Bývalý japonský minister vnútra sa verejne ospravedlnil neočkovaným: „MALI STE PRAVDU, VAKCÍNY ZABÍJAJÚ NAŠICH MILOVANÝCH“

Bývalý japonský minister vnútra sa verejne ospravedlnil neočkovaným: „MALI STE PRAVDU, VAKCÍNY ZABÍJAJÚ NAŠICH MILOVANÝCH“

JAPONSKO: Kazuhiro Haraguchi, bývalý japonský minister vnútra, sa stal prvým významným politikom, ktorý sa ospravedlnil neočkovaným spoluobčanom za cunami úmrtí naprieč zaočkovanou populáciou.


Začiatkom minulého týždňa vyšli do ulíc obrovské množstvá japonských občanov, aby protestovali voči zločinom proti ľudskosti spáchaným počas pandémie covidu globalistickými organizáciami, ako sú Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) a Svetové ekonomické fórum (WEF).

Počas otváracieho prejavu na protestoch Haraguchi predniesol silné a emotívne ospravedlnenie za obrovské množstvo úmrtí, ku ktorým v súčasnosti dochádza v dôsledku smrtiacich mRNA vakcín.

Haraguchi začal tým, že sa poukázal na smútok a straty pociťované rodinami, čo stratili svojich blízkych, ktorí boli donútení podstúpiť covidové očkovanie. S hlbokou úprimnosťou vyjadril sústrasť a prevzal zodpovednosť za zlyhania tých, ktorí boli vtedy pri moci.

„Ospravedlňujem sa vám všetkým. Toľko ľudí zomrelo, ktorí zomrieť nemali,“ povedal.

Portál Thelibertybeacon.com uvádza, že jedným z kľúčových bodov v Haraguchiho prejave bola kritika zákazu ivermektínu – lieku vyvinutého Dr. Satoshi Omurom, ktorý podľa neho mohol zohrať významnú úlohu v boji proti pandémii. Haraguchi spochybnil motívy zákazu a naznačil, že ekonomické záujmy mali prednosť pred verejným zdravím.

„Prečo bol ivermektín zakázaný? Pretože je lacný. Nechceli ho, pretože by prekážal predaju vakcín,“ argumentoval.

Toto vyhlásenie vyvolalo hlasný potlesk davu. Mnohí účastníci protestu mali pocit, že zisky farmaceutických firiem majú prednosť pred ľudskými životmi.

Haraguchi sa potom podelil o hlboko osobný príbeh o svojich vlastných zdravotných problémoch. Po očkovaní sa u neho rozvinula ťažká choroba, konkrétne rýchlo postupujúca forma turbo rakoviny. „Vlani o tomto čase som nemal ani obočie, ani vlasy. Dve z troch vakcín, ktoré som dostal, boli predpokladané smrteľné šarže,“ prezradil.

Tento úprimný popis jeho boja s rakovinou, ktorý zahŕňal významné fyzické zmeny ako vypadávanie vlasov, značne zasiahol publikum. Vyrozprával príhodu, pri ktorej sa jeho vzhľad stal natoľko rušivým elementom, že pri diskusii sa jeho súper sústreďoval viac na jeho parochňu ako na preberané témy.

Haraguchi prezradil, že nie je jediným členom japonského národného snemu (zákonodarného zboru), ktorý trpí nepriaznivými účinkami vakcín. Spomenul, že traja jeho kolegovia boli ťažko postihnutí, niektorí dokonca hospitalizovaní. „Rozpadajú sa na kusy, niektorí sú hospitalizovaní, no stále mlčia,“ vysvetlil. Toto odhalenie zdôraznilo širší problém – neochotu alebo neschopnosť verejných činiteľov otvorene diskutovať o svojich osobných zdravotných problémoch.

Haraguchi sa obzvlášť zaujímal o pokusy umlčať tých, ktorí spochybňujú súčasnú politiku a kroky vlády. Spomenul nedávny incident, keď mu po rozhovore s riaditeľom televízie Channel 3 zakázali v televízii vystupovať.

„Nedávno som hovoril s riaditeľom Channel 3 a následne som dostal zakáz. Snažia sa umlčať naše hlasy,“ uviedol.

Tento pokus o cenzúru nesúhlasných hlasov zvýrazňuje obavy o slobodu prejavu a vyjadrovania. Haraguchi vyzval publikum, aby zostalo neochvejné vo svojom rozhodnutí, a povedal: „Snažia sa zablokovať našu slobodu, náš odpor, našu silu. Ale nikdy neprehráme.“

V závere svojho prejavu Haraguchi vydal výzvu k činu. Vyzval ľudí, aby sa jednotne postavili proti vláde a jej sporným rozhodnutiam. „Zvrhnime túto vládu,“ vyhlásil a zdôraznil potrebu zmeny a zodpovednosti. Vyzval zákonodarcov, aby pokračovali v boji za životy a slobody ľudí. „Uskutočnime to!“ uzavrel svoj prejav.

Záver

Protest v Japonsku, ktorý prebiehal (pozn.: 31. mája 2024) s cieľom prilákať desaťtisíce účastníkov, znamená významný moment v globálnom diskurze o riadení pandémie a zdravotníckej politiky.

Haraguchiho prejav, plný osobných anekdot a silnej kritiky, hlboko zarezonoval medzi prítomnými.

AUTOR: Sean Adl-Tabatabai
Bývalý japonský minister vnútra sa verejne ospravedlnil neočkovaným: „MALI STE PRAVDU, VAKCÍNY ZABÍJAJÚ NAŠICH MILOVANÝCH“
Majajana shares this
1497
Metod
Kto sa dal opichať nech sa nečuduje!
Anton Čulen shares this
25