CÓRKA MARYI
11383

JEZUS: Nigdy nie groźcie innym w Moje Imię

JESUS: Never threaten others in My Name

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

sobota, 10 września 2011 roku, godz. 15.30

Dzisiaj rozmawiam z tobą, Moja szczerze umiłowana córko, o potrzebie bycia posłusznym Mi we wszystkich sprawach. Moja córko, wszyscy Moi wyznawcy, aby być godnymi Mojej Miłości i oddania, muszą szanować przykazania Mojego Ojca. Choć mogą się niekiedy zachwiać, muszą przez cały czas starać się postępować zgodnie z przykazaniem miłości. Miłujcie się wzajemnie i stawiajcie potrzeby bliźniego przed własnymi, a wtedy wszystko inne będzie na swoim miejscu.

Ci, którzy nazywają siebie Moimi wyznawcami, muszą być bardzo ostrożni w tym, jak rozprzestrzeniają Moje najświętsze Słowo. Jeśli wpadają w pułapkę arogancji, zadufania w sobie lub gdy potępiają innych w Moje Imię, bardzo Mnie obrażają. Nigdy nie groźcie innym, że mogą oczekiwać Moich kar. Nigdy nie mówcie nikomu innemu, że będę go karać, gdy z jakiegokolwiek powodu czujecie wobec niego gniew. Bo jeśli tak uczynicie, będziecie winni zaparcia się Moich Słów, ponieważ będziecie przeinaczać Prawdę, by dopasować ją do waszych własnych perspektyw. Nigdy nie czujcie się lepsi od innych z tego powodu, że jesteście uprzywilejowani w odniesieniu do prawdy.

Dzieci, Ja kocham wszystkie Moje dzieci, nawet jeśli się mylą i błądzą. Módlcie się za nich w każdej chwili, jeśli uważacie się za Moich prawdziwych wyznawców. Oczywiście, głoście Prawdę. Zawsze mówcie im o Mojej głębokiej Miłości do Moich dzieci. Ale nigdy nie możecie ich osądzać. Nigdy nie mówcie innym, że za swoje grzechy lub za to, co wy uznajecie za grzechy, zostaną przeze Mnie ukarani w jakiś konkretny sposób, ponieważ nie macie do tego prawa.

Moje Orędzie dzisiaj jest proste. Kiedy Mnie kochacie i mówicie w Moje Imię, nigdy nie wolno wam się wywyższać z tego powodu. Nigdy nie możecie grozić waszym braciom lub siostrom albo rzucać oszczerstw w Moje Imię.

Pamiętajcie, że ponieważ jesteście Moimi wyznawcami, to będziecie na celowniku zwodziciela właśnie ze względu na waszą wiarę. Musicie więc być ostrożni, by podstępem nie skłonił was do popełnienia grzechu przeciwko waszym braciom lub siostrom. Musicie być silni, Moje dzieci. Daję wam to Orędzie, aby was poprowadzić i trzymać na właściwej drodze do Mnie.

Wasz umiłowany Jezus
Król ludzkości

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…11-09-10-15-30-nigdy-nie-grozcie-innym-w-moje-imie
Never threaten others in My Name

______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Kiedy jakaś osoba mówi, że Mnie kocha, będzie czyniła wszystko według Mojej Świętej Woli

______________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Dzieci, Ja kocham wszystkie Moje dzieci, nawet jeśli się mylą i błądzą. Módlcie się za nich w każdej chwili, jeśli uważacie się za Moich prawdziwych wyznawców. Oczywiście, głoście Prawdę. Zawsze mówcie im o Mojej głębokiej Miłości do Moich dzieci. Ale nigdy nie możecie ich osądzać. Nigdy nie mówcie innym, że za swoje grzechy lub za to, co wy uznajecie za grzechy, zostaną przeze Mnie ukarani w …More
"Dzieci, Ja kocham wszystkie Moje dzieci, nawet jeśli się mylą i błądzą. Módlcie się za nich w każdej chwili, jeśli uważacie się za Moich prawdziwych wyznawców. Oczywiście, głoście Prawdę. Zawsze mówcie im o Mojej głębokiej Miłości do Moich dzieci. Ale nigdy nie możecie ich osądzać. Nigdy nie mówcie innym, że za swoje grzechy lub za to, co wy uznajecie za grzechy, zostaną przeze Mnie ukarani w jakiś konkretny sposób, ponieważ nie macie do tego prawa."