woj_tek shares this
323
Policja Wiktorii...
" ...
Odegrała (Policja z masonerią) również kluczową rolę w skazaniu i uwięzieniu kardynała George'a Pella przez ponad rok, zanim został jednogłośnie uniewinniony przez Sąd Najwyższy Australii w kwietniu. Oskarżenia zostały pierwotnie wniesione po dochodzeniu australijskiej policji, nazwanym „Operation Tether”, w którym aktywnie poszukiwano dowodów na popełnienie przestępstw …More
Policja Wiktorii...
" ...
Odegrała (Policja z masonerią) również kluczową rolę w skazaniu i uwięzieniu kardynała George'a Pella przez ponad rok, zanim został jednogłośnie uniewinniony przez Sąd Najwyższy Australii w kwietniu. Oskarżenia zostały pierwotnie wniesione po dochodzeniu australijskiej policji, nazwanym „Operation Tether”, w którym aktywnie poszukiwano dowodów na popełnienie przestępstw seksualnych przez Pella, chociaż nie złożono przeciwko niemu żadnej skargi. Kilku mężczyzn zgłosiło historie; wszyscy oprócz jednego zostali zwolnieni. Wreszcie tylko jeden człowiek, znany jako „Świadek J.”, zeznawał przeciwko Pellowi. Drugi były chłopiec z chóru, wymieniony w zarzutach zmarł, zanim sprawa trafiła do sądu, ale zanim umarł, powiedział swojej matce, że molestowanie nigdy nie miało miejsca
..."


Policja w Australii - maski z logo masonerii
Edward7
Jak łatwo stworzyć fałszywą pandemię ;

W każdym kraju są organizacje masonerii , lub grupy od niej zależne, największe prześladowania są tam gdzie masoneria ma najwięcej swoich członków , na wyższych stanowiskach . Za ta fałszywą pandemią stoi masoneria ,przekupiła rządy, przejęła media dlatego nie musi istnieć prawdziwa choroba, epidemia , wystarczy tylko medialna panika i sianie strachu , aby …More
Jak łatwo stworzyć fałszywą pandemię ;

W każdym kraju są organizacje masonerii , lub grupy od niej zależne, największe prześladowania są tam gdzie masoneria ma najwięcej swoich członków , na wyższych stanowiskach . Za ta fałszywą pandemią stoi masoneria ,przekupiła rządy, przejęła media dlatego nie musi istnieć prawdziwa choroba, epidemia , wystarczy tylko medialna panika i sianie strachu , aby wszyscy uwieżyli w śmiertelny wirus...

autor - Nils Nilsen

Wyobraź sobie, że miałeś zasoby i wpływy wystarczające do wywołania globalnej pandemii (masoneria je ma), co byś musiał zrobić? Jak byś zaczął? A jak najlepiej to wykorzystać i zwiększyć zyski? Mamy tutaj odpowiedzi. Prosty 12-stopniowy plan.
*
1.Znajdź jakieś niejasne kryteria określające objawy, których chcesz, aby ludzie szukali. Idealne jest wszystko, co subiektywne, z czym wiele osób może się identyfikować. Weźmy problemy z pamięcią i / lub zamieszanie + kilka typowych z listy Covid. Zmęczenie, bóle i bóle są dość powszechne i subiektywne. (W przypadku covid19 objawy to: gorączka, suchy kaszel, zmęczenie. Rzadziej występujące objawy: bóle gardła, biegunka, utrata smaku lub węchu, wysypka lub przebarwienie palców rąk i nóg)
Dobrze byłoby wziąć coś, co jest bardzo powszechne u starszych ludzi, abyśmy mogli wykorzystać śmierć ze starości jako dowód śmiertelności nowego wirusa.
*
2.Wtedy potrzebowalibyśmy czegoś biologicznego do przetestowania. Dowolna sekwencja RNA by się nadała, o ile nie jest obecna w całej populacji. Gdyby tak było, ktoś mógłby bardzo szybko zażądać odporności stadnej. W rzeczywistości może to być sekwencja RNA, która tak naprawdę nie istnieje u ludzi, ale może istnieć jako zanieczyszczenie w laboratoriach, np. W kurzu lub wodzie.
To wystarczyłoby, aby test qPCR RT odebrał wynik jako fałszywie dodatni. Wiele RT PCR ma fałszywie dodatnie wskaźniki na poziomie 3-5%, co byłoby wystarczające, aby wywołać przerażenie. (Jeśli chodzi o Covid, odsetek fałszywie dodatnich wyników jest niemożliwy do ustalenia, ponieważ nie mamy złotego standardu do sprawdzenia, ale w przypadku wielu innych podobnych testów średni odsetek wyników fałszywie dodatnich wynosi ponad 3%. laboratoria testują różne sekwencje.
Możemy liczyć na to, że przeciążone laboratoria będą bardziej podatne na skażenie niż laboratoria biorące udział w badaniach, wiedząc, że zostaną sprawdzone pod kątem dokładności, a te, które dały ponad 3% fałszywych alarmów. Być może poziom błędu dla przeciętnego laboratorium zestresowanym wynosi aż 8%. BMJ liczy 5% jako rozsądne oszacowanie. Przy 8% wszystkie pozytywne testy w USA byłyby wyjaśnione fałszywie dodatnimi)
*
3.Wtedy wszystko jest gotowe. Musimy tylko stwierdzić, że odkryliśmy nową grupę objawów, która jest związana z nową sekwencją RNA. Zaczyna się od utraty pamięci i zamieszania. Innymi słowy, jest to wirus neurotoksyczny, który prowadzi do śmierci na wszystkie sposoby, na jakie starzy ludzie mogą umrzeć, poprzez udary, zawały serca, zapalenie płuc, niewydolność nerek, posocznicę, niewydolność narządów, odwodnienie.
Nie ma znaczenia, czy pacjent i tak był blisko drzwi śmierci z powodu istniejących problemów. Zawsze możemy twierdzić, że bez naszego nowego wirusa nie umarliby. Kto mógłby temu przeciwdziałać? (Tak jak Covid; ludzie umierają z powodu wszelkiego rodzaju zaburzeń, które mieli już przed wykonaniem testu Covid)
*
4.Jakimś cudem odkryliśmy już dokładnie wirusa, który jest odpowiedzialny za miliony różnych wirusów, które istnieją w każdym centymetrze sześciennym powietrza. Więc mamy już odczyt testu RT PCR. To sprawia, że wyglądamy na bardzo kompetentnych badaczy. Oczywiście wcześniej kupiliśmy akcje w głównych laboratoriach testowych.
Oczywiście kupiliśmy również akcje największych producentów szczepionek. W końcu będzie to największy producent pieniędzy, miejmy nadzieję, że przez lata, ponieważ trudno będzie uzyskać przeciwciała przeciwko czemuś, co tak naprawdę nie istnieje.
*
5.Teraz musimy tylko rozpowszechnić wiadomość, że na całym świecie rozprzestrzenia się nowa śmiertelna pandemia, a każdy kraj musi rozpocząć testy. Możemy liczyć na to, że 5% hipochondryków w ogólnej populacji wyjdzie na testy jako pierwsze. Każdemu krajowi zawsze zajmie trochę czasu, zanim zacznie się rozwijać testy, więc wykresy na początku będą wyglądać wykładniczo.
*
6.Wszystko, czego teraz potrzebujesz, to przyprowadzanie starych i zdezorientowanych starszych ludzi na testy, a przy 5% fałszywych trafieniach, wkrótce większość łóżek szpitalnych będzie wypełniona starymi, zdezorientowanymi pacjentami.
Możemy liczyć na to, że lekarze będą je agresywnie traktować. Większość z tych starszych ludzi będzie już na koktajlu narkotykowym, więc dodanie kilku innych narkotyków w ramach „heroicznego leczenia” z pewnością zepchnie ich na krawędzi.
Wiele osób będzie miało zapalenie płuc spowodowane grypą sezonową, więc możemy po prostu przedłużyć to, zakładając wentylatory. Potem umrą miesiąc później i możemy powiedzieć, że to nie była grypa, ponieważ sezon grypowy powinien był zakończyć się miesiąc wcześniej.
*
7.Wykresy liczb testowanych jako dodatnie będą na początku wykładnicze, ale spłaszczają się, gdy testerzy osiągają maksymalny poziom. Po pewnym czasie technicy laboratoryjni będą wyczerpani i będą mieli tendencję do stania się niechlujnymi, presja testowania będzie nieustępliwa, a laboratoria będą coraz brudniejsze, a my będziemy uzyskiwać coraz wyższe wskaźniki fałszywie dodatnich.
Zwykle media zadowalają się tylko informacją o liczbie pozytywnych testów, ale gdyby ktoś pomyślał o sprawdzeniu proporcji pozytywnych testów w porównaniu z całkowitą liczbą testów, otrzymywałby większą liczbę co tydzień z powodu przepracowanych, podatnych na błędy pracowników laboratoryjnych.
Ostatecznie w społeczeństwie zabraknie hipochondryków, którzy przyjdą na testy dobrowolnie, a wielu zrozumie, że jeśli wynik pozytywny, zostanie umieszczony razem z naprawdę chorymi ludźmi, bez ochrony, ponieważ wszyscy mają tego samego wirusa… Więc krzywe będą spłaszczyć i zacząć schodzić.
*
8.Jeśli chcesz zniszczyć gospodarkę podczas pandemii, dostaniesz programistę, który przewidział miliony zgonów (w rzeczywistości 70 milionów umiera każdego roku, więc nie jest to naprawdę trudne), jeśli nie będziemy blokować społeczeństwa .
Musimy ich tylko przestraszyć, żeby zablokowali się tuż przed spłaszczeniem krzywej (kiedy kończy się 5% hipochondryków), a wszyscy politycy będą myśleć, że uratowali swój kraj.
*
9.Dla zabawy, aby zobaczyć, jak dziwnie moglibyśmy skłonić łatwowiernych ludzi do działania, moglibyśmy wymyślić różne strategie ochrony. Dystans społeczny może wyglądać naprawdę zabawnie w supermarkecie, a wszystkie oryginalne sposoby salutowania są interesujące, noga dotykająca łokcia (nawet jeśli teraz kaszlemy w łokciu).
Moglibyśmy również zarobić dużo pieniędzy na maskach, rękawiczkach i środkach dezynfekujących.
*
10.Aby zarobić na szczepionkach, zaczniemy testować przeciwciała. Tutaj odsetek błędów fałszywie dodatnich jest jeszcze większy, więc możemy łatwo uzyskać 10% z przeciwciałami tylko z fałszywie dodatnich. Ale po ponownym teście statystycznie uzyskamy tylko jeden procent wyniku pozytywnego, jeśli przetestujemy te same osoby.
Oznacza to, że możemy twierdzić, że będziemy potrzebować wielu wzmacniaczy szczepionki. Aby zmaksymalizować zysk, możemy dodać do szczepionki coś, co powoduje choroby, a następnie wyleczyć ich bardzo drogim lekiem wyprodukowanym przez firmę, w którą już zainwestowaliśmy. Ale aby mieć pewność, że maksymalna liczba krajów zapłaci prawie jakąkolwiek cenę za szczepionkę, musimy poczekać, aż będą naprawdę zdesperowani.
*
11.Zawsze możemy liczyć na kilka fal wirusa, ponieważ zwykła grypa i przeziębienia będą nadchodzić każdego roku i zabijać setki tysięcy, jak co roku, a 3-10% z nich za każdym razem będzie fałszywie dodatnich. Mamy więc od lat fantastycznego producenta pieniędzy: drogie testy, drogie leki i drogie szczepionki dla 7 miliardów ludzi każdego roku.
*
12.Możemy liczyć na to, że lekarze będą mieli pytania i wątpliwości . Będą się przeciwstawiać na każdym kroku, a ponieważ nie ma prawdziwej nowej choroby, którą można wyleczyć, badania potoczą się w niekończące się ślepe uliczki. To sprawi, że wszyscy lekarze będą skłonni przyjąć szczepionkę.
Musimy tylko upewnić się, że nie ma powszechnie dostępnego taniego skutecznego leku. Jeśli tak, zawsze możemy zapłacić niektórym lekarzom za wymyślenie niektórych liczb do opublikowania (na przykład fałszywe negatywne badanie HydroxyChloroquin w The Lancet).

off-guardian.org/…s-to-create-your-own-pandemic/
Edward7
Maski na twarz stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia
Naukowcy odkryli, że u około jednej trzeciej pracowników wystąpiły bóle głowy podczas używania maski, u większości występowały wcześniej bóle głowy, które nasiliły się po założeniu maski, a 60% wymagało leków przeciwbólowych w celu złagodzenia. Jeśli chodzi o przyczynę bólów głowy, chociaż paski i ucisk maski mogą być przyczyną, większość …More
Maski na twarz stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia
Naukowcy odkryli, że u około jednej trzeciej pracowników wystąpiły bóle głowy podczas używania maski, u większości występowały wcześniej bóle głowy, które nasiliły się po założeniu maski, a 60% wymagało leków przeciwbólowych w celu złagodzenia. Jeśli chodzi o przyczynę bólów głowy, chociaż paski i ucisk maski mogą być przyczyną, większość dowodów wskazuje na niedotlenienie i / lub hiperkapnię jako przyczynę. Oznacza to zmniejszenie utlenowania krwi (niedotlenienie) lub podwyższenie C02 we krwi (hiperkapnia).

Wiadomo, że maska N95, jeśli jest noszona przez wiele godzin, może zmniejszyć utlenowanie krwi nawet o 20%, co może prowadzić do utraty przytomności, jak zdarzyło się nieszczęsnemu facetowi jeżdżącemu samotnie w swoim samochodzie w masce N95, powodując stracił przytomność, rozbił samochód i doznał obrażeń. Jestem pewien, że mamy kilka przypadków osób starszych lub osób ze słabą czynnością płuc, które tracą przytomność i uderzają się w głowę. To oczywiście może doprowadzić do śmierci.

Nowsze badanie z udziałem 159 pracowników służby zdrowia w wieku od 21 do 35 lat wykazało, że 81% osób cierpiało na bóle głowy w wyniku noszenia maski na twarz. Niektórzy mieli wcześniej istniejące bóle głowy, które zostały wywołane przez maski. Wszyscy mieli wrażenie, że bóle głowy wpłynęły na ich wydajność w pracy.
Niestety, nikt nie mówi słabym osobom starszym i osobom z chorobami płuc, takimi jak POChP, rozedma lub zwłóknienie płuc, o tych zagrożeniach podczas noszenia jakiejkolwiek maski na twarz, które mogą spowodować poważne pogorszenie czynności płuc. Obejmuje to również pacjentów z rakiem płuc i osoby, które przeszły operację płuc, zwłaszcza z częściową resekcją lub nawet usunięciem całego płuca.
Demaskowanie prawdy: badania pokazują, że dehumanizujące maski osłabiają i nie chronią
Znaczenie tych odkryć polega na tym, że spadek poziomu tlenu (niedotlenienie) jest związany z osłabieniem odporności. Badania wykazały, że niedotlenienie może hamować typ głównych komórek odpornościowych używanych do zwalczania infekcji wirusowych zwanych limfocytami T CD4 +. Dzieje się tak, ponieważ niedotlenienie zwiększa poziom związku zwanego czynnikiem indukowanym niedotlenieniem-1 (HIF-1), który hamuje limfocyty T i stymuluje silną immunologiczną komórkę hamującą zwaną Tregs. To przygotowuje grunt do zarażenia się jakąkolwiek infekcją, w tym COVID-19, i sprawia, że konsekwencje tej infekcji są znacznie poważniejsze. Zasadniczo maska może bardzo zwiększać ryzyko infekcji, a jeśli tak, znacznie gorsze wyniki.

Osoby z rakiem, zwłaszcza jeśli rak się rozprzestrzenił, będą bardziej narażone na długotrwałe niedotlenienie, ponieważ rak najlepiej rozwija się w mikrośrodowisku o niskiej zawartości tlenu. Niski poziom tlenu sprzyja również stanom zapalnym, które mogą sprzyjać wzrostowi, inwazji i rozprzestrzenianiu się nowotworów. Sugerowano, że powtarzające się epizody niedotlenienia są istotnym czynnikiem w miażdżycy tętnic, a zatem nasilają wszystkie choroby sercowo-naczyniowe (zawały serca) i mózgowo-naczyniowe (udary).

Istnieje inne niebezpieczeństwo związane z codziennym noszeniem tych masek, zwłaszcza jeśli są noszone przez kilka godzin. Kiedy osoba jest zarażona wirusem układu oddechowego, wydala część wirusa z każdym oddechem. Jeśli noszą maskę, zwłaszcza maskę N95 lub inną ciasno dopasowaną maskę, będą stale ponownie oddychać wirusami, podnosząc stężenie wirusa w płucach i drogach nosowych. Wiemy, że osoby, które najgorzej reagują na koronawirusa, mają najwyższe stężenia wirusa na początku. A to prowadzi do śmiertelnej burzy cytokinowej w wybranej liczbie.

To robi się jeszcze bardziej przerażające. Nowsze dowody sugerują, że w niektórych przypadkach wirus może dostać się do mózgu. W większości przypadków przedostaje się do mózgu poprzez nerwy węchowe (węchowe), które łączą się bezpośrednio z obszarem mózgu zajmującym się pamięcią niedawną i utrwalaniem pamięci. Nosząc maskę, wydychane wirusy nie będą w stanie uciec i skoncentrują się w przewodach nosowych, wnikną do nerwów węchowych i przedostaną się do mózgu ”.

Dr Russell Blaylock , autor biuletynu The Blaylock Wellness Report , jest uznanym w całym kraju neurochirurgiem, lekarzem, autorem i wykładowcą. Uczęszczał do Louisiana State University School of Medicine oraz odbył staż i rezydenturę neurologiczną na Medical University of South Carolina. Przez 26 lat oprócz praktyki żywieniowej praktykował neurochirurgię. Niedawno zrezygnował ze swoich obowiązków neurochirurgicznych, aby poświęcić całą uwagę badaniom żywieniowym. Dr Blaylock jest autorem czterech książek, Excitotoxins: The Taste That Kills, Health and Nutrition Secrets That Can Save Your Life, Natural Strategies for Cancer Patients oraz jego najnowszej pracy, Cellular and Molecular Biology of Autism Spectrum Disorders.
Oryginalnym źródłem tego artykułu jest Technokracja
Prawa autorskie © Dr.Russell Blaylock , Technocracy , 2020