podczas uroczystości rozpoczęciu roku szkolnego w Czeladzi. Jak podaje artykuł, „według jednego z ojców zemdlało 25 osób”. Natomiast dyrektor placówki „mówi o jednej i dodaje, że pozostałym zrobiło się niedobrze, ale nie stracili przytomności”. Dalszy opis wygląda, jakby był zaczerpnięty z horroru. „Pomimo co chwilę padających na murawę dzieci impreza trwała w najlepsze w słońcu i spiekocie”. Rodzice interweniowali, by dzieciom podać wodę, ale „niestety, nie przerwano imprezy i do końca wymuszono obecność młodzieży”. Wśród zaproszonych gości byli „posłowie, senatorowie, samorządowcy, dyrektorzy szkół z terenu powiatu oraz współpracujący z nimi pracodawcy”, co najwidoczniej skutecznie skrępowało naturalny, wydawałoby się, odruch powzięcia jakichś zdecydowanych działań, a tymczasem dyrektor, według gazety „tłumaczyła, że młodzież mdlała, bo ‘nie je śniadań i pije energetyki’”.

I kolejny materiał, równie niepokojący, także z września. Oto, w Zespole Szkół w Nowym Sączu, w trakcie uroczystości Dnia Sybiraka, doszło do masowych omdleń. „Z relacji świadków wynika, że uczniowie zaczęli nagle mdleć. Poszkodowanych osób mogło być kilka a nawet kilkanaście”. W tym przypadku poproszono o pomoc. „– Zostaliśmy zadysponowani na miejsce. Naszym zadaniem było sprawdzenie, czy w budynku jest obecna niebezpieczna substancja. Takiego zagrożenia nie stwierdziliśmy. Osoby poszkodowane przebywały na zewnątrz, dlatego powód omdleń musiał być inny – mówi w rozmowie z naszą redakcją dyżurny operacyjny PSP Nowy Sącz”. W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że dotkniętych tym tajemniczym zjawiskiem zostało w sumie 55 osób.

Obowiązujące u nas przez lata dopuszczalne normy promieniowania, zostały nie tak dawno poważnie zmienione. Jakby mało było ryzyka związanego z dotychczasowymi sieciami telefonii komórkowej 2G, 3G i 4G, podczas pandemii zbierającej śmiertelne żniwo na całym świecie, kupowano na potęgę respiratory i … stawiano maszty z antenami 5G. Niektóre są obudowywane sztucznymi kominami, by nie były widoczne. Tajemnicą poliszynela jest „uzbrajanie” oświetleniowych latarni miejskich w tajemnicze urządzenia, które w całkiem sporej ilości mają widoczne anteny. Odrębną kwestią jest rodzaj stosowanego w nich, nowego systemu LED, który nie jest obojętny dla zdrowia człowieka. Jeszcze niedawno, jak pokazywały nam media głównego nurtu, w licznych państwach Europy trup ścielił się gęsto, skarżono się nawet na brak trumien, a ciała leżały na ulicach w czarnych workach. Co prawda, później rozsiała się w mediach niezależnych cała masa filmików pokazujących, że niektóre z tych worków zaczynały się ruszać zaraz po ostatnim klapsie ekip telewizyjnych, a z niektórych wychylali się nieboszczycy, by zapalić papierosa.

„Od 20 marca 2020 roku do 15 maja 2022 roku, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia obowiązywał w Polsce stan epidemii”. Jak podaje najnowszy raport NIK, wyrzucono w tym okresie w błoto miliardy złotych, budowano szpitale dla pacjentów nierozpoznanej nigdy choroby, a szczytem bezczelności było uruchomienie jednego z nich na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Tymczasem, niespełna dwa miesiące po ataku wrogiego wirusa na nasz biedny kraj, „11 maja 2020 r. została uruchomiona pierwsza w Polsce sieć 5G na częstotliwości 2,6 GHz TDD. 100 nadajników będzie działać na obszarze 7 polskich miast, m.in. w Warszawie”. Powiecie – mało. Otóż nie, ponieważ dalej czytamy, że „w ramach drugiej fazy wdrażania sieci 5G, rozpoczęły się prace związane z instalacją ponad 600 dodatkowych stacji zlokalizowanych w Warszawie i okolicznych miejscowościach (ponad 2 mln osób). Dzięki temu sieć obejmie swoim zasięgiem ponad 3 miliony mieszkańców 7 miast i aglomeracji warszawskiej. Do końca roku powstanie duża część z zaplanowanych dodatkowych 600 stacji dla Warszawy i aglomeracji, a całość powinna zostać zakończona w pierwszych miesiącach 2021 roku”. Skoro mamy już rok 2023, to należy przyjąć, że założenia zostały wykonane, tym bardziej, że dziś ten operator reklamuje już usługę 5G Ultra i chwali się, że z siecią 5G dociera do 20 milionów mieszkańców Polski. A tekst opisywał działania tylko jednego operatora sieci komórkowej!

Temat 5G jest niezwykle ważny, bo dotyczy zagrożeń płynących dla naszego zdrowia w stopniu dużo większym, niż w dotychczas używanych sieciach poprzednich generacji. Zagadnienie to, jako wiodące dla przemysłu w ogóle, a szczególnie militarnego, jest skutecznie „zamiatane pod dywan”, na całym świecie. Powinno być najważniejszym dziś punktem ogólnospołecznej debaty, bo powiązane jest z niezliczoną wręcz ilością czynników, które będą determinowały zdrowie i życie nas samych, ale przede wszystkim przyszłych pokoleń. Nie dajmy się zwieść twierdzeniom, że temat to nowy i nierozpoznany, a na efekty skutków ubocznych trzeba będzie czekać dziesięciolecia.

Doktor Emanuel Landau, wybitny specjalista, który oprócz stanowisk akademickich w dziedzinie psychiatrii i nauk farmakologicznych pełnił również funkcję ordynatora oddziału psychiatrii, napisał w przedmowie do książki „Skutki biologiczne i zagrożenia dla zdrowia związane z promieniowaniem mikrofalowym”, że „przedstawia wyniki jedynego prawdziwie międzynarodowego sympozjum na temat skutków promieniowania mikrofalowego, które odbyło się w Warszawie w październiku 1973 roku. Jest to książka ‘obowiązkowa’ dla każdego poważnego studenta zajmującego się skutkami zdrowotnymi ekspozycji na promieniowanie mikrofalowe”.

5G jest tylko kolejną odsłoną problemu, który rozpoznano już w latach 70 ub. wieku. We wspomnianym sympozjum udział wzięło 60 osób, w tym 10 wybitnych lekarzy i naukowców polskich. Dokonania naszej nauki na tym polu były ogromne i zapewne dziś mielibyśmy światu wiele do powiedzenia, gdyby tylko 5G nie było prawdziwą pandemią!

Sławomir M. Kozak
11.7K
Kolejny przykład chazarskiej mafijnej działalności PiS wraz z ich sztandarowym kryminalistą Z.Ziobrą który wraz ze swoimi prokuratorami fałszywie oskarża Polaków. Obecne działania Ziobry można tylko porównać do działania chazarskich stalinowskich oprawców (prokuratorów i sędziów) takich jak Światło, Wolińska, Michnik, Bauman, ....
Jerzy Klaus
na niego przyszedl czas,na innych tez przyjdzie
Neo Kowalski shares this
1349
Kolejny przykład chazarskiej mafijnej działalności PiS wraz z ich sztandarowym kryminalistą Z.Ziobrą który wraz ze swoimi prokuratorami fałszywie oskarża Polaków. Obecne działania Ziobry można tylko porównać do działania chazarskich stalinowskich oprawców (prokuratorów i sędziów) takich jak Światło, Wolińska, Michnik, Bauman, ....
darek104
Obok trucia żywności, chemtrails, trucia lekami, to kolejna trucizna.
Quas Primas
Jak udostępniasz takie informacje na glorii, to... PODAJ ŹRÓDŁO!!!
Jak ktoś może dalej udostępniać jak nie ma podanego źródła, a to, co podajesz na glorii nie ma znaczenia dla właściciela tego (danego filmu)
Uważam, że GLORIA TV NIE powinna wpuszczać na stronę filmów i artykułów BEZ podania źródła, a tak robi większa część glorjowiczów. Przypominam również, że takie postepowanie jest …More
Jak udostępniasz takie informacje na glorii, to... PODAJ ŹRÓDŁO!!!
Jak ktoś może dalej udostępniać jak nie ma podanego źródła, a to, co podajesz na glorii nie ma znaczenia dla właściciela tego (danego filmu)
Uważam, że GLORIA TV NIE powinna wpuszczać na stronę filmów i artykułów BEZ podania źródła, a tak robi większa część glorjowiczów. Przypominam również, że takie postepowanie jest przywłaszczaniem sobie danego postu, czyli jest to kradzież!
Pepcia28 shares this
84
wanda bak shares this
83