Coburg
111.9K

Vakcína s QR-kódom je predobrazom znaku šelmy

LifeSiteNews: Francúzska vláda zaviedla povinné očkovanie pre zdravotnícke profesie a všetkých, ktorí pracujú s chorými ľuďmi alebo staršími ľuďmi. Do tejto skupiny patria napr. aj hasiči alebo domáci opatrovatelia. Proti tomuto "očkovaciemu" nariadeniu prebieha veľmi silná mobilizácia. Pre ostatných ľudí vláda zriadila hygienický preukaz; neočkovaní ľudia môžu dostať preukaz, ktorý je platný iba 72 hodín po negatívnom teste na COVID-19. V skutočnosti im to má zabrániť žiť normálny život, pretože bez tohto testu, ktorý by sa musel opakovať každé tri dni, nemajú prístup do veľkých nákupných centier, kaviarní, reštaurácií, veľkého počtu hotelov, koncertov, kín, atď. Našťastie sú z tohto systému vylúčené kostoly, ale návšteva osoby, ktorá je v nemocnici, je zakázaná, rovnako ako prístup do nemocnice kvôli neakútnej starostlivosti. Vďaka tejto "QR"-kód požiadavke sa neočkovaná osoba stáva skutočným vyvrheľom, za akékoľvek porušenie zákona jej hrozia veľmi vysoké pokuty. Čo si myslíte o tomto type schémy?

Biskup Athanasius Schneider: Myslím si, že je to zásadne v rozpore s ľudskými právami a ľudskou dôstojnosťou, pretože, ako ste spomenuli, v spoločnosti budú zavedené dve triedy ľudí a z tých, ktorí nie sú očkovaní, sa v skutočnosti stáva druh človeka, ktorý nemá rovnaké práva v porovnaní s inými. To znamená, že sa stanú akýmsi otrokmi, pretože nemajú žiadne práva: v zásade nemajú slobodu. Považujem to za veľmi nebezpečné - toto založenie dvojtriednej spoločnosti. Ako som povedal, toto je zásadne v rozpore s ľudskými právami a ľudskou dôstojnosťou: vraciame sa k totalitným spoločnostiam. Poznali sme totalitné systémy, kde osobitný druh ľudí z rôznych dôvodov alebo z rasových dôvodov bol vonkajšie označený a nemal rovnaké občianske práva ako ostatní.

Ide teda o skutočne nebezpečný jav. Teraz k tomu samozrejme pristupujeme pod zámienkou hygienických opatrení a zdravotnej starostlivosti. Je to len zámienka, pretože neexistuje žiadny stopercentný dôkaz, že očkovanie je skutočne účinné, aby sa zabránilo COVID infekcii. Existujú dokonca doložené prípady - nie je to žiadna konšpiračná teória - ľudí, ktorých mená sú známe a ktorí dostali vírus aj po očkovaní proti COVID; boli testovaní pozitívne a v niektorých prípadoch sa zdravotný stav týchto ľudí ešte zhoršil. Pretože už poznáme tieto prípady, malo by to byť znamením toho, že očkovanie nemôže byť absolútnou požiadavkou; preto musíme protestovať proti evidentnému porušovaniu základných práv a dokonca proti ignorovaniu dôkazov, ktoré existujú. Keď sa naša spoločnosť mení na miesto, kde sa prosto popierajú dôkazy, je to znamenie, že sa nachádzame v diktatúre, pretože iba diktátorský politický systém popiera evidentné fakty s cieľom propagovať svoju agendu. Je jasné, že existuje program, aby sa zaočkovali všetci ľudia s cieľom dosiahnuť konkrétny politický, sociálny alebo ideologický cieľ.

LSN: Vo Francúzsku už dnes existuje 11 povinných očkovaní pre deti do 2 rokov vrátane vakcíny proti rubeole, ktorá je často potratom-poškvrnená. Tieto očkovania však nie sú spájané s preukazom alebo QR kódom. Myslíte si, že zavedením QR kódu vstupujeme do niečoho ďalšieho?

Bp. Schneider.: Samozrejme, pretože ste úplne ovládaní. Už nemáte žiadnu slobodu, ani pokiaľ ide o súkromie vášho tela. Informácie o vašom tele sú v tomto kóde, takže áno, je to podstatný rozdiel, a preto musíme proti tomuto kódu, ktorý ovplyvní súkromie tela, protestovať.

LSN: Je tento QR kód pokusom uvaliť znak šelmy, o čom hovorí Apokalypsa, alebo o akýsi predobraz, pokiaľ sú neočkovaní ohrození istým druhom väzenia, ktorý mnohým znemožní zarobiť si na živobytie alebo pokračovať v štúdiu?

Bp. Schn.: Vieme povedať, že sa môže jednať o akýsi predobraz znaku šelmy. Sám by som vari nepovedal, že sa jedna priamo o znak šelmy. Myslím, že neboli splnené všetky predpoklady, aby som to povedal, ale aspoň môžeme povedať, že je to druh predobrazu, pretože Apokalypsa hovorí, že nemôžete kupovať ani predávať, ak nemáte na ruke, na tele, znak. Je to veľmi blízke tomu, keď ľudia, ktorí nie sú označení vo svojom tele vakcínou - toto je znamenie - nemôžu vstúpiť do určitých obchodov alebo supermarketov: nemôžu vstúpiť, nemôžu tam nakupovať ani predávať, a to sa už doslova deje.

Myslím si, že musíme byť pripravení na to byť vylúčený. Vari by bolo možné zaviesť alternatívne systémy: napríklad tí, ktorí sú proti očkovaniu, môžu vytvoriť nový výmenný reťazec, súkromnú výmenu produktov v menších rozmeroch s obchodíkmi, ktoré nebudú vyžadovať preukazy, alebo pod holým nebom, alebo súkromné reťazce výmeny produkcie. Myslím si, že je to možné. Vo Francúzsku prebiehajú masívne protesty proti očkovaniu: Myslím si, že tieto protesty by mohli viesť k novým vzájomným systémom nákupu a predaja výrobkov, ktoré ľudia potrebujú, pretože je do nich zapojených toľko ľudí. Snáď sa na iných miestach a v iných krajinách podarí vytvoriť takéto systémy predaja výrobkov.

Musíme nájsť alternatívy; je to veľmi dôležité aj z hľadiska nákupu a predaja výrobkov. Keď sme vylúčení z verejnej dopravy, ako sú vlaky, autobusy a podobne, môžeme vytvoriť systém cestovania súkromnými autami. Musíme už hľadať všetky praktické možnosti, ako sa vyhnúť tejto novej nanútenej diktatúre nad našimi telami a našou slobodou. Ak to neurobíme, dôjde k totalite, ktorá bude kompletná, a bude to znamenať koniec každej ľudskej spoločnosti.

Apelujem aj na neveriacich, všetkých ľudí dobrej vôle: prosím, začnite už plánovať alternatívne systémy, v doprave, v nákupe a predaji výrobkov, možno aj v prípade štúdia tým, že budeme mať súkromné študijné centrá. Musíme to rozvinúť aspoň teoreticky a následne prakticky, so všetkými týmito dobrými ľuďmi, ktorí demonštrujú: ako prežiť. Musíme vytvoriť svetovú alianciu protestov a alternatív; ak to neurobíme, budeme mať kompletný totalitný systém. A tomuto sa musíme vyhnúť.

LSN: Môže byť tento QR-kód používaný na preukázanie zaočkovanosti sám osebe považovaný za formu znaku šelmy?

Bp. Schneider.: Áno. Tento kód bude obsahovať všetky vaše súkromné informácie o vašom zdraví, ktoré už má štát pod kontrolou. Tento kód je, ako ho chápem, spojený s vakcínou. Vakcína obsahuje prinajmenšom nejaké "stopy" potratu, aj keď by boli veľmi vzdialené od strašného vraždenia detí, čo je samo o sebe satanským činom. Používanie ich tiel a tkanív je tiež satanistické, pretože je to vzbura proti Bohu, Darcovi života. V tomto prípade majú potratom poškvrnené vakcíny určité satanské stopy šelmy, hoci sú vzdialené. Vakcína s príslušným kódovým číslom je teda predobrazom znaku šelmy. Aby bolo jasné, nehovorím, že sa jedná o priamy znak šelmy, ale mohlo by to byť už čiastočne predobrazom tohto znaku, a a preto sa musíme vyhnúť aj tomu. Tento kód je nemorálnym spôsobom, pretože, ako opakujem, vláda preberá kompletnú kontrolu nad vašim telom.

lifenews.sk/…d-pravidla-mozu-byt-akymsi-predobrazom-znaku-selmy
Ludmila Novakova shares this
31.4K
Jan defendel defendel
Nie je to hoax ????
Jan defendel defendel
Liberali maju na vsetko vysvetlenie
apredsasatoci
Podľa mňa je znakom šelmy AL!