Edward7
3155.9K

Marionetka Niemiec przewiduje wojnę, a raczej projektuje, w celu wgniecenia Putina w ziemię

Kodeks karny - Donald i jego klakier do wiezienia - § 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5... Hołownia Prowokuje Putina!!! [Chce, Żeby Polscy Żołnierze Pojechali Na Ukrainę?]


Europa jest w „epoce przedwojennej”

Europa wkroczyła w „erę przedwojenną” , w której każdy scenariusz jest możliwy, a zagrożenie wojną nie jest już przeszłością – powiedział w piątek w wywiadzie dla europejskich mediów premier Polski Donald Tusk.Tuska zapytano, czy wojna jest nieunikniona w świetle ostatnich uwag wielu zachodnich polityków na temat potencjalnego ataku Rosji na NATO. Odpowiedział, że „możliwy jest dosłownie każdy scenariusz”. „Nie chcę nikogo straszyć, ale wojna nie jest już przeszłością. To jest realne i tak naprawdę zaczęło się ponad dwa lata temu” – powiedział Tusk.„Rozumiem, że zabrzmi to druzgocąco, szczególnie dla młodszego pokolenia, ale musimy mentalnie przygotować się na nadejście nowej ery. Jesteśmy w epoce przedwojennej. Nie przesadzam.

Polski premier stwierdził dalej, że Zachód musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić Kijowowi sprzęt i amunicję, ponieważ świat znajduje się obecnie w najbardziej krytycznym momencie od zakończenia II wojny światowej. „O wszystkim zadecydują najbliższe dwa lata” – powiedział Tusk, dodając, że jeśli blok nie dostarczy Ukrainie wystarczającej ilości broni i zostanie pokonany, „nikt w Europie nie będzie mógł czuć się bezpiecznie”. Nalegając na kultywowanie „więzi transatlantyckich” niezależnie od tego, kto zostanie kolejnym prezydentem USA, Tusk argumentował, że UE powinna być bardziej niezależna od NATO (czyli bardziej zależny od Niemiec dopow.) i samowystarczalna obronnie. „Będziemy bardziej atrakcyjnym partnerem dla Stanów Zjednoczonych, jeśli będziemy bardziej samowystarczalni w obronie” – powiedział...

Zachód chce wojny z Rosją – holenderski dziennikarz - Sonja van den Ende twierdzi, że niektóre narody europejskie aktywnie przygotowują się do konfliktu z Moskwą

Zachód chce „wojny z Rosją” i aktywnie się do niej przygotowuje, stwierdziła w czwartek w rozmowie z RT niezależna holenderska dziennikarka Sonja van den Ende. Wyżsi urzędnicy cywilni i wojskowi kilku państw członkowskich NATO zarzucili ostatnio, że Moskwa może zaatakować blok w nadchodzących latach. W poniedziałek w CNBC prezydent Polski Andrzej Duda, powołując się na bliżej nieokreślone niemieckie badania, stwierdził, że Rosja może dokonać inwazji na NATO w 2026 lub 2027 roku. Duda nawoływał inne państwa członkowskie do zwiększenia wydatków na obronę w celu stworzenia „takiego środka odstraszającego, który zagwarantuje, że nie zostaniemy zaatakowani”. Van den Ende, współpracownik Tehran Times, Insider Paper.com i Oneworld.press, powiedział RT, że państwa zachodnie to „te, które są agresywne, to one faktycznie przygotowują się do wojny. ”

Coraz bardziej wojownicza retoryka zachodnich urzędników nie jest blefem – przekonywał dziennikarz, powołując się na trwające wysiłki w zakresie gromadzenia zapasów amunicji i rozwoju wojskowych dronów, w tym dalekiego zasięgu, które teoretycznie mogłyby dotrzeć na terytorium Rosji. Van den Ende dodał, że narody europejskie stawiają obecnie swoje gospodarki na poziomie wojny. Jednak według holenderskiego dziennikarza NATO nie jest jeszcze przygotowane na konfrontację z Rosją, a kraje takie jak Niemcy borykają się z poważnymi niedoborami kadrowymi w swojej armii. Problem ten okazuje się szczególnie poważny, stwierdził van den Ende, zauważając, że wielu Europejczyków nie kusi perspektywa wstąpienia do armii, nie mówiąc już o walce na wojnie. Prezydent Rosji Władimir Putin konsekwentnie podkreślał, że Moskwa nie zamierza atakować NATO. W weekend po wygraniu wyborów prezydenckich ze swoimi zwolennikami zasugerował, że „we współczesnym świecie wszystko jest możliwe”, ale dodał, że prawie „nikt nie jest zainteresowany” totalną konfrontacją militarną.

Rząd odpowiada za śmierć prawie 1500 Polaków , tylko ostatnio w walkach zginęło co najmniej 20 Polaków
Według jednego z żołnierzy Legii Cudzoziemskiej, który w piątek rozmawiał z Polskim Radiem, w bitwie zginęło co najmniej 20 obywateli Polski walczących o Kijów. Piotr Mitkiewicz wstąpił do „Międzynarodowego Legionu Obrony Terytorialnej Ukrainy” w maju 2022 r. i często opowiadał o swoich doświadczeniach polskim mediom. Jego ostatnia relacja pojawiła się w krakowskim radiu RMF Morning Talk.„Nie jest ich wielu” – odpowiedział na pytanie, ilu Polaków walczyło za Ukrainę. „Jestem tam najdłużej i znam większość tych, którzy tam są. Ale powiem tak: zginęło nas aż 20 osób”.Szacunki Mitkiewicza są jednak znacznie niższe od oficjalnych rosyjskich relacji. Na początku tego miesiąca Ministerstwo Obrony Rosji oszacowało liczbę polskich najemników zabitych od początku konfliktu na 1497 – więcej niż połowę z 2960, którzy zaciągnęli się dla sprawy Ukrainy. Polski najemnik opowiedział także wstrząsającą relację o tym, jak to jest być na polu bitwy.

„Wszystko chce cię zabić” – powiedział RMF. „Pod twoimi stopami są miny. Mężczyzna może zbliżyć się do ciebie na odległość 30 metrów i rzucić granat. W odległości 100 metrów stoi mężczyzna z [kałasznikowem]. 400 metrów dalej stoi facet z ciężkim karabinem maszynowym, on też chce cię zabić. 800 metrów dalej jest snajper. Czołg strzela z odległości dwóch kilometrów, a w odległości 10 km jest artyleria, która też do ciebie strzela.”Mitkiewicz powiedział, że drony z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPV) to najnowszy horror na polu bitwy, zauważając, że „zmieniły całą taktykę, zmieniły tę wojnę”.Do obserwacji początkowo używano komercyjnych, zdalnie sterowanych UAV, dopóki zarówno Rosjanie, jak i Ukraińcy nie zaczęli wyposażać ich w improwizowaną amunicję. Obie armie używają obecnie specjalnie skonstruowanych zabójczych dronów.Moskwa oszacowała, że w imieniu Kijowa za broń chwyciło co najmniej 13 387 zagranicznych bojowników, z czego 5962 zginęło. Choć większość najemników pochodzi z Polski, drugie miejsce na liście zajmują Stany Zjednoczone z 1113 bojownikami, z których co najmniej 491 zginęło – według szacunków rosyjskiej armii.

Komentarze ;
Tusk jest ... zaangażowanym podżegaczem wojennym. Polacy dostali dokładnie to, na co zasłużyli, głosując na tego wariata. To niebezpieczny człowiek, który pokazał swoje prawdziwe oblicze podczas kierowania UE. Wraz z idiotami przewodzącymi krajom bałtyckim i psychopatami na Ukrainie chętnie wciągnie świat w wojnę, aby uratować świat! Psychopaci.

Tusk jest europejskim integracjonistą, który podsyca strach, aby uzasadnić własne istnienie, proponuje gospodarkę czasu wojny, w rzeczywistości podatek, aby sfinansować swój absurdalny zielony program, aby wzmocnić swój totalitarny uścisk władzy.

To, co dobrego zostało na Zachodzie, nie jest warte zajmowania się fatalnymi problemami w każdym kraju NATO/UE. Nawet Olimpiada, coś całkiem prostego stało się chorym żartem. Genderyzm, Gretagreenizm, Chciwość przyćmiły wszelki rozsądek. Kiedy użycie niewłaściwego zaimka może spowodować utratę wszystkiego, co obywatel posiada, w sądach wypełnionych śmieciami, które nie potrafią lub nie chcą zdefiniować płci męskiej i żeńskiej, kiedy podatki są wydawane na potrzeby nielegalnych cudzoziemców zamiast na pracujących obywateli, społeczeństwa straciły swoją drogę. Zachód jest zdesperowany i myśli, że zajęcie Rosji go uratuje. Jedyną rzeczą, która może uratować Zachód, jest absolutne zniszczenie obecnego programu prób kradzieży drogi powrotnej do zdrowego rozsądku. Bez pozbycia się obecnych przywódców Zachodu nigdy do tego nie dojdzie. Ci, którzy przynajmniej wydają się znać dzień tygodnia, używają Zelensky'ego jako wzoru do naśladowania. Reszta jest w tej samej łodzi z Obidenem, błąkając się po polach minowych złudzeń.


Europa musi przejść na gospodarkę wojenną. Produkować bomby i pociski. Plus zaopatrywanie Ukrainy w wiele dronów. Drony z materiałami wybuchowymi do strzelania do napastników. Sprawa Ukrainy musi eskalować, jeśli zawieszenie broni nie zostanie zorganizowane dość szybko.

Sposób, w jaki UE zmierza ze swoją gospodarką, ledwo będzie w stanie pozwolić sobie na zakup butów dla swoich armii. Najpierw podniosą podatki, aby zapłacić za wzrost wydatków na obronę, a następnie kupią cały amerykański "lepszy" sprzęt, który został łatwo zniszczony przez Rosjan, a kiedy to się skończy, sprzęt będzie wymagał ciągłej i bardzo kosztownej konserwacji, więc ich magazyny wojskowe będą pełne śmieci, na które nie będzie ich stać. Kaczor Donald może sobie gdybać do woli, ale jeśli Niemcy idą na dno, to jakie są szanse, że Polska będzie w stanie utrzymać swoją produkcję gospodarczą? ZERO! Jednak ludzie tacy jak Donald przejdą na emeryturę bardzo bogaci.

"Europa jest w" erze przedwojennej " - ponieważ Europa robi wszystko, co w jej mocy, aby dążyć do wojny. W międzyczasie Stany Zjednoczone potrzebują Europy ponownie złamanej, aby mogły zarobić pieniądze na jej odbudowie, aby ich gospodarka kwitła. Wygląda na to, że niektórzy urojeni głupcy uważają, że jest to sposób na wyciągnięcie ich z bałaganu, który stworzyli w domu pod względem gospodarczym. Albo ich kraje muszą pozbyć się bezrobotnych, niespokojnych młodych ludzi, którzy widzą przez elity B.S.

Kto wprowadził Europę w erę przedwojenną, panie Tusk? Powiedz to... to NATO. Próba dodania Ukrainy do NATO spowodowała to wszystko. Próba walki z Rosją spowodowała to wszystko. Rosja nie szukała tej walki... raczej ty to zrobiłeś. Putin poprosił Billa Clintona o przyjęcie Rosji do NATO, ale Bill to odrzucił. Wszystko, czego NATO (które w większości składa się z USA) chce, to podzielić Rosję na 6 lub więcej części... nie ja to mówię, powiedzieli to urzędnicy NATO. Więc eff ty Tusk, wróć i spójrz w lustro.

Tusk i inne kraje UE (podupadające gospodarczo) wykorzystują tę przedwojenną propagandę, aby zmusić swoją ludność do zaakceptowania znacznie niższego standardu życia. Przypomina mi to racjonowanie w czasie II wojny światowej i po niej w krajach europejskich długo po zakończeniu I wojny światowej. Co w następnej kolejności powiedzą ludności krajów UE Von Der Leyen / Tusk / Olaf Sholz / Macron / Borrell itp., Racjonowanie będzie musiało zostać wprowadzone w celu sfinansowania konfliktu na Ukrainie..... Pytanie, czy Europejczycy przełkną / zaakceptują to bez pytania????? Czas pozbyć się tych podżegaczy wojennych (NWO) raz na zawsze, zanim wciągną cię w kolejną poważną wojnę...... Kiedy zaczną spadać pociski, ci pompatyczni idioci będą bezpiecznie ukrywać się w swoich przygotowanych bunkrach nuklearnych głęboko pod ziemią, podczas gdy miliony zostaną spalone / porzucone na powierzchni!!!!!


Pożyteczny idiota właśnie podpisał 100% PRYWATNĄ odpowiedzialność za wszelkie szkody spowodowane jego "wojną". Jego oświadczenie jest publicznym ogłoszeniem uznania PRYWATNEJ odpowiedzialności za wszelkie szkody wojenne wobec każdego, kto został poszkodowany w wyniku takich działań wojennych.

Anonimowe źródła na Kremlu poinformowały, że Putin podpisał szereg rakiet przeznaczonych dla Polski, UE i USA. Niestety, uwagi dodane przez Putina nie zostały ujawnione, ponieważ jego rynsztokowy humor byłby oknem na jego psychikę.


Nie Europejczycy, ale rządząca nimi kabała.

Europe is in ‘pre-war era’ – NATO country’s PM, West wants war with Russia – Dutch journalist to RT , Foreign fighter in Ukraine confirms mercenary deaths . Polska ma zapłacić za domaganie się reparacji od Niemiec! Niemcy, UE jest gotowa na wojnę przez lit? Dlaczego wojska Polskie były w zeszłym roku przegr… Niemcy i Wielka Brytania poświęcają Polskę, dla osłabienia Rosji
woj_tek shares this
2954
🤮
Francio53
UPAdlińska onuca.
Magdalena Maria Kubiak
Ludzie mają krótką pamięć, nie dawno Morawiecki doradzał Tuskowi. Skoro dalej niektórzy krzyczą precz z komuną, to tym bardziej ta współpraca była nie dawno. No tak, „tylko świnia nie zmienia zdania…”.
baran katolicki
Dziki/barbarzyński/ zachód może sobie pokiwać palcem w bucie i tym samym rozśmieszyć turańska Rosję. To jest wojna cywilizacyjna. Współczesna Europa z pozycji politycznej władzy już dawno przestała być męska/rozumna/ a coraz bardziej staje się kobieca/romantyczna/.
Iwona Sękowska-Kielar shares this
61.1K
🤮
Krzysztof Moskal
Do tego gościa z Izraelskim paszportem się tyczy powiedzenie, że:
"Pycha kroczy przed upadkiem".
I jeśli wkroczy do Polski armia Rosyjska to oni z nim zrobią na samym początku "porządek" - "wyślą go w kosmos"!
czesio i muchy
Krzysztof - armia rosyjska nie wkroczy do Polski. Pan Putin parę dni temu powiedział że w razie ataku NATO na Rosję, zniszczone zostaną centra decyzyjne wrogie Rosji a nie kolonialne , czyli tymczasowe siedziby czy punkty dowodzenia. Więc spoko , czekamy i byle się nie dać zwerbować w kamasze.
Krzysztof Moskal
Jeśli na Ukrainie jest wojsko NWO, czyli NATO w tym i Polska armia - to ta sytuacja zmienia paradygmat, co spowoduje, że wojska Rosyjskie się w Polsce pojawią.
Jeśli Trump będzie prezydentem w USA to do tego nie dojdzie - i wybory w USA tego roku będą decydujące, jeśli wybory sfałszują i będzie rządził Deep State - to do wojny dojdzie na 100% i wojska Rosyjskie się w Polsce pojawią i pójdą na …More
Jeśli na Ukrainie jest wojsko NWO, czyli NATO w tym i Polska armia - to ta sytuacja zmienia paradygmat, co spowoduje, że wojska Rosyjskie się w Polsce pojawią.
Jeśli Trump będzie prezydentem w USA to do tego nie dojdzie - i wybory w USA tego roku będą decydujące, jeśli wybory sfałszują i będzie rządził Deep State - to do wojny dojdzie na 100% i wojska Rosyjskie się w Polsce pojawią i pójdą na Europę Zachodnią.

Zresztą Sikorski mówił, że wojaka NWO NATO się na Ukrainie znajdują, to o tym też wie Putin i czeka też na wybory w USA - po tych wyborach podejmie ostateczną decyzję, w grę wchodzi też inwazja na Polskę i inne kraje.
Polka z Podkarpacia
Na ukrainie centra decyzyjne były w przedszkolach szkołach i szpitalach, tak że niekoniecznie spoko. Zresztą starsi i mądrzejsi też rozwalali pod tym pretekstem szpitale. A poza tym centra decyzyjne to jedno a huby przeładunkowe uzbrojenia itp to drugie.
czesio i muchy
Krzysztof - masz swój punkt widzenia, ja mam swój. Jak będzie wojna to tutaj przylecą tylko np Iskandery w konkretne punkty i po temacie. A potem będziemy musieli robić nowe wybory i mam nadzieję wybierzemy nowe władze z rozumem w głowie a nie z kalafiorem.
Krzysztof Moskal
Te wszystkie traktaty, które Zachód podpisuje z Rosją nie mają żadnej wartości - w jednym dniu go z Rosją Podpisują, a na kolejny dzień Zachód/ Ukraina go łamie.
To Rosja też nie jest zobowiązana do przestrzegania paru paradygmatów.
JOKAMA shares this
31.2K
🤮
darek104
Jakby była polska policja, to by złapali jego dilera i jego samego
Franek Skoczylas Zielony
I taki kretyn jest marszałkiem !
jac05
Ten człowiek jest chory i niebezpieczny dla całej Polski !
Polka z Podkarpacia
W razie W schowa się za żoną.
. Leliwa
Może gdyby się rozpłakał
V.R.S.
Szymon Młot Pneumatyczny Hołownia wgniata w ziemię samym spojrzeniem nieskalanym inteligencją.