MMF připravuje globální přechod na CBDC – dedolarizace je záměrná

Dlouhodobí čtenáři jistě ví, že zásadně odmítám názor, že existuje něco jako multipolární svět. Politicky možná, ale ne ve vztahu k plánům globální mafie, která řídí téměř všechny centrální …More
Dlouhodobí čtenáři jistě ví, že zásadně odmítám názor, že existuje něco jako multipolární svět. Politicky možná, ale ne ve vztahu k plánům globální mafie, která řídí téměř všechny centrální banky po celém světě.
Mimo dvou centrálních bank (íránská a severokorejská) mají VŠECHNY téhož vlastníka. Žádná multipolarita tak v podstatě neexistuje. A pokud v ni stále věříte, pak připomínám některé skutečnosti:
95% zemí již připravuje, uvádí do provozu v pilotním projektu nebo aktivně používá digitální měnu centrální banky (CBDC), která je programovatelná a je možné u ní nastavit datum expirace.
Každý, kdo chce CBDC používat, musí mít svoji ID (digitální identitu). Je jistě „náhoda,“ že tytéž země, které aktivně vyvíjí CBDC, již ID vydávají nebo se k tomu aktivně chystají.
V neposlední řadě připomínám jednotný souhlas celé G20 s mezinárodními očkovacími pasy a jednotnou přípravu na „nemoc X.“ Jsem přesvědčena i o tom, že příští měsíc ve WHO kývne na oba schvalované dokumenty potřebná většina,…More
Libor Halik shares this
1689
Platební přechod na CBDC k Antikristu 666 a k satanovi, protože pokud je monitorován každý pohyb bohatství, od přesunu miliard mezi vládami až po platby za potraviny a plyn, pak může být každá jednotlivá transakce odmítnuta. Váš přístup k jídlu a palivu by závisel na rozmaru pozorovatele. Což ani nemusí být člověk - může to být satan sám.