Clicks804
Edward7
24

Abp Carlo Maria Vigano: „Zielona paszport jest tylko narzędziem represji”

Abp. Carlo Maria Vigano w przemówieniu do zebranych tysięcy Włochów, na Piazza del Popolo w Rzymie w sobotę, 9 października, trzy dni temu, w proteście przeciwko wprowadzeniu ogólnoświatowego projektu; "zielony paszport", link do video - youtube.com/watch?v=q-zIGt8btng
Arcybiskup Carlo Maria Viganò 9 października 2021; Drodzy przyjaciele, zgromadziliście się tego dnia na Piazza del Popolo i na wielu innych włoskich placach, gdy setki tysięcy ludzi na całym świecie manifestuje swój sprzeciw wobec ustanowienia globalnej tyranii. Miliony obywateli każdego narodu , w ogłuszającym milczeniu mediów od miesięcy krzyczą „nie”; bez pandemicznego szaleństwa, bez blokad, bez godziny policyjnej, bez narzucania szczepień, bez paszportów zdrowotnych, bez szantażu totalitarnej władzy zniewolonej przez elity, lecz ten labirynt, podąża krok po kroku. Najpierw były to maski w pomieszczeniach, potem nadeszły blokady z samocertyfikacją, a potem godzina policyjna. Pamiętasz? zaakceptowaliśmy to, by mieć kawałek wolności, która była skradziona.

Krok po kroku, że uniemożliwili nam chodzić do kościoła, wychodzić z domu, do pracy, chodzić do szkoły, odwiedzać bliskich, krewnych, a nawet umierających w szpitalu. Krok po kroku. O pewnej porze wieczoru na naszych ulicach widzieliśmy tylko kierowców do dostaw Amazon i Just Eat. Nowe ofiary WIELKIEGO RESETU, nowi niewolnicy systemu wraz z wieloma drobnymi przedsiębiorcami, właścicielami sklepów, barów i restauracji, poddani absurdalnym, bezprawnym i nieproduktywnym regułom. Nie wspominając o załamaniu psychicznym, które dotknęło wielu z nas. Od najmłodszych do najstarszych, niektórzy pozbawieni jakichkolwiek kontaktów towarzyskich, inni więzieni w domach opieki , bez opieki, skazani na śmierć , na mocy ministerialnego protokołu. Krok po kroku przyzwyczailiśmy się do tego, że komisja techniczno-naukowa może zadecydować – tak przynajmniej nam powiedziano – że wirus krąży dopiero po godzinie 18:00, że został złapany przez klientów stojących, a nie siedzących w barach, że zaraża w kościołach lub muzeach, ale nie w pociągach podmiejskich lub autobusach pełnych studentów.

Zabroniono podawania leczenia w oczekiwaniu na pogorszenie się choroby. Nie powiedzieli nam, że sekcja zwłok była zabroniona, a zwłoki skremowane, aby nie dopuścić do odkrycia przyczyn choroby i zrozumienia, jak ją leczyć, ale w międzyczasie pokazali nam ciężarówki wojskowe generała Figliuolo załadowane zwłokami i uważali, aby nie wyjaśnić, że te ciężarówki zawierały kilka trumien zgromadzonych w Bergamo po okresie, w którym dom pogrzebowy nie mógł zbierać ciał i organizować pogrzebów, przez medialny terroryzm naukowo zaplanowany zgodnie z najbardziej cynicznymi zasadami propagandy. Pomyśl o osobach starszych z dala od swoich bliskich, pozbawionych jakiejkolwiek pociechy, nawet duchowej. Ludzie w podeszłym wieku stopniowo przyzwyczajani... aby zobaczyć śmierć sąsiada z łóżka, aby być świadkami desperacji ludzi jeszcze bardziej samotnych niż oni, przez naczelnego lekarza Montichiari aresztowanego za świadome zabójstwo, ale było to powszechną praktyką we wszystkich szpitalach, co zostało potwierdzone w wywiadzie przeprowadzonym przez prezydenta , z prawyborów i jak donosi dr Scoglio. (Dziś dowiadujemy się, że podawanie propofolu, środka znieczulającego stosowanego do wywołania śpiączki farmakologicznej, było praktykowane nie tylko przez naczelnego lekarza Montichiari, aresztowanego za dobrowolne zabójstwo, ale było to powszechną praktyką we wszystkich szpitalach, co zostało potwierdzone w wywiadzie przeprowadzonym przez prezesa prymatu i jako dr. zameldował Scoglio połączyć)

W praktyce mówią nam z najwyższym spokojem, że w zeszłym roku poważnie chory z Covid przed intubacją został poddany sedacji propofolem, ze świadomością, że to spowodowałoby ich śmierć. I mówią nam tak bezczelnie ponieważ są ewidentnie przekonani, że nikt z nas nie będzie miał nic im do zarzucenia, że żaden sędzia nie otworzy akt, że żaden dziennikarz nie potępi tego ostatniego skandalu, ani że żaden polityk nie ośmieli się skrytykować premiera ani ministra zdrowia. Krok po kroku zostaliśmy zmuszeni, aby nie stracić pracy i móc wykonywać normalne czynności, aby przedstawić dokument; Zieloną Przepustkę, która poświadcza stan zdrowia, stan szczepionek zakaźnych i zaraźliwych oraz negatywów na wymazy, które są zasadniczo zawodne, bo jak wiadomo szczepionka nie chroni przed zarażeniem, a waciki nie gwarantują, że wynik jest zgodny z rzeczywistością, gdzie nie gdzie pozwolili na wyleczenie – ale to musiało być nieuleczalne, aby uprawomocnić testowanie szczepionek w odstępstwie od zwykłych zasad.

I zawsze w tych dniach, kiedy prawda zdaje się coraz bardziej wychodzić na jaw, dowiadujemy się z wypowiedzi niektórych lekarzy, że badania, na podstawie których zamykali nas w domu lub zmuszali do śmiesznych i wyczerpujących kwarantann; waciki, które nałożyli na nas w celu wykrycia pozytywnych przypadków, aby wykorzystać je w słynnych statystykach eksperckich, są niewiarygodne. I mówią nam dzisiaj bezkarnie po zrujnowaniu społecznej tkanki gospodarki: równowaga psychofizyczna całego narodu. Ale jeśli te testy nie są potrzebne dzisiaj, nie były potrzebne nawet wczoraj, i nie tylko teoretycy spiskowi, ale także ich wynalazcy, twierdząc, że nie mają zastosowania diagnostycznego. Ale od dzisiaj waciki muszą być zdelegalizowane, ponieważ są jedyną alternatywą, aczkolwiek kosztowną w zaszczepianiu eksperymentalnej surowicy genowej, magicznie nie są już wiarygodne – podczas gdy wcześniej były zgodne z PRAWEM. Trochę jak Covid po 18:00.Wspomniałem jakiś czas temu o labiryncie, do którego weszliśmy. Dokładniej, labirynt, w którym podążaliśmy za tymi, którzy obiecali nam się wydostać, wiedząc doskonale, że nie ma wyjścia. Z każdym krokiem, jaki zrobiliśmy, wchodząc w labirynt, błądziliśmy i gubiliśmy się. ”Ponieważ to jest labirynt” .

Plątanina pseudonaukowych oświadczeń, logicznych sprzeczności, apodyktycznych proklamacji, dogmatów głoszonych przez nowych kapłanów Covid, przez pandemiczny Sanhedryn, mówią nam, że ma sens, że idziemy coraz dalej w labirynt. „Zaszczepmy się, aby uratować słabych i starszych ludzi, których nie można zaszczepić” — powiedzieli nam. „Podczas gdy szczepimy osoby wątłe i starsze, zaszczepmy się, aby zdjąć maskę i zacząć żyć na nowo” – powiedzieli… i wkrótce potem odkryliśmy, że nie tylko powinniśmy nosić maskę, ale że czy wystarczy jedna dawka serum... już nie wystarcza, a nawet nie dwa, a może nawet nie trzy, a jeśli przeżyją, a ponieważ są w szpitalach – zaprzecz temu, jeśli możesz – od pewnego czasu pacjentom z Covid podawano azytromycynę [i iwermektynę], co sprawia, że wygląda na lekarstwo na pasożyty jelitowe, ale dobrze wiedząc, że jest ona stosowana przeciwko wirusowi, żeby nie podważać wiarygodności szczepionek, a już na pewno nie dla zdrowia pacjentów, narzędzie represyjne i na pewno nie ostatnie.

Z pewnością "Zielony Paszport" jest prawnym odstępstwem, nienawistnym szantażem, dowodem na pretekst do alarmu pandemicznego, z minionych lat, absurdalność noszenia masek, które są nie tylko bezużyteczne, jak przyznają sami eksperci, ale wręcz przeciwnie, powodują poważne choroby płuc i patologie mózgu, okazuje się, że ("szczepionki") ma tak poważne skutki uboczne, że przyspiesza śmierć wszystkich zaszczepionych, w ciągu dziesięciu lat, czy w ciągu zaledwie kilku miesięcy od podania. Absurdalność pozwalania nam na zaszczepienie eksperymentalnego leku, który działa na nasze DNA, czyniąc nas organizmami zmodyfikowanymi genetycznie, żałosne. Absurdalności poważnego i spokojnego kalkulowania wypowiedzi tak skandalicznych i fałszywych, że nie zasługują na odpowiedź. „Ktokolwiek zostanie zaszczepiony, jest zbawiony, kto nie zostanie zaszczepiony, umrze” jest kłamstwem, staje się takim tylko wtedy, gdy to nie wyleczysz, a nieprawdą jest, że nie ma leczenia, ponieważ te zabiegi są tak zdyskredytowane, są teraz wykorzystywane przez władze europejskie do celów prewencyjnych wobec afgańskich uchodźców, których widzieliśmy kilka tygodni temu.

„To wszystko jest fałszywe” To wszystko jest fałszywe. Brak korelacji nagłych zachorowań dotykających zaszczepionych to sfałszowane, fałszywe alarmy informacyjne, fałszywe usługi programów rozrywkowych, w których interweniują zwykli „eksperci”, na „wirusy” - próbują przewidywać statystyk, labirynt. Odrzucamy narrację medialną, może decydując się wyłączyć telewizor, który dziś stał się piekielnym przybytkiem, gdy mamy logiczne zwarcie przez tych, którzy wymagają naszej zgody nawet gdy leżą bezwstydnie.

„Konieczne jest spojrzenie na sprawy w szerszej perspektywie” A żeby wydostać się z labiryntu, drodzy przyjaciele, trzeba patrzeć na rzeczy spojrzeniem, które nie ogranicza się do pojedynczych faktów, ale rewiduje je wszystkie w szerszej perspektywie, w której pandemia jest narzędziem socjotechniki umiejętnie sprowokowanym cel doprowadzenia nas do Zielonej Przepustki, całkowitej kontroli, ograniczenia wolności naturalnych i konstytucyjnych, w imię Wielkiego Resetu, którego nikt z nas nie chce, na którego nikt nigdy nie prosił o głosowanie, który koncentruje potęga bogactwa w rękach elity, filantropów-kapitalistów, takich jak Gates i Soros, którzy uważają resztę ludzkości za rezerwuar niewolników i klientów, którym należy dać to minimum pieniędzy stworzonych z niczego, które obciążają ich jako dług, który służy im do kupowania towarów, które wytwarza ta elita. Towar wyprodukowany tanią robocizną, oczywiście tych, którzy byli zmuszeni zrobić wszystko, aby przeżyć.

Podczas przygotowań do sprzedaży powietrza, wody i światła słonecznego, być może pod pretekstem, że to „zielona” sytuacja awaryjna i pod presją śmiesznych piątków Grety Thunberg dla przyszłości. Wychodzimy z labiryntu uznając, że istnieje problem władzy świeckiej, która nie dąży do wspólnego dobra obywateli oraz władzy religijnej, która nie tylko przestała dbać o wieczne zbawienie wiernych, ale dostarcza ich w paszczy piekielnego smoka.

Wychodzimy z labiryntu, ucząc się krytycznego osądu, aby nie dać się zwieść tym, którzy mają historię takich nadużyć, kłamstw i przestępstw, że nie pozwalają nam zakładać, że będą się z nami zachowywać inaczej. Wychodzimy z labiryntu, rozumiejąc, że wojna światowa toczy się nie prawdziwą bronią, ale niekonwencjonalną bronią, taką jak cenzura informacji, zniewolenie lekarzy, współudział polityków, sędziów i organów ścigania, pozostawia na swojej drodze niewinne ofiary, którzy niszczą społeczeństwo, którzy dotykają ludzi bardziej w duszy niż w ciele, co zostało ogłoszone przeciwko wszystkiemu, co przypomina o naszej cywilizacji, naszej kulturze, naszej wierze, naszych wartościach. Światło i mrok, między dobrem a złem. Nie dbają o nasze zdrowie. Tak jak nie dbają o ochronę środowiska lub promowanie pokoju. Według niektórych, takich jak minister Cingolani, ponad połowa z nas, ludzi powinien zniknąć, ponieważ jesteśmy „pasożytami planety.” I to właśnie ci, którzy teoretyzują o wyludnieniu planety poprzez uciekanie się do nowych szczepionek, z aborcji, do eutanazji, masowej sterylizacji – którzy są proponowani jako dobroczynność filantropijna i dystrybuują skuteczne szczepionki właśnie w tym celu – i wszyscy ci, którzy na różne sposoby zaprzedali się tym filantropom, prosząc nas, abyśmy „uwierzyli w naukę”; dziś dla Covid, jutro dla globalnego ocieplenia, rezygnując z rozsądku w imię fideistycznej zgody, która graniczy z samobójstwem.

„Jeśli doszliśmy do tego punktu, zawdzięczamy to w dużej mierze naszej niewierności” Drodzy przyjaciele, musimy przyznać, że jeśli doszliśmy do tego punktu, w dużej mierze zawdzięczamy to naszej niewierności, dla (bezkrytycznej) tolerancji - łamania prawa naturalnego, degeneracji moralności chrześcijańskiej, mordowania dzieci w łonie matki, zabijania chorych i starszych, korupcji dzieci i młodzieży - zatruty owoc dziesięcioleci wzrostu buntu przeciwko prawu Pana, przez grzech i występki, które wołają o pomstę w oczach Boga, Opatrzność pokazuje nam, jaki może stać się świat, gdy porzuci panowanie Jezusa Chrystusa i podda się niewola szatana. Aby uznać, że tam, gdzie nie panuje Chrystus Król i Maryja Królowa, panuje okrutna i bezwzględna tyrania diabła, obiecująca powszechne braterstwo, jednocześnie pragnąc jedynie całkowitego zniszczenia, i twojego wiecznego potępienia.

Jezus Chrystus jest Królem i Panem historii. W jego rękach są sonaty losów każdego z nas w stanach Kościoła Świętego. Nie pozwoli nam ulec napaściom wroga ludzkości. Wróćcie do Domu Jezus Chrystus, który jest Królem i Panem historii. W jego rękach są sonaty losów każdego z nas w stanach Kościoła Świętego. „Powróćmy, aby być chrześcijanami dumni z naszej wiary” Powróćmy do bycia chrześcijanami dumnymi z naszej cywilizacji, w której religia nie przestarzała się na przestrzeni dwóch tysięcy lat historii... ale przede wszystkim błagam, błagam, wróćmy do życia w łasce Bożej, do przystępowania do sakramentów, do praktykowania cnót, do bycia chrześcijanami zgodnymi ze swoim chrztem, autentycznymi świadkami Chrystusa.

Aby wydostać się z labiryntu, trzeba wrócić na drogę wstecz. My Włosi nie jesteśmy rasistami! Nazywają "organizacją charytatywną", która przez wieki stanowiła jedną z dumy chrześcijańskiej Europy, możemy przyjąć tych, którzy są prześladowani, czy odrzuceni przez ich własny kraj, ale nie możemy być odpowiedzialni za wyzysk milionów migrantów w podróży pod pretekstem ich powitania. Imigracja do Europy została zaplanowana przez elity, aby zniszczyć naszą tożsamość obywatelską, kulturową i religijną, z krajów, z których pochodzą te rzesze młodych ludzi

„Aby wydostać się z labiryntu musimy stawiać opór z odwagą i stanowczością” , ponieważ nasi ojcowie wiedzieli, jak przeciwstawić się dyktaturze ubiegłego wieku. Nieposłuszeństwo obywatelskie, koordynacja akcji protestacyjnych, kontakty z ruchami w innych państwach, zjednoczenie w sojusz antyglobalistyczny zapewniający pomoc i wsparcie wobec zniewolonej przez system władzy.

Świat przewidziany przez Wielki Reset NIE jest naszym światem, ponieważ opiera się na ideologii śmierci, na antyludzkiej i antychrześcijańskiej myśli, która opiera się wyłącznie na sile broni lub na szantażach wobec tych, którzy nie mogą się zbuntować. Zapominają o tych nieszczęsnych sługach nowego porządku, że ich (wiara) jest utopią, i raczej piekielną dystopią, która odrzuca nas wszystkich ... ponieważ jesteśmy ludźmi, stworzeni na obraz i podobieństwo Boga. Obdarzeni inteligencją i wolną wolą, ale te demony nie mogą tego zrozumieć. Z tego powodu poniosą sromotną klęskę.

„Zapraszam was wszystkich do recytowania ze mną słów, których nauczył nas Pan” Drodzy bracia i siostry, aby ten dzień, kiedy publicznie i odważnie manifestujecie swój sprzeciw wobec zbliżającej się tyranii, nie pozostał bezpłodny i pozbawiony nadprzyrodzonego światła zapraszam was wszystkich do recytowania ze mną słów, których nauczył nas Pan. Zróbmy to z zapałem z impulsem miłości, powołując się na ochronę naszego Pana i Jego Najświętszej Matki, za nas wszystkich w naszych rodzinach, w naszej Ojczyzny i w całym świecie Ojcze nasz, któryś jest w niebie Święć się Imię Twoje, Przyjdź Królestwo Twoje, Bądź wola Twoja ... W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego . Amen + Arcybiskup Carlo Maria Viganó abyssum.org
marekbogdan shares this
1300
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Biskup Czaja a "święto namiotów" - konsekwencje duchowe
- i finansowe.

Opole 13.10.2021 r.
Czcigodny Księże Biskupie i Księża Proboszczowie,

Nasze parafialne place kolejny raz zamienią się w starotestamentowe Święto Namiotów.

Dzieje się to za przyczyną stawianych przez Państwową Straż Pożarną namiotów, w których (nielicznym na szczęście) parafianom podawana jest nieznana substancja chem…
More
.
Biskup Czaja a "święto namiotów" - konsekwencje duchowe
- i finansowe.

Opole 13.10.2021 r.
Czcigodny Księże Biskupie i Księża Proboszczowie,

Nasze parafialne place kolejny raz zamienią się w starotestamentowe Święto Namiotów.

Dzieje się to za przyczyną stawianych przez Państwową Straż Pożarną namiotów, w których (nielicznym na szczęście) parafianom podawana jest nieznana substancja chemiczna bezpodstawnie nazywana „szczepionką przeciwko C-19”.

Wobec powyższego kolejny raz stawiamy Księdzu Biskupowi Andrzejowi Czai i Księżom Proboszczom pytania:


- czy macie moralną pewność, że postępujecie właściwie nawołując nas do poddawania się temu eksperymentowi?

- czy bierzecie pod uwagę konsekwencje prawne (a więc i finansowe!) skutków ubocznych czyli NOP-ów wynikających z przyjęcia tego preparatu, a obciążających Was jako współorganizatorów „szczepień” na terenach kościelnych?


(Zapewne nie macie świadomości, że „bezkarność” mają zapewnioną tylko producenci preparatów!)

- czy jesteście medycznie przygotowani do propagowania powyższych akcji?

- czy oprócz organizatorek, pań z Koła Gospodyń Wiejskich, czy strażaków z OSP, podczas aplikowania tej substancji obecny będzie lekarz?

- czy namioty, w których odbywają się szczepienia, mają stosowne certyfikaty wydawane przez Inspekcje Sanitarne kraju?


Zwracamy uwagę, że producenci tych preparatów piszą:

"By uzyskać wiarygodne wyniki, szczepionka musi być przechowywana w temperaturze minus 70 stopni Celsjusza do stosunkowo niedługiego czasu przed podaniem."

Pytamy więc: czy namioty Straży Pożarnej zaopatrzone są w stosowne urządzenia chłodnicze?

A może plebanie otrzymały nowoczesne zamrażarki, potrzebne do schłodzenia preparatu do temperatury –70 stopni C?

Od roku śpiewamy suplikacje : "Od nagłej i niespodziewanej śmierci zachowaj nas Panie!"

Pytamy więc, Księże Biskupie: Czy bierze Ksiądz pod rozwagę ewentualne, nagłe śmierci na wskutek NOP-u? Zakrzepica, udar, wstrząs poszczepienny, zapalenie mięśnia sercowego, poronienie - to wcale nie takie rzadkie przypadki... Komisja Zdrowia UE podała do publicznej wiadomości, że w ten sposób zmarło już ponad 20 tysięcy osób! To jest liczba oficjalnie zgłoszonych NOP-ów, a przecież większość jest niezgłaszana.

W związku z tym oczekujemy komunikatu, w którym Ksiądz Biskup poinformuje nas, że wraz z akcją szczepień przy podległych sobie parafiach, bierze na siebie duchową i moralną odpowiedzialność za wszystkie tego konsekwencje.

Za każdą nagłą śmierć, za każde powikłanie, za każdą chorobę, która wystąpi u „zaszczepionych” osób? Osób, które być może nigdy by się nie zaszczepiły, gdyby nie wezwanie Księdza Biskupa?

Gdyby nie zaufanie do autorytetu Kościoła…

Akcja „szczepień” trwa już wiele miesięcy. Wywierana jest ogromna presja na nas wszystkich, abyśmy się poddali temu zabiegowi. Kto chciał się „zaszczepić”, już dawno miał po temu wielokrotnie okazję. A więc jeśli teraz poddał się „szczepieniu” w jednym z przykościelnych punktów, zrobił to najprawdopodobniej pod wpływem zaufania do swoich duszpasterzy. Czy to możliwe, żeby duszpasterz mógł świadomie narażać życie powierzonych sobie parafian? Czy to możliwe, aby prowadził ich niewłaściwą drogą? Aby skłaniał ich do podjęcia decyzji, które mogą skutkować groźnymi dla zdrowia i życia konsekwencjami?

To się wydaje niewyobrażalne, a jednak najwyraźniej ma właśnie miejsce.

Papież Jan Paweł II mówił: "
Każde życie, nawet najmniej znaczące dla ludzi, ma wieczną wartość przed oczami Boga."

Domagamy się i nie zaprzestaniemy domagać się odpowiedzi na pytanie:

Komu służycie, nasi Duszpasterze?
Pamiętacie słowa Naszego Pana?


Nie możecie służyć Bogu i mamonie”. (Łk 16,13)
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Nowa Normalność - Wielka Czystka

Jesteśmy świadkami narodzin nowej formy totalitaryzmu. Nie „komunizmu”. Nie „faszyzmu”. Globalnego kapitalistycznego totalitaryzmu. Totalitaryzmu pseudomedycznego. Totalitaryzmu patologicznego. Formy totalitaryzmu bez dyktatora, bez definiowalnej ideologii. Totalitaryzmu opartego na „nauce”, „faktach”, „rzeczywistości”, którą sam tworzy.

−∗−

W menu …More
Nowa Normalność - Wielka Czystka

Jesteśmy świadkami narodzin nowej formy totalitaryzmu. Nie „komunizmu”. Nie „faszyzmu”. Globalnego kapitalistycznego totalitaryzmu. Totalitaryzmu pseudomedycznego. Totalitaryzmu patologicznego. Formy totalitaryzmu bez dyktatora, bez definiowalnej ideologii. Totalitaryzmu opartego na „nauce”, „faktach”, „rzeczywistości”, którą sam tworzy.

−∗−

W menu na dziś danie z karty CJ Hopkinsa. Felieton opisujący kolejny etap rodzącego się nowego totalitaryzmu. Tym razem o czekającej nas Wielkiej Czystce, o tym w co przeradza się strach i o kreowanej podklasie ludzi.
Zapraszam do lektury.

−∗−
wielka czystka,

nazwa szczytowej fazy ludobójstwa stalinowskiego wymierzonego w osoby uznane przez NKWD za niepewne politycznie i potencjalną acz nieistniejącą w WKP(b) opozycję. ∼ Encyklopedia PWN
−∗−

Nowa Normalność – Wielka Czystka

Tak więc rozpoczęła się Wielka Nowo-Normalnościowa Czystka… jak na zawołanie, zgodnie z regułami.

My, „paranoidalni teoretycy spiskowi”, ostrzegaliśmy przez ostatnie 18 miesięcy, że to się wydarzy. Ludzie, którzy odmawiają przejścia na nową oficjalną ideologię, są teraz segregowani, pozbawiani pracy, zakazuje się im uczęszczania do szkół, odmawia się leczenia oraz w inny sposób prześladuje.

Nieprzerwana oficjalna propaganda demonizująca „niezaszczepionych” jest rozpowszechniana przez korporacyjne i państwowe media, przywódców rządowych, urzędników służby zdrowia i wrzeszczących fanatyków w mediach społecznościowych. „Niezaszczepieni” to nowi oficjalni „Untermenschen”, podklasa subistot, tych „innych”, których masom Nowej Normalności ktoś kazał nienawidzieć.

W oczach Nowych Normalsów można dostrzec nienawiść…

====================

Ale to nie jest tylko czystka „niezaszczepionych”. Każdy, kto odchodzi od oficjalnej ideologii, jest systematycznie demonizowany i prześladowany. W Niemczech, Australii i innych krajach Nowej Normalności protestowanie przeciwko Nowej Normalności jest oficjalnie zakazane. Nowo Normalne Gestapo krąży po domach, aby przesłuchiwać ludzi w sprawie wpisów na Facebooku, które są przeciwne Nowej Normalności. Korporacje otwarcie cenzurują treści sprzeczne z oficjalną narracją. Oddziały bandytów Nowej Normalności wędrują po ulicach, sprawdzając ludziom dokumenty „szczepień”.

I to nie tylko rządy i korporacje przeprowadzają Nowo-Normalną Czystkę. Przyjaciele robią czystkę przyjaciołom. Żony robią czystkę mężom. Ojcowie robią czystkę dzieciom, a dzieci – rodzicom. Nowi Normalsi oczyszczają stare, normalne myśli. Globalne „autorytety ds. zdrowia” zmieniają definicje, aby dostosować je do „nauki” Nowej Normalności.
I tak dalej… na naszych oczach powstaje nowa oficjalna „rzeczywistość”. Cokolwiek i ktokolwiek, kto się z tym nie zgadza, doznaje czystki, jest odczłowieczany, zamieniany na dziurę w pamięci, wymazywany.

Nic z tego nie powinno dziwić.

Każdy rodzący się system totalitarny, na pewnym etapie przejmowania społeczeństwa, rozpoczyna czystkę wśród przeciwników politycznych, ideologicznych dysydentów i innych „antyspołecznych dewiantów”. Takie czystki mogą być krótkie lub wręcz pozbawione końca i mogą przybierać dowolną liczbę zewnętrznych form, w zależności od typu systemu totalitarnego, ale bez nich nie można totalitaryzmu utworzyć.

Istotą totalitaryzmu — niezależnie od tego, jakie kostiumy i ideologię nosi — jest pragnienie całkowitej kontroli nad społeczeństwem, każdym aspektem tego społeczeństwa, każdym indywidualnym zachowaniem i myślą. Każdy system totalitarny, czy to dotyczący całego narodu, czy maleńkiego kultu, czy jakiejkolwiek innej formy ciała społecznego – ewoluuje w kierunku swojego nieosiągalnego celu… całkowitej ideologicznej transformacji i kontroli każdego pojedynczego elementu społeczeństwa (lub jakiegokolwiek rodzaju instytucji społecznej wchodzącej w skład). To fanatyczne dążenie do całkowitej kontroli, absolutnej ideologicznej jednolitości i eliminacji wszelkich sprzeciwów jest tym, co sprawia, że totalitaryzm jest totalitaryzmem.

Tak więc każdy nowy system totalitarny, w pewnym momencie swojej ewolucji, musi rozpocząć czystkę wśród tych, którzy odmawiają podporządkowania się jego oficjalnej ideologii. Musi to zrobić z dwóch podstawowych powodów: (1) aby oddzielić lub w inny sposób wyeliminować faktycznych przeciwników politycznych i dysydentów, którzy stanowią zagrożenie dla nowego reżimu oraz co ważniejsze, (2) ustanowić ideologiczne terytorium, w obrębie którego masy muszą się teraz ograniczyć, aby uniknąć segregacji lub eliminacji.

Czystka musi być przeprowadzona otwarcie, brutalnie, aby masy zrozumiały, że zasady społeczne zmieniły się na zawsze, że ich dawne prawa i wolności zniknęły i że od teraz żaden rodzaj oporu lub odstępstwo od oficjalnej ideologii nie będą tolerowane, ale za to bezwzględnie karane.

Czystka jest zwykle przeprowadzana podczas „stanu wyjątkowego”, pod bezpośrednim zagrożeniem ze strony jakiegoś oficjalnego „wroga” (np. „komunistycznych infiltratorów”, „kontrrewolucjonistów” lub… wiesz, „niszczącej pandemii”), tak że normalne zasady społeczne mogą zostać na czas nieokreślony zawieszone „ze względu na przetrwanie”. Im bardziej przerażone będą masy, tym chętniej zrezygnują ze swojej wolności i wykonają najbardziej nawet szalone rozkazy.

Siłą napędową totalitaryzmu jest strach… Strach zarówno przed oficjalnym wrogiem systemu (co jest nieustannie podsycane propagandą), jak i przed samym systemem totalitarnym. Fakt, że brutalność systemu jest racjonalizowana przez zagrożenie ze strony oficjalnego wroga, nie czyni go mniej brutalnym ani przerażającym. W systemach totalitarnych (dowolnego typu i skali) strach jest czymś stałym i nie ma od niego ucieczki.

Strach mas jest następnie kanalizowany w nienawiść… Nienawiść do oficjalnych „Untermenschen”, których szczuta przez system tłuszcza uczyni kozłem ofiarnym. W ten sposób czystka jest także sposobem na to, by masy oczyściły się ze swojego strachu, przekształciły go w obłudną nienawiść i wylały go na „Untermenschen” zamiast na system totalitarny, co oczywiście byłoby samobójcze.

Każdy system totalitarny — zarówno kierujące nim jednostki, jak i system w sensie strukturalnym — instynktownie rozumie, jak to wszystko działa. Totalitaryzm Nowej Normalności nie jest wyjątkiem.

Tylko pomyśl o tym, co wydarzyło się w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu masy były poddawane najbardziej destrukcyjnej kampanii terroru psychologicznego w całej historii terroru psychologicznego. Niestety, wielu z nich zostało zredukowanych do paranoidalnych, zaciskających zwieracze [anus-puckering] inwalidów, bojących się przebywania na zewnątrz, kontaktu z ludźmi, strachu przed własnymi dziećmi, lęku przed powietrzem, chorobliwej obsesji na punkcie chorób i śmierci… i zżeranych nienawiścią do „Niezaszczepionych”.

Ich nienawiść jest oczywiście całkowicie irracjonalna. Jest wytworem strachu i propagandy, jak zawsze gdy chodzi o nienawiść do „Untermenschen”. Nie ma to absolutnie nic wspólnego z wirusem, co przyznają nawet Nowo-Normalnościowe władze. „Niezaszczepieni” nie są większym zagrożeniem dla kogokolwiek niż jakakolwiek inna istota ludzka… chyba że zagrażają wierze Nowych Normalsów w ich urojoną ideologię.

Nie, w tym momencie jesteśmy daleko poza racjonalnością. Jesteśmy świadkami narodzin nowej formy totalitaryzmu. Nie „komunizmu”. Nie „faszyzmu”. Globalnego kapitalistycznego totalitaryzmu. Totalitaryzmu pseudomedycznego. Totalitaryzmu patologicznego. Formy totalitaryzmu bez dyktatora, bez definiowalnej ideologii. Totalitaryzmu opartego na „nauce”, „faktach”, „rzeczywistości”, którą sam tworzy.

Nie wiem jak wy, ale jak do tej pory na mnie na pewno zrobiło to spore wrażenie. Do tego stopnia, że w większości odłożyłem na bok mój satyryczny sztych [‘schtick‘], aby spróbować zrozumieć… czym to właściwie jest, dlaczego to się dzieje, dlaczego dzieje się teraz, dokąd zmierza i jak się temu przeciwstawić lub przynajmniej to zakłócić.

Z mojego punktu widzenia najbliższe sześć miesięcy określi, jak pomyślne będą początkowe etapy rozwoju tego nowego totalitaryzmu. Do kwietnia 2022r. albo wszyscy będziemy pokazywać nasze „dokumenty” Nowo-Normalnemu Gestapo, aby móc zarabiać na życie, chodzić do szkoły, jadać w restauracji, podróżować i w inny sposób jakoś żyć, albo wsadzimy kij w tryby tej machiny. Nie oczekuję, że GloboCap [globalny kapitalizm] w dłuższej perspektywie wycofa się z wprowadzania Nowej Normalności — są wyraźnie zdeterminowani by ją wdrożyć — ale mamy siłę by zrujnować ten ich akt otwierający (który planowali i ćwiczyli od wielu lat).

Więc ruszmy się i zróbmy to, dobrze?

Zanim dopadnie nas czystka, zostaniemy odczłowieczeni czy cokolwiek innego. Nie jestem pewien, ponieważ nie dotarłem jeszcze do „potwierdzenia faktów”, ale wydaje mi się, że w USA jest kilku pilotów komercyjnych linii lotniczych, którzy wskazują nam drogę.
The Great New Normal Purge, CJ Hopkins, October 12, 2021
_________________
Uzupełnienia:
Endlösung czyli ostateczne rozwiązanie (kwestii niezaszczepionych)
W tej chwili problemem jest Kwestia Niezaszczepionych oraz rytuały publiczne, które są odprawiane w celu zamiany ideologii Nowej Normalności w ‘rzeczywistość’, oraz co zrobić z tymi z nas, którzy odmawiają […]
_________________
Dystopia czyli nowe szaty komuny
(…)społeczeństwo nie powinno już opierać się na narracji politycznej, ale na faktach i liczbach naukowych, w ten sposób rozwijając czerwony dywan dla rządów technokracji. Ich idealny obraz jest tym, co […]
_________________
Czy jesteście gotowi na (ideologiczną) wojnę totalną?
Witamy w 2021 roku! (…) Jestem gotowy na totalną wojnę ideologiczną… wojnę ideologiczną bardziej totalną i radykalną niż cokolwiek, co mogę sobie wyobrazić! W menu na dziś danie wprost z […]
_________________
Nowa Normalność – wymiana „rzeczywistości”
W tym procesie nie ma nic wyrafinowanego. Likwidacja jednej „rzeczywistości” i zastąpienie jej inną to brutalny biznes. Społeczeństwa są przyzwyczajone do swoich „rzeczywistości”. Nie oddajemy tego dobrowolnie i łatwo. Normalnie, […]
_________________
Ignorancja i strach czy świadomość i bunt?
Zredukowani do postaci skulonych obywateli — milczący wobec wybieranych urzędników, którzy odmawiają reprezentowania nas, bezradni wobec brutalności policji, bezsilni wobec zmilitaryzowanej taktyki i technologii, które traktują nas jak wrogich bojowników […]
================
adevo

> W tym momencie jesteśmy daleko poza racjonalnością. Jesteśmy świadkami narodzin nowej formy totalitaryzmu. Nie „komunizmu”. Nie „faszyzmu”. Globalnego kapitalistycznego totalitaryzmu. Totalitaryzmu pseudomedycznego. Totalitaryzmu patologicznego. Formy totalitaryzmu bez dyktatora, bez definiowalnej ideologii. Totalitaryzmu opartego na „nauce”, „faktach”, „rzeczywistości”, którą sam tworzy.
Ostatnio myślę, że jednak jest mniej politycznie i naukowo, a więcej gospodarczo. Koncerny sprzedające szczepionki znalazły i otwarły, jako nowy globalny rynek zbytu zbiór ludzkich ciał.
Dla takiego zbioru ani granice ani organizacje polityczne, jak Unia Europejska nie są potrzebne. Mówi się o zdrowiu w stosunku do podmiotów ludzkich, a faktycznie chodzi o ludzkie ciała, jako przedmioty – czynniki zysku.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Wyciekły wewnętrzne maile z firmy Pfizer, w których pracownicy rozmawiają,
jak ukryć informację o użyciu linii płodowych do opracowania szczepionek na Covid-19!

Z przesyłanych wiadomości wynika, że firma świadomie stosowała linię komórkową HEK-293 pochodzącą z nerki abortowanego 18-tygodniowego dzieciątka.

Dyrektorzy Pfizera mieli też świadomość, że informacja o związku szczepionki z abor…More
.
Wyciekły wewnętrzne maile z firmy Pfizer, w których pracownicy rozmawiają,
jak ukryć informację o użyciu linii płodowych do opracowania szczepionek na Covid-19!

Z przesyłanych wiadomości wynika, że firma świadomie stosowała linię komórkową HEK-293 pochodzącą z nerki abortowanego 18-tygodniowego dzieciątka.

Dyrektorzy Pfizera mieli też świadomość, że informacja o związku szczepionki z aborcją nie jest dla nich korzystna i chcieli, aby tej kwestii nie podnoszono publicznie.

Sprawę ujawniła niezależna agencja dziennikarska Project Veritas z USA. Z agencją skontaktowała się była pracownica Pfizera Melissa Strickland, która pełniła w firmie funkcję kontrolera jakości produkcji. Opowiedziała o sytuacji w Pfizerze i pokazała maile, jakie pisali do siebie wysoko postawieni funkcjonariusze farmaceutycznego giganta.

Proszę tylko spojrzeć na fragmenty ujawnionej korespondencji:

Z punktu widzenia interesu firmy chcemy uniknąć sytuacji, gdy informacja o liniach płodowych będzie wypływać. Ryzyko poinformowania o tym przewyższa potencjalne zyski, szczególnie wśród szeroko rozumianej opinii publicznej, która może powziąć tę informację i użyć jej w sposób, którego nie chcemy. W ostatnich tygodniach nie otrzymaliśmy pytań w tej sprawie od polityków ani mediów i chcemy takich pytań uniknąć, jeśli to możliwe
- pisała Vannessa Gelman, starszy dyrektor ds. badań, rozwoju i komunikacji medycznej.

Witaj, Vanesso, nasz zespół Informacji Medyczej otrzymał zapytanie: czy Pfizer wykorzystał linie komórkowe z abortowanych płodów w trakcie przeprowadzania testów tej szczepionki?
- alarmował pracownik firmy Advait Badkar.

Dziękuję bardzo. Kto o to pyta? - odpowiadała Gelman. I kontynuowała:

Próbujemy, jeśli to tylko możliwe, nie wspominać o liniach komórkowych z płodów. Więc, o ile się uda, skupmy się na pierwszej części - w ten sposób odpowiadaliśmy najczęściej na pytania zadawane do Zarządu oraz bezpośrednio do Marka Dolstena (prawdopodobnie pracownik działu komunikacji Pfizera - przyp. FŻiR). Fragment zaznaczony na żółto to część, której należy szczególnie unikać, chyba że okaże się to absolutnie niezbędne i krytyczne dla naszej misji.

Gelman podaje wzór odpowiedzi zaznaczając na żółto to zdanie, które można podać opinii publicznej tylko w ostateczności:

Linie komórkowe z płodów ludzkich nie są używane do produkcji naszej eksperymentalnej szczepionki, składa się ona z komponentów uzyskanych syntetycznie i enzymatycznie. Jedna lub więcej linii komórkowych, które pochodzą z ludzkiej tkanki płodowej była używana w testach laboratoryjnych związanych z programem szczepień.

Witaj, Advait! W kopii maila wpisuję Vanessę Gelman z naszego Działu Komunikacji. Mamy na Twoje pytanie opracowaną odpowiedź, którą Vanessa Ci poda. Komórki HEK293T używane do testów IVE (rodzaj testów laboratoryjnych - przyp. FŻiR) były pozyskane od abortowanego płodu. Z drugiej strony Watykańska komisja doktrynalna (Kongregacja Nauki Wiary - przyp. FŻiR) potwierdza, że uważają to za akceptowalne, aby osoby wierzące i obrońcy życia zaszczepili się. Oświadczenie Pfizera w tej sprawie opisuje sytuację we właściwy sposób i powinno być używane do odpowiadania na zapytania kierowane do firmy z zewnątrz. Pozdrawiam, Phil.

- to fragment innego maila pomiędzy pracownikami firmy. Jak sam Pan widzi, stanowisko Watykanu w sprawie szczepień przyjęto jako istotną pomoc w ratowaniu wizerunku Pfizera...

Drogi Panie!

Współpraca aborterów z wielkim biznesem jest faktem. Zabicie dziecka to nie jest wyjście oferowane kobiecie, aby uwolnić ją z trudnej sytuacji. To bezduszne, zaplanowane z zimną krwią morderstwo, a ludzie, którzy w nim uczestniczą, robią to po prostu dla pieniędzy. Zarabia aborter, placówka, w której zabija się bezbronnego maluszka, "naukowcy", którzy przygotowują materiał biologiczny do dalszej obróbki, firmy produkujące preparaty przy pomocy linii komórkowych z aborcji. Wśród wielkich tego świata nie ma nikogo, kto ująłby się za zabijanymi dziećmi.

Dlatego od kilku tygodni organizujemy Publiczne Różańce o wycofanie z użycia szczepionek skażonych aborcją. Takie akcje odbyły się już w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Rzeszowie, Poznaniu, Lublinie i w innych miejscach. Na ulicach spotykamy ludzi, którzy nie mieli pojęcia, że wszystkie szczepionki na Covid korzystają z owoców aborcyjnej zbrodni. Widzimy, jak bardzo potrzebne jest wyjść do ludzi i mówić prawdę.

Czy może i Pan mógłby zorganizować taki Różaniec w swoim miejscu zamieszkania? To nie jest trudne, trzeba tylko znaleźć jedną godzinę w ciągu tygodnia. Zapewnimy Panu niezbędną pomoc i powiemy, na co szczególnie zwrócić uwagę. Jeśli jest Pan gotów do takiego działania, aby bronić dzieci przed bezdusznymi aborterami, proszę odpisać na tę wiadomość krótkiego maila z imieniem, nazwiskiem i danymi do kontaktu. Skontaktuję się z Panem ja lub ktoś z moich współpracowników.

Jeśli nie może Pan podjąć się organizacji Różańca, ale uważa Pan, że to dobre i słuszne działanie, bardzo proszę Pana o wsparcie, jakiego może Pan udzielić - może to być np. pomoc finansowa (dane w stopce niniejszego maila). Bardzo ważne będzie też wsparcie modlitewne dla osób, które będą wychodzić na ulicę i działać - także w Pańskim imieniu.

Mocno wierzę, że aktywność ludzi dobrej woli to najlepszy sposób, aby zahamować zło, które karmi się biernością ludzi dobrych. Wielokrotnie widziałam, jak wiele można osiągnąć, gdy spotkają się ze sobą odważni, mądrzy ludzie, wrażliwi na krzywdę młodszych i słabszych. Gdy cieszą się, że zobaczyli się nawzajem i razem zaczynają robić coś dobrego.

Serdecznie Pana pozdrawiam!
Kaja Godek

PS - na stronie Fundacji www.ZycieRodzina.pl może Pan przeczytać o wycieku maili z Pfizera oraz znaleźć relacje z ostatnich Różańców. Jak zawsze zapraszam do zapoznania się z bieżącymi działaniami w obronie życia i rodziny.
slawomira1812 shares this
29
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
Służalczość
Stolicy Apostolskiej , na wszystkich jej peryferyjnych, i wszystkich organów, wobec narracji pandemicznej jest "pretium sanguinis"(ceną krwi), jest wyrazem skandalicznej zdrady, która umieszcza hierarchię kościelną – z kilkoma wyjątkami – całkowicie organicznym planie globalistycznych elity, i to nie tylko na kwestia zdrowia, ale także i przede wszystkim w odniesieniu do …More
.
.
Służalczość
Stolicy Apostolskiej , na wszystkich jej peryferyjnych, i wszystkich organów, wobec narracji pandemicznej jest "pretium sanguinis"(ceną krwi), jest wyrazem skandalicznej zdrady, która umieszcza hierarchię kościelną – z kilkoma wyjątkami – całkowicie organicznym planie globalistycznych elity, i to nie tylko na kwestia zdrowia, ale także i przede wszystkim w odniesieniu do Wielkiego Resetu i całej ideologicznej ramy, na której się on opiera.

Aby to zrobić, musiał odstąpić od doktryny, zaprzeć się Chrystusa i zhańbić swój Kościół.
.
.