Krystian N.
1151.2K
33:49
SPOWIEDŹ RATOWNIKA. Film opublikowany przez Wojtka Sumlińskiego, pokazującego prawdę na temat pseudopandemii. SZOKUJĄCE FAKTY!
JOKAMA and one more user link to this post
Quas Primas
Ten komentarz piszę ZAWSZE do ciebie parchu i połowa twoich glorjańskich nicków, bo to, co ty robisz choćby na glorii – woła o pomstę do nieba...
„Tego rodzaju grzeszników, od których raczej szkody spodziewać się można dla innych aniżeli poprawy, zarówno prawo boskie jak i ludzkie nakazuje skazywać na śmierć. Czyniąc to, sędzia kieruje się nie nienawiścią, lecz miłością, dla dobra społeczeństwa …More
Ten komentarz piszę ZAWSZE do ciebie parchu i połowa twoich glorjańskich nicków, bo to, co ty robisz choćby na glorii – woła o pomstę do nieba...
„Tego rodzaju grzeszników, od których raczej szkody spodziewać się można dla innych aniżeli poprawy, zarówno prawo boskie jak i ludzkie nakazuje skazywać na śmierć. Czyniąc to, sędzia kieruje się nie nienawiścią, lecz miłością, dla dobra społeczeństwa, które ma większą wartość niż życie jednostki. Co więcej, śmierć wymierzona przez sędziego przynosi pożytek grzesznikowi: jest ekspiacją za winy, jeśli się nawróci, a kładzie kres winie, jeśli się nie nawróci, ponieważ odbiera się mu możność dalszego dokonywania występków”
(Św. Tomasz z Akwinu)
Molenda
Po pierwsze to nie jest ratownik. Po drugie to wszystko oszustwo. Po trzecie rozpowszechnianie takich filmów to największa głupota społeczeństwa. Amen.
Krystian N.
A skąd to wiesz kolego Molenda? Amen.
To samo o książce Sulmlińskiego mówił Komorowski ale przegrał wszystkie procesy z nim a sam przegrał wybory - i to właśnie przez książkę Sulmlińskiego.
Molenda
Bo jestem ratownikiem.
Krystian N.
Molenda Ratownikiem to może byłeś koleś, ale jak ci się śnił serial "Słoneczny Patrol".
Molenda
Jak traficie do mnie na oddział to zobaczycie co to jest koronawirus. Mimo wszystko życzę wam wszystkiego dobrego. Dużo zdrowia. Jeśli będziecie umierać powiem wam: Bóg tak chciał.
Radek33
Film Wojtka Sumlinskiego na YT tylko z jego profilu już ma 1100000 wyświetleń!tylko w ciągu jednej doby!!!
Konfederacja Korony Polskiej
Najwyższy czas formować szeregi partyzanckie !
Konfederacja Korony Polskiej
Rozpowszechniać gdzie tylko się da ! musimy zgnieść to plemię żmijowe , bo już sobie wyszkolili cyborgi bezmózgowe , które nas tyranizują według woli tych lucyferian !